• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
jo tam už jsem byla a mě se to tam zdálo horzně drahé hlavně jsem se do ničeho nevešla všechno bylo dělané na hubené těhulky. Já ted začala hrozně kynout. Ale váhově mám v 21tt jen 2kg nahoře však je z čeho brát:slight_smile:

Tu nanny jsem si objednala tahle se dává pod matraci prý je hodně citlivá takže mimi ji nemusí mít přicuclou na sobě. Sehnala jsem ji za 1600 což je myslím dobrá cena.
4. črc 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
o Nany jsem taky slyšela ale mam pocit, že mě to bude leda tak plašit když by to zablblo - no ještě se poradím s taťkou :slight_smile: u nás to zatím vypadá na holčičku tak se tam snad ten pytlík někde neschovává, protože si princezničku všichni moc přejou .
4. črc 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Jitull ten obchůdek s těhu věcičkama je super, jenže já na něj přišla až po těhu :unamused: ale mají tam i kojící podprdy a tak. Je to v uličce za prodejnou aut Honda, ale ty už tam možná ani neprodávají.
Jinak občas nakouknu k vám na beremese a co máš fotečku ze svatby tak ti to tam mooc slušelo, akorát svědkyni to asi moc nebavilo :grinning:
4. črc 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jittuss - s tím naprosto souhlasím. Já bych spíš byla nervozní z té Nany :grinning: Já jsem si vůbec nepřipouštěla, že by se něco mohlo stát, jak v těhu, tak když se Lukášek narodil... :wink: Myslela jsem jen a jen pozitivně. :slight_smile: Hlavně, nechci být taková ta přehnaně ustaraná matka, co běhá k dr. s každým rozbitým kolenem, takže Lukášek má vcelku "skautskou" výchovu :sweat_smile: V zimě nenabalujeme, klidně ho nechám lézt po dvorku, neděsím se, když sní neumytou jahodu, když spadne, odbudeme si to jen s: "To nic" :wink:
Vzhledem k tomu, jak nám pořád něco je, tak už bych se musela picnout, kdybych pořád něco řešila :grinning:
4. črc 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nakukuju mezi balením "na prázdniny" :grinning: Nanny máme, tedy měli jsme asi před třemi týdny jsem jí zrušila, protože se Tádík začal neskutečně přesouvat v postýlce a několikrát byl falešný poplach. Ale do té doby, než se začal přesouvat naprostá spokojenost - alarm zahoukal jen jednou, když mu byly asi tři měsíce. Původně jsme monitor nechtěli, ale pak kvůli srdíčku jsme ho pořídili.

Luci, pády a bouračky komentujeme podobně, taky nenabaluju - Táda je docela horkokrevňák, lítání po dvorku bude na chalupě. Naopak jsem vždycky naprosto vyřízená, když se Tádík začne stavět a chodit kolem pohovky a tchýňka kolem něj skáče s napřaženou rukou a dělá mu neustále záchranu. To mi vadí - všude máme koberce, umí si krásně sedat, takže se stane jen výjimečně, že vyloženě upadne a ona mu chce neustále pomáhat. Nenechám ho dělat nic nebezpečného, přece nejsem blázen, ale tohle nemám ráda - myslím si, že když se jim ve všem pomáha a nepřijdou si na to sami, tak se pak budou bát samostatně objevovat.

Holky, musím letět nebo to nezvládnu zabalit - to je fakt něco balit sebe i Tádíka na měsíc :grinning:

Joooo a gratulka Jitulce ke svatbě - taky občas nakukuju na beremku :dizzy_face:
4. črc 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já o tom obchůdku taky vím a už dlouho, mám tam kousek švadlenu... Tedy já si tam sice koupila nějaké oblečení, naštěstí ale bylo náhodou ve slevě... Jinak podle mého je to tam dost drahé a tunika za 500,- je dost a to je jedna z těch nižších cen, dají se sehnat i levnější... Nehledě na to, že jak to má být značkové a kvalitní, tak nic moc... Kamarádka si tam koupila tričko a po 1. vyprání jí to nadělalo fleky a nadělaly se tam ve švech dirky... Já na jednom tričku měla tyky dirky a ty se ukázaly až po vyprání... Takže až tak nadšená z toho nejdem...
4. črc 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luk, nevím proč, ale taky mě napadlo, že Lukýnek má horečku z těch veder venku.
Leni - vilo, super, že se má Adélka k světu a nic jí neschází.
Leonko, já bych nejraději z práce utekla, tam je nedýchatelno, klimatizace jim asi nic neříká. :angry:
Luk, užijte si "prázdniny" na chalupě. :grinning:
Pavlínko, dovolená se vydařila. Jsem moc ráda, že se Ti tam líbilo. :slight_smile:
4. črc 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jitul gratuluji ke svatbě a přeji hodně štěstíčka,lásky,tolerance a za chvilku už toho drobečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: když jsem slyšela troubit auta,tak jsem si vzpomněla,že to na Hrádku musí frčet :grinning:

Veru mě je v práci taky vedro :grinning: sice tam je klimoška,mám i malý větrák,ale stejně se potím :unamused:

Zuzi mě se zdá tunika za 500,- taky dost :sweat_smile: teď ve slevách se dají pořídit mnoohem levněji :sunglasses:

Luk tak si užijte dovolenku na chalupě :sunglasses: jak ráda bych měnila :slight_smile:

Luci my nany taky nemáme :grinning: a teda ani neměli,přijde mi to zbytečný,když spal s námi v ložnici a nemusel a jsme odbíhat jako třeba Leonka do práce :wink: v těhu i pak jsem byla taky optimistická,ale jinak jsem přehnaně starostlivá matka :sweat_smile: nenechám ho sníst špinavou jahodu,nesmí vysočinu,zmrzlinu měl jen jednou,hranolky jen na dovče a před tím teda 2x doma,ale jinak ne :sweat_smile: ale když si odře koleno,tak je to u nás taky dobrý,to nic není :grinning: a k Dr chodíme jen na prohlídky a jednou teda marodil :wink:

Leni Adélce to moc sekne,úplná maličká modelka v těch šatičkách :dizzy_face: :dizzy_face:

Luky spí dnes u babi,pže tam spí i neteř,co se dnes vrátila z egypta,tak tam musel samozřejmě spát taky,tak se aspoň ráno vyspinkám :dizzy_face:
4. črc 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ty už chodíš do práce? To mi nějak uniklo :confused:
Holky, jestli sem za měsíc kouknu a vy budete na stránce 200, tak si mě nepřejte :grinning: Jsem zvědavá, jestli se mi podaří vás dočíst.

Ještě chci v předstihu popřát všem červencovým oslavencům napadá mě teď parťák Tadeášek Barnovic, Lenčin Lukášek - na toho vzpomenu stopro, protože narozky slavíme společně :grinning: Ten den má zároveň i Lenča - Leonka výročí svatby, je to tak ne? Tak si ho pořádně užijte a oslavte :dizzy_face:

No a na začátku srpna, jsem tu jak na koni...vlastně jo na koni (modrým) :grinning: :grinning: :grinning: Všichni se opatrujte a užívejte léta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. črc 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lucí užijte si to na chalupě, já myslím že to Tádíkovi jen prospěje, čerstvej vzdoušek, travička atd. a myslím že i tobě utéct z města. :wink:
5. črc 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
El, Ty už pracuješ? Já taky nic nevím. :confused: :fearful:
Dneska jsem už slyšela 2x troubit auta ohledně svateb.
Dneska půjdu ke kamarádce na zahrádku, pokud tam je. A zítra mám spicha s jinou kámoškou, která má malého Tomáška. No, tedy né tak malého, už mu budou skoro 2 roky. :slight_smile:
5. črc 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, ty už jsi na chatě, tak ať máš alespoň co dočítat :grinning:
Věřím, že si pořádně psychicky odpočineš, Táda pořádně vyřádí a že si to celkově užijete :slight_smile: Pokud tam budete slavit narozky...jakože je to zatím ve vašem plánu, přeji Tobě i Tádíkovi vše NEJ NEJ, hlavně asi to zdravíčko, které je nejdůležitější, také rodinnou spokojenost, pohodu a hodně lásky! Až se vrátíte, tak písni.

Veru díky za IP :slight_smile: Léto je před tebou, tak oči otevřené :dizzy_face: a na jihu pozor na ty klíšťáky-znáš se :slight_smile:

Holky ostatní, také někam razíte? Hlavně si užívejte sluníčka a pěkného počasí dokud je, snad to vydrží :slight_smile:

Leni, koukám, že také Lukyho držíš zkrátka..myslím tím nezdravé jídlo, to je dobře, i když nic se nemá přehánět. Jsem povahy jako Lucinka s Lukym, až se dočkáme..., též bude "sparťanská" výchova, myslím, že takto bude alespoň dítě samostatné, trošku "omlácené" životem a v dospělosti se bude umět nejen prosadit, ale i si poradit, takže Lucí...fandím ti. Ostatně, už se těším na Lukyho, chtěla bych ho moc moc vidět a nejen jeho, také Terku, Mišku, většího Lukyho, snad po létu něco vymyslíme, co říkáte? Nebo třeba během prázdnin, ale to všechny stále někde poletujeme :slight_smile:

Ahoj Zuzí, koukám, že týdny utíkají a mimi krásně roste, viď? Hlavně na sebe dávej pozor a užívej klídku, dokud to jde. Pohlaví si necháte říci? Asi se ještě nezadařilo, že?

Holky, dnes jsem si vzpomněla na Martínku- Mmmatesku, nevíte, zda ještě sem chodí? Ráda bych věděla, jak se jí daří.

Jitullko, také občas kouknu na BRMS, viděla jsem tvé krásné fotečky ze svatby, přeji hodně štěstíčka, lásky a porozumění do manželského života a hlavně ať bříško krásně roste, už může viď?

Jdeme s rodiči na zahrádku, tak papa a mějte se :slight_smile:
5. črc 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni, neumytou jahodu ze zahrádky mu klidně dám, ale zmrzlina, hranolky, uzeniny apod... to je jiná :grinning: Čokoláda, sušenky... no prostě tohohle bych ho chtěla vyvarovat co nejdýl :slight_smile: Nedala bych třeba ani dvouletýmu dítěti polívku z pytlíku :slight_smile: Někde jsem četla, že když si dítě třeba dá neumyté ovoce, že je to i dobře... protože se mu v tělíčku vytvoří protilátky. Teď je právě hodně nemocí, já nevím jak se to jmenuje, ale je to z toho, že maminky jsou až přehnaně čistotné co se dětiček týče a neustále ty děti "desinfinkují"... pak ty dětičky nemají něco ve střevech. Já přesně nevím jak se to jmenuje a jak to je, ale dokonce jsem se už setkala i s dítětem, které to má :grinning: Ale jak jsem psala - nezdravé jídlo je něco jiného. :slight_smile: Na to jsem zase hodně opatrná... i proto mu už od začátku vařím každý den čerstvé obědy :grinning: :wink:
Luci, my máme koberec jen v pokojíčku, takže Lukášek už několikrát spadl na dlažbě :frowning2: A jak popisuješ - tohle dělá moje mamka. on se trošku bouchne a začne kňourat... my děláme, že se nic nestalo, ale moje mamka přiběhne a hned ho utěšuje :angry: Nechci, aby z něj vyrostlo to co jsem byla já :grinning: Já jsem byla neskutečně uřvaný dítě a stačilo sebemenší bouchnutí a už jsem řvala :frowning2: Nejspíš právě touhle máminou výchovou, i když ona mi tvrdí, že to je jen u vnoučat, že nám taky vždycky řekla, že se nic neděje :grinning: Ale moc jí nevěřím :grinning:
5. črc 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Pavlí (Kimby) jo jo strašně to utíká, ale jinak to jde. Dokonce už víme na 95%, že to je holčička a tak už to nějak neřešim... Max. to pak bude kluk, ale je ještě dost času na to, aby se to potvrdilo nebo vyvrátilo... Jinak já jdu od zítra konečně zase do práce a taky si chceme naplánovat nějakou dovču, takže to uteče jako voda...

Co se týká té přehnané čistoty, když se prckům všechno umejvá, čistí a oni jsou skoro ve "sterilním" prostředí tak to bývají dost alergici a nemají dostatečně vytvořený imunitní systém a pak stačí málo a dost marodí...
K tomu jídlu, je to názor od názoru a zkušenost od zkušenosti... Já mám několik kamarádek a ty dávají dětem všechno a děcka jsou spokojený a nic jim neni... Ta jedna dokonce má klučinu necelý rok starého, a když jsem vyděla co všechno baští, tak jsem se jen smála a jak prospívá :grinning: I jsme se shodli, že když se dětem dá do zeleninového vývaru trošičku soli, tak jim to víc chutná a nemají problém to baštit... I dávají k pití ovocný čajík a mírně oslazený, a nic dětem neni...
Já to beru podle sebe a ségry a jak nás krmila mamka, ta uvařila všechno jako normálně jen né tolik kořeněné a jak jsme se prej cpaly. Tehdy se to nějak neřešilo. Podle mého se to dneska moc komplikuje, vědátorizuje a přehání...
6. črc 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzí, k té stravě, fakt souhlasím...že dnes se vše..vědátorizuji (to je krásné slovo :slight_smile: ) díky bohu, že jsem vyrůstala v minulém režimu, protože dle dnešních "studií" bych nemohla vlastně vůbec fungovat, žít..jak jsem vůbec mohla přežít? :grinning:
6. črc 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, s tím souhlasím - taky chci Lukáškovi brzy začít vařit normální jídlo, jen ne smažené a moc kořeněné... ty sušenky, čokoláda apod. Já to beru podle sebe. Mám strašně zkažené zuby. Všechny stoličky mám plombované... Tak proto se chci co nejvíc vyvarovat cukru. Já vím, že to není jen o sladkostech, ale to je hlavně pro můj klid v duši. Lukáškovi klidně dám buchtu, i když většina maminek by na mě koukala jak na blázna. Ale já si myslím, že domácí buchta je lepší než nějaký baby sušenky, Brumíci apod. :slight_smile: Dokonce měl už i ovocný knedlík, ale jak píšu - prostě domácí je domácí. Tomu věřím nejvíc :grinning: No a ty ostatní jídla, uzeniny, hranolky... to zase proto, že Pája je prostě "kus chlapa" a Lukášek je velký jedlík. Tak bych nerada, aby měl za chvíli 20 kg :frowning2:
Jak jsem to psala, tak asi vypadá jako nějaká přehnaně starostlivá matka, ale tak to není... klidně mu dám piškot, ale zase to nepřeháním. Ovocný čajík dávám taky, protože nic jinýho mi pít nechce. Ale nesladím... a taky mi jde o to, aby se naučil jíst i normální věci - ne jen slazené, solené apod. Já nevím jak bych to vysvětlila, asi bude lepší, když si to někdo řekneme "z očí do očí", ono to kolikrát nejde tak dobře popsat :slight_smile:
No prostě jsou jídla, která nerada vidím a budu se snažit, aby se jim vyhnul co nejdýl, i když vím, že to dost dobře nepůjde.
Já si myslím, že v tomhle mám takový nějak normální názor :slight_smile: Teda aspoň doufám :slight_smile: Rozhodně mu nekupuju třeba bio zeleninu, nehysterčím, když mu dá někdo kus buchty, ale zase mu nenacpu párek, tatranku apod. Jak píšu, neumím to dost dobře vysvětlit :frowning2:
Tak snad teď nebudu vypadat, že si totálně protiřečím :grinning: :grinning:
6. črc 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, já tě plně chápu a jsem za jedno s tebou...vlastně jste se Zuzkou řekli totéž...obecně je to to samé.

Je to dle mne správný postoj a výchova, která mi je nejbližší- mám stejný názor.
6. črc 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko no jak jsem předtím psala, je to všechno jen o názoru a zkušenostech... Každý k tomu má vlastní postoj... A tak by to mělo být... Ale občas (né pravidelně) se to může i porušit a dát i něco, co je méně zdravé... Já třeba vyrostla vysloveně na párkách, salámu junioru a rohlíkách... No a jelikož děda byl řezník, tak i na jídlech ze zabijaček... :grinning:

Kimby vid´ a jak jsme dobrě narostly :grinning:

K zoubkům, podle vlastní zkušenosti vím, že je to z 95% genetická záležitost a těch 5% je vnější vliv... Mě dokonce sami doktoři zničili zuby antibiotikama :confounded: a jinak je mám po mamce, i když si je budu čistit 100x denně a nebudu jíst sladké atd., tak mi každý měsíc stejně něco najdou a to už od mala... :frowning2: Dřív se dost dával med na dudlík, aby mimčo spalo a to i době růstu zoubku a to pak opravdu mohlo ty první zoubky víc kazit. No vše je to dneska postavené na tom, jak si kdo to svoje prtě naučí a na co.
Podle dnešních doktorů bych já musela 100% umřít, jeden řekně něco a druhý přesný opak... To jou viz. ty jejich tabulky pro mimča, co by mělo v jakém měsíci dělat a už neberou v potaz, že je třeba mimčo línější. Podle nich je hnedka zaostalé a já nevím, co ještě. Ted´ka i řeším dilema plen... Na to má taky každý jiný názor a zkušenost, jen na jednom se tak nějak většina shodne, že při užívání jen papírových se špatně vytváří kyčelní jadýrka. Až se naši vědátoři a doktoři shodnou v názorech, tak pak se třeba jejich radama budu řídit... Do té doby jsem rozhodnutá vychovávat a krmit dítě podle vlastního rozumu a uvážení :angry:
6. črc 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Zuzko, to je přesně to - každý svoje dítě vychováváme podle svého nejlepšího mínění :slight_smile: Tudíž to, že já to dělám tak, netvrdím, že je správné... každému vyhovuje něco jiného :slight_smile:
6. črc 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k těm zubům - i kdyby to mělo opravdu jen 5-tiprocentní vliv na kvalitu zoubků, tak i těch 5 % je pro mě důležitých. Nenarvu mu do všeho cukr s myšlenkou: No a co, stejně je bude mít po mě zkažený :frowning2: ale jak říkám, je to můj postoj k výchově mého dítěte. Ostatní, ať dávají svým dětem třeba 4 kostky cukru do čaje, mně je to fuk.
Setkala jsem se dokonce se studií, že kupované skleničky jsou mnohem kvalitnější než doma připravované jídlo... a stejně je kupovat nebudu :grinning: Není nad to, když vidím co do toho malému dávám, vím, že mrkev není plesnivá, zvadlá apod. :slight_smile:
Hlavně mi vadí matky, které dělají něco jen proto, že to tak dělají všichni v jejím okolí :frowning2:
6. črc 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už opravdu poslední věc: Pavlí, já vím, že my dvě máme na výchovu stejný názor... už jsme se o tom několikrát bavily :slight_smile: Takže i když Tě někdo bude zrazovat a trvdit Ti, že až budeš mít dítě, tak to stejně dělat nebudeš nebo budeš, tak tomu nevěř :grinning: Mně takhle všichni tvrdili o mnoha věcech, že to poznám, až budu mít dítě :grinning: Poznala jsem... prostě si za svými názory stojím. :wink:
6. črc 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko přesně tak... :angry: Mě taky záleží na zdraví našeho dítěte, a jak jsi psala nesmí se dát na mínění okolí, a že když to dělá jedna, tak že je to to nejlepší, a tak to tak musí dělat i ta druhá a ostatní, každému vyhovuje něco jiného... :slight_smile: K těm skleničkám, já osobně jim moc nedůvěřuju a taky je to přehnaně drahé. Když se to tak veme, tak si je můžu nadělat i doma, ale prostě čerstvá zelenina a ovoce se nedá nahradit, je lepší tedy uvařit čerstvé a pokud to je zelenina ze zahrádky, tak je to ještě lepší :grinning:

Pavla to jednou bude dělat taky určitě po svém, jak jí to bude vyhovovat a tak to snad dělají většiny maminek... :slight_smile:
6. črc 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak s vámi plně souhlasím, každá si vychováváme dítko po svém, tedy nesouhlasím s některými pro mě extrémy, např. že dává guláš s knedlíkem a čokoládu od 4 měsíců atd. ( to se vás netýká :grinning: ), ale třeba dávám Míše věci které byste vy nedali. Přislazuji i čaj, kupuji Kubíky ale všeho s mírou a ředím, a zároveň má ráda i vodu či bílý jogurt. Už také ochutnala párek či horalku, já tvrdím že ochutnat může ale nenacpu jí třeba celý párek. U nás to porušují hlavně příbuzní, ale pokud je to jen 1 či 2 sousta tak to neřeším :wink: . Jen co je mi proti srsti je čokoláda a instantní věci.
Jinak také souhlasím s tím že domácí je domácí a ze zahrádky ještě lepší. A také neřeším jestli sní něco neomyté a tak, podle mě se díky tomu organismus stává odolnější.
6. črc 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituško, to je to, co jsem popisovala... když mu dá někdo z příbuzných ochutnat, nebudu vyvádět a hysterčit a strkat mu prst do krku :slight_smile: :slight_smile: Řeknu, že se mi to nelíbí a ať mu to příště nedávají, ale toť vše. Ale určitě nedáváš Mišce párek k obědu. :slight_smile: Nebo třeba brambůrky ke svačině :slight_smile: Holky, přestaňme to řešit... ono se to fakt děsně blbě píše :frowning2: Vyřešíme si to na nějakém srazíku :grinning::grinning:
6. črc 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. črc 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky konečně děláme Mišce pokojíček, zítra bude taťka malovat, no vybrala jsem barvičky dost křiklavé tak jsem mooc zvědavá jak to bude nakonec vypadat, jen nábytek nevím kdy dorazí mají dodací lhůtu 2-8 týdnů a ještě volali že výrobce má 2 týdny dovolenou a to už máme skoro měsíc objednáno, tak jsem fakt zvědavá. Už se těším až bude hotovo a určitě dám nějaké fotečky na upřímnou kritiku :wink: :grinning: Ale Mišce se hrozně líbí v tom čurbesu co je tam teď. :grinning:
6. črc 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, tak vy jste se pustili takto do přestavby? :slight_smile: to víš, že to dopadne dobře a hezké to bude, navíc, hlavně, že se to bude líbit vám a nejvíce se tam musí cítit a líbit Mišce :slight_smile:

Lucinko, když už jsi nakousla srazík, už jsem to asi jednou výše psala...co kdybych v září něco spáchali? Tak nějak po dovolených, jak čas dovolí...zase mimi a maminy pohromadě :slight_smile: ?

Jsem dnes unavená z práce, tak jdu zalehnout, krásný večer a hodná spící miminka :slight_smile:
6. črc 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny zdravím holky !!!!!!!
Vrtule83 : Miška je už veliká, a celá maminka :slight_smile:
Já jsem už v 16tt.
Zítra jdu na 2.scraning. Včera večer u telky jsem cítila
takové cukání v okolí pupíku, myslím si, že to už jsou
pohyby, ale ne tak silné ještě.
7. črc 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen prolítávám a zdravím vás. Vše jsem dočetla. Jak o jídle tak o zubech. Souhlasím s vámi. :wink:
Pavlí, jsem pro srazík. Jen pokud možno, tak o víkendu, nebo bych pak mohla prohodit šichtu. V tom by neměl být problém.
Nemo, držím Ti pěsti, aby Ti ten 2. sraning dopadl dobře. :wink:
7. črc 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituško, už se mooooc těšíme na fotečky :slight_smile: Pája si pokojík vymaloval fakt hodně sytou oranžovou... bylo to tenkrát jeho přání :grinning: Ale teď je to pěkně flekaté :frowning2: Nevím, jestli tím, jak to bylo křiklavé (časem to vybledlo, ale zpočátku z toho až bolely oči) nebo tím, že to bylo čerstvě vyštukované. Ale to byl celý byt a ty fleky jsou jen v pokojíku :frowning2: Tak snad se Vám to taky nestane...
Pavlí, srazík bych moc ráda spáchala, ale září je pro mě "vražedné"... Slavíme troje narozky - z toho jedny nejdůležitější - Lukáškovy 1. :slight_smile:, 3 svátky, výročí svatby a taky se mi vdává mamka... :slight_smile: A koncem září už taky něco máme :frowning2: Takže buď konec srpna nebo až říjen... na září opravdu nic slíbit nemůžu :frowning2:
7. črc 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek