• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahoj holky,

kackap Kubík je šikulka!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: koukala jsem,že má krásný pokojíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to už i spinká sám ve své velké posteli??ta oranžová je krásná teplá barvička :slight_smile: je super,že už můžete mezi dětičky :slight_smile: už snažilkujete jo? :slight_smile: tak to budeme mít asi brzy další těhulku :grinning:

dnes je tak hnusně,že jsme celý den zavření doma a Luky už je otravný,ukňouraný,jak nemůžeme ven :frowning2: ještě,že přijde za hodinu tatínek z práce :grinning: tak jdu dělat řízečky k večeři :sunglasses: už se na ně tááák těším :grinning:

Lukša se už naučil lézt sám do postele i dolů,on už to teda uměl dřív a kdybych mu to nezakazovala,tak už tak leze dávno,ale měla jsme strach,aby mu to neuklouzlo a nenatlouknul si :sweat_smile: tak směl jen,když jsme ho jistili :grinning: ale teď už bude velkej kluk,tak ho musím nechat :sunglasses:
13. črc 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ell už spinká sám v posteli docela dlouho,ze začátku měl vedle postele matraci z postýlky,kdyby náhodou spadnul a teď už jí tam nemá.Spí tam skoro celou noc,k ránu se obvykle nastěhuje k nám do postele :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

No ....... snažilkujeme,toť otázka,antikoncepci neberu,páč je manža teď celý týden pryč a jezdí jen na víkendy,ale může se stát,že se zadaří :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,každopádně druhý určitě někdy chtít budeme a tak jsem si udělala album s věcma co se mi líbí a který bych chtěla pořídit :wink:
13. črc 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, já pila Psyllium před svatbou, abych nebyla samý pupínek a nějaké zlepšení se nekonalo :frowning2: Ale je fakt, že těsně před svatbou jsem měla tu pleť tak nádhernou i bez psyllia (jsem ho po nějaké době přestala pít, když nebyl vidět efekt). Jako by to věděla, že potřebuju, aby byla super :grinning: :grinning:
14. črc 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak Kačí, teď jsi mě taky rozesmála. :grinning: Tak tedy, co jsem našla já :grinning:
Při únavě a stresu, proti civilizačním vlivům.
Maca pro posílení organizmu:
posiluje a omlazuje organizmus, zmírňuje příznaky stárnutí, aktivuje buněčný metabolismus, působí proti rachitidě, osteomalacii, revmatismu, BRÁNÍ VYPADÁVÁNÍ VLASŮ A STIMULUJE JEJICH RŮST,
Maca pro reprodukční zdraví:
neplodnost, nepravidelná menstruace, dysmenorrhoea, sexuální impotence a frigidita u žen, zvyšuje sexuální apetenci, snížené libido (krize středního věku, manažerský syndrom), působí příznivě na růst a vývoj organismu
Maca pro vyváženou výživu:
posiluje imunitní schopnost organizmu, podvýživa, nechutenství, únava, chudokrevnost, upravuje chronickou zácpu, rekonstituent endokrinních žláz, je podpůrným prostředkem při rekonvalescenci
Maca proti únavě a stresu:
obnovuje fyzické a intelektuální schopnosti, působí proti nervozitě a duševní vyčerpanosti, působí proti úzkosti, strachu a podrážděnosti, pomáhá při chronické únavě, posiluje psychickou odolnost
Dávkování: 1-2 kapsle denně
Blahodárné účinky kořene Maca na celý organizmus byly známy dávno před vznikem prastaré říše Inků. Současný vědecký výzkum potvrzuje, že kořen Maca vyživuje, posiluje, dodává energii, má celkově příznivý vliv na organizmus a zvyšuje imunitu. Má také pozitivní na plodnost a menstruační cyklus pro vysoký obsah železa, jódu, vápníku, fosforu, vitamínu E, cukru a škrobu v biochemických sloučeninách stimulujících jak mozková centra, tak reprodukční orgány. Dále je uznáván jako podpůrný prostředek při léčbě dýchacích cest, revmatismu a stresu. Užívá se obvykle v případech neplodnosti, frigidity a impotence. Aktivuje buněčný metabolismus a také zlepšuje, revitalizuje a současně posiluje fyzickou a psychickou výkonnost. Užívání kořene Maca prodlužuje věk, zvyšuje odolnost proti únavě, zlepšuje mentální koncentraci a zvyšuje duševní odolnost. V krystalicky čistém prostředí peruánských And v nadmořské výšce 4 až 5 tisíc metrů vstřebává kořen Maca vše, co pak přetváří v unikátní kombinaci zdraví podporujících a výživných látek, jejichž kvality jsou vyšší než má slavný Žen-Šen. Kořen Maca má vynikající účinky při dlouhodobém užívání.
Kačí, super, že jezdíš, i když jen o víkendech. :wink: Nebudu tu psát, jaký já jsem hrozný ridič. :confounded:
Jéé, vy snažilkujete?? :confused: Tak to už se těšíme na další přírůstek, že jo tety. :grinning:
Lucí, tak to gratuluju, že i bez psyllia jsi měla super pleť. Já ji mám pořád děsnou. A to už mám po období puberty. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale posledních 14 dní jsem měla i zácpu. Naštěstí mi hned druhý den pomohla sušená syrovátka.
Omlouvám se za tak dlouhý příspěvek, ale může za to Maca. :grinning:
14. črc 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Kačí nešla jsi dnes kolem druhé hodiny kolem DM v CV??Jestli jo,tak jsem tě zahlédla :grinning: jinak je Kubík šikulka,že ti spinká sám už tak odmala :slight_smile: takže tomu necháváte volný průběh jo?a neboj já už taky vybírám věcičky co by se mi líbíly :grinning: na tu holčičku,co určitě mít nebudu :sweat_smile:

a pak ještě Jitku s kočárkem a asi s přítelem u delvity,viděla jsem jen zezadu z dálky z auta...:sweat_smile:

Luci a nemohlo to třeba zabírat až po delší době??že se ti ta pleť pak tak hezky vyčistila :confused:

Veru tak jak vidím,má to hodně pozitivních ůčinků,tak snad ti to v něčem pomůže :grinning:

dnes jsme byli s Lukym u zubaře a zvládl to dobře :slight_smile: akorát mu tam stříkla ten vzduch a když chtěla podruhé,tak ji to chytnul a říkal tak rázně...tohle ne,to ne :grinning: ale jinak byl klidnej,pak ještě otevřel pusinku znova,tak v pohodě :slight_smile: za odměnu dostal tričko a jahody :grinning:
14. črc 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ell jj šla měla jsi na mě houknout,já nějak nekoukám :slight_smile: :slight_smile:
14. črc 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo ta Maca je snad na všechno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, jenže po svatbě se pupínky zase objevily :grinning: Tak nevím, jestli to psyllium účinkovalo až po 2 měsících po dobrání??? To se mi moc nezdá :slight_smile: Spíš to přisuzuju solárku a tak trochu náhodě :grinning:
14. črc 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Leni el jo jo byli jsme to mi, lítali jsme po městě, koupila jsem do pokojíku záclonu a koukali Mišce po tříkolce ale nic nemají, vyprodáno a když ano tak mimo náš rozpočet :unamused:
Dneska jsme byli teprve na roční prohlídce a Mišce nám za 3 měsíce povyrostla o 5 cm a přibrala jen asi 350g a dostala píďalu, takže máme už všechny Hexy. No ale kdyby jste viděli jak vyváděla, řvala až se klepala, rvala mi tričko a snažila se vyškrábat přes moje rameno a od tý doby co jsme vešli do čekárny a přišla sestra :grinning:
Jinak do pokojíčku ještě nalepím borduru (což jsem moc zvědavá jak, aby byla rovně, když je tu všechno křivé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a ušít a pověsit záclonu. A může dorazit nábytek, což si myslím že se ještě načekáme.
14. črc 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky nejdete některá dnes do lesoparku? :slight_smile:
15. črc 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kačí, tak dneska jsem do lesoparku nešla, ale byla jsem v Pepe Lopez a nadlábla jsem se. :slight_smile: Kamarádka má malého synka u babičky na týden, tak jsme si vyrazily. :wink:
Leni, pozitivních účinků to má hodně, jen na co to potřebuju já, tak na to to určitě nezabere. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Lucí, asi Ti opravdu pomohlo to solárko, prý ho holky hodně chválí. Mně se myslím pleť taky zlepšila, když jsem chodila do solárka kvůli maturáku. :sweat_smile:
15. črc 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituško, Miška ale přece neumí brečet! :slight_smile: To sis určitě vymyslela :grinning: Vždyť ona je takový sluníčko neustále vysmátý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo to ona umí, Raduška (barnovi) by to potvrdila :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Tak jsme se s Kačkou v lesoparku potkali a byli jsme i s Radkou a Tádíkem. Míše se moc líbila Kubíkova tříkolka, musíme ji pořídit.
15. črc 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem prošla zápisník a mě by se ten srazík opravdu hodil až na tom konci srpna :pensive:
15. črc 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holčiny :slight_smile:
tak se koukám do šichťáku, a konec srpna bych mohla a to pouze v tyto termíny:

úterý 19. srpna
pátek 29. srpna (pro mě lepší termín)

na čase nezáleží.................................................

bohužel to je vše, jiné volno nemám,natož o víkendu.
Zkuste se také podívat, zda by jste mohli................

Koukám, že nás opustila nějak Pavlínka:frowning2: tak snad se to dočte, bude-li chtít také dorazit.

Jé, vy jste se takto pěkně sešli v lesoparku? :slight_smile: Jituš, také nevěřím, že Miška toto dokáže :slight_smile:

Zatím se loučím, ozvu se večer. Pěkný den.... :wink:
16. črc 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak ohledně srazíku. Můžu poslední víkend v srpnu a pracovní týden se mi nehodí, mám odpolední. Ale mohla bych se zkusit domluvit s kolegyněmi. V září můžu kdykoliv o víkendu.
16. črc 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, září jsme zavrhli, protože Lucinka i Zuzka nemohou..takže jsme určitě nechali konec srpna.

Já tedy mohu jak jsem výše psala a to pouze: úterý 19.8. nebo pátek 29.8.(pro mě lepší), na čase nezáleží
Jindy nemohu kvůli práci, jsou dovolené...
Verčo, ty by jsi nemohla nějak ten pátek?

Ostatně nevím, co holky, takže až se vyjádří ostatní, buď mi to s vámi vyjde, nebo ne, ale to by mne hodně mrzelo.

Pa
16. črc 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí,
já nevím, co na to kolegyně. Zkusím se domluvit. Ale nechci se ptát dopředu, když ten den ještě není jistý. Jak jsi napsala, uvidíme, co na to holky. :wink:
No, nebo jestli by to šlo se sejít už dopoledne, abych vás lespoň na chvíli viděla. Dělám od 14ti hodin, kousek od centra.
16. črc 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásím že se máme stále dobře :slight_smile: dneska jsem byla s Áďou na kyčlích a nemusíme už nosit dečku tak jsem mooooc ráda :slight_smile: Jinak už si začíná pomalu hrát a krásně se směje.
Na sraz bych šla ráda, ale ještě nevím co bude, jestli bude auto atd.
16. črc 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych byla radši taky pro ten pátek... v to úterý mám nehty, takže to ne... Sice budu v CV, ale neměl by mi kdo pohlídat zatímco budu na nehtech... no a víkendy... to nevím, plánujeme srazík s holkama v ZOO, tak to je pro mě přednější :sweat_smile: Se omlouvám :slight_smile: a právě ještě nevím, kdy to bude. :slight_smile:
16. črc 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak co se týče srazíku tak zatím mohu ke konci srpna kdykoli a myslím že mi do toho ani nic nevleze :wink: .
Leničko Adélka krásně roste a je vidět že je spokojená. A gratuluji k dobrým kyčličkám, že nemusíte mít tu děsnou dečku, tedy mě vadila.
16. črc 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurňa holky já píšu a ono to tu není :frowning2:

tak znovu ahoooj :slight_smile:

hodí se mi to 29.8. pokud do toho nic nevleze....a 19.tého jsem v práci :unamused:

Leni super,že to máte už dobré :sunglasses: tj už je to měsíc a týden :dizzy_face: Adélka už je veliká princezna :grinning: :slight_smile:

jituš a o borduře mi ani nemluv :grinning: byla to síla,lepila jsem ji na 3x :grinning: napřed jsem to vyměřila blbá dle podlahy,načež jsme zjistili,že je to křivý jak prase :grinning: a pak nám to jednou nevyšlo,tak jsme msueli strhnout a znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: naštěstí jsme jí měli dost :grinning: záclonu taky potřebuju novou,závěsy jsem už sehnala :slight_smile:
16. črc 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak borduru mám relativně rovnou a dle spousty malovaných čáreček jsem ji nakonec nalepila zvětšiny od oka, kdybych se řídila značek tak je to třivý jako pr... . Mišku dneska hlídala babička tak jsem zvládla i tu záclonu. Ještě zítra taťka usadí nové dveře a hodím fotečku bez nábytečku. Míše se tam moc líbí, hlavně ten prostor lítání po čtyřech, měla jsi vidět když byl čerstvě položený koberec, to pořád lítala jak splašená dokola. Teď zase ukazuje pořád na tu borduru a říká Pú (který tam není, ale má ho hodně v ložnici).
16. črc 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jak už psala Jíťa,tak jsme se potkali v lesoparku.Udělala jsem si s Kubíkem celodenní výlet,ajedli jsme se kolem 11 hodiny a pak jsme vyrazili na tříkolce do lesoparku,tam jsme skoukli všechny zvířátka a některý jsme i nakrmili,pak jsme šli k tuleňům,kde jsme naházeli všechny padesátníky co si Kubík střádal (byla toho plná peněženka) a pak jsme se jeli projet mašinkou lokálkou Amálkou,dorazili jsme k ní se čtvrthodinovým předstihem než měla odjet a už byla přeplněná,tak jsme tam čekali další půl hodinu než jela znovu,Kubík si mezitím dal lipový lízátko,který přikusoval párkem v rohlíku :grinning: ,nakonec jsme se dočkali a mašina přijela,nasedli a projeli zooparkem.Kubeš byl nadšenej,když jsme skončili jízdu v Amálce,tak jsme se vydali na dětské hřiště,jenže po cestě jsme narazili na safari a tak jsme se ještě svezli na safari,kde mi Kubík v půlce cesty usnul a spal tvrdě ještě když jsme vystupovali.Jedna hodná paní mi pomohla dolu s tříkolkou a já obsadila nejbližší lavičku na ktero jsem dosedla a Kubeš mi dospával na klíně(asi 3/4 hodiny)a když se vzbudil,tak jsme potkali právě Jíťu s Raduš a pokecali,jenže Kubeš chtěl na hřiště a tak mi utíkal,tak jsem zase musela jít.Na hřišti se sklouznul z klouzačky a bouchnul se do hlavy,tak už tam nechtěl a šli jsme domu.

Cestou jsme se stavili u babičky na Cihlářský a tak jsme s í šli ještě na jedno dětské hřiště,kde spolu řádili :slight_smile: a pak když jsme odcházeli,tak říkám Kubíkovi,aby řekl:pápá babí a on se tak podíval zakroutil hlavičkou a řekl:pápá písek,tak jsme se zasmáli a šli jsme domu. :grinning:
16. črc 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko to je dobrý pápá písek (babi trhni si nohou) :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tedy Kačko, vy jste měli akční den. Mě už by Kubík utahal v tom Lesoparku, natož někam dál cestovat. :slight_smile:
Jituš, když Miška říká Pú na zeď, tak tím myslí, že jí ho tam máš namalovat. Jasný? :grinning:
Pavlí - kimby, máš IP.
17. črc 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
musím se pochlubit, Miška dnes papala sama aniž by jí to padalo ze lžičky nebo byla zapatlaná, no skoro jako velká holka, jen nabírat jsem jí musela pomáhat. Možná to vaši mrňousové už také umí, ale nepochlubili jste se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,strasne dlouho jsem tu nebyla, nevim proc,ale nechce me konik prihlasit,tak jsem se nove zaregistrovala.
vse jsem precetla,ale reagovat uz nema cenu. My jsme byli na dovolene v podkrkonosi v rekr.stredisku Pecka u Novy Paky. a moc nadseny jsme nebyli,pocasi drozny,jidlo hrozny,ubytovani hrozny, ale kraj krasny,tak aspon neco. jeli jsme tam s nasima i se segrou a neteri a babi a dedou,dostali jsme to vsichni od mamky k narozkam,v cestovce ji to desne vychvalili a my pak vsichni remcali,tak mi ji bylo lito.

Tadik se zlepsuje v chozeni,ma rekord 18 kroku . A ma 11 zubu.

Pavel ma narozky dnes a Tadik v sobotu,tak oslava bude v sobotu,darky i potraviny mam nakoupene a zitra musim upect 2 dorty. Dnes jsme byli u fotaka,tak se uz tesim,konecne budeme mit peknou fotku, kde jsme vsichni tri

jojo, Jíti Miška plakat umí,ala staci jeden usmev a ma to vyzehleny,je to andilel s ruzkama :grinning:

na sraz radi prijdeme,naplanovaneho nemame nic,jen jsem pro lesopark,nebo jine misto,kde by mely deti vyziti,sedet v restauraci je nebude bavit:slight_smile:

mejte se krasne, papapa
17. črc 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

teda Jituš ty jsi šikulka :slight_smile: no my to pak dělali podle vodováhy,ale většinou to šlo taky od oka,pže ty stěny jsou křivý a podlaha ještě víc :angry: ale dopadlo to vcelku dobře :grinning: já se chystám malovat pod tou postelí,tak nevím čím to malovat,asi to vezmu jen temperama :confused: už se těším na fotečky,tak šup šup :grinning: a věřím,že se Mišce prostor líbil :grinning:

Kačí teda ty sis dala nějakej red bull,žes měla tolik elánu ne?to já bych spala na té lavičce asi s ním :grinning: :sweat_smile:

Raduš nás taky zklamalo počasí,ale jinak jsme si užili :slight_smile: tak aspoň,že jste byli všichni spolu ne? :slight_smile: jinak Tádík je už úplnej běžec :grinning: vám ty zuby jedou :sweat_smile: :slight_smile: nám stále chybí jedna stolička :unamused:

jinak jsem si naplánovala už šichty,takže mám celý poslední týden v srpnu volno,tak doufám,že bude hezky :dizzy_face:
17. črc 2008 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se včera vydala s kámoškou do Prahy do Ikei a něco málo jsem tam pokoupila,najedli jsme se a kluci byli celou dobu moc hodní.Cestou zpátky jsme se stavili na letišti,aby se kluci mohli podívat na letadla,zatímco kámošky Honzík pak chtěl už domů,tak Kubeše jsem tam odtaď nemohla dostat :dizzy_face:

Večer se mi udělalo tak zle,že jak jsem si lehla na gauč,tak už jsem nevstala,měla jsem u gauče kýbl,protože se mi motala hlava,bylo mi na zvracení a bolela mě hlava jak střep,naštěstí byl Kubeš hodný,tak si přinesl pyžamo a plínku,tak jsem ho s vypětím sil oblíkla a lehli jsme si spolu a spali až do rána,aštěstí jsem kýbl nevyužila :wink:
18. črc 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek