• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahojky holky,
Leni kdyby ses jukla do albíčka, tak bys zjistila že tam fotečky už jsou :wink:
Kačko hlavně že se vílet povedl, ale tu migrénu co následovala ti nezávidím.
Tak do Ikei jsme se taky chystali a do Zoo, ale nic se nekoná, nezbyli korunky :frowning2: Kačko kdybych věděla že tam pojedete tak bych tě hned využila, potřebuji jen ten závěsnej válec na hračky.
18. črc 2008 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš to bylo rozhodnutí ze dne na den,byla jsem den před tím u kámošky a tak se mě ptala jestli nechci jet s nima,tak jsem řekla,že jo.
18. črc 2008 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Jituš pokojicek je bombickovej :grinning: :grinning: :grinning:

Kaci tak co? u me se uz dostavila,takze tatinkova nehoda prosla :grinning:
18. črc 2008 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Raduš díky.
18. črc 2008 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš pokojík je opravdu krásnej a velikej :slight_smile: :slight_smile:

Raduš ještě nic. :sweat_smile:
18. črc 2008 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

Kačí super výlet,taky bych hned jela do Ikei,kdyby mi někdo nabídnul :grinning: ale ten konec teda nezávidím :unamused:

Jituš promiň,zrovna jsem albíčka projet nestíhala :sweat_smile: ale je to suprový :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásný barvičky a zvířátka jsou úžasnýýý :dizzy_face: ta zelená je bomba,musíš mi prosím napsat jaká to je,jsem teď zblázněná do zelené :sweat_smile: :grinning:

taky jsme chtěli jet do Phy do ZOO,ale jedou na tu dovču ještě,takže se tam také asi nepodíváme :frowning2: jedeme nakupovat a pak budu vařit,balit :unamused:

chjooo už aby tekla voda,teda teplá voda :grinning: když na ně koukám,tak pochybuju,že to do toho 20.týho stihnou :cry:
18. črc 2008 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni ám taky neteče teplá voda a to nám jí mají pustit až 25,se z toho zblázním :rolling_eyes: Nejhorší je,že máme velkou vanu a než do ní ohřeju vodu,abych se olespoň opláchla,tak to trvá strašně dlouho :frowning2:
18. črc 2008 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
nám taky do 20. neteče teplá voda, naštěstí přítel se sprchuje v práci a já chodím k příbuznejm, alespoň Miška tý vody nepotřebuje moc.
Leni ty barvičky jsou od Primalexu už namýchaný, myslím že je to primalex fortissimo (nebo tak nějak), zelená Jazz a žlutá Disco.
18. črc 2008 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucí luc líbilo se Lukáškovi v šátku? Moc šťastně na tý fotce nevypadá :grinning:
18. črc 2008 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Raduš,tak mi mrcha taky dorazila :angry:
18. črc 2008 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dneska jsem v Admirálu nebyla, protože kamarádce nebylo dobře, má teplotu, takže jsme koukali na DVD - Ledové ostří 1, 2. :slight_smile:
Kačí, mrcha jedna červená. :angry:
Jituš, krásný pokojíček. :dizzy_face:
Pavlí, vše nejlepší Terezce k 1. mini výročí. :slight_smile:
A nevím, jestli se tu zítra ukážu, tak přeju vše nejlepší k Tadeáškovi k 1. roku. :slight_smile:
18. črc 2008 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Přejeme s Kubíkem Tadíkovi všechno nejlepší k prvnímu roku,ať si to náležitě užije :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
19. črc 2008 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucinko..já jsem přála...než jste odjeli,ale přesto...Tobě Tádíkovi, vše nejlepší do dalších let, předně zdravíčko, rodinnou pohodu, lásku a buďte šťastní :dizzy_face:
19. črc 2008 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

tak než půjdu do práce,tak jdu taky popřít :grinning:

Raduš přejeme Tádíkovi vše nej nej nej k těm jeho prvním narozeninám,ať se vám oslava pořádně vyvede a má velkou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pavlínko Tádík od luk má až 2.8. :wink:

Jituš díky za ty barvičky :slight_smile:
19. črc 2008 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni : Jé jsem popleta :grinning: Já totiž dnes myslela na Lucinku a pak píši jim...a né tomu správnému Tádíkovi
Toto tu už nechám pro Lucinku a Tádíka, stejně tu nyní do té doby nebudu a znovu tedy :grinning:

Raduš...vyřiď Tádíkovi..nejprve omluvu, že přeji jinému a pak, že mu přeji krásné narozeniny, hodně dárečků, pořádného dortíka a samozřejmě zdravíčko a ať ho rodiče moc nezlobí , snad se brzy společně sejdeme..třebe v Zoo.

PS: holky...potřebuji vaši podporu v hlasování: chybí mé kolegyňce pár hlasů na první místo...v naší pracovní soutěži..Tvář ČD. Prosím podpořte dívku s č. 19...Zuzku Dragounovou...a pak tedy i jednoho muže, hlasuje se v kategorii muž i žena...zde: http://tvar.ceskedrahy.cz/soutezici/hlasovani/
19. črc 2008 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavlínko a jakého muže???? :grinning: :grinning: :grinning: hlasovat budu určitě :wink:
19. črc 2008 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
vše nej k roku malému tadíkovi od radky bárnů hodbně láísky štěstí a tdraví

Sviť sluníčko zlatým světlem,
s láskou pohlaď zemi teplem,
pohlaď toho, kdo dnes slaví
a poprej mu štestí, zdraví,
pošimrej ho za nás máličko,
ať dnes záři jako sluníčko.
Že je o rok starší, komu pak to vadí,
vždyť ho máme stejne všichni hodně radi!
Všechno nejlepší k narozeninám!
19. črc 2008 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
moooooooooooooc vsem dekujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dorty jsou upeceny,darky zabaleny,obed se vari a na chlebicky se jdu vrhnout ted,Tadik spinka,tak mam cas :grinning:

papapa
19. črc 2008 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kočky,
já jdu v rychlosti pozdravit a popřát vše neeeeeeeeeeeeeeeej Tádíkovi k prvním narozkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2008 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, díky...chybí ji 22 hlasů do 1. místa.....a kategorie chlap? tam z naší stanice nikoho nemáme..tam je mi to jedno :grinning:
19. črc 2008 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavlí tak jsem Zuzce také přidala hlásek :wink:
Holky pořídili jsme Mišce další vozidlo, tříkolku, no je z ní hotová, pořád by dělala brm brm (už jsem hodila fotečku)
19. črc 2008 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Jituško :slight_smile:

děkuji za hlasování! Právě jsem ti koukala do albíčka,no vlastně Mišce, ta je taaak krásně vysmátá, udělali jste ji fakt radost! A tříkolka je moc krásná, zavzpomínla jsem si...jaké jsme měli my ve školkách apod? To bylo úplně něco jiného :grinning:
19. črc 2008 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš ta je krásná,my chtěli původně taky takovou,ale v jiný barvě,bohužel ji pošta ztratila a tak nám paní poslala zpátky peníze a koupili tady v Chomutově tu co máme.
19. črc 2008 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Pavlí, taky jsem hlasovala pro Zuzku. Jsi mě rozesmála s tím, jaké my jsme měli tříkolky ve školce. No, to máš pravdu, to bylo úplně něco jiného. :grinning:
Kdo byl v Kadani, jaké bylo Vysmáté léto? Kamarádka mi nabízela, že bych mohla jet s ní, ale já bohužel měla už spicha s jinou kamarádkou, která mi to "rande" bohužel až v sobotu dopoledne odřekla, že tchýně má narozeniny. :confounded:
Hezký zbytek neděle.
20. črc 2008 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všem maminkám i miminkám unás je novinka ta že malej začíná chodit už sám dnes udělal první krůčky za jednu ruku tape.jinak vymíšlíme dárky k narozeninám něco už máme dort upeču doma a ted mu vyhlížíme tříkolku máme vyhlídle 2 tak uvidíme kterou mu koupíme a tak se mějte a opatrujte se a hezký zbytek neděle. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2008 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,mooooooc dekujeme, narozeniny jsme si moc uzili,ale bylo to takovy rychly. Tatinek i Tadik dostali more darku,vsichni jsme se desne prezrali, ze jsme museli na prochazku a pak dojedli zbytek :grinning:

kouknete na fotky,hlavne ty Jitus,se zasmejes,aspon nam deticky budou ladit:grinning:

Verun vysmaty leto milujeme s Pavlem jsme tam jezdili a vzdy si to perfektne uzili,loni jsem rodila letos jsme slavili,tak snad pristi rok uz zase pojedem :slight_smile:

papapa
20. črc 2008 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Raduš tak jsme se fakt zasmáli :grinning: zelená dvojka bude brát březeneckou útokem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a měli jste ji vpořádku? Mi když ji poprvé dávali dohromady tak jsme zjistili, až když bylo skoro celá, že chybí sedačka, tak nám dali další balení. To bylo celé, jen ten mobil na hraní nám šel asi 10 minut, tak tam Jára jel ho vyměnit. No a za ty prachy bych čekala lepší ovládání. Jestli vám bude zatáčet dobře, tak ji tam povezem znovu vrátit.:angry: Jinak je skvélá, má moc pěkně dělaný to sedadlo.
21. črc 2008 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Raduš, díky za info. :slight_smile:
Tédy, koukla jsem Ti do alba, fakt super fotečky. :dizzy_face: A ten dortík bych si dala taky. :grinning:
Jituš, to je pech. Člověk chce udělat radost nákupem dárku a nakonec to musíte vyměnit. :confounded:
Mám odpolední, tak přemýšlím, co uvařit k obědu, a pak mažu do práce.
21. črc 2008 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, no koukám, že ač dětem nejsou 2 roky, tak jim už kupujete tříkolky :slight_smile:
Ondrovi ji chtěla koupit babička, ale udělala jsem stopku, že je to zatím zbytečný, pže je na to ještě malej a hlavně máme narozeniny až za 2 měsíce a to by ji už moc nevyužil, tak mu snad postačí odrážedlo a tříkolku dostane třeba k vánocům :dizzy_face:

holky, pokojíčky máte nádherný, dětem se budou určitě líbit, Jituš máme podobnou žlutou :wink:

no a něco málo o nás:
dnes jsme byli na desetiměsíční KO, Ondra má 9 kilo rovných, zatím se jen plazí, ale už si stoupá a minulý týden přešel u mamky kuchyň čapími kroky, až jsem zírala....já ho totiž sama za ruce nevodím, ale mamča je holt stará škola :sweat_smile:

taky jsem v noci kojila od jedenácti po hodině až do rána, ale teď posledních 14 dní funguje tatínek a uspává v noci, pohladí, dá napít vody a Ondra usne, takže kojím jen po večeři, kolem 4 ráno a v 6, což už jde :dizzy_face:

řeším teď botičky, nevíte jestli se dají v Chomutově nebo okolí sehnat se žirafkou, nebo kde jste kupovaly vy :confused:

mějte se moc hezky a budu se snažit nakouknout častěji :wink:
21. črc 2008 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

Raduš pěkné fotečky,oslava se musela vydařit :dizzy_face: :dizzy_face:

Jituš botičky mají v deichmanu se slonem,je to taky dobrá značka,žirafkový nevím :confused: ale zkus i lékárny(nevím či v CV to je,viděla jsem v lékárně v jiném městě) nebo zdravotnické potřeby,tchýně říkala,že v těch zdr.potřebách měli také pěkné a prý i levnější než naše baťovky :sweat_smile:

holky mě se táááák stejská po tom mým budulínkovi :frowning2: ještěže chodím aspoň do práce,jinak bych se tu unudila :unamused: navíc,když volám,tak se mnou ani nechce moc mluvit,musí totiž jít hrát fotbal nebo jezdit autem :grinning: ale vrací se "už" ve čtvrtek,tak to snad vydržím :grinning: aspoň,že si tam užívá a nestýská se mu... :slight_smile: jdu se naložit do vany,zítra mám volno,tak si pospím :grinning: a pak dorazí kámoška na kafčo :slight_smile:
22. črc 2008 v 00:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek