• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahojky holky,
Jituš žirafkový mají tady na březenecké v obchůdku ve zdr. středisku, ale já koupila kvalitní nežirafkový capáčky na Palacký v Dětském světě, o těch na březendě jsem nevěděla.
Jinak ty tříkolky co máme s Raduš jsou pro děti od 10m, sice Miška ještě nešlape a moc se jí líbí se vozit, ale je to zatím jen na kratší vzdálenosti.
22. črc 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubík taky ještě nešlape,je to holt náročnější,když jsou ty šlapky na předním kolečku :wink:

Dneska nám pustili teplou vodu,původně jí měli pustit až 25,tak snad si to nerozmyslí a zase ji nezavřou :confused:
22. črc 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky :wink:
Jituš ta paní na Březendě je na MMB, ale nemá asi značku Fare (ta se mi líbí asi nejvíc) jen asi Pegres, nicméně se tam stejně podívám a nebo koupím v Deichmannu se sloníkem :wink: , u Bati mají docela velký velikosti a Ondra nemá moc velkou nohu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

já myslela, že jsou ty tříkolky od 2-3 let, podle čeho jste je vybíraly a co by měly mít :confused:

ještě, že jsme v baráku a voda teče nepřetžitě :slight_smile:
22. črc 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš já vybírala takovou tříkolku,aby měl kolem sebe tu ohrádku a hlavně stupátka na nohy,taky aby měla stříšku a tyč se kterou můžu zatáčet já,protože některý tříkolky mají jen tyč,kterou se dá jen tlačit a ne zatáčet.Jinak se dá taky do ní pořídit taková taška na sedlo,která má takový jako nohavice a tam si to dítě dá nohy a nemůže v žádným případě vypadnout.Kouknu na net jestli jí najdu :slight_smile:
22. črc 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo děkuji, to byl vyčerpávající odborný výklad :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
22. črc 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Jituš já tříkolku nekupovala,dostal ji od MM rodičů,ale také jsem chtěla s ohrádkou a stříškou,obojí už má sundané :grinning: už umí i šlapat:slight_smile: akorát pozor při výběru na tu tyč,sice s ní zatáčet jde....ale na mě je u té naší třeba docela krátká,takže radši vyzkoušet někde v obchodě napřed,pokud budete objednávat z netu....a dostal ji vlastně na Vánoce v roce a půl a na jaře s ní už jezdil,samo,že se jen vozil :grinning: už se těším až dostane k narozkám to kolo :grinning: furt o něm mluví :sweat_smile: :sunglasses:

jů nám teče voda už od neděle večer,ale taky jsme měli do 20.tého odstávku,takže máte štěstí,že vám teče dřív :grinning: ale vařící jako vždy byla až v pondělí :slight_smile:

jdu tvořit Lukymu dekoraci do pokojíčku,tak držte palce :grinning:
22. črc 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teplá voda sice teče,ale není úplně čistá,je ještě taková trošičku nazrzlá :unamused:
22. črc 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych chtěla Kubešovi koupit to odrážecí kolo,jenže stále váhám,protože má doma dvě motorky a tu tříkolku.Jenže to bych ho musela mít na vodítku,páč mi nezastaví před silnicí,ještě nemá pud sebezáchovy a tak by klidně vjel až na silnici :sweat_smile:
22. črc 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to odrážecí kolo si na MMB holky dost pochvalujou,tak jsem o něm taky uvažovala,ale Luky je už na to velký a dostane už klasické kolo,takže mi to přijde pro nás už zbytečné :wink: ale prý se na tom děti naučí lépe držet stabilitu a pak jim jde líp jezdit na kole :slight_smile:

nazrzlou vodu jsme měli jen,když ji zapli večer kolem 9h tuším...ale když jsem se šla před půlnocí koupat,tak už byla čistá :grinning: tak vydrž :slight_smile:

přidala jsem pár fotek z bruslení :grinning:
22. črc 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak nám pustili vodu včera odpoledne, a hned teploučká a čistá.
Odrážecí kolo, to neznám :fearful:
Holky, povedla se mi jedna věc (tedy není to jen má zásluha), ale jestli pamatujete jak se tu jedna paní (krtko.) asi 2x ptala jestli neznáme Romana a Davida........, tak jsem sehnala kontakt a 2 části rodiny (chomutov/slovensko) pomohla dát dohromady po 25 letech. Mám takový hřejivý pocit, že jsem udělala něco dobrého. Hotová pošta pro tebe :grinning:
22. črc 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jdu vas ve spechu pozdravit
mame se dobre,malicka je porad hodnoucka-ma i sve dny,ale to proste neresim,je to andilek,ted zrovna spinka a nechava me v klidu-jsem po ranim trhani dvou zubu a jsem KO,mam pusu jako po bitve a strasnou velkou modrinu pres pul obliceje-no jsem bozi,jist budu tyden asi jen caj :unamused: -no neda se nic delat....

doufam,ze se mate vsechny dobre, nejak sem chodit nestiham,jsem rada,ze zvladnu alespon diskusi-svatbou to zacalo....kdyztak tam se o me dozvite vic....az budu mit notas,budu urcite pripojena dyl,tak se sem zase urcite vratim,zatim se vsechny hlidejte-i ty sve poklady :wink:
22. črc 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavlínko, to je moc dobře že je máte dobře, Terezka krásně roste. Nestíhání plně chápu :wink:
A ty zuby fakt nezávidííím, já bych měla jít na preventivku a vůbec se mi nechce, natož nějaký trhání, brrr.
22. črc 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak voda teče už krásně čisťounká. :slight_smile:

Ell jak se Lukymu jezdí na těch brusličkách,když mají vzadu dvě vedle sebe?Někdo mi říkal,že jsou na prd.

Pavly malá je nádherná,úplně k sežrání. :slight_smile: :slight_smile:

Jituš tak to je super,že se našli a ještě po tak dlouhé době,jseš hotová objevitelka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. črc 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vás maminky a miminka paly přeju at modřina brzo zmizí jinak malá je nádrehrá.jinak u nás pokrok malej začel chodit sám dnes udělal svích 10 krůčků bez držení takže než půjdem 28července na roční tak to ještě zdokonalý a doktorce ukážeme :sweat_smile: je to prostě šikula .no jinak se mějte a já letím juknout na koláč peču borůvkový tak páááááááááááá
22. črc 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Jituško, pokojíček fakt úžasnej :dizzy_face: Barvy jsou super.
Lukáškovi se v tom šátku nelíbilo :grinning: Tu fotku jsem tam právě proto dala :grinning: Řešily jsme to s holkama :slight_smile:
Raduš, Jituš, ty tříkolky jsou bezva. Co je to za značku? :slight_smile: Že bychom se po ní taky podívali :slight_smile:
Verčo, my byli na Vysmátém létě. :slight_smile: Já odpoledne s Lukáškem a večer s tatínkem. Lukášek hajal u babičky :wink: Líbilo se mi to, akorát docela kiks s Divokým Billem :frowning2: Nechali je hrát jen chvíli :frowning2: Škoda, byl to docela průser :frowning2: No když hráli Supporti, tak začal šílenej slejvák, tak jsme šli domů :frowning2: Pája byl unavený, tak jsem ho nechtěla nutit :frowning2:
Boty jsme taky řešili, nakonec jsme pro ně jeli do Mostu :frowning2: Děs a hrůza, sice jsme koupili, ale není to podle mých představ... takže je možný, že koupíme ještě jiné :frowning2:
Jíťo, Ty jsi teda šikulka! :slight_smile: Vím, že jste to tu s paní řešili :slight_smile: Tu Stavbařskou :slight_smile:
Pavlí, a to Ti dali oblbovačku, i když kojíš? :astonished: Navíc jsi v šestinedělí... tak to teda zírám :astonished:
22. črc 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tédy, vy jste kecalky. :grinning:
El, super fotečky, Lukymu to jede už samo. :grinning:
Voda nám tekla až v pondělí ráno, též nazrzlá, ale já se už vykoupala.
Jituš, taky mě napadlo Pošta pro Tebe, když jsem ten Tvůj přispěvek postupně četla. :slight_smile: Jsi šikulka. :dizzy_face:
Pavlínko, chudinko, takové trápení se zuby. Ty, která jsi toho moc nesnědla, když jsi byla těhu, tak zase budeš hladovět. :unamused: :frowning2: Je moc dobře, že se máte báječně a Terezka je hodňoučká. A má krásné album. :dizzy_face:
Ďábli, gratulace k Tomíkovi ke krůčkům. :slight_smile: A borůvkový koláč bych si dala taky.
Lucí, překecaly jste mě, příští rok jedu na Vysmáté léto taky. :slight_smile: Zní to dobře.
Dneska jsem byla v práci dřív, tak jsem taky dřív doma. :wink: Ještě sedm pracovních dní a mám dovolenou!!!
22. črc 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
v.ctyrlistek • děkuju a tobě přeju až budeš mít tu dovču aby bylo hezčí počasí než ted :dizzy_face:
22. črc 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lucí tu máš odkázek
http://www.ecipisek.cz/detail/trikolka-kov-leonardo-dx-3-v-1-of-126dx/7/70/2244/
tříkolka má šikovně dělaný sedadlo právě pro ty naše prcky, když Miška seděla v jiný tak sjížděla po sedadle a tahle má jako jedna z mála polstrování a 5ti bodový pásy. Mají ji na Palacký a dá se objednat právě na cipískovi a případně vyzvednout v delvitě.
22. črc 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko gratulace Tomíkovi k prvním krůčkům :slight_smile: :slight_smile:

Zítra jedu sama autem do Kadaně,tak mi držte palce ať dojedu v pořádku. :wink:
22. črc 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackap katí díky a hlavně opatrně a přeju dobrou cestu tam i zpět :zipper_mouth:
22. črc 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek :slight_smile:
Tak par reakci:

my trikolku nekupovali,dostal ji od tchanovcu, coz jsem fakt cumeja, jelikoz to byl prvni darek od nich k pouziti
Luci tady je:
http://www.moje-miminko.cz/trikolky-s-vodici-tyci-detska-kola/trikolka-ofrat-leonardo-dx-3v1-zelena
Jitus meli jsme ji v poradku a jezdi rovne

Tadik dnes osklive psadnul z auticka a tekla mu krev z nosanku,no bylo mi z toho tak blbe ,ze jsem malem omdlela a vyzvracela obed,ale Tadik to nesl statecneji nez ja,chvili brecel,ale za 2 minutky si uz zase hral

ja dnes nakoupila Tadikovi obleceni na podzim,jaro a leto, maji tam desny slevy kus za 60kc,tak doporucuju,ja toho vzala selou tasku a platila jsem 600kc
jo a kupovala jsem tam zirafkovy backurky

pani v obchudku ve Zdr.str. me nastvala,nekolikrat jsem tam sla, nebyla tam a ani nemela napsano, ze by byla dovolena
:angry:
nam tekla krasne cista a horka voda od rana v pondeli.

dnes jsme byli plavcit a tak jsem rovnou zaplatila srpen,to budeme chodit jeste do virpuklky a na zari a to uz budeme ve vetsim bazenku a to uz bude cviceni a plavani pro batolata. Jitus nechces chodit taky?

tak se mejte papapa
22. črc 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee,nez jsem to vsechno sepsala,tak Jita uz taky dala stranky na trikolku a dokonce levnejsi,Luci Cipisek je v CV a le je to v obchode drazsi nez na jejich www strankach,ale muzes si to na www objednat a nechat poslat na kram a pak neplatis postovny a pripadnou reklamaci vyrizujes na krame,coz mi prijde skvely
22. črc 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, a kde jsi tak dobře nakoupila? :slight_smile:
Verčo, my už byli 3. rok na Vysmátém létě a jsem vždycky spokojená. Příští rok jdu znova (teda když nebude něco proč bych nemohla), protože budou Chinaski, který letos nemohli :frowning2: Malátný si ve čt zlomil klíční kost, takže musel odříct koncert, proto byli nakonec Supporti :slight_smile:
Cipíska znám :slight_smile: Asi bysme jí Lukymu koupili až k Vánocům... teď už ji stejně nevyužije :frowning2:

Holky, když už tu Raduš zmínila úraz... my máme docela kuriozní :sweat_smile: Lukášek si včera stáhl na sebe kaktus, takže má popíchanou hlavinku :frowning2:
22. črc 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš nějak mi uniklo, kde jsi tak výhodně nakupovala? S tím plaváním nevím (bojim se že se bude zase osypávat, ikdyž už by nemusela) Miška vodu miluje, ale zase se děsně bojí cizích lidí, já teď uvažuji o cvičení s dětmi, ale nevím jestli tam chodí s tak malými a nemusí se platit celý kurs.
22. črc 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kačko, šťastnou cestu a bez nehod! :wink:
Luk, chudinka Tádík, ale zvádl to líp než Ty. Tak je to ok. :wink:
Lucí, všichni to Vysmáté léto chválí a já na něm ještě nikdy nebyla, takže snad příští rok pojedu, pokud mi do toho něco nevleze.
S tím kaktusem jsi mě rozesmála, asi nějaká telepatie. Tedy, jinak je mi líto Lukáška. Jo, proč ta telepatie. Zrovna včera jsem přemýšlela nad tím, kam bych asi dala kaktus, který má skoro metr, aby se pak budoucí prcek o něj nepopíchal. Tak koukám, že tyto nehody se opravdu stávají. :frowning2:
Jituš, taky jsem nepochytila, kde Raduš tak levně nakupovala. Takže to nejspíš zapomněla napsat. :wink:
23. črc 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi,to jsem dobry pako,pardon, :grinning: nakup byl v globusu :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zvládla cestu na jedničku,cestou zpátky mi sice rozsvítila nějaká kontrolka,ale po telefonátu Kubovi jsem se ujistila,že s tím domů dojedu :slight_smile:
23. črc 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Raduš, stane se :slight_smile:
Já zase teď marně hledala, jestli tu nebyla Lukajda, když tu Verča reaguje :slight_smile: Až pak mi došlo, že to popletla, že to byl úraz Tádíka od Radky :slight_smile:
Kači, a co jsi vůbec dělala v Kadani? :slight_smile: To je dobře, že jsi to zvládla... já mám s řízením takové zkušenosti, že když jedu sama, tak v pohodě... ale jakmile s chlapem (jakože manželem), tak sekám jednu chybu za druhou, páč jsem nervózní a šíleně se soustředím :grinning:
23. črc 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci musela jsem na náměstí do Kulda shopu pro paměťovou kartu do telefonu Kubovi-manželovi k svátku.
23. črc 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek