• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
23. črc 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucí,
tak s tím řízením jsi stejná jako moje mamka. Taky je šíleně nervózní a seká chybu za druhou, když vedle ní sedí taťka. Když jede sama, tak je v pohodě. Já to mám přesně obráceně, protože se pořád bojím sama jezdit.
Ve středu jdu ke kosmetičce, jak chodíš do Školní v CV na nehty. A chtěla jsem tam jít i na nehty, ale to má plno, tak zkusím ty vietnamce vedle kina Praha, tam prý dělají akrylové a né gelové nehty.
24. črc 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Všechny vás moc a moc zdravím. Doufám, že se máte i s dětičkama dobře, i přes kuriózní úrazy jako např. popíchání kaktusem :grinning: :grinning: :grinning: -ovšem vím, že se vám nevyhýbají ani ty, kdy bohužel teče krev. Tak vám přeji, ať ta krev teče co nejméně.
Také přeji všem oslavencům dodatečně vše nejlepší - omlouvám se, nestačím to všechno sledovat.

Jinak Jituš-já si na tu paní co sháněla ty bratry pamatuji. Je hezké, že jsi svým dílem přispěla k tomu, že se dali dohromady. Také chápu tvůj dobrý pocit z toho-cítila bych se stejně.

Pavlí jsi pěkná nevěrnice :angry: . Musela jsem pročíst i tu druhou diskuzi, abych věděla, jak se máte. Terezka je nádherná-a když vidím, že už je jí měsíc, říkám si, jak to všechno strašně letí.

Vilo-Leni Adélka je také krásná :dizzy_face: -a taky to letí :grinning:

Jinak my se máme s naší žížalkou v břiše stále dobře. Vše zvládáme v pohodě-dokonce i její stavitelské sklony. Právě teď jí nejvíc baví přesouvání vnitřních orgánů na jiná místa. Je to docela sranda. Jinak mě nic nebolí, v noci se v pohodě vyspím-bříško nijak nepřekáží. Jen občas začínám cítit takové ty stavy jako když to má ženská dostat. Prostě se tělo připravuje na porod-říkala doktorka :grinning: .
Teď jsme byli na 4 dny ve Východních čechách na dovolené. Bylo to super-dokonce nám i vyšlo počasí. Jezdili jsme po hradech a zámcích.

Mějte se krásně. Ahoj
24. črc 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, máme se moooc fajn, ani nevím za co jsem si tak hodné dítě zasloužila :slight_smile: V úterý jsme byly u dr a máme 5 kg a 57 cm :slight_smile: Holky chodíte některá do aquachobotniček? Od 11.8. tam chci chodit ale nevím co si mám všechno sebou vzít, poradíte? :wink:
24. črc 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni vem si sebou plavky pro sebe,pro Adélku můžeš koupit plavací plínku tam-stojí asi 15 kč.Ručník pro sebe a pro malou+podložku na položení pro Adélku-mají tam takové ty pěnové,ale je lepší,když si na ní dáš ještě svojí,třeba tu přebalovací.Jinak tam ti prodají desinfekčí mýdlo,se kterým se celá osprchneš a Adélce zadeček.Jo je lepší,když si vezmeš pantofle,docela to tam klouže.

Jinak se stává některým dětem,že je ta voda vysušuje,tak až budeš Adélku sprchovat po plavání,tak s nějakým dětským mýdlem nebo sprcháčem.

Snad jsem napsala vše.To už budete chodit plavčit jo?Nám říkali,že nejdříve ve třech měsících,ale asi taky záleží na dítěti jestli už udrží hlavičku a tak.
24. črc 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, moc děkuji za info :slight_smile:
No psala jsem mail, že nám je 7 týdnů a paní odepsala, že mám přijít toho 11. na zápis a hned můžeme začít, tak nevím ....
24. črc 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak to taky zírám, že už tak brzy na plavání :astonished: Všude píšou, že až od 3, nejlépe od 6 měsíců... no nám plavčo nehrozí... ptala jsem se oční a máme ho zakázaný :frowning2: Takže asi až po operaci, jestli to bude v poho. Tak snad z Lukáška nebude neplavec :grinning:
24. črc 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jen jsem tu na skok, abych pozdravila.
24. črc 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackap
popřej oběma kubíkům všechno nej k svátku :dizzy_face: a ostatním přeju hezký nastávajcí víkend
25. črc 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďábli díky
25. črc 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko přidávám se a také přeji Kubíkovi vše nej k svátku :wink:
25. črc 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

přidáváme se ke gratulacím a přejeme Kubíčkovi vše nejlepší k svátku :slight_smile:

Leni super,že je ti stále dobře a nepřekáží ti bříško :slight_smile: ten čas fakt letí jak blázen,když už máš 31tt :astonished:

vilo Adélka krásně roste,je úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: a taky se mi zdá nějak brzy na to plavání :sweat_smile: :confused:

pavly ty nevěrnice :grinning: Terezka už je taky veliká :grinning: a krásňoučká :dizzy_face:

dnes jsem byli na 3.leté prohlídce :slight_smile: všechno jsem zvládli,takže v pohodě :slight_smile: a aby jste tu neházely míry jen vy,tak máme 101 cm a 13,5kg :grinning: :grinning:

zítra jdeme na oslavu 1.narozenin :slight_smile: tak se mějte hezky a přejeme krásný slunečný víkend :slight_smile:
25. črc 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky taky gratulujeme Kubickovi k svatku :slight_smile:

vypada to, ze se nam vratilo leto :grinning: :grinning: :grinning:

dobrou noc, papapa
26. črc 2008 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Lei Lukášek je drobek viď, synovec má ve 2 letech 14kg a není cvalík, bude asi kus chlapa
Nevíte o čistém koupališti poblíž chomutova které je vhodné i pro malé děti? Na kamenčák už se mi moc nechce, asi pojedeme do klášterce ale tam je ledárna.
26. črc 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
už jen prolítávám a zdravím vás.
Taky dodatečně přeju Kubíčkům vše nejlepší k svátku. :slight_smile:
Koukala jsem vám všem do alba, vám ty dětičky tak rychle rostou. :dizzy_face:
26. črc 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitus taky to resim, dnes jsme byli v Moste,bylo to super,ale taky to bylo docela studeny
27. črc 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu popřát dodatečně Pavly k 1. výročí svatby. :slight_smile:
Taky blahopřeju Lence - Leonce k 1. výročí svatby. :slight_smile:
A Lucce vše nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky a hodného Tadeáška i manžílka. :slight_smile:
A protože já ostuda jsem vstávala před půl hodinou, tak teď nestíhám. Takže vás opět jen všechny zdravím. Pa, pa.
28. črc 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Lucce - Lukajdě taky též hodně dodatečně vše nejleší k 2. výročí svatby. :slight_smile:
28. črc 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

též vám všem přeji krásné výročí svatby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pamatuju si jen Leonku :sweat_smile:

a Lucince tedy také vše nej nej k narozkám :slight_smile:

Jituš a Most se ti nelíbí??nám se tam líbí :grinning: i když v čistém bazénu to asi bude všude studené :wink: jinak Luky není zas takový drobek,není holt oplácaný mimi :grinning: ale je dost vysokej,tak to vypadá,že je moc vychrtlej :grinning:

tak já běžím,mějte se hezky a krásný slunečný den :slight_smile:
28. črc 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, též vám všem přeji krásné výročí svatby a Lucince tedy také vše nej nej k narozkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my dnes byly na roční prohlídce tom má 10,5kg a 76 cm a v září jdem na očkování proti meningokovi a pak hned na žloutenku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .jinak se tu mějte a opatrujte se tu
28. črc 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
Leni a Raduš aquadrom v Mostě se nám líbí, tedy zatím jsme byli jen uvnitř :wink:
Mi dřív hodně jezdili do toho Klášterce a byli tam i dnes, jsme pěkně chycení, samo že kromě Mišky. Zítra jsme chtěli do Mostu, ale stejně asi pojedem zase tam. Mišce vůbec studená voda nevadila, je to prostě kachna. Za to já jsem tam vlezla jen jednou a to na chvíli.
28. črc 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jituš ty jsi jak já :grinning: jak je to studený,tak tam nevlezu :sweat_smile: to se radši smažím hezky na sluníčku :grinning:

to je vedro co :slight_smile: sláva,že aspoň chvíli to vypadá jak léto,i když teď jsem přišla z práce,místo ležení u vody :unamused: Lukyho vzali naši do lesoparku a odpol přijede další návštěva s dětma,tak aspoň Luky si dnes užije :grinning: on je jak vodník,včera chtěl být furt v bazénu,ještě v sedm večer :grinning:přihodím pár foteček,jen co je stáhnu :slight_smile:

konečně máme nový foťáček,tak musím dohnat absťák a fotit o sto šest :grinning: :grinning:

užívejt sluníčka,papááá
29. črc 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak zítra držte palečky jdem péct malému dort má totiž rok a v sobotu to budem slavit a tak se tu mějte a opatrujte se pak vložím foto
31. črc 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ďábli jaký jste vybrali?? Luky měl tentokrát traktor :grinning: a mamka mi řekla,že příště už moje nesmysly nepeče,tak budu muset vymyslet na příští rok nějaký jednoduchý :sweat_smile: :sweat_smile:
31. črc 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji Tomíkovi k jeho dnešním prvním narozeninám všechno nejlepší,aby ho maminka nezlobila :grinning: a aby dostal plno dárků a skvěle si tu oslavu užil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. srp 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přejeme Tomíkovi vše nej k 1.narozkám,spoustu dárků a pořádného dortíka a samozřejmě hodné rodiče :grinning: ať si to skvěle užije :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkujem dort hotovej v lednici ted jsem dopekla od rána tak zítra po oslavě vložíme fotky
1. srp 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fotka dorta na zítra vložena
:dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ďábli, přeji Tomíkovi vše NEJ k 1. narozeninám, hlavně hodně hraček, pohodové rodiče, lásku a ať chutná dortík, jsi šikovná, opravdu..Moc se ti povedl :slight_smile:
1. srp 2008 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky se připojuji a přeju Tomíkovi ke včerejším prvním narozeninám hodně štěstíčka, zdravíčka, hodné rodiče a hodně dárečků. Lucko, dort se Ti povedl. :slight_smile:
A k dnešním prvním narozeninám přeju Tadeáškovi hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky od rodičů a taky hodně dárečků.
Zítra odjíždím na dovolenou, a tak se tu tři týdny neukážu, tak vám všem přeju krásný srpen a moc toho nenapište, ať to pak nedočítám celý den. :wink:
El, jestli jsi ještě nepekla mašinku, tak mám návod. :wink:
2. srp 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek