• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
děkujem všem zítra vložím fotky dnes už nestíhám :dizzy_face:
2. srp 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přeji vše nej nej nej Tádíkovi k dnešním narozeninám :dizzy_face:
2. srp 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taktéž přejeme Tadeáškovi všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. srp 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Tadíkovi dodatečně všechno nejlepšší.Jinak fotky přidány oslava super ještě večer v 19h mu přišli popřát dalšší známý.
3. srp 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

dodatečně přejeme Tadeáškovi vše nej nej nej k narozeninám,doufám,že si oslavy také řádně užil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Veru mašinku mi můžeš poslat,ale dorty peče mamka a ta po mém letošním výmyslu s traktorem,už mě poslala někam :sweat_smile: :grinning: ale třeba ji to zas do příštích narozek přejde :grinning: Užij si skvěle dovču :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ďábli dortík se povedl,jsi šikovná,jednou ho snad taky upeču sama,ale až budu mít novou troubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

jinak u nás nic moc nového,Luky se střídá u babiček,takže si užívá opravdové prázdniny :grinning: :sunglasses: my musíme bohužel chodit teď oba do práce :frowning2: ale poslední týden v srpnu mám volno,tak si ho taky užiju :slight_smile:

ještě mě napadlo,pokud někdo sháníte bazén,třeba na příští rok...tak mají 50% slevy,v Kaufu snad i víc :wink: uvažuju,že ho koupíme na zahradu,když Luky do toho svého skáče prý už i šipky :grinning: tak asi na příští rok nevydrží :grinning: a 3,05m za 500,- i s plachtou,je super cena :slight_smile:
3. srp 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zítra se koukejte ve 21:00 na čt1 na Na cestě po Mostecku a tam budou ukazovat náš trénink na suchu,jako litvínovské hokejistky.Pak to ještě opakujou v noci v 00:55 :wink:
3. srp 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jsme byli na chalupě, tak opožděně přeji Tádíkovi a Tomáškovi vše nejlepší k 1. narozeninám.
3. srp 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, koukám, že jsou všechny bud´ na dovče a nebo určitě užívají krásného a teplého počasí...

No mě zítra čeká zavařování okurek, tak ta dovča další týden bude fakt odpočinek.

Oslavencům přeju dodatečně vše nej k narozeninám.
3. srp 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už jsme zpátky doma...vůbec se mi teda nechtělo, ale museli jsme. Oba s Tádíkem děkujeme za přáníčka - včera jsme dělali oslavu na chalupě na zahradě a bylo to strašně krásný - Táda byl naprosto nadšenej z dárečků (nejvíc teda z krabic a balicích papírů) :grinning:

No a novinky - Táda začal chodit, aby se nám to dobře pamatovalo, tak přesně na naše výročí svatby. První den dva kroky, pak asi pět a během pár dní jich zvládnul i 15 v kuse. Nějaký chození za ručičku ho absolutně nebaví - pořád mě odhání a všechno chce dělat sám. Moc mu to na chalupě svědčilo - asi o dva baráčky dál je ohrada se dvěma ovečkama, tak tam jsem byla asi tak stokrát za den. Neustále tam někoho tahal a už u vrátek dělal bé bé, aby nám bylo jasný, kam se jde :grinning:

Snažila jsem se vás prolítnout, ale už jsem stejně zapomněla, na co jsem chtěla reagovat.
Srazík asi nezvládnu, protože se chystám na konci srpna zase na chalupu, ale ještě to není nic jistýho, tak uvidím.
3. srp 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci vás jen pozdravit... odpolko vyrážíme na dovču (rozhodnutí ze dne na den :grinning:), takže se tu do příštího týdne neukážu.
Mějte se všechny hezky a užívejte dětiček, sluníčka a volna :slight_smile:
4. srp 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak babicka nas prihlasila do souteze a my se dostali do finale. Prosím poslete nam hlas,moooc dekuji

http://www.blesk.cz/clanek/96095/hledame-nejsympatictejsi-maminku.html
5. srp 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mame cislo "14" :grinning:
5. srp 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a casopis to je Blesk pro zeny c. 32, str. 37 :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, raduš v tom časopise jsme vůbec nenašli tel. kam ty hlasovací sms posílat, ale na netu jsem ho našla, tak kdyby někdo chtěl, tu je 907 99 09
6. srp 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, možná si mě některý ještě pamatujete...na dnešní popud Pavly se k vám hrozně ráda přidám, chcete mě? :sweat_smile:

Už je ze mě snažilka, tak doufám, že to už moc dlouho trvat nebude a budeme mít zasazené semínko :slight_smile:
7. srp 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Misando - samo že jo :grinning: Krásný fotečky ze svatby - chodím občas na BRMS juknout :wink: A neboj, mimísek si tě najde :dizzy_face:
Radu, teda vy jste ale mediálně profláknutý :grinning: Už tam od nás máte sms - ať vám to s Tádíkem vyjde :slight_smile:
7. srp 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak dnes jsem měla velmi náročný den :grinning: byla jsm do 15h v práci a pak jsem šla čistit koberce a skončila v půl devété :sweat_smile: :angry:

Raduš hlásek taky pošlu :wink:

misando ahoooj :slight_smile:

zítra se vdává spolužačka,co chodí i na BRMS,tak pak se tu asi taky ukáže :sunglasses: chtěla jsem se jít podívat,ale jsem v práci :frowning2:

Luci tak jste si užili na chatě že :sunglasses: Tadýskovi to určitě prospělo :wink:

přidala jsem včera pár foteček :wink:

tak a jdu padnout do postele :grinning:
7. srp 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, Lukášek už je sportovcem? Vy mu dáváte :grinning: Super fotky, půjde 29. s námi? dle počáska doufám, že někam do zahrádky a pak třeba projít...
Lucinko, myslela jsem na vás, tak vše vyšlo, odpočinek, načerpání sil, super :slight_smile:
Lucinku..máme na dovolené, tak snad se mají dobře...u nás nyní začala bouřka :frowning2:

Jituš..co Miška, už trajdáte na tříkolce?
7. srp 2008 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Pavlínko zdravé tělo,zdravý duch :grinning: :grinning: a to si včera u kamarádky oblíbil Šimonkovo koloběžku :grinning: akorát je docela drahá,tak aby si to pak nerozmyslel jako s kolem :confused: stejně má nejradši svoje odstrkovadlo motorku :grinning:

napadla mě ta restauračka u divadla,teď si nevzpomenu jak se to jmenuje,ale je tam skluzavka a pískoviště,tak tam bych mohla vzít i Lukšu s sebou :grinning:

jinak než jsem šla spát,tak jsem taky čekala,že se něco přižene,ale nakonec jsem spala tak tvrdě,že jsem až podle mokrých silnic ráno zjistila,že se něco dělo :sweat_smile:

pavly,když k nám posíláš další ovečky,tak se taky někdy ukaž a pověz co nového :slight_smile: koukala jsem na fotečky,Terezka krásně roste,je to kočka :dizzy_face:
8. srp 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

myslím, že Pavly se má výýýýborně a Terezka je opravdu překrásný a moc hodňoučká!

já zrovna jedu do Chomutova, vdává se nám tam kolegyně z BRMS, tak jdu číhnout a poplakat si - na vlastní jsem nebulela, furt se tlemila, ale na cizích...chjo!
8. srp 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
misando a jedeš na Monči nebo Jitky???Chtěla jsem se juknout na Monču,ale jdu do práce :cry: máš krásné fotečky ze svatby,moc vám to slušelo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. srp 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

Leni, tam by to bylo fakt dobré místo, nejen pro děti, ale i pro nás, a také je u toho velké parkoviště..navíc u Delvity to známe všechny...takže to je kousíček od ní.Budu se moc těšit!

Už tu moc nejsem, :zipper_mouth: stěhuji se na BRMS, červen 2009 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale snad vás ještě tady poté zastihnu :slight_smile: nebo tak nějak průběžně...budu všude :slight_smile:

Mišul, ahojík :slight_smile: já psala včera v noci a ani jsem neprolétla stránku, jen koukla na Leničky vzkázet, bylo pozdě...vítám tě..staronová...příchozí :grinning: písnu ti sms, protože musím mazat do prácičky :slight_smile:
8. srp 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
el, děkuju moc, že se fotečky líbí! jinak jsem byla na Monči svatbě a bylo to snad až dokonalý...běhala mi husina a měla jsem na krajíčku...kolega tam do mě ale šťouchal a rozesmíval mě, takže se bulet nedalo :slight_smile:. Moc jim to slušelo, až mě zamrzelo, že už to máme za sebou...člověk se na to připravuje tak dlouho a pak mu to tak rychle uteče, že to neni ani možný :frowning2:.

Čau Pavlí :slight_smile:, tak smsku už jsem dostala :grinning:..pěkně pracuj a až budeš mít zase čas, tak písni, chceššš??
8. srp 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak sjem tu po práci zas :grinning:

misando úplně závidím :slight_smile: já myslela,že se na Monči svatbičku taky podívám :frowning2: už se těším na fotečky :dizzy_face: jinak mi povídej,já už jsem vdaná 3,5roku :grinning:

Pavlínko,tak červen ju,to je paráda,to jde rychle viď,moc vám to přeju,zasloužíš si to!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ne,že tu na nás azpomeneš :confused: a nevzpomínáš si jak se to tam jmenuje,že by se udělala rezervačka,jestli ostatní budou souhlasit... :wink:
8. srp 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí, to je super...strašně moc ti to přeju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Až jsem z toho zapomněla pozdravit :unamused: Ahoooj holky :grinning:
El, jak vám to vlastně dopadlo se školičkou?
8. srp 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, a můžu se k vám taky vtírnout na srazíka? já si aspoň oňuchňám dětičky :dizzy_face:
8. srp 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul neptat, to je přeci jasné :slight_smile:

Holky moc vám děkuji, za vše, za podporu, za to, že vás tu mám...i v době, kdy mi bylo...hodně smutno a protože jsem si zažila své, nemluvím raději a konám :grinning: Ale tajné už to není :slight_smile:
Bylo přání pro letošek, ale kdy..tyto měsíce už moc nemusím...nakonec padla volba na červen, je to pro nás oba stejně nejkrásnější datum :dizzy_face: stejně těch 10 měsíců uteče :slight_smile:

Leni, mrknu na netu a najdu ten název, nejsem si jistá, zda-li se to jmenuje stejně..pak ještě U Kocoura, tam též mají pro děti tuším na zahrádce prolejzadla a nebo..do Zooparku, tam je i posezení, nebo ne?To si nejsem jistá.

Už se na dětičky těším..Lucinka-Luc je ještě na dovče, tak jsem zvědavá, jak se mají, snad počásko vychází a Lukášek nezlobí rodiče :slight_smile:

Lucinko, Tádíčka s sebou!!! Naposledy jsem ho chovala jako mimi..a on už je to pořádný kus chlapa :slight_smile:
Leni, Lukášek by se nudil jen v restauraci, určo to chce něco i pro děti.
Stejně jak psala Jituška, i pro Mišku je lepší volba něco, kde mohou děti řádit...

Už dlouho se chystám dát nové foto a nějak na to zapomínám a pak se divím, co to tam mám...spíše nemám. Tak snad brzy... :wink:

Zítra jedeme na tu výstavu Titanic do Prahy a pak na pouť, chceme si užív společného volba :dizzy_face:

Musím jít také něco "dělat" ale takto mi noční utíká rychleji :grinning: pšššttt
8. srp 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí, Titanic závidím, my tam měli jít taky, akorát jsme se vrátili z toho Egypta a mě chytly ty střevní problémy, takže bych tam asi nevydržela :sweat_smile: . Tak pak budeš referovat, a my se taky vydáme.

my byli v praze v neděli, jeli jsme nakupovat komody do Ikey :slight_smile: a chtěli jsme do kina a málem jsem padla na zadek, když za lístech chtěli 170,-!!!!!!

Já potkávám Jituš s Miškou stále někde, akorát je mi blbý za ní běžet a volat, jéé, tebe a tvoje albm jsem viděla na koníkovi! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U Kocoura je to super, hlavně tam mají boží topinky s kuřecí směsí a zeleninou :zipper_mouth:
8. srp 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí, Titanic si užij - je to moc krásný, měla jsem tam husinu.

Holky, já mám doma si Harapese :grinning: Táda dostal k narozeninám mluvícího pejska od Fisher Price a neustále s ním tancuje :grinning: Už nechodí ale skoro běhá - vždycky nabere neskutečný tempo, že mám strach, aby sebou neplácnul.
8. srp 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, tak myslíš, že to za to stojí? Výstava? Já jsem zvědavá, jen ty vstupné...jak píše Míša, ať je to na cokoli v Praze, je opravdu dost vysoké :frowning2: ale když to za to bude stát, nelituji poté kč.

AAA, Táda Harapes :grinning: dokud ho Lucí stíháš, za ním běhat, je to dobré, udržuje maminku v kondici, je-li rychlejší...nastává problém :grinning:
8. srp 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek