• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
eleanor911 já to neřeším mě bylo řečeno že dítě dostanu hned k sobě na pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vůbec neřešte to ju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky na chalupě bylo příjemně :slight_smile: , jsme tam měli být na 1 noc a byly z toho 3. Jo rodit bych už klidně mohla ale máme ještě 2 týdny čas, mimču se stejně ani ven zatím vůbec nechce, mám pocit jestli nakonec nebudu přenášet. Ve středu jdu na kontrolu tak uvidíme jestli se něco nezměnilo.
Si představte že v tomhle počasí mám angínu a jsem na antibiotikách :confused: , já se z toho picnu. :confounded:
28. kvě 2007 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

dablice už to řešit nebudeme,každá tu napsala,podle sebe,tak pak písneš ty,jak jsi to měla :wink: a jak jinak pokračujete??

vrtule tak to tě lituju :confounded: snad tě to brzy přejde :wink: tak to ať tam mimčo ještě je,když má čas :grinning: jsem asi špatně koukala a viděla jsem tam 2.6. že máš termín... :sweat_smile:

jinak u nás nic nového,jen už by zas mohlo být hezky :sunglasses:
29. kvě 2007 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já tam ten termín měla špatně, už jsem to upravila. Mě termín podle poslední MS nevycházel mám ho jen podle UTZ.

eli jinak koukám že se snažíš taky udat kočár, ale myslím že už jsi nějakej nabízela ne?

dnes jsem byla zase na kontrole a monitoru, mimi se zatím ven nechystá. Ale chytit silnější ozvy srdíčka byla docela fuška :grinning:
30. kvě 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš nabízela jsem sestřenky,ale svůj už taky a nikdo ho nechce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: ještě máš čas,tak nespěchej a užij si poslední dny volna :slight_smile:
30. kvě 2007 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny z Chomutova a okolí :wink:
El, to je dobře, že jsi na mě dneska zavolala - já bych tě vůbec nepostřehla (vidím špatně na dálku a brejličky nenosím :unamused:). Musíme se domluvit na nějaké procházce, až bude hezčí počasí.Jsme ostudy, takový kousek od sebe bydlíme a ne a ne se domluvit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2007 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko kdybys byla dál,tak bych tě taky neviděla :grinning: ze stejného důvodu :sweat_smile: :sweat_smile: :confounded: já jsem zahlídla těhulka,tak jsem jukala a najednou koukám,že to jsi ty :dizzy_face: moc ti to sluší :slight_smile: až se oteplí tak se domluvíme :wink: měj se hezky a pohlaď za mě Tadýska :wink: :dizzy_face:
30. kvě 2007 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spíš Míša Kulička než těhulka :grinning:
Když já si zkrátka na brýle nemůžu zvyknout...zvykám si na tě už skoro čtyři roky tím, že je mám v šuplíku :wink:
30. kvě 2007 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, se tu neukážete, asi žádný novinky. Já jednu mám už máme za sebou planej poplach do porodnice :grinning: , ale nic. Ještěže, bylo totálně narváno.
2. čer 2007 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, tak koukám, co je nového kromě ošklivého počasí... :slight_smile:

luk. no já brejle začala nosit poslední doubou, často mě od očí bolela hlava a práce u PC mi taky nepomáhá... Takže BREJLE... :grinning:

El a co je nového u vás?

A co Peťka, co je nového u holek?

Ahoj vrtule, koukám tak tobě se to krásně krátí... Tak držím palečky ať je všechno v pohodě... :wink:
5. čer 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem opět zavítala na tyto stránky po delší době a koukám, že tu pár těhulek je. :slight_smile: Musím si to tu všechno pročíst, je toho hodně, tak mám co dělat. :wink: Nám se po problémech z počátku těhotenství již daří dobře a mimčo je úžasně živé. Tak zatím pa
6. čer 2007 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsem tady tak nejak nova nevim co a jak jinak mam 9mesicniho rostaka a covy :wink:
8. čer 2007 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janickaa ahoj já má taky 9 měsíčního chlapečka. :slight_smile:
8. čer 2007 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jsem tu dlouho nebyla :sweat_smile:

my jsme furt venku,Luky se cáká v bazénku,už vytáhli i švagrovci velký bazén,tak tam dnes byl ve studené vodě :confounded: já bych tam teda nevlezla :stuck_out_tongue_closed_eyes: večer to většinou končí grilovačkou,takže si užíváme "léta" :dizzy_face:

Jituš to neva,furt lepší dřív a zbytečně než pozdě :wink: jen ti přeju,aby nebylo takové horko až budeš rodit,takže by to chtělo někdy v noci :grinning: si to pořádně naplánuj :grinning:

a vítám Janičku mezi námi :slight_smile: tak šup šup,nějaké fotečky do albíčka,a´t se můžeme pokochat tvým Vašíkem :slight_smile:

kackap koukám,že má malý dvě jména :slight_smile: to jsem taky chtěla,ale pak jsme na to nějak zapomněli :grinning: a jak mu říkáte?prvním nebo to střídáte?? :confused:

a co je u vás nového???konečně je teplíčko,že :slight_smile: tak si užívejte,já jdu něco stvořit k snídani,jestli to nespálím :grinning: mám tu jahody,tak asi bublaninu :wink:
10. čer 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eleanor říkáme mu Kubíku,možná až bude větší,tak mu začnem říkat Vojtíku,ale jenom,kdyby se hodně pletli s manžou :wink:
10. čer 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackap tak to jo,takhle malý by z toho měl asi guláš :stuck_out_tongue_closed_eyes: koukala jsem do albíčka a Kubík je kouzelnej :dizzy_face: :dizzy_face: podle fotek mi připadá,že tvého manžu znám,ale spíš je někomu podobný :grinning:

holky co bude s tím srazíkem??? :confused:
10. čer 2007 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eleanor,můj manžel se jmenuje Jakub Pátek. :sunglasses:
12. čer 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackap tak to ho určitě neznám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bel na brejle se taky chystám,jen furt není čas :sweat_smile: a co je u tebe nového??

Jituš už rodíš????????????? :grinning: :dizzy_face:

holky začíná to tu zase váznout.... :confounded: jdeme chvíli ven
13. čer 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, se sem moc už nedostanu, no hádejte proč. Od 5.6. nejsem těhulka ale lítám kolem naší holčičky. Narozena 5.6.07 ve 13:48 měla 47 cm a 3170g. V albumu mám nějaký foto, je to pěknej šklebílek :slight_smile:

Pa pa
15. čer 2007 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrtule83 veliká gratulace k Michaelce,ať krásně roste. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. čer 2007 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš mooooc mooooc gratuluji :dizzy_face:

Je to jako pohádka,
když se začne život děťátka.
Přinese lásku, radost i smích,
stane se pokladem rodičů svých.
Ať děťátko má všeho dost,
v životě jen pro radost.
Zdraví štěstí veselosti,
jak v dětství tak v dospělosti.
Rodičům ať radost dělá
budoucnost ho čeká skvělá.
Celý život bez nesnází,
ať ho úspěch doprovází.
Michalka je krásňoučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já si říkala,že to nebyl zas tak planý poplach :grinning: a má moc pěkný pokojíček :wink: a co ty?jak se cítíš a jak to zvládáš??doufám,že dobře :wink:

holky pěkně to flákáte :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pište co děláte a jak se máte?????
16. čer 2007 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechodíte některá s dětmi plavat do aquachobotniček?My tam chodíme a strašně se nám to líbí,teď si zaplatíme ještě plavčo na prázdniny,aby jsme se nenudili. :wink:

Začátkem července jedeme na týden na Šumavu na Zadov,máme první výročí svatby,tak si budeme užívat dovolenou. :slight_smile:
17. čer 2007 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackap moje kamarádka tam má začít chodit,ale nevím od kdy

dovča a výročí no to se máte :slight_smile: je tam hezky tak si to určitě užijete :slight_smile: my možná pojedeme na prodloužený víkend do Nových Hradů :wink:
18. čer 2007 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak máme počasíčko spíš teplé a dusné, ale jinak to ujde...

vrtule83 moooc gratuluju k holčičce a ať vám dělá jen samou radost :wink:

El u nás bohužel nic nového :frowning2: Ale už mám nahromaděné nějaké materiály na AJ tak se do toho už pustím... Jinak manžílek byl dneska poprvé po dlouhé době v práci hurá.... :angry: :grinning: a půjde i v PÁ, SO a NE no a pak už to poběží jako dřív... Jen nevím, co budu dělat, když budu celej den doma sama... :frowning2:
20. čer 2007 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, díky ke gratulaci :slight_smile: Zatím nám Miška dávala dost zabrat, se mi začalo ztrácet mlíko a než jsme na to přišli tak jsme ji chudinku trápili hlady, no taky to dávala dost najevo. Jinak je to pěkný číslo ale naše nejsladší.

Jo do aquachobotniček chodila možná ještě chodí švagrová s malym a moc si to chválila, jsem se tam za nima byla jednou juknout. Musím říct že se tam prckové slušně vyřádí :wink: Až povyrosteme a budeme moct tak chceme taky chodit.

Jinak si moc užijte dovolený a prodloužených víkendů ať nepropršej.
22. čer 2007 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak kdy se udělá nějakej ten srazík? :wink:
24. čer 2007 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak co je tu něco nového?

vrtule83 teda, vy jste ale trapiči :grinning: Jen chviličku na světě a už podstoupila takovou zkoušku :angry: :grinning: Ale hlavně, že jste na to přišli včas, teď si to určitě vynahrazuje, co? :slight_smile:
27. čer 2007 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

tak když se k tomu nikdo nemá,tak navrhuji srazík příští sobotu 7.7.2007 :slight_smile: hezký datum,že :grinning:

Jituš plavání co jsem slyšela je super,mrzí mě,že já se na to vykašlala,že jsem nechtěla chodit sama :unamused:

Zuzi u nás je nové to,že už spíme bez dudlíka a lítáme z krámu čůrat :grinning: jinak jsem teď objednala konečně dárečky k narozkám,tak už pomalu plánuju oslavu :dizzy_face: a co u vás nového?

kackap a co vy???Co Kubíček? :slight_smile: a ostatní taky,co děláte,jedete někam na dovču?

Lucí(luk) kdy dáme tu procházku?cítíš se na to????navrhni datumek :wink:
30. čer 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kubíček už má 10.36 kg a 75 cm a 4 zuby,už je pěkně vyčůranej,ví jak na mě :slight_smile:

My jedeme 4.7 na dovču na Šumavu a vracíme se v neděli 8.7.2007 nešel by ten srazík až po neděli?Prosím prosím,chci Vás všechny poznat osobně. :wink:
30. čer 2007 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek