• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
holky, tak my byli na Bodies loni, což by mělo být ten Titanic na stejné bázi, a bylo to super. akorát teda...musela jsem se těm preparovaným pánům trošku smát...menší rozměry mužského pohlaví jsem opravdu ještě neviděla :sweat_smile:

Tož sehnat nějaké Jarmily a dát ho do učení, ne? :grinning:
8. srp 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. srp 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jen v rychlosti zdravím :slight_smile:

Leni ta restaurace u Divadla se jmenuje KULISÁRNA :wink:

Mějte se a páááá
9. srp 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pavlí, doufám, že se ti Titanic líbil - sice už to není aktuální, ale tuším, že vstupenka stála kolem tří stovek. Už nevím přesně. My to tenkrát docela prokaučovali, protože jsme si koupili i s našima vstupenky a dozvěděli jsme se, že kočár musíme nechat v šatně (Tádík zrovna spinkal). Chtěli jsme počkat, až se probudí, aby jsme ho nenosili spícího, jenže pak jsme zjistili, že vstupenka má na sobě vytištěný i čas vstupu na výstavu. Takže jsme se v nošení vystřídali všichni - přece jen 10kg se docela pronese.

Jasně - jarmily nebo piškoty a hurá na trénink. Dneska za sebou začal tahat takovýho slona na provázku, co dělá šílenej rachot. Je strašně důležitej - vykračuje si po chodbě a tahá za sebou ten "cirkus" :grinning:
10. srp 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak se zase hlásím.Kubík má zápal plic a jsme v nemocnici,tak teď spinká,tak jsem si skočila do místní net místnosti.Budeme tu asi do pátku,ale už je to lepší,i paní doktorka se divý jak se to zlepšuje.

U Kocoura pro děti nic nemají,dříve tam bejvávalo,ale te'd už nic.Ta Kulisárna by nebyla špatná.

Raduš nemocniční školka o prázdninách nefunguje?
10. srp 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezisi Kaci vy uz jste tam jako doma. Tak at je Kubikula brzy fit. nenene v lete mamka nepracuje,je to jako v klasicky skolce.

Holky u kocoura je to pekny,ALE pro deti nic a kdyby bylo hnusne tak se dovnitr s kocarkama nedostaneme.
Kulisarna je super,ale ted tam byva v lete desne narvano. Takze ja se priklanim k lesoparku :slight_smile:

Mejte se krasne papapa

JO A NESHANITE OBLECENI NA HOLCICKU, SAMY KRASNY ZNACKOVY VECICKY. KAMARADKA TO PRODAVA A LEVNE. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. srp 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
jen v rychlosti, přítel má už třetí týden dovču, tak si užíváme rodinného života :grinning:
Vítám mezi námi Mišandu, když nás potkáš tak se klidně přihlaš, ráda tě poznám :wink: Ale já lidi moc podle fotky nepoznávám
Kačko ježišmárja, ať je Kubík brzy fit
k srazíku se přikláním ke Kulisárně je to tam venku pro děti super, a navrhuji zamluvit ten velký kulatý stůl u pískoviště snad se tam vlezeme, nebo ten lesopark a tam je Taiga, snad vyjde trochu počasí.
Od Radušky věcičky mám a fakt krásný.
A už nevím co jsem chtěla, od víkendu budu chodit už častěji :wink:
10. srp 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem chtěla:
Pavlínko tak svatbička červen 09 ju, mi taky :grinning: ale na brms jsem se ještě nevtírla :sunglasses:
10. srp 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

hlásím se, dneska jsem to trošku prospala a tak, měla jsem nárok, včera jsme měli rozlučku se svobodou, tuhle sobotu se žení bratránek mýho manžílka, takže jsme řádily s jeho budoucí :slight_smile:.

Jituš, příště se hlásím :slight_smile:

Oblečky bych nakupovala už teď, ale prý to nenosí štěstí, takže budu muset čekat a čekat... :frowning2:

Hlavně ať je Kubík brzo zdravej!!!
10. srp 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak mám zase chvilku klidu,Kubeš spinká.

Raduš to je škoda,že není školička :O(
11. srp 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jdu vas v rychlosti zase pozdravit :wink:
s malou jsme vzhuru-no teda spis ja jsem vzhuru,ona zase od tri by rada hodila kado,ale ve spanku neumi tlacit,tak poplakava,takze to je tak minutu plac,pak trochu zabere-treba pet minut a pak zase plac...pak se konecne rano probudi a vysmahne to za par minut a je to zase andel-nevim,co se to naucila, docela se trapi,ale nevzdava se toho.....
ale jak pisu,jinak je to andel,pres den uz skoro vubec nespi-chce abych ji zpivala,povidala-takze to delam...a v chvilkach,kdy se bavi sama uklizim jak diva....a taky jsme co nejvic venku,nez nas pocasi uvezni doma a budem se premlouvat i na ty dve hodinky ven-ktere musi byt i v desti :slight_smile:

jinak nestiham vse docist-to fakt ne,takze dco jsem tady vypozorovala je,hlavne,at je kubik brzy zdravej a at to nikoho uz nepotka! doufam,ze ostatni uz jste vsichni v poradku!!!!

budeme tu mit nevesty???????!!!!!!!!! no huraaaaa,moc gratuluju a tesim se :wink:

ahojky miso-vitam te mezi nama :dizzy_face:

srazik-nechavam to na vas,nevim proc,mesto se mi libi vic,ale je mi to urcite jedno,jen at je teplo,abych mohla kojit venku - jinak bych musela do auta :wink:

radus-a nemas nejake fotecky? jak ta holcicka byla stara-jestli by to te moji bylo-bych se rada podivala.....

tak uz na me zase vola-krasne uz drzi hlavicku,vokalizuje,smeje se atd.je to uzasnyyyy
mejte se teda krasne a hlidejte sve poklady - a tehulky vy sva uzasna briska - vsem posilame pusu
12. srp 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsme zpět... v noci jsme dorazili. :slight_smile:
Lukášek byl neskutečný zlatíčko, díky němu jsme si to opravdu užili... sice první 2 dny trochu scéna než vlezl do moře, ale pak si tak zvykl, že když jsme se šli včera "rozloučit" s mořem, tak chtěl za každou cenu do vody :grinning: Cestu jsme taky zvládli v pohodě, prostě fakt paráda... akorát to bylo trošku krátký, ale jak to bylo na poslední chvíli, museli jsme se přizpůsobit manželově práci :frowning2:
12. srp 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Teda Kačí, vy si s těma nemocema užíváte - tfuj, tfuj, ať už jste zdravý doma :wink:

Luci, to je super, že jste si to užili - u toho "rozloučení" s mořem jsem si úplně vybavila, jak jsme se s bráchou jako malí taky chodili loučit s mořem :grinning:
12. srp 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Lukášek je naprosto dokonalej beachboy :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Přišla jsem vás zase pozdravit.
Kackap-teda vy máte na ty nemoci takovou smůlu-přeju, ať je Kubík brzo zdravý.
Lucí-fotečky z dovolené jsou super a Lukášek je božííííí.

Jinak my byli dneska na odběrech krve a velkém ultrazvuku-měření a vážení mimi. Doufala jsem, že nám potvrdí pohlaví, ale žížala se nechtěla předvést v celé své kráse, takže je tu stále pravděpodobnost, že to může být i kluk :sweat_smile:. Tak se budeme muset nechat překvapit-každý mi totiž říká, že mám břicho moc dopředu na holku a že mi to i sluší, jestli to opravdu bude ta holka -tak uvidíme :dizzy_face: . Jediné co víme na 100% je to, že to bude miminko :grinning: :grinning: .
Akorát mě doktorka trochu vystrašila, když jí při měření vyšlo, že by žížala už teď měla mít 2 500kg. Sama doktorka byla překvapená a doporučila mi dietu-aby už mimi moc nerostlo-max 1 kg. Kvůli porodu. Vím, že ultrazvuk není na toto moc spolehlivý, ale kdo má pak rodit ty 4 a více kg děti. Přeci jen mám termín až 30 září -což je ještě dost daleko-vím, že můžu rodit i dřív(prý od 10 září), ale to se teprve uvidí. Takže tolik novinky od nás.
12. srp 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty bláho Leni, už 34tt - strašně to letí :slight_smile:
12. srp 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jj, parádně si to užíval :grinning: akorát jsem ho furt navlíkala do trička (jak všude říkají a píší) a chudinka pak byl celej osypanej - potničky měl na celém bříšku i zádíčkách :frowning2: A i přes to, že jsem ho mazala OF 40, držela ho co nejvíc ve stínu, tak má malinko náznak opálení :frowning2: To už nevím, čím bych ho měla mazat... Navíc jsme dopoledne chodili kvůli němu na pláž, kde vůbec nesvítilo sluníčko - bylo to ve stínu pod stromama, odpolko byl pod slunečníkem :angry:
12. srp 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, s tím sluníčkem nic nenaděláš. Já jsem Tádu na chalupě mazala OF 50 a taky se opálil...tak nevím, jestli příště nevytáhnu neoprén :grinning: V bazénu vypadal jak Superman, protože jsem mu vždycky uvázala kolem krku látkovou plínu, aby jí měl přes zádíčka :grinning:

Tak jsem si myslela, že ten náš Otesánek zdlábne všechno, ale omyl. Dneska jsem se "odvázala" a udělala jsem mu pangase se zeleninkou a kuskusem. Kuskus má rád, tak mě nenapadlo, že by mohl být nějaký problém. Problém byla rybička, prostě to dlabat nebude, což byla obrovská rána pro dědu rybáře, který už Tádovi pomalu vybírá prut :grinning:
12. srp 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky

tak uz jsem myslela,ze bude vyhodnoceni ty nasi souteze a oni to protahly o tyden,tak prosim,prosim,prosim poslete nam hlas at vyhrajeme. dekuju

www.blesk.cz/clanek/96095/hledame-nejsympatictejsi-maminku.html

Jo a jeste k tomu sraziku,dnes jsme byly a Vrtulkou v lesoparku a tak nas napadlo,ze by to mohlo byt dobry u Pratura. Je hned u lesoparku,s posezenim venku a i piskoviste pro deti.
A jeste prosim ktery ze den to bude a v kolik hodin? :grinning: :grinning: :grinning: dekuji
12. srp 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak nás dneska pustili,ještě nesmí týden ven a musí dobrat antibiotika a za týden musí na kotrolní rentgen plic :slight_smile:
13. srp 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Luci, fotky jsou nádherný, koukala jsem hned, jak jsi vkládala :slight_smile:...snášel to výborně, viď? Taky chceme jednou s mimi jezdit. Sluníčko je prevít, co uděláš. nám se osvědčili proti spálení, nebo jakýmukoli opálení krémíky z lékárny.

Leonko, závidím těhu stavy...já vlastně závidím všem těhulkám..potřebju si zase na nějakou šáhnout, abych se "snad" nakazila :dizzy_face:

Jinak doufám, že vás taky na chvilku s dětičkama stihnu v ten páterk...budeme mít invetošku v práci :frowning2:, tak uvidíme. Od kolika ten srazík bude?
13. srp 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Leni, tak to mě překvapilo, že nemáš jíst, aby mimčo nebylo velký :astonished: Páč co jsem všude četla i mi říkal Dr., tak to tím stejně neovlivníš, protože záleží na tom, jak vyživuje placenta... nemusíš jíst, ale dítě si to vezme z Tebe. To fakt teda čučím...

Misando, my máme krém z lékárny - Daylong Kids. Jelikož má Luky citlivou pokožku, tak jsem volila krém vhodný pro tyhle děti. Na tohle já jsem opatrná a nějakej sajrajt za stovku bych prostě nekoupila. Hlavně proto, že Lukášek je po mě hrozně bledej, takže o něj mám starost dvojnásob. :slight_smile:

Jj, snášel to úplně neskutečně. :slight_smile: Je to moje zlatíčko a tatík taky, protože se o něj hodně staral, takže jsme si oba odpočinuli :slight_smile:
13. srp 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nestíhám nějak dočítat,tak jen přeji Kubíkovi,ať už ho ty nemoce netrápí :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a Leni vše nejlepší k Tvým narozeninám hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a všeho dost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ať máš mimčo standartní velikosti :grinning: dle mě je to blbost s tím jídlem :sweat_smile: zjistili to u tebe pozdě,tak přeci můžeš být i víc těhu než máš vypočítáno ne? :confused: anebo mimi teď hodně narostlo a teď už se bude jen dopékat :grinning: :sunglasses: nedělej si z toho hlavu :wink:

Luci hezký fotečky z dovči,je vidět,že jste si užili :sunglasses: ani jsem nepostřehla,kam jste to jeli :grinning: ale dle fotek Chorvatsko?? :confused:

zítra mám volno,tak půjdeme trénovat na kole :slight_smile: jinak už má Luky konečně taky své pískoviště,už je dodělané :sunglasses: :sunglasses: nic moc,ale jemu to stačí :grinning: pak hodím nějakou fotečku,až stáhnu z foťáku

mějte se krásně a opatrujte se :wink:
13. srp 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jj, Chorvatsko. Rozhodli jsme se ve středu a od pondělí měl Pája dovču... takže toho na výběr moc nebylo, obzvlášť s ohledem na finance :grinning:
13. srp 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,ty jsi uz pomalu tehulka pred porodem,mam husi kuzi!!!!!!!!!!!!! to strasne letiiiiiiiiiiiiiiiiiii :fearful:
- s tim jidlem se mi to taky nezda,mozna sladky,to jo,ale jist urcite joooo,proboha :confounded:

luci-super dovolena, zavidim more,jsem rada,ze jste si to uzili!!!!!!!ja myslela,ze jste v tom turecku :sweat_smile: ,chorvatsko je stejne lepsi,vid,ja ho mam nejradeji

jinak ja litam, balim a odjizdime pozitri, nemam jeste nic sbalene,coz mi pripomina.letim neco delat,jsme nakojeny,papa a uzivejte leto!
14. srp 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí, na Turecko bychom nenašetřili, navíc jsou tam teď neskutečná vedra :frowning2: Takže si ho necháme na příští rok - snad :slight_smile:
Já Chorvatsko můžu, ale nějak na něm nelpím - to spíš Pája :grinning: Ten byl blahem bez sebe, když jsem prohlásila, že bych tak strašně ráda někam jela, že by to mohlo být klidně i Chorvatsko :slight_smile: Jemu se úplně rozzářily oči :grinning:
14. srp 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci my jsme na chorvatsko zatizeny oba dva,coz je super, kdyz nejsme tam tak prijedem a rikame - no ale to more v chorvatsku je stejne lepsi a zase pojedem tam,vid, se tam fakt klepu :grinning:
14. srp 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak my se chystáme příští rok do Chorvatska taky - Fanošek si totiž teď dělá potápěčskou licenci :slight_smile:. Nejlepší potápění sice Egypt, ale po letošní zkušenosti, když jsem ještě po návratu týden lítala a nemohla jít ani do kina odmítám. akorát nevím, kam budu v Chorvatsku brousit na památky???
14. srp 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mis, na památky je docela fajn Split... ale určitě je toho ještě víc. My jezdíme jen do okolí Splitu, Omiš apod... Podle mě se toho dočteš dost někde na netu :slight_smile:
14. srp 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haničce přeji krásný svátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. srp 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek