• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Taky přeju vše nej nej nej Haničce k svátku :slight_smile: :wink:
15. srp 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :dizzy_face:

Leni-Leon, to není možné, ty už za chvilku budeš mít mimi u sebe, to tak šíleně letí, nemohu tomu uvěřit :confused: Hlavně, kašli na doktory v tomto ohledu a máš svůj instinkt a ty sama musíš vědět, co je pro tebe a mimi správné, držet dietu ..to je takové ..divné. Hlavně prosím, pokud budeš moci, doraž 29. 8. v pátek na srazík, ještě tě chci vidět 2v1 :slight_smile:

Lucinko, ahoj, jak bylo na dovče? Něco jsem dočetla, takže se vyvedlo počásko, Lukýs byl hodný? Určo ano :slight_smile:

Mě se v Chorvatsku též líbilo, Řecko super, Itálie na jihu :slight_smile: jen ne Egypt, Tunis a takové to podobné lokality :confounded:

Pavlínka už vyrazila s rodinkou na dovču, tak snad se jim vyvede i počásko a hlavně, ať si užijí klidu a jeden druhého, už se na Terku moc těším, snad též dorazí :slight_smile:

Leni-El, koukám, vy se chcete do konce sezóny strhnout nebo co ? :grinning: Ba ne, sport je fajn :wink:

Kačí, vy si to s Kubíkem fakt vybíráte co? No už to ale myslím stačilo více než dost, dejte se do pořádku a tfuj tfuj, ať se vám už veškeré nemoci nadále vyhýbají!

A abych nezapomněla: Petruško, vyřiď Haničce od Koníkářek, vše nejlepší k jejímu dnešnímu svátečku!!!Kdepak ty se loudáš? :frowning2: Co nového u vás a Lukášek?

Raduš, hlásek jsem ještě poslala, snad něco vyhrajete! Držím pěstičky :slight_smile:

Měla by se pomalu vrátit Verča z dovči,nebo někdo z Chomutovských, holky zamluvíte místa? Nevím, co to vyhrálo, zda-li Kulisárna (nebo jak jste to nazývali u toho divadla) a nebo restauračka v Zoo, kde je tedy možnost procházek, hřišťátko i posezeníčko uvnitř i venku? To je asi lepší...ale nechám to na mamuškách, já se přizpůsobím. Moc se na vás těším.

Jelikož odjíždíme ještě na pár dnů do Rakouska, nějak se zkuste domluvit...pokud to tedy stále platí, datum je tedy jasný...pátek 29.8. ale místo a čas?

A minulou denní jsem tu v práci viděla Martínku...Mmmatesku, už tu dlouho nebyla :frowning2: ale slíbila, že až najde čas, tak zavítá, vypadá dobře :wink: i když k úplnému štěstí stále něco chybí :frowning2: Pokud to budeš Martí číst, Martí, stále ti držím pěstičky, ono to jednou dopadne!!!!!!

Holky mějte se, i když venku prší...přeji hezký den a sluníčko alespoň na tvářičkách :slight_smile: :dizzy_face:
15. srp 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí, i ty jedna!! :grinning: náhodou já si Egypt užila se vším všudy...je to nádhera, takový život v moři jsem ještě nikdy neviděla! Měli jsme tam čisťoučko, i ve městě, jak kdybysme byli tady...akorát Káhira, tak to byla špína no..ale zkušenost navíc...že se tady opravdu nemáme tak špatně.

Holky, od kolika je teda ten sraz?

Haničce přeju samozřejmě i já vše nejlepší k svátku!!! Pořádně to oslavte!
15. srp 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, opoustim na tyden net -jedem na dovolenou :slight_smile:
jen ze se srazikem stale pocitam,kdyby neco

vsechny zdravim - moc,mimi i mami a mejte se co nejlip- a zadne trapeni,papa :wink:
15. srp 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moje,
dočetla jsem ale fakt už nevím na co reagovat, tak trochu o nás :wink:
měli jsme taťku 3 týdny doma, tak si ho Miška náležitě užila :wink: máme 8. zoubek a brzy by měl lézt další, přes měsíc Miška špatně jedla, dnes mi přišlo že se to pokoušela dohnat :grinning:
hlídali jsme pár dní synovce (10) a neteř (7) no užili jsme si, synovec hned 1. noc zlil novou matraci lahví se šťávou, ale to je nic proti tomu co udělala neteř. K večeru si s Miškou hrála na zemi jako normálně, já dělala večeři, najednou řev jak blázen. Vytáhla Mišku na sedačku a ona jí samozřejmě slítla pod konferenční stolek. Mi to neviděli a pláč neustával tak šup na pohotovost a rtg no prořvala to slušně, takhle jsem ji ještě neslyšela. Naštěstí je vpořádku.
Ještě jsem sháněla Mišce botky, už jsem myslela že bude chodit bosky v celém chomutově nic mrňavého nemají. Nakonec jsem koupila jedny v deichmannu hezký ale dost těžký a sandálky ve výprodeji v Mostě. Takže jak dostanou zboží letím do obuvi znova.

Co se týče srazíku, tak nevím jestli dorazím, Miška neposedí, pokud nevyjde počasí netuším jak ji zabavit a taťka hlídat nechce. A navíc vychází příteli jediný volný víkend a chce jet na chalupu, snad ho ještě ukecám. Se na vás moc těším.
15. srp 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já na ten srazík zapomněla... :sweat_smile: Ale neva, počítám s tím :slight_smile: Každopádně - na místě Lukáška taky neudržím, pokud by nebyl v restauraci dětský koutek. Takže kdyby bylo počasí, přikláním se k ZOO parku. Pokud bude hnusně, ukážeme se jen na chvíli :unamused:

No a konečně jsme se dočkali 3. zoubku :slight_smile: Sice to nejdřív vypadalo, že budeme mít doma pana Drákulu, protože má nateklý dvojky, ale nakonec je jednička nahoře předběhla :grinning:

Jituško, tak hlavně, že je Miška v pořádku :slight_smile:
15. srp 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
také se přikláním k zooparku, ony ti naši neposedové v kočáru chvíli vydrží, ale v zahrádce u pískoviště a klouzačky bychom akorát běhali za nimi a ani si nepokecali
15. srp 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky a v kolik se vám to tak hodí? Kvůli děťátkům...jsem také pro ten Zoo, myslíte, že je potřeba tam zamluvit místa nějak? nebo to prostě bude na blind, dle počáska se prostě přizpůsobíme? Tak se budou moci dětičky přeci jenom vyřádit....
16. srp 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
v Zoo v restauraci Taiga je dost místa i pro kočáry, tak jsem ochotná, když mi dáte vědět kolik nás přibližně bude (teď nevím jestli nemá Verča seznámek), to tam zamluvit. Ale narváno tam nebývá.
Jinak písněte časíky jaký by se vám hodili, mě Míša nespí pravidelně ve stejnou dobu, tak bych dorazila prostě až se vyspí mezi druhou a třetí a po telefonu Vás dohledala.
16. srp 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukášek taky nespí pravidelně, ale většinou spí před obědem... takže pro mě mezi 13.-14. je OK :slight_smile:
16. srp 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přijedu určitě, časík je mi jedno, přizpůsobím se...no spíše dětičkám :slight_smile: takže zatím tak cca 14.hod?

Účast : Verča, Kimby, Lucianka,Vrtule, Pavly, Pitrs...připisujte další nevím, kdo jak můžete... :wink:
17. srp 2008 v 05:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky my se take zucastnime,cas nam je jedno a taky jsem spise pro lesopark.

Dekuji za hlasy,dnes v noci je konec souteze,tak jsem zvedava :slight_smile:

Petrus prejeme ti krasny svateckovy den.

papapa mejte se krasne
17. srp 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Vše nejlepší Petrušce k svátku :wink: :slight_smile:
17. srp 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu v rychlosti pozdravit,

právě jsme se vrátili z nemocnice, byli jsme tam od pondělka ...Ondra měl nějakou virózu, blil 7x během dvou hodin, tak jsme museli na pohotovost, naštěstí nás dneska pustili domů, kde hned ožil, všechno prošmejdil a je zase ve svý kůži :dizzy_face:

jen asi budeme bojovat teď s jídlem, váhově šel dolů, 3 dny nic nejedl, pak byl jen na piškotách a kojení i přes den, ale mám ty prasa už fakt děsně vycuclý a nakojím tak max 50, na jednu stranu jsem ráda, ale na druhou mu to teď pomáhá, pže má hodně pít a on moc nechce, v nemocnici vypil max něco kolem 1 lt čaje a bylo jim to málo :pensive:

no nic, později kdyžtak napíšu víc, teď musím jít povlíknout postýlku, vyprat a vyžehlit prádlo
MM to totiž chytl taky a já teda blila jen jednou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a jinak mě dr. vystrašila, že jí při prohmatu bříška přišlo, že by to bylo na operaci, tak snad nééé :zipper_mouth:
každej řiká něco jinýho, jinak mimochodem na to, že se musí platit, tak nábytek z roku skoč na mě z boku a jídlo mi pro malýho dali 2x za celou dobu, ostatní mi nosil MM z domova, takže síla :angry:
víckrát nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no koukám, že jste většinou pro ZOO. Já nevím, jak to budu stíhat. Pracuju do 14:30 hod. a pokud nebude nic akutního tak min. 45 minut mi bude trvat cesta k ZOO a pak to tam budu muset někde najít. Takže nevím ani přesně, kdy bych dorazila. Tak je to vlastně jen na vás, jak si rozhodnete čas.
17. srp 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulce vše nej k svátku :dizzy_face:

Jituš, tak to je teda síla :frowning2: Ale jak jsme se vrátili z dovči, tak tchýně říkala, že celou neděli taky prozvracela a synovec to samé :frowning2: a včera mi říkala švagrová, že měla mít nějakou slezinu s kamarádkama a museli to odvolat, protože dětičky zvraceli :frowning2: Takže snad to na operaci nebude a byla to jen všeobecná viroza :wink:
17. srp 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
teda Jituš chudák Ondrášek aspoň že už jste doma.

Já jsem tedy slušně nachcípaná, ale žádný zvracení naštěstí, léčím se sama co mi dali v lékárně, ale dneska mi bylo fakt děsně. A zatím je Miška zdravá (3x klepy), tak to snad ani nechytne.

Jinak na srazík určo přijdu, budeme sice na chalupě, ale přítel nás přiveze, počká doma a zase odveze zpátky, no nadšený tedy není, ale když jsem řekla že pojedeme sami busem, tak nás prej raději odveze :wink: .

Zuzí to určitě najdeš a jestli nebude lejt, tak to určitě stihneš.
17. srp 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš my byli v nemocnici ve stejnou dobu,byli jste tady v Chomutově?
18. srp 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, tak to je fajn, že máš takovýho miláčka doma :slight_smile:
18. srp 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackap, jj byli jsme v Chomutově :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak Ondra včera opět doma zvracel (ale nejspíš po větším kousku banánu) a má stále kašovitou stolici, ale přikládám to i tomu blbýmu zubu, co mu prosvítá

vůbec mi nechce pít, tak už nevím, čím to do něj dostat :frowning2:
ale s jídlem je to vcelku gut, snědl celej jogurt, ráno k snídani půlku chleba, tak uvidíme co bude dál
zítra jdeme na KO k naší Mudře a na odběry :frowning2:

lucianko, taky mi každej řiká, že to teď všude řádí, tak ať se to vašim prckům holky vyhne :wink:
18. srp 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

koukám,že máme novou diskusi Chomutov :grinning:

Raduš jak jste dopadli????

všem přeji,aby se dítka uzdravila a ať už jim nemoce dají pokoj :wink: my zatím klepy klep nic nechytli...

takže je většina pro lesňák?????mě je to jedno,hlavně,aby se Luky zabavil :grinning:
18. srp 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak Míša to asi chytla ode mě, už to v ní nějak chrčí. Jen hlavně žádné zvracení.
Holky musím si někomu postěžovat. Už nějakou dobu Mišce vyhrožuju že jí prsa vemu, protože špatně jí. Mě přijde že chce pořád mlíko a dobroty. Přes den do ní dostanu občas ráno 1/8 krajíce chleba, svačina hrstka ovoce, oběd většinou tak pár lžiček polévky či omáčky s přílohou, často nic a občas půl misky. Prostě jídlo je NE. Jen zobat kousíčky ze stolu rukama jí baví. Sváča dříve jogur či pribiňák, ale ty už nějakou dobu odmítá. Večeře občas kaše či pribiňák, většinou MM. Přes den kojím asi 4-5x a v noci 2x+brzy ráno. Když potřebuju aby se najedla, dostane mléčný řež a v kočárku či autosedačce pořád něco zobe. No vypadá že jí to asi stačí, hubeňour není. Ale to kojení mě začíná štvát, ale sunar se mi kupovat nechce, když mám mlíka dost. No jednou mě naštve pořádně a zkoncuju s tím a nechám jí týden vyřvat. Ha a zase vyhrožuju :grinning: horší j e to že většinou zůstávám u vyhrožování :unamused:
18. srp 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky jen jsem to v rychlosti prolítla a chci moc všem poděkovat za přáníčka k svátku, jak mě tak i Hanďulce, jste zlatíčka :dizzy_face:

Nějak nemám co psát nechávám si to na srazík ať vám můžu vykecat díru do hlavy :grinning:

Všechny se mějte krásně a prosím upřesněte kde se tedy sejdeme ať víme kam dorazit.Pááááááááá
19. srp 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko, ale to bysme ten srazík musely protáhnout až do neděle, abychom si pověděly všechno :grinning: :grinning: :grinning: však jsme drbny ukecaný :grinning:

Ve čtvrtek jedu s Lukáškem do ZOO do Ústí, tak jsem na to zvědavá - jak zvládnu cestu, jak bude Lukášek reagovat na zvířátka... no, bude to zajímací :grinning:
19. srp 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lucinko tak do Ústí bych jela taky, užijte si to.
Raduš hezká fotečka s pávem :grinning: :grinning: ale to se ještě nesnažil Tádíka zdlábnout viď. Taky hezká rodinná fotečka :wink:
19. srp 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš, no snad to bude OK :slight_smile: Bude tam ještě 5 dětiček, tak jsem na to zvědavá :slight_smile: Snad se nebude v autě nudit, protože to nevím co bych s ním dělala... když jedeme s taťkou, tak ho tak nějak zabavím, ale takhle ne :frowning2:

Luci, koukala jsem na nové fotečky :slight_smile: Parádní oslava :slight_smile: Jsme zvědavá na tu naši :grinning: Od zítřka za měsíc nás to taky čeká :wink:
19. srp 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, dík :wink: Oslava, vlastně oslavy byly super - sice při té druhé doma byl Tádík trošku mrzutější (špatně přes den spal), ale i tak to byla paráda. Určitě si to taky užijete.

Marůdci, doufám, že už je vám všem líp a nemoci vás opouštějí.

No a srazík - já už jsem to psala dřív - s největší pravděpodobností budeme ještě na chalupě 160 km odtud. Koukejte toho hodně nafotit, ať se pak můžu kochat :grinning:

Zítra jdeme do poradny na roční kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli tam Táda na Dr. vybalí svůj repertoár - paci paci, jak je veliký, na otázku jak se má ukáže ručičkou, že tak tak všelijak, když se ho zeptám, jestli má starosti, tak se chytne oběma rukama za hlavu a kroutí s ní. Nevím proč, ale vždycky to rozbalí a předvede to celý najednou, že člověk ani nestíhá sledovat. Když to dokončí tak si zatleská. Kde tohle pochytil, fakt nechápu. Když bude mít dobrou náladu, tak by jí mohl ještě udělat malá a pápá...ale stopro neudělá vůbec nic, protože Dr. moc nemusí :grinning:

Holky, nevím, jestli se mi to jenom zdá, ale mám pocit, že se letos šíleně přemnožily vosy. Jenom dneska jsem jich v bytě zabila asi pět - mám děsnej strach, aby Tádu nepíchla. Nedovedu si představit, co to může u takhle malýho dítěte udělat. No a trochu se bojím i sama, protože jsem alergická na vosí i včelí píchnutí.
19. srp 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk to je Tádík šikulka :wink: Lukýno zdatně ovládá pápá a to mu nedělá problém :slight_smile: Když má náladu, tak se teda uvolí a ukáže jak je veliký a teď asi týden občas předvede i paci paci :slight_smile: Ale většinou to předvádí, když má jít spát, aby mě obměkčil :grinning: Jinak před ostatníma se prostě předvádět nebude :angry:
20. srp 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem tu po dlouhé době. Vrátili jsme se ze svatební cesty. Už je ze mě velryba malej je hlavičkou dolu a kope jako o závod. Pomalinku nakupujeme věci a chtěla jsem poradit jaké mám kupovat plýnky do zásoby jaké jsou nejlepší jestli Pampers nebo jiné a taky jakou kosmetiku byste mi doporučili. Moc děkuji za rady.
20. srp 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky zdravím Vás !!!!!!!!!!!!
Tak už víme pohlaví mimča a čekáme chlapečka (lukáška)
Dává hezky o sobě děvět, pěkně mě kope. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. srp 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek