• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahojky holky tak jsem si dneska volala o výsledky cukru a prý jsou vyšší mám hned přijit do ordinace a ještě mě dr pošle na nějaké dovyšetření nemáte s tím někdo zkušenosti jak se postupuje dál jaké dovyšetření mě čeká? Jsem docela vystrašená
25. srp 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Pavly super,že dovča byla v pohodě,fotečky jsou krásný :slight_smile:

raduš jsem ráda,že jste dopadli tak dobře,škoda,že to nebylo místo první,ale i tak je to skvělý výkon :dizzy_face:

Jituš nevím či už jsem chválila Mišky pokojíček,ale je úžasnej,krásný teplý barvičky a zase jednou něco,co nemá každý :dizzy_face: :dizzy_face:

nemo držím palce,ať je vše ok....

stejně tak jitulce :wink: s cukrem neporadím,pže jsem na něm ani nebyla :grinning:

Verčo vítej zpět z dovolené,doufám,že letos bez klíštěte :confused: :slight_smile:

Zuzi koukám,že přichází syndrom hnízdění :grinning: to letí co,už to máš taky za pár :slight_smile:

ještě též vítám evikalol :slight_smile:

dlouho jsem nečetla Lenču(vilo) tak snad se mají dobře :confused:

už zase nevím na co jsem chtěla ještě reagovat :sweat_smile:

jo ještě spešl pro Pavlínku :grinning: aby jsi neřekla,že Lukšu chceme usportovat :grinning: tak teď dostal košík na houby,tak chce jít furt na houby,tak snad ještě nějaké porostou :sweat_smile: :grinning:

tak se mějte krásně :dizzy_face: :dizzy_face: já mám až do 4.9. volno :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!

PAvly, fotečky nádherný, hltala jsem hned, jak si vkládala a motorka je prostě úžasná :grinning: si to nedám vymluvit! a hlavně mu i sluší, tak si na něj dávej pozor! :slight_smile:

škoda že srazík nestíhám...! :frowning2: tak snad příště :frowning2: práce je někdy otrava :frowning2:...huž abych byla jednou nohou na mateřský.

jinak u nás stále nic...začínáme 7měsíc snažení...nepřestávám doufat!!

jo a Mišky pokojíček je fakt nááádherný!! Chválím a dávám za 1 s *!!!!!!!!
25. srp 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

El no syndrom hnízdění bych zrovna neřekla, měla jsem to naplánované už dávno, jen jsem se nemohla nějak dokopat a času, kdy bych byla o víkendu sama doma bylo fakt pomálu... Ale máš pravdu strašně to utíká a už se na naší holčičku moc těšim. Dneska jsem už dostala potvrzeno, kdy nastupuju na mateřskou a docela se i těšim. Až budu v klidu doma, tak začnu něco dělat a ono to pak uteče. :slight_smile: Dneska tatínek "čekatel" dával dohromady skříně, prostě to nevydržel. :grinning: A já si v tom samém krámku vybrala takovou ozdůbku na záclony (jsou to růžové klítky na zavěšení) moc se mi to tam líbilo. :slight_smile:
25. srp 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, letím v rychlosti pozdravit, přijeli jsme z Rakouska, Zell am See, jedním slovem nádhera!!!Jent oho času by to chtělo mnohem více, foto pak dodám :slight_smile:

V rychlosti jsem to ale vše poctivě dočetla, ale dojela mi pračka, takže jdu věšet prádlo a dát novou várku, proto dnes v rychlosti jen...dobrou noc a slibuji, zítra napíši, to zase bude story, protože každé chci něco říct :slight_smile:

Jinak také vítám novou tvář Evikalol...přidej se, to je jasné a v pátek pojď s námi provětrat kočárky a také pusu..protože ty se nedají zastavit, když se sejdeme :slight_smile:
25. srp 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, delší dobu jsme tu nebyla, ale poctivě jsem vše dočetla :slight_smile:
U nás je všechno v pořádku, na kontrole ve 2 měsících měla Adélka skoro 6 kg :slight_smile:, zatím papá mlíčko a je moc spokojená. Asi bude spáč po mamince, protože pro ní není problém spinkat se mnou třeba od 16 do 19 hod a potom od 21 do 7 hod :slight_smile:, no je to prostě zlatíčko. Pořídili jsme jí automatickou houpačku tak si můžu i doma udělat některé věci, ona mi při tom něco povídá a směje se :slight_smile:, což dělá opravdu často :slight_smile:
Jinak na sraz se asi nedostanu, manžel je v Karlových Varech, a mě autobus do Chomutova nejezdí, kdyby jste ale někdy vymysleli sraz i v Kadani tak by nebyl problém :wink:
Kimby moc gratuluju k plánované svatbičce.
Pavly super dovolená, u nás bude první asi až za rok.
Verčo, ty pracantko :slight_smile:
Leonce a Zuzce se to krátí tak držím moc palečky.
Radušce gratuluju a Jituš pokojíček se moc povedl :slight_smile:
Jitullkav já jsme bohužel cukrovku měla, pokud by jsi chtěla vědět víc písni ip.
Jinak už mě nic nenapadá tak se tu mějte :slight_smile:
26. srp 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kimby v Zel am Zee jsme byly loni nádhera doufám že vám vyšlo počasí a kde ste všude byly?
26. srp 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Pavlí supr že se dovolená povedla, Terezka je fakt andílek.
Leni myslím že Lukášek v lese moc nepořídí :unamused:
Leni vilo Adélka krásně roste, je vidět že jí chutná :wink: Ajak píšeš je hodňoučká, to je moc dobře, čerpej síly na to až bude akčnější :grinning:
Kimby v Rakousku muselo být krásně, jsem zvědavá na fotečky.
Díky za pochvalu pokojíčku.
Ještě by to chtělo rozseknout s tím srazíkem. Včera jsem potkala Petrušku a ta nechce do lesoparku kvůli vosám, je pravda že jich je tam hodně. Ale jiné místo kde by se dalo kočárkovat mě nenapadá. A čas mně napadá 13 nebo 14. hodina. Co vy na to?
26. srp 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen v rychlosti.
Nevím, jestli dorazím. Kolegyni se to nehodí, aby si se mnou prohodila šichtu. Tak jestli nebudeme moct mít všechny ranní, tak vás bohužel neuvidím. :frowning2:
El, klíště jsem si vybrala už v květnu, tak teď jsem už žádné neměla. :slight_smile:
Fotečky jsou nádherné. U všech. :dizzy_face:
26. srp 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

v rychlosti zdravím-omlouvám se, nestíhám reagovat i když vše poctivě čtu. Ačkoliv jsem už od soboty na mateřské, nic se pro mě nemění a stále dál pracuji-pokud to půjde, tak do porodu-bohužel úděl rodinné firmy-ale nic nás po zdravotní stránce netrápí, tak proč ne. Na žížalku už máme vše připraveno, jen zabalit tašku a můžeme vyrazit. Musím také dodělat albíčko, ať máte představu.
Začali jsme taky navštěvovat předporodní kurz, ať aspoň trochu vím do čeho jdem. Musím říci, že porodní asistentka (v Kadani) je moc milá a s každou další hodinou jsem i taková jakoby klidnější před tím porodem-snažím se myslet pozitivně a problémy si nepřipouštět-prostě když to zvládlo tisíce žen přede mnou, tak mi taky.

Jinak ale mám špatnou zprávu-já na sraz nedorazím. Ohlásila se nám na víkend (včetně pátku) návštěva,tak musím vše připravit a nemůžu za vámi. Tak si to hezky užijte a foťte já si pak prohlédnu fotečky.

Mějte se krásně a hlavně ať se vám vyhýbají nemoce. ahoj
26. srp 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem na noční, takže nemohu tak psát, ale dnes jsem se k tomu story nedostala, určitě brzy doženu.

Koukám, že ze srazu nic nebude....tak buď si dáme srazík jen tak třeba v Kadani, prochajdu, mě už je jedno, zda pojedu do CV či Kadaně...jen nás pár, popovídat, nebo holt až někdy jindy...

Je to na vás.

Musím letět...brzy se ozvu :slight_smile:
26. srp 2008 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

no koukám, že srazík se nějak rozpadá. No pokud by jste ho dělaly v Kadani, tak bych asi nedorazila ani já. Né, že bych nechtěla. Jenže nejsem doma, ale ještě pracuju. Než bych se tam dostala, tak by bylo už dost pozdě a na hodinu to nemá cenu. I kdyby to bylo v CV tak bych se dostavila později. A manžu tam hnát nechci, protože pojedeme o víkendu pryč a on bude mít pátek jediný den volnej. A to bude asi montovat poslední skřínku, tak chci aby si taky trošku odpočinul. No tak uvidím, jak se domluvíte a bud´ bych dorazila nebo ne....
27. srp 2008 v 05:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda se srazem počítám a jdu i kdybych tam měla být sama :grinning: :grinning:

Ještě sem najuknu jestli je něco novýho :slight_smile:
27. srp 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No takže asi tak. Nějak moc se mi to nehodí, přišla jsem sem, abych ohlásila, že na sraz asi nepřijdu... ale když jsem viděla Peťky větu, tak jsem změnila názor :grinning: Nějak to udělám :grinning:

Takže já dorazím a hold tam budeme procházkovat s Peťkou a Jíťou :grinning: samy :grinning:
27. srp 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí :grinning: :grinning: Jsem ráda že si změnila názor :grinning: :wink:
27. srp 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko :grinning: Pavly asi taky dorazí, takže nás tam zase tak málo nebude :wink:
27. srp 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Raduš by měla dorazit taky a u mě to není na 100% jak už jsem psala budeme na chalupě.
27. srp 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, abych pravdu řekla, tak zase je lepší, když nás tam nebude 20 (přeháním) :slight_smile:, protože to si pak člověk se všema stejně pořádně nepokecá :frowning2:
27. srp 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nevíme na 100 pro zda přídem chcem ject na houby tak uvidíme :dizzy_face:
27. srp 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si stále stojím za tím že 100pro dorazím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
Lucí souhlas :wink:
No takže suma sumárum nás zatím bude 5-6, to jde :slight_smile:
27. srp 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dabli jasný houby jsou důležitější :grinning: :grinning:
27. srp 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,co se tu rozpadá?? :grinning:

já dorazím taky,ale nebudu to přeci psát v každém příspěvku :sweat_smile: jen se konečně domluvte kam :grinning: já nevím kolik vos je v tom lesoparku a zda jsou po celém :confused:

jdu natáhnout fotky z dinoparku v Plzni,tak pak hodím nějakou i sem :slight_smile:
27. srp 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já nevím co se tu rozpadá ale já ještě nééé :grinning: :grinning:

Na fotky juknu :wink:
27. srp 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jak jsem psala ráno, pokud to bude v CV a nic závažného se nestane tak dorazim, ale o málo později, cca v 15 hodin nebo tak nějak... Jen dejte vědět přesně kam dorazit...
27. srp 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já nevím zda dorazím,páč mi má přijet kámoška s malou a chceme jít dopoledne do mateřskýho centra,pak na oběd a až se děti vyspí,tak chceme jít do zooparku.
27. srp 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
houby nejsou důležitějšší než vy jen musím viužít toho že má miláček volno a můžem konečně vyrazit jako rodina do lesa na houby
:sweat_smile:
27. srp 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale taky ještě záleží i na počasí no uvidíme pokud by to byl lesopark pokusím se přijít ale neslibuju nic :astonished:
27. srp 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak už tam konečně jsou,tak můžeš juknout :wink:

jdu dělat po druhé v životě langoše,tak jsem zvědavá,jak to dopadne :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Kačí ty taky návštěvu jo :frowning2: nakonec to vážně bude mini srazík :confused:
27. srp 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, tak já taky na 100% dorazim.

papapa
27. srp 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Něco pro pobavení :grinning: jakýho máme doma závodníka :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=-Fy60cvrnQs
27. srp 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek