• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Holky srazík už je v pátek a my nejsme poprvé schopné se dohodnout jestli teda platí ten Lesňák?? :grinning: :grinning:

Zkrátka a dobře, srazík se konná v Lesňáku (i za rizika vosího bodnutí) mezi 14-15.00 hod.Kdo může tak přijde kdo nemůže tak příště :slight_smile:

Leni fotky jsou super :dizzy_face: asi tam taky zajedeme s Haničkou :wink: A co langoše jak dopadli??
27. srp 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí no Luky je božííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé a Luky spinká nebo se snaží to je nejlepšíííííííííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši to je fakt bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!Koukám na to už po 2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, budu v Lesňáku :slight_smile: Rádi bychom zase skoukli nějaký to zvířectvo :grinning:
27. srp 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti :grinning:
27. srp 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí no to je fakt bombička, se tady řežu jako blázen :grinning: :grinning: :grinning:

Ok, počítám s vámi a těším se!!!!!!!!! :dizzy_face:
27. srp 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tatík si s tím vždycky vyhraje :slight_smile: Já jsem byla zvědavá jak to v ložnici vypadá, když usíná... protože tam nechodím, aby neřval... tak jsme tam dali kameru a pak se u toho hrozně smáli :grinning: Zrovna teda usínal dlouho, ale stálo to za to. Schválně jsem tam nechala toho němýho sluhu, protože kolikrát tam přijdu a on ho má úplně u postýlky... ale k tomu tentokrát nedošlo :grinning:

Taky se těším :slight_smile:
27. srp 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je fakt doost bombičkovej, chudinka ale že mu to trvalo než zabral :grinning: Jéé tak se těším na další video se sluhou :dizzy_face:
27. srp 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už tu asi nejsi tak mizím do hajan.Mějte se krásně, dej za mě puisnku Lukýnkovi a v pátek ahoojj :slight_smile:
27. srp 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu, jen jsem se sekla na fotkách :slight_smile:
OK, v pátek se uvidíme :slight_smile:
27. srp 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestiham,na patek mam stale volno!!! jedu :wink:
27. srp 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tk coooooooo???
plati to, v kolik a kde?????
ja toho budu mit zitra hrozne moc,ale stale trvam na tom,ze jedu
28. srp 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí, v 14,00 před ZOO parkem :slight_smile:
Holky, nám pak ještě přijde návštěva, takže já dorazím, ale dlouho nepobudu - nejpozději v 16,30 bych chtěla jet domů :frowning2: Snad to stihnu a dorazím na čas... fakt se mi to nějak moc nekupilo na ten zítřek :frowning2:
28. srp 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak ruším i tu kámošku co měla zítra přijít.Nás se totiž drží smůla jak klíště,včera byl Kuba u zubaře a vrtala mu osmičku,dneska mu natekla celá tvář a krk až nemohl dýchat,takže je teď v Mostě na ušním nosním krčním,zítra mu tam vezu věci,měli by mu to řezat a když se to nezlepší,tak musí do Ústí nad Labem na stomatologický oddělení.A aby toho nebylo málo,tak ráno když jel od zubařky a vyjížděl ze dvora kde parkoval,tak rozbil boční okno na autě,takže máme auto v servisu min.do úterý.
28. srp 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, vy máte fakt smůlu :frowning2: Tak snad to nebude tak špatný a nebude muset do Ústí :frowning2:
28. srp 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
kaci,je mi vas fakt lito a kubika zvlast!!!!!!!!!!!! preju hodne stesti,at se vse brzy zahoji a taky hodne zdravi!!!!

jinak ja toho mam zitra taky mraky-desny,ale snad vse zvladnu,hlavne aby byla mala dobra
odvezli dneska do nemocnice jeste ke vsemu babicku,takze jedny prarodice musim zkontrolovat a pakbych potrebovala jeste do nemocnice prekontrolovat tu druhou-snad to vse nejak zvladnu a dorazim vcas-pripadne se ovzu luci nebo petul,jak na tom jsme a najdu vas,ale spis zkusim dojet na tu druhou-udelam pro to vse,
ted letim zehlit,papa
28. srp 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abych to upřesnila,tak v nemocnici není Kubík,ale manžel Kuba :frowning2:
28. srp 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, já to pochopila :wink:
Pavlí, taky jsem si říkala, že kdyžtak zavolám :grinning:
Taky jdu na žehlení, i když se mi vůbec nechce :frowning2: :slight_smile:
28. srp 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :slight_smile:
28. srp 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci-ja neeeee a porad tu resim,jak muze mit osmicku a ze tam nejsi s nim,no mamidemece, mam v hlavne neco jineho a na ruce terku-hahaha,debil,pardooon,noo :grinning:
28. srp 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavly to neva :slight_smile: :wink:
28. srp 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

dorazíme :slight_smile: snad nám to nezkazí počasí :confused:

Peti děkuji :slight_smile: taky se tam chci podívat,z fotek mě to úplně nadchlo :grinning: na vosy snad najdu ten fenistil,kdyby náhodou...langoše se povedly,dneska jsem dosmažila zbytek a z uleželýho těsta byly ještě lepší :grinning:

kačí teda vy si to vybíráte :frowning2: chudák TM :cry: tak ať se mu to už uzdravuje a máte ho zas doma :wink:

Luci hned jdu na video :grinning:

pavly ty jsi v jednom kole :grinning: babičce držím taky palce,ať je v pořádku :wink:

takže zítra se na vás těšíme :slight_smile:papa
28. srp 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem včera zvládla mega hromadu žehlení, ale už mám zase plnej koš špinavýho :angry: To je furt dokola :frowning2:
Pavlí, mně to taky nedošlo hned.... ale jak Kačka napsala, že rozbil to okýnko, když jel od Dr... tak mi došlo, že je řeč o manželovi :wink:
29. srp 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska jsem zrušila dopolední program (kadeřnici), abych nebyla ve stresu, že to nestihnu :grinning: Tak doufám, že mě nepomluvíte, že mám odrosty a účes-neúčes :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Prďolové, tak já opět hlasím že dorazíme!!!!!!!!!!!Jen na chvilku odběhnu k bráně u Tajgy a předám Haničku babičce a dědovi pojede na chatu :wink:

Kačí teda vy máte pech :pensive: Hlavně ať je vše obrzy ok a smůla vás konečně opustí :slight_smile:

Pavlí :grinning: v poho já se na tom taky sekla ale došlo mi to brzy a přesně jak píše Lucinka když Kačka psala o tom okénku

Leni já byla v Lesňáku včera a jak byl trošku vítr moc jich tam nebylo, takže dnes nebudou vůbec :wink: Jééé langoše se povedli a proč si mi neposlala přes ICQ :grinning: Mamina je taky dělá a jsou vynikající a je to super těsto jelikož ho dost spotřebuje a ono do rána zase naběhne takže je to jako HRNEČKU DOST :grinning: :grinning:

Znovu musím říct že video Lucinky Lukáška je bombaa koukala jsem na to už asi 15x :grinning: :grinning:

A Lucí neboj nepomluvíme a jsem ráda že dorazíte i kdyby jen na chvilku :wink:
29. srp 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitrs já byla v lesoparku taky včera a ty vosy se drží jen u odpadkových košů.
29. srp 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlásím se v rychlosti. Vše jsem dočetla.
Lucí, super video Lukáška. :grinning:
Kačí, taky jsem si říkala, že malý Kubík nemůže mít osmičky, tak mi došlo, že jde o TM. :grinning: Tak ať je brzy v pořádku.
Jinak hlásím, že za chvíli letím do práce, takže nedorazím. Moc si to užijte, zdá se, že počasí taky bude ok. A hodně foťte.
Pa, pa.
29. srp 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačííí joo mě to teda nepřijde že jen tam, já mám na ně letos smůlu,2x mě píchla u medvědů ale z druhé strany jak je ta klouzajda a pak malýmu sedla přímo na pusu u té sochy jak je to pískoviště a koše jsou dost daleko, prostě je něčím přřitahuju :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Lukýno ještě chrní, takže mi včas určitě nedorazíme :frowning2: No snad vás tam někde najdeme :slight_smile:
29. srp 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek