Chomutov a okolí

Takže pro holky z Beremese - Chomutov a okolí.... 😃 A samozřejmě tu uvítáme i ostatní maminky, těhulky a snažilky z Chomutova, Kadaně, Klášterce, Jirkova a dalších měst... 🙂

Tak Vás tu všechny vítám.

Lucka 😉
lucianka
29. srp 2008
Ahoj, takže ještě za čerstva co mám na srdci 🙂

Děkuji holkám, za hezky strávené odpoledne... bylo to moc fajn, i když jsme neskutečné drbny a zvířátek jsme moc neviděli. 🙂 Ovšem v mém případě to byl poslední sraz této diskuze, na který jsem šla. Velice ráda půjdu s holkama kočárkovat nebo třeba někam na kafčo, ale už na žádný sraz...

Já jsem vcelku blbec, který neustále někoho omlouvá a už to musí být, že ho někdo hoooodně naštve. A ačkoliv se mi některé divily, že po minulém srazu jsem ještě ochotná některé osoby akceptovat, normálně si s nima píšu apod., dnešním dnem pohár mé trpělivosti přetekl...

Ačkoliv už třetí sraz byl konaný v den, který se hodil jediné osobě, i když polovičce ostatních ne, ani na jeden z těchto srazů nedorazila... a co hůř, nebyla schopná se omluvit, napsat krátkou SMS. Omluvy se nám dostalo až po té, co jsme se po ní začaly shánět... nebudu tu nikoho jmenovat, ta dotyčná určitě bude vědět o koho se jedná.

Nechápu Tvé srdceryvné výlevy, jak ráda bys nás viděla, jak Tě mrzí, že jsi tak daleko apod., když Ti ani jedna z nás nestojí za pitomou SMS. ]-(

Nazdar.
pavly
29. srp 2008
luci 😉
pitrs
29. srp 2008
Lucíí tééda napsala si to fakt od srdce 🙂 Souhlas!!!!!!!!!! 😉
vilo
29. srp 2008
Ahoj holky, copak se na srazu stalo ? Nebudete některá zítra v Kadani na císaři? Dneska jsem musela s Adélkou ještě k dr - chudák se mi opupínkovala, prý se to ale kolem 3 měsíce stáva, tak snad to bude ok, ale doporučila mi odložit plavání.
Lucí, včera jsme koukali s manželem na video Lukáška a je super 🙂
z.u.z.i.k
29. srp 2008
Ahoj holky, jsem ráda za vás, že jste si to užily...
Já bohužel o sraz ztratila veškerý zájem po dnešní noci a ještě víc po dnešní 11. hodině... Obdržela jsem dost špatnou zprávu a rodina je mi přednější než vy (doufám, že se nenaštvete). Ani bych si to neužila, pač mám myšlenky jinde a na nic jsem neměla náladu... :-S 😞 😞 Byla jsem ráda, když jsem dorazila domu, lehla si a trošku se prospala... 😞 Tak snad mi to prominete.
Přeju všem dobrou noc.
eleanor911
29. srp 2008
ahoj holky,

jsem ráda,že jsem vás viděla,i když jsem moc pokecat nestihla,pže Lukšu zajímala ta zvířátka,na rozdíl od ostatních dětiček 😃 😃 ale my to příště doženeme 🙂 též mě mrzí,že některé nedorazily,těšila jsem se na novinky :-N dětičky jsou všechny nádherný a krásně rostou,až mě popadla zase chuť 😃 tak si budu muset nějakýho prcka na chvíli půjčit,aby mě to zas přešlo 😃

Leni snad to Adélce brzy zmizí 😉 koukala jsem na fotečky včera,tak už vám taky krásně roste, princeznička jedna x-)
radus.b.
29. srp 2008
ahojky, taky chci podekovat vsem, ktere na miny srazik dorazily, trochu jsem stihla povidat, jelikoz ten muj rarach neposedi a musim mit na nem porad prilepeny oci 😃

mejte se papapa

Zuzi,je mi to lito 😞 ,ale mysly na Kristynku a bud v pohode, me takovyhle rozhozeni v tehotenstvi vyvolalo predcasny porod,tak se setri. pa
v.ctyrlistek
31. srp 2008
Ahoj holky,
jsem ráda, že jste si srazík užily, i vaše ratolesti. 🙂
Pavly, vše nejlepší k svátku, hodně štěstí, zdraví, lásky a ať je Terezka hodná.
Zuzí, ať je to u vás brzy vše v pořádku.
z.u.z.i.k
31. srp 2008
Ahoj holky.

radus.b. no to já bych musela porodit už někdy v květnu, táhne se to tak nějak už dost dlouho od jara pořád něco. :-S Malá je jinak hodná, i když se mi už dost špatně spí - pravidelně se budim kolem 3. hodiny ráno, to bejvá vzhůru a řádí... Jinak je moooc hodná a těšim se až jí budu mít u sebe. 🙂

Veru problém je v tom, že ono to už nikdy nebude v pořádku 😢 😞 Ale snažím se si to nepřipouštět...
eleanor911
1. zář 2008
ahoj holky,

tak máme za sebou první den ve školce a byl úspěšný 😃 nebrečel x-) byl teda jen na 2h a zítra zkusíme tři,tak uvidíme,snad si zvykne 😉

Zuzi myslím na tebe 😉

mějte se krásně 🙂
v.ctyrlistek
1. zář 2008
Ahoj holky,
Zuzí, tak to je mi moc líto. 😞 Ale pokud to jde, tak zkus myslet jen na hezké věci.
El, gratuluju Lukšovi, že 1. den ve školce zvládl na 1 s *. To já prořvala 14 dní. :-p
v.ctyrlistek
2. zář 2008
Ahojky,
Lenčo, Adélce všechno nejlepší k jejímu 1. svátku, ať se jí na světě líbí a je šťastná. 🙂
vilo
2. zář 2008
Verčo, moc děkujeme, Adélka posílá pusinku 🙂
kackap
2. zář 2008
Taky se přidávám ke gratulaci pro Adélku 🙂 🙂 🙂
eleanor911
2. zář 2008
ahojky,

Leni také Adélce gratulujeme k svátečku x-) x-) x-) x-) x-)

Verčo děkujeme,dnes to bylo taky dobrý,tak zítra už zůstává na oběd 🙂
vrtule83
3. zář 2008
Opožděně přeji Adélce vše nej k svátku 😉 🙂
Leni el super že se Lukáškovi ve školce líbí
A u nás to vypadá že Miška bude brzo konečně chodit sama.
kackap
4. zář 2008
Tak jsme oslavili Kubíkovi druhý narozeniny jen lehce a velká oslava vypukne v sobotu.
dablice1983
4. zář 2008
kstí vše nej kubíkovi k narozeninám x-)
lucianka
4. zář 2008
Jituš, chtěla jsem pochváli Mišce pokojíček... fakt nádhernej 🙂 Kde jste koupili tu borduru? Moc se mi líbí 🙂
No a trochu se pochlubím - Luky od úterka chodí 🙂
eleanor911
4. zář 2008
Kačí též přejeme Kubíčkovi vše nejlepší k narozeninám,hodně štěstíčka,zdravíčka,hodné rodiče 😃 a ať už se mu vyhýbají nemoce!!!! x-) x-) x-)
pitrs
4. zář 2008
Kačí gratulujeme Kubíkovi k narozkám a přejeme hlavně to zdravíčko 😉

Lucí božíííííííí video jsem viděla x-) Posíláme pusinku Lukáškovi protože je šikulínek x-)

Jituš super Mišulka je šikovná 😉

Se nám to tu pěkně rozchodilo x-)
vrtule83
5. zář 2008
Kačko vše nejlepší Kubíčkovi k narozeninám 😉 🙂
Lucí a Lukáškovi velká gratulace k chození, je to šikulka.
Tu bordurku jsem koupila tady v CV v obchodě s tapetami u Komerčky. Mě se taky moc líbila, že není disneyovská, to už moc nemusím.
v.ctyrlistek
5. zář 2008
Ahojky,
všechny vás zdravím.
El, co Lukýno, dobrý ve školce?
Vše nejlepší Kubíkovi k 2. narozeninám. Hlavně to zdravíčko 🙂
Lukášek je už velkej kluk. 🙂
z.u.z.i.k
6. zář 2008
Ahoj holky, jen vám všem přeju krásný a pokud možno slunečný víkend.

Já se tu ted´ nějaký čas asi neukážu, po tomhle týdnu nemám chut´ a ani náladu. 😞
leonka
11. zář 2008
Ahoj holky. Nikde nikdo, tak vás jen v rychlosti zdravím.
Stále jsem 2 v 1 a musím říct, že si to užívám. Mějte se hezky. Až se bude něco dít určitě dám vědět.
eleanor911
12. zář 2008
ahoj holky,

tak jsme dnes byli v Mostě na hornickém dnu,Luky si to skvěle užil,už umí vylézt i na ten skákací hrad s klouzačkou x-) a zítra nás čeká pouť 😃

Leni ještě máš čas,tak si to užívej 🙂

Veru Luky ve školce dobrý,brečel jenom jak jeho kamarádka zůstala doma,ale už je zas v pohodě 😉 akorát nevím jak cvičí,ale je samá modřina 😃

tak přeji krásný víkend 😎
v.ctyrlistek
14. zář 2008
Ahoj holky,
Lenko, super, že si těhotenství užíváš a je Ti dobře.
El, jaká byla pouť? Já tam nebyla, byla jsem v Místě u naší němčinářky ze střední. Grilovali jsme. Jen já jsem nepopíjela vínečko, byla jsem řidič. Ale do garáže si už musel zajet taťka sám. :-p
eleanor911
14. zář 2008
ahojky,

Raduš vše nejlepší k svátku x-) x-) x-) x-)

Verčo tak ty už řídíš ju 🙂 myslíš tu němčinářku co myslím já???má dceru 😉 jestli jo,tak jak se má???

pouť byla dobrá,akorát hrozně moc lidí 😃 pak jsem musela do práce,takže jsem si nemohla dát ani pivko,na který jsem měla fakt chuť 😃 :-p

Leni(vilo) jukla jsme na fotečky,Adélka se na tebe krásně směje x-) x-) x-)
v.ctyrlistek
15. zář 2008
Ahojky,
Raduš, též přeji dodatečně vše nejlepší k svátku. 🙂
El, ano, myslíš tu samou. Víc do IP.
kackap
15. zář 2008
Raduš opožděně vševhno nej k svátku x-) x-) x-)