• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj, takže ještě za čerstva co mám na srdci :slight_smile:

Děkuji holkám, za hezky strávené odpoledne... bylo to moc fajn, i když jsme neskutečné drbny a zvířátek jsme moc neviděli. :slight_smile: Ovšem v mém případě to byl poslední sraz této diskuze, na který jsem šla. Velice ráda půjdu s holkama kočárkovat nebo třeba někam na kafčo, ale už na žádný sraz...

Já jsem vcelku blbec, který neustále někoho omlouvá a už to musí být, že ho někdo hoooodně naštve. A ačkoliv se mi některé divily, že po minulém srazu jsem ještě ochotná některé osoby akceptovat, normálně si s nima píšu apod., dnešním dnem pohár mé trpělivosti přetekl...

Ačkoliv už třetí sraz byl konaný v den, který se hodil jediné osobě, i když polovičce ostatních ne, ani na jeden z těchto srazů nedorazila... a co hůř, nebyla schopná se omluvit, napsat krátkou SMS. Omluvy se nám dostalo až po té, co jsme se po ní začaly shánět... nebudu tu nikoho jmenovat, ta dotyčná určitě bude vědět o koho se jedná.

Nechápu Tvé srdceryvné výlevy, jak ráda bys nás viděla, jak Tě mrzí, že jsi tak daleko apod., když Ti ani jedna z nás nestojí za pitomou SMS. :angry:

Nazdar.
29. srp 2008 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
luci :wink:
29. srp 2008 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucíí tééda napsala si to fakt od srdce :slight_smile: Souhlas!!!!!!!!!! :wink:
29. srp 2008 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, copak se na srazu stalo ? Nebudete některá zítra v Kadani na císaři? Dneska jsem musela s Adélkou ještě k dr - chudák se mi opupínkovala, prý se to ale kolem 3 měsíce stáva, tak snad to bude ok, ale doporučila mi odložit plavání.
Lucí, včera jsme koukali s manželem na video Lukáška a je super :slight_smile:
29. srp 2008 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem ráda za vás, že jste si to užily...
Já bohužel o sraz ztratila veškerý zájem po dnešní noci a ještě víc po dnešní 11. hodině... Obdržela jsem dost špatnou zprávu a rodina je mi přednější než vy (doufám, že se nenaštvete). Ani bych si to neužila, pač mám myšlenky jinde a na nic jsem neměla náladu... :confounded: :frowning2: :frowning2: Byla jsem ráda, když jsem dorazila domu, lehla si a trošku se prospala... :frowning2: Tak snad mi to prominete.
Přeju všem dobrou noc.
29. srp 2008 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

jsem ráda,že jsem vás viděla,i když jsem moc pokecat nestihla,pže Lukšu zajímala ta zvířátka,na rozdíl od ostatních dětiček :grinning: :grinning: ale my to příště doženeme :slight_smile: též mě mrzí,že některé nedorazily,těšila jsem se na novinky :sweat_smile: dětičky jsou všechny nádherný a krásně rostou,až mě popadla zase chuť :grinning: tak si budu muset nějakýho prcka na chvíli půjčit,aby mě to zas přešlo :grinning:

Leni snad to Adélce brzy zmizí :wink: koukala jsem na fotečky včera,tak už vám taky krásně roste, princeznička jedna :dizzy_face:
29. srp 2008 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, taky chci podekovat vsem, ktere na miny srazik dorazily, trochu jsem stihla povidat, jelikoz ten muj rarach neposedi a musim mit na nem porad prilepeny oci :grinning:

mejte se papapa

Zuzi,je mi to lito :frowning2: ,ale mysly na Kristynku a bud v pohode, me takovyhle rozhozeni v tehotenstvi vyvolalo predcasny porod,tak se setri. pa
29. srp 2008 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem ráda, že jste si srazík užily, i vaše ratolesti. :slight_smile:
Pavly, vše nejlepší k svátku, hodně štěstí, zdraví, lásky a ať je Terezka hodná.
Zuzí, ať je to u vás brzy vše v pořádku.
31. srp 2008 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.

radus.b. no to já bych musela porodit už někdy v květnu, táhne se to tak nějak už dost dlouho od jara pořád něco. :confounded: Malá je jinak hodná, i když se mi už dost špatně spí - pravidelně se budim kolem 3. hodiny ráno, to bejvá vzhůru a řádí... Jinak je moooc hodná a těšim se až jí budu mít u sebe. :slight_smile:

Veru problém je v tom, že ono to už nikdy nebude v pořádku :cry: :frowning2: Ale snažím se si to nepřipouštět...
31. srp 2008 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

tak máme za sebou první den ve školce a byl úspěšný :grinning: nebrečel :dizzy_face: byl teda jen na 2h a zítra zkusíme tři,tak uvidíme,snad si zvykne :wink:

Zuzi myslím na tebe :wink:

mějte se krásně :slight_smile:
1. zář 2008 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Zuzí, tak to je mi moc líto. :frowning2: Ale pokud to jde, tak zkus myslet jen na hezké věci.
El, gratuluju Lukšovi, že 1. den ve školce zvládl na 1 s *. To já prořvala 14 dní. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2008 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Lenčo, Adélce všechno nejlepší k jejímu 1. svátku, ať se jí na světě líbí a je šťastná. :slight_smile:
2. zář 2008 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo, moc děkujeme, Adélka posílá pusinku :slight_smile:
2. zář 2008 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se přidávám ke gratulaci pro Adélku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2008 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,

Leni také Adélce gratulujeme k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Verčo děkujeme,dnes to bylo taky dobrý,tak zítra už zůstává na oběd :slight_smile:
2. zář 2008 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Opožděně přeji Adélce vše nej k svátku :wink: :slight_smile:
Leni el super že se Lukáškovi ve školce líbí
A u nás to vypadá že Miška bude brzo konečně chodit sama.
3. zář 2008 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme oslavili Kubíkovi druhý narozeniny jen lehce a velká oslava vypukne v sobotu.
4. zář 2008 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
kstí vše nej kubíkovi k narozeninám :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš, chtěla jsem pochváli Mišce pokojíček... fakt nádhernej :slight_smile: Kde jste koupili tu borduru? Moc se mi líbí :slight_smile:
No a trochu se pochlubím - Luky od úterka chodí :slight_smile:
4. zář 2008 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačí též přejeme Kubíčkovi vše nejlepší k narozeninám,hodně štěstíčka,zdravíčka,hodné rodiče :grinning: a ať už se mu vyhýbají nemoce!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačí gratulujeme Kubíkovi k narozkám a přejeme hlavně to zdravíčko :wink:

Lucí božíííííííí video jsem viděla :dizzy_face: Posíláme pusinku Lukáškovi protože je šikulínek :dizzy_face:

Jituš super Mišulka je šikovná :wink:

Se nám to tu pěkně rozchodilo :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačko vše nejlepší Kubíčkovi k narozeninám :wink: :slight_smile:
Lucí a Lukáškovi velká gratulace k chození, je to šikulka.
Tu bordurku jsem koupila tady v CV v obchodě s tapetami u Komerčky. Mě se taky moc líbila, že není disneyovská, to už moc nemusím.
5. zář 2008 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
všechny vás zdravím.
El, co Lukýno, dobrý ve školce?
Vše nejlepší Kubíkovi k 2. narozeninám. Hlavně to zdravíčko :slight_smile:
Lukášek je už velkej kluk. :slight_smile:
5. zář 2008 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jen vám všem přeju krásný a pokud možno slunečný víkend.

Já se tu ted´ nějaký čas asi neukážu, po tomhle týdnu nemám chut´ a ani náladu. :frowning2:
6. zář 2008 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Nikde nikdo, tak vás jen v rychlosti zdravím.
Stále jsem 2 v 1 a musím říct, že si to užívám. Mějte se hezky. Až se bude něco dít určitě dám vědět.
11. zář 2008 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsme dnes byli v Mostě na hornickém dnu,Luky si to skvěle užil,už umí vylézt i na ten skákací hrad s klouzačkou :dizzy_face: a zítra nás čeká pouť :grinning:

Leni ještě máš čas,tak si to užívej :slight_smile:

Veru Luky ve školce dobrý,brečel jenom jak jeho kamarádka zůstala doma,ale už je zas v pohodě :wink: akorát nevím jak cvičí,ale je samá modřina :grinning:

tak přeji krásný víkend :sunglasses:
12. zář 2008 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Lenko, super, že si těhotenství užíváš a je Ti dobře.
El, jaká byla pouť? Já tam nebyla, byla jsem v Místě u naší němčinářky ze střední. Grilovali jsme. Jen já jsem nepopíjela vínečko, byla jsem řidič. Ale do garáže si už musel zajet taťka sám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2008 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,

Raduš vše nejlepší k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Verčo tak ty už řídíš ju :slight_smile: myslíš tu němčinářku co myslím já???má dceru :wink: jestli jo,tak jak se má???

pouť byla dobrá,akorát hrozně moc lidí :grinning: pak jsem musela do práce,takže jsem si nemohla dát ani pivko,na který jsem měla fakt chuť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni(vilo) jukla jsme na fotečky,Adélka se na tebe krásně směje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2008 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Raduš, též přeji dodatečně vše nejlepší k svátku. :slight_smile:
El, ano, myslíš tu samou. Víc do IP.
15. zář 2008 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Raduš opožděně vševhno nej k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2008 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek