• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahojky,tak dnešek bez kamarádky ve školce byl dobrý :wink: už si tam snad našel i kamaráda Honzíka :confused:

Veru díky za info :slight_smile:

co to tady je :grinning: :grinning: to se mi snad zdá :grinning: my máme v CV nějakou novou sportovní halu???? :confused:
15. zář 2008 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Leni Lukášek je šikulka že je ve školce v pohodě, on se otrká a kamarádů bude mít za chvíli spoustu :wink: .
Do které chodí školky? Prý je nějaká u horníka tam teď začala chodit kamarádky holčina Lucinka.
Jinak trochu o nás, Míša stále chodí za ruce, tedy zvládne i za jednu a bez tak 8-9 krůčků, ale nejraději za obě aby mohla dělat blbosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lezou jí 3 stoličky čtyrky najednou, tak bývá mrzutá a navíc má pěknou rýmu a trochu kašlík který jí budí což z toho nadšená opravdu nejsem. Takže Raduš, nakonec to od Tády chytla.
Začínáme nočníkovat, tedy dělá bobek do nočníku.
15. zář 2008 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem si musela změnit fotku,nemůžu tam mít jen Kubíka,někomu se to totiž nelíbí :cry: :rolling_eyes:
15. zář 2008 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Mi jí smazali :confounded:
15. zář 2008 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
15. zář 2008 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,koukám,že to tu nějak žije :grinning: :grinning:

Kackap je to v pravidlech,že nemáš mít fotku děcka,zvířat ani jinou,prostě mít svojí,ale tam můžeš být i s Kubíkem :wink:

Verunko snad jsem se trefila....přeji vše nejlepší k narozeninám,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a pořádnýho chlapa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jituš ty zuby jsou síla co :confounded: tak za chvilku ti už Miška uteče,tak si to ještě vychutnej,než začneš běhat za ní :grinning: :dizzy_face:
17. zář 2008 ve 23:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni jenže já byla snad jedinná komu jí smazali,tak jsem našla takových 20 co měli taky jenom dítě ebo jenom oko a napsala jsem jim to.Co kdybych si tam dala fotku někoho z časopisu,tak ani nezjistí,že to nejsem já,přijde mi to blbý.
18. zář 2008 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Kačko, je to bohužel fakt v pravidlech. :confounded: Když si tam dáš fotku někoho z časopisu, tak na to opravdu nepřijdou. :wink:
El, děkuju za přáníčko. Trefila jsi se. :grinning:
18. zář 2008 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
v.ctyrlistek •

všechno nejlepšší verunko
jinak my marodíme tak se mějte a ukážu se podle času běhám okolo tomíka :fearful:
18. zář 2008 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Verčo vše nej nej nej k narozeninám, máš narozeniny stejně jako můj kamarád
18. zář 2008 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru, všechno nej nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2008 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky dneska jsem byla na ultrazvuku ve 32.týdnu a pan doktor nám sdělil že malej má hlavičku velkou jako v 35tt BPP 35. DOcela mě to vyděsilo představa jak to rodím nebo aby malej nevypadal divně asimetricky. Nemáte s tím někdo zkušenosti jestli se to do porodu srovná? Díky za odpověd
18. zář 2008 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jitu, to je normálka, neboj - to se srovná. My jsme taky neměli všchno přesně na týden - něco měl v termínu, něco trochu v přestihu...pak se jim zdál menší, takže termín porodu prý dřív jak 13/8 nebude (podle MS měl být porod 8/8) a nakonec si Tadánek řekl 2/8, že na světě je to lepší než v bříšku a bylo.
18. zář 2008 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
díky za uklidnění hrozně mě to vylekalo hlavně ta představa porodu. Byla jsem sepsat papíry na porodnici a viděla jsem hekárnu příjemně mě to překvapilo bylo tam útulno. Už se toho začínám děsit. Ještě prosím tě mám dilema jakou koupit flaštičku jestli značkovou (Avent, Ferline) nebo obyč.
18. zář 2008 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jitullko, já flaštičku nekupovala... stejně je Ti k ničemu, pokud nebudeš mít už rovnou doma koupený mlíko (což je blbost, protože ho vůbec nemusíš využít). Navíc - většinou to není otázka hodiny - kojit/nekojit... prostě budeš mít už nějaké problémy předtím než přestaneš kojit úplně (teoreticky). takže se na to budeš moct připravit a někam dojet nebo dojít koupit vše potřebné :slight_smile:
to je můj názor.
18. zář 2008 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jitu, mám naprosto stejný názor jako Lucka. Zastavení laktace není otázka chvilky. Kojila jsem jenom šestinedělí taky jsem žádnou lahvičku neměla a když přišlo na to, že jsem musela přestat, tak to byla otázka jednoho nákupu, kdy jsem si koupila lahvičky a UM. Na to opravdu není nutné být připravená. Dneska koupíš všechno během chvilky.

Pokud jde ale o značku, tak já mám zkušenost jen s Chicckem (letěla do koše po pár pokusech) a pak s Aventem (s tím jsem byla a jsem moc spokojená). Později jsem si od Aventu pořídila i sterilizátor do mikrovlnky (parádní věc) a termoobal na láhev. To jsou ale věci, které se vyplatí (podle mého názoru) pouze v případě, kdy nekojíš opravdu skoro od začátku tak jako já a ne když potřebuješ jen jednu lahvičku na dokrmení nebo už je mimčo starší a je částečně i na příkrmech. To už pak těch lahviček není potřeba tolik jako na začátku.

Takže klid, nic nekupuj a když budeš něco potřebovat, tak to po porodu není problém koupit. Nebo to může koupit někdo jiný :wink:
19. zář 2008 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
holky moc děkuju za rady občas si připadám bezradná to víte první dítě člověk chce být na všechno připravený. Už se mi začíná zdát o porodu zatím ale nemám noční můry. Bydlím hodinu od Chomutova tak mám v plánu tak týden před prvním termínem být u našich ale nevím jak to tam psychicky přežiju už jsem zvyklá na svůj klid a pak táta kouří a je nahluchlý takže tam věčně řve televize no bude to něco.
19. zář 2008 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jitu, tak to jseš naprosto ve stejné situaci jako já. Tadeášek se narodil v Motole, takže jsem musela být před porodem u našich v Praze - já tam ale byla skoro tři týdny, protože jsem k nim chodila do rizikové poradny. Občas jsem byla asi nepříjemná a podrážděná, protože mi chyběl můj klídek, moje soukromí. Ale pro naše to bylo taky těžký, chodila jsem často na ultrazvuk a každý druný den na monitor - v Motole jsme pokaždé strávili půl dne. Táta to všechno absolovoval se mnou a všude mě vozil. Bylo to náročný, ale zvládli jsme to, tak to taky zvládnete, neboj.

A pokud jde o to, že si připadáš bezradně, tak můžeš být naprosto v klidu, protože tak si připadalo 99% z nás :grinning:
19. zář 2008 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to si byla taky daleko. Já to risknu v Chomutově. Blíž to mám sice do Roudnice ale nikoho tu neznám, moje rodina je v Chomutově a hlavně tchán v roudnici dělá hlavního údržbáře a nechci aby celá rodina věděla jak jsem hekala nebo jak můj porod probíhal.

Už abych to měla za sebou.
19. zář 2008 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš souhlasím s holkama,já taky kojila jen šestinedělí a pak když to nešlo,tak jsem teprve nakupovala.Dobrou zkušenost mám s lahvičkou Mam http://www.rajmaminek.cz/lahvicky/mam-lahev-detska-ultivent-260ml/
Je antikoliková,Kubeš trpěl na prdíky a po téhle flašce je skoro neměl :slight_smile:
19. zář 2008 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky moc za rady.
19. zář 2008 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
všem děkuju za přáníčka. :dizzy_face:
Jituš, taky 17.9.? To znám další 3 holky a 18.9. další 2 lidi. :slight_smile:
Ďábli, ať je Tomík brzy fit. :wink:
Za hodinku mažu do práce. Tak se tu mějte krásně a miminkám posílám pusinku.
19. zář 2008 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
čtyrlístku ted nevím co jsi tím datem myslela.
19. zář 2008 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
My kojili do 8 měsíců, takže teď má Luky už jen úplně obyč flašku... ale kdybych musela s umělým začínat dřív, určitě bych koupila nějakou lepší :slight_smile: V tomhle věku už je skoro jedno, z čeho pije :grinning: A je už dost velký na to, aby to zmákl :slight_smile:

Já bych se s našima asi pozabíjela :frowning2:
19. zář 2008 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Verčo ne on je 18.9.
Jituš a souhlasím s holkama, dneska seženeš co potřebuješ za chvíli, já taky plašila a leží mi tu plno flašek a nikdy nepoužitých, ale je pravda že jsem většinu dostala.
19. zář 2008 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak zase po delší době zdravim.

Veru dodatečně přeju všechno nejlepší k narozeninám.
19. zář 2008 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Milý Lukášku prvoročáčku :dizzy_face:

přejeme ti zdravíčko - aby se ti bolístky vyhýbaly
přejeme ti štěstíčko - abys pořád zářil jako sluníčko
přejeme ti stále veselou maminku a tatínka na lumpárny
Lucka a Tadeášek

Luci, krásně si ten dnešní velký den užijte a pokud ukápne nějaká ta slzička, tak ať je to jen a jen slzička z nostalgie a dojetí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2008 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Přidáváme se Lukáškovi ke gratulacím,pořádně si užijte oslavu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. zář 2008 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem si vzpomněla dneska na Lukyho....tak hodně zdravíčka a štěstíčka....ať dělá rodičům jen samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2008 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek