• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahojky,
Jitullko, to bylo na Jituš - vrtuli83. :wink:
Zuzí, děkuju. :slight_smile: Doufám, že už se máte lépe.
Též se připojuji k přáníčku pro Lukáška. Přeju mu hodně štěstíčka, zdravíčka a hodné rodiče a taky plno dárečků. :dizzy_face:
20. zář 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Veru no nic moc. :confounded: Sice připravuju všechno pro malou, ale bohužel si to neužívám, tak jak bych zrovna chtěla. :frowning2: Ale snažim se o to ze všech sil zvládat hlavně kuli malé. Prostě mám myšlenky na víc věcí a ne jen na ty přípravy. :confounded:
20. zář 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

dekuji za pranicka k svatku :slight_smile:

Verun sice pozde,ale take vse nej k narozeninam :grinning:

a samozrejmne Lukaskovi k jeho 1.narozeninam posilame obrovskou pusu,krasne si to oslavte a pak dejte fotky at muzeme juknout

papapa
21. zář 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska posíláme přáníčko dalšímu oslavenečkovi ročáčkovi :dizzy_face: Ondráškovi - přejeme zdavíčko a štěstíčko, ať se ti na světě moc a moc líbí :wink:
Lucka a Tadeášek :dizzy_face:
21. zář 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
též se připojuju s gratulací pro Ondráška. Všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a dárečků. :dizzy_face:
Zuzí, je mi to líto. :frowning2: Ty brďo, teď koukám, že už jsi v 36tt. Si pamatuju, když jsi říkala, že jsi v 8tt. :confused: Hrozně to letí.
Raduš, díky. :grinning: Jsem to vlastně s kamarády včera slavila v Admíku. :grinning:
21. zář 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondráškovi přejeme krásné první narozeniny. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Veru no jo letí to a už za chvilku budeme mít naší holčičku v náručí :slight_smile: A s tím ostatním se musím smířit a nechat to všechno na osudu. Ono to nějak dopadne :pensive:
21. zář 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Lukášek všem děkuje za gratulace a připojujeme se ke gratulaci Ondráškovi :dizzy_face:

Zuzko, škoda, že si to neužíváš :frowning2: Myslím, že Ti to jednou přijde líto :frowning2: že sis to těhulkování neužila tak jak jsi mohla. Nevím sice co se stalo, ale myslím si, že Kristýnka by pro Vás měla být na prvním místě a pokud Ty jsi smutná a neužíváš si těhulkování, Kristýnka to, bohužel všechno cítí :frowning2: Už jen kvůli ní bys měla být veselá.

Zřejmě něco v rodině, nevím, jestli nějaká nemoc nebo něco jiného špatného, ale takový je život. Něco odchází, aby něco nového krásného mohlo přijít... případně někdo. :slight_smile: Mysli na to a když už se trápíš Ty sama, nenech to "odnášet" i Kristýnku :wink:
21. zář 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,vsechny zdravim a nesu vam zparvy!!!!!!!

ZPRAVA OD LEONKY:
JSEM V PORODNICI.DNESKA JSEM BYLA NA OZVECH A MELA JSEM PRAVIDELNY KONTRAKCE PO 5 MIN,TAK SI ME TU CHTELI NECHAT,ALE ZVOLILA JSEM RADEJI POBYT DOMA-ZATIM.TED JSME TU ZPET, KONTRAKCE JIZ PO 3MIN,TRI HODINY, TROCHU BOLESTIVY.ALE ZATIM SE NEOTVIRAM, TAKZE BUDEME CEKAT,CO BUDE.PAK SE OZVU

a ja vam dam urcite vedet,tak na ni mysleme,at je to ryche za ni a v pohode,hodne stesti!!!!!!!!!!
21. zář 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů prosím pak o info.Děkuji :dizzy_face:

Ondráškovi vše nej nej nej nej k 1. narozeninkám :dizzy_face:
21. zář 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýý bláho, tak to já zas nebudu spát a budu "rodit" :wink:
Leni, ať je to co nejrychlejší, co nejmíň bolestivý a máš ten uzlíček štěstí brzo u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda držíme všechny palečky co máme ať je porod v pořádku a hlavně,aby to bylo rychlé. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mockrát děkujeme :dizzy_face:

a držím leonce palečky, ať je všechno v pořádku a má miminko ještě dneska u sebe, aspoň si vždycky vzpomenu na narozeninky :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a lucianko, koukala jsem, že jste měli pořádnou oslavu :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem odráškovi vše nej k dnešním narozeninám a pořádnou oslavu a hodně dárků
Leni, držíme všechny palečky a myslíme na ní :dizzy_face:
21. zář 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak Léňa nám už rodí,to není možné :sweat_smile: tak moc držím palečky,ať vše jde dobře a hlavně rychle,ať už máte v náručí toho vašeho drobečka:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci Lukáškovi přejme dodatečně vše nejlepší k 1.narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: oslava byla určitě parádní s tolika balonkami :slight_smile: dort jsem napřed nemohla poznat,ale když jsem si to zvětšila,tak mi došlo,že je to míč na trávníku :grinning: určitě byl moc dobrý a dárečků má Lukášek tedy taky spoustu :dizzy_face:

Ondráškovi také přejeme k dnešním 1.narozeninám vše nej nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pořádně to oslavte a pak se pochlubte fotečkami :wink:

Zuzi Lucka má pravdu,ať už je to cokoliv hrozného,tak nejvíc musíš myslet na Kristýnku :wink: ať je to veselé miminko :dizzy_face: mimochodem hezké jméno,dřív se mi moc líbilo,ale nemohli jsme dát s R :unamused:

chjo chjo nějak nám ty dětičky moc rychle rostou :grinning: :grinning: :frowning2:

my jsme byli dnes s Lukšou a prarodiči na houbách,tak byl Luky nadšenej,má i vlastní košíček,pak mi doma i pomáhal čistit a krájet :sunglasses: je to moje malá šikulka,že mi chce se vším pomáhat :grinning: minule vytíral i chodbu a myl se mnou vchodové dveře,tak si ho sousedka chtěla odvést domů :grinning:

Veru včera jsem mohla být taky v admirálu,ale mamka si nechtěla vzít Lukšu,že ještě netopí :unamused: byli jsme totiž na oslavě,tak jsem se s bráchou chtěla domluvit,že někam vyrazíme a dorazíme se:grinning: tak příští týden no :sunglasses: nešla bys taky?

mějte se krásně a pište kdo má info o Lenče :sunglasses: papa
21. zář 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, oslava byla velká :slight_smile: 20 dospěláků a 4 děti :grinning: + my :grinning: Takže šrumec jako blázen :grinning:
21. zář 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tý jo, by mě jeblo mít doma tolik lidí :sweat_smile: , ale hlavně, že jste to přežili :wink:

fotky, jsem nějaký hodila, ale my budeme mít takovou větší :sweat_smile: oslavu zítra (5 dospělejch + 1 dítě a my :sweat_smile: )
....jsem to právě rozhodila na 2 dny, aby jsme se tu nepošlapali :sweat_smile: :sunglasses:
21. zář 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tj Luci to jste se tam vešli :grinning: :grinning: my jak jsme teď přepažili,tak jsem ráda,že se nám sem vejdou dvě návštěvy a děti jsou v pokojíčku :grinning: ale máme štěstí,že všechny narozky krom mých můžeme slavit venku :slight_smile:

Jituš jdu juknout na fotečky :sunglasses:
21. zář 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
opožděně přeji Lukáškovi a Ondráškovi vše nej nej nej k prvním narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka a moře hodných lidí kolem sebe.
Leonce držím palečky, šup ať má brzy mimi u sebe
Leni Lukášek je šikulka, někdy přijďte potřebuji uklidit :grinning: :grinning: :grinning:
Já si víkend moc neužila, včerejšek jsem prozvracela až jsme večer jeli na pohotovost, šmejdi stejně mi nepomohli protože stále kojim, naštěstí to do rána přešlo, jen už jsem unavená a mám totálně vyždímaný žaludek. Miláček má dnes narozeniny, tak si je ani neužil a celý den se staral o Mišku a na nej taky leze nějaký ten bacil.
21. zář 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš ajaj co jsi kde chytla :confounded: myslím,že Lukša toho má dost u nás :grinning: :grinning: zítra se chystáme vytvářet draka do okna,když už jsem je konečně umyla :grinning: ať je vám brzo dobře :wink: narozky oslavíte později :slight_smile:
21. zář 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondrášek měl taky krásný dort :dizzy_face: ovocné mám nejradši :sunglasses: a pejsek se určitě líbil,když se na něj tak směje :wink: tak si užijte i další oslavy :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky sice máte pravdu a já to taky moc dobře vím, že vše se přenáší na naší malou holčičku a asi bych psala někomu to stejné, jenže psát a mluvit je jedna věc, ale prožívat je druhá. A at´ se to někomu líbí nebo ne, tak tomu stejne neuteču. A za posledních pár dnů (tedy už se to vleče delší dobu, jen to ted´ vylítlo na max.)
to byl dost velkej nápor na moje nervy a psychiku. Většinu dne se snažim na to nemyslet a raduju se z čekání na malou a z příprav, jenže pak to přijde a je to všechno v háji.... Prostě život, s jednou věcí se srovnáte a on vám za pár dnů nafackuje z druhé strany a vy víte, že s tím stejně nemůžete nic udělat a jen koukáte a čekáte, jak to dopadne. :unamused:
Na druhou stranu vím, že naše malá bude silná a bude to bojovnice, celou dobu se drží statečně a čeká řádně na svůj určený datum narození (+-). :slight_smile:
21. zář 2008 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, zpočátku jsem byla fakt ve stresu - než dostali všichni pití, dorta, kafe :grinning: Ale pak už to bylo v pohodě. :grinning: Kromě ložnice byl všude někdo :grinning: Náš kočár byl na balkoně, v ložnici byl další + autosedačky, v chodbě další kočár :grinning: Boty do půlky chodby... no, byla to docela sranda, takovej blázinec :grinning:

Já jsem oslavu na vícero dělat nechtěla, nemám to ráda... byl by to pro mě ještě větší stres. :frowning2:

Už tak jsme měli 3 dorty, aby se na všechny dostalo :grinning: Lukáška míč, pak pekla babička šlehačkový a ještě jsem udělala Lukáškovi takový ten patlací - z jablek a piškotů, ale na ten nakonec ani nedošlo :grinning: Dostal ochutnat už dospěláckej :grinning:

Oslavy venku jsou nejlepší, bohužel na to nemáme zatím ani prostory (obě chalupy prarodičů jsou v rekonstrukci) a hlavně ani na to nebylo počasí :frowning2:

Jituš, tak snad bude brzy líp :frowning2:
22. zář 2008 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,prinasim dalsi sms od lenky,nevydrzela jsem to a napsala jsem ji,tak tady je odpoved:

ZATIM ZADNA ZMENA. VCERA JSME NEPORODILI,TAK JSEM DOSTALA INJEKCI NA SPANI.DNES SE TO UKLIDNILO,STRASI ME,ZE JSOU TO JEN POSLICCI A PRY ME MOZNA POSLOU I DOMU,TAK UVIDIME.TED ME VYSETRILA DALSI DOKTORKA, NECHALA MI DAT KLYSTYR, ZDA SE TO NEROZJEDE. ODPOLEDNE MI PRY PICHNOU VODU A BUDEME CEKAT.
22. zář 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leonko, moc Ti držím pěsti, aby se ten porod rozjel a Ty jsi měla brzy vaši Kačenku u sebe, a samozřejmě, aby porod proběhl co nejlépe a přeju Ti co nejméně bolestí.
Si to tu píšu a Kačenka je určitě už na světě. :grinning:
Lukajda mě rozesmála, že bude celou noc "rodit". :grinning:
Lucí, tedy já čtu že jste tam měli 20 dětí a 4 dospěláky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: To by byl asi mazec.
Zuzí, to je dobře, že myslíš na Kristýnku. A uvidíš, zase bude dobře. :wink:
El, nevím, jak příští víkend, ale ten další 4.10. se prý bude akce opakovat. Určitě dám tedy vědět, jestli bych šla do Admíku.
Jituš - Vrtul - to je dobře, že už se cítíš lépě. Manželovi přeju vše nej... Hlavně hodně zdraví, aby vymarodil ten bacil. :slight_smile:
U mě v práci bude zítra oslavička, protože i kolegyně má narozeniny, takže peču Míša řezy.
22. zář 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiš, chudák Léňa :frowning2: Celý těhu naprosto v pohodě a porod si takhle "vyžere" :frowning2: Tak snad se to rozjede a bude mít Kačenku co nejdřív u sebe :slight_smile:
22. zář 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudák Lenička, tak to bude mít asi dlouhý zatím to má podobný jak já, takže velice soucítím, jen mě se to neuklidnilo. Držím pěsti, ať se to zrychlí a Kačenka je brzy na světě.
Věrčí, děkuje za gratulaci, a k tomu bacilu je mu špatně jak bylo o víkendu mě :frowning2: jen se modlim ať to nemá i Miška.
22. zář 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak často jste s dětičkama zezačátku chodily plavat? 1x nebo 2x týdně?
22. zář 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, držím pěsti, aby se to rozjelo, co nejdřív a pak to bylo hodně rychlý.
Luci, my chodili 2x týdně.
22. zář 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek