Chomutov a okolí

Takže pro holky z Beremese - Chomutov a okolí.... 😃 A samozřejmě tu uvítáme i ostatní maminky, těhulky a snažilky z Chomutova, Kadaně, Klášterce, Jirkova a dalších měst... 🙂

Tak Vás tu všechny vítám.

Lucka 😉
v.ctyrlistek
20. zář 2008
Ahojky,
Jitullko, to bylo na Jituš - vrtuli83. 😉
Zuzí, děkuju. 🙂 Doufám, že už se máte lépe.
Též se připojuji k přáníčku pro Lukáška. Přeju mu hodně štěstíčka, zdravíčka a hodné rodiče a taky plno dárečků. x-)
z.u.z.i.k
20. zář 2008
Ahoj Veru no nic moc. :-S Sice připravuju všechno pro malou, ale bohužel si to neužívám, tak jak bych zrovna chtěla. 😞 Ale snažim se o to ze všech sil zvládat hlavně kuli malé. Prostě mám myšlenky na víc věcí a ne jen na ty přípravy. :-S
radus.b.
21. zář 2008
ahojky

dekuji za pranicka k svatku 🙂

Verun sice pozde,ale take vse nej k narozeninam 😃

a samozrejmne Lukaskovi k jeho 1.narozeninam posilame obrovskou pusu,krasne si to oslavte a pak dejte fotky at muzeme juknout

papapa
lukajda
21. zář 2008
Dneska posíláme přáníčko dalšímu oslavenečkovi ročáčkovi x-) Ondráškovi - přejeme zdavíčko a štěstíčko, ať se ti na světě moc a moc líbí 😉
Lucka a Tadeášek x-)
v.ctyrlistek
21. zář 2008
Ahojky,
též se připojuju s gratulací pro Ondráška. Všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a dárečků. x-)
Zuzí, je mi to líto. 😞 Ty brďo, teď koukám, že už jsi v 36tt. Si pamatuju, když jsi říkala, že jsi v 8tt. =-) Hrozně to letí.
Raduš, díky. 😃 Jsem to vlastně s kamarády včera slavila v Admíku. 😃
kackap
21. zář 2008
Ondráškovi přejeme krásné první narozeniny. x-) x-) x-) x-)
z.u.z.i.k
21. zář 2008
Ahoj holky.

Veru no jo letí to a už za chvilku budeme mít naší holčičku v náručí 🙂 A s tím ostatním se musím smířit a nechat to všechno na osudu. Ono to nějak dopadne |-|
lucianka
21. zář 2008
Ahoj holky, Lukášek všem děkuje za gratulace a připojujeme se ke gratulaci Ondráškovi x-)

Zuzko, škoda, že si to neužíváš 😞 Myslím, že Ti to jednou přijde líto 😞 že sis to těhulkování neužila tak jak jsi mohla. Nevím sice co se stalo, ale myslím si, že Kristýnka by pro Vás měla být na prvním místě a pokud Ty jsi smutná a neužíváš si těhulkování, Kristýnka to, bohužel všechno cítí 😞 Už jen kvůli ní bys měla být veselá.

Zřejmě něco v rodině, nevím, jestli nějaká nemoc nebo něco jiného špatného, ale takový je život. Něco odchází, aby něco nového krásného mohlo přijít... případně někdo. 🙂 Mysli na to a když už se trápíš Ty sama, nenech to "odnášet" i Kristýnku 😉
pavly
21. zář 2008
ahojky holky,vsechny zdravim a nesu vam zparvy!!!!!!!

ZPRAVA OD LEONKY:
JSEM V PORODNICI.DNESKA JSEM BYLA NA OZVECH A MELA JSEM PRAVIDELNY KONTRAKCE PO 5 MIN,TAK SI ME TU CHTELI NECHAT,ALE ZVOLILA JSEM RADEJI POBYT DOMA-ZATIM.TED JSME TU ZPET, KONTRAKCE JIZ PO 3MIN,TRI HODINY, TROCHU BOLESTIVY.ALE ZATIM SE NEOTVIRAM, TAKZE BUDEME CEKAT,CO BUDE.PAK SE OZVU

a ja vam dam urcite vedet,tak na ni mysleme,at je to ryche za ni a v pohode,hodne stesti!!!!!!!!!!
pitrs
21. zář 2008
Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů prosím pak o info.Děkuji x-)

Ondráškovi vše nej nej nej nej k 1. narozeninkám x-)
lukajda
21. zář 2008
Týýý bláho, tak to já zas nebudu spát a budu "rodit" 😉
Leni, ať je to co nejrychlejší, co nejmíň bolestivý a máš ten uzlíček štěstí brzo u sebe x-) x-) x-)
kackap
21. zář 2008
Teda držíme všechny palečky co máme ať je porod v pořádku a hlavně,aby to bylo rychlé. x-) x-) x-)
andilek
21. zář 2008
holky, mockrát děkujeme x-)

a držím leonce palečky, ať je všechno v pořádku a má miminko ještě dneska u sebe, aspoň si vždycky vzpomenu na narozeninky 😃 x-) x-) x-)
andilek
21. zář 2008
jo a lucianko, koukala jsem, že jste měli pořádnou oslavu :-N x-) x-) x-)
dablice1983
21. zář 2008
ahoj všem odráškovi vše nej k dnešním narozeninám a pořádnou oslavu a hodně dárků
Leni, držíme všechny palečky a myslíme na ní x-)
eleanor911
21. zář 2008
ahojky,

tak Léňa nám už rodí,to není možné :-N tak moc držím palečky,ať vše jde dobře a hlavně rychle,ať už máte v náručí toho vašeho drobečkax-) x-) x-)

Luci Lukáškovi přejme dodatečně vše nejlepší k 1.narozeninám x-) x-) x-) oslava byla určitě parádní s tolika balonkami 🙂 dort jsem napřed nemohla poznat,ale když jsem si to zvětšila,tak mi došlo,že je to míč na trávníku 😃 určitě byl moc dobrý a dárečků má Lukášek tedy taky spoustu x-)

Ondráškovi také přejeme k dnešním 1.narozeninám vše nej nej nej x-) x-) x-) pořádně to oslavte a pak se pochlubte fotečkami 😉

Zuzi Lucka má pravdu,ať už je to cokoliv hrozného,tak nejvíc musíš myslet na Kristýnku 😉 ať je to veselé miminko x-) mimochodem hezké jméno,dřív se mi moc líbilo,ale nemohli jsme dát s R :-|

chjo chjo nějak nám ty dětičky moc rychle rostou 😃 😃 😞

my jsme byli dnes s Lukšou a prarodiči na houbách,tak byl Luky nadšenej,má i vlastní košíček,pak mi doma i pomáhal čistit a krájet 😎 je to moje malá šikulka,že mi chce se vším pomáhat 😃 minule vytíral i chodbu a myl se mnou vchodové dveře,tak si ho sousedka chtěla odvést domů 😃

Veru včera jsem mohla být taky v admirálu,ale mamka si nechtěla vzít Lukšu,že ještě netopí :-| byli jsme totiž na oslavě,tak jsem se s bráchou chtěla domluvit,že někam vyrazíme a dorazíme se😃 tak příští týden no 😎 nešla bys taky?

mějte se krásně a pište kdo má info o Lenče 😎 papa
lucianka
21. zář 2008
Jj, oslava byla velká 🙂 20 dospěláků a 4 děti 😃 + my 😃 Takže šrumec jako blázen 😃
andilek
21. zář 2008
luci, tý jo, by mě jeblo mít doma tolik lidí :-N , ale hlavně, že jste to přežili 😉

fotky, jsem nějaký hodila, ale my budeme mít takovou větší :-N oslavu zítra (5 dospělejch + 1 dítě a my :-N )
....jsem to právě rozhodila na 2 dny, aby jsme se tu nepošlapali :-N 😎
eleanor911
21. zář 2008
tj Luci to jste se tam vešli 😃 😃 my jak jsme teď přepažili,tak jsem ráda,že se nám sem vejdou dvě návštěvy a děti jsou v pokojíčku 😃 ale máme štěstí,že všechny narozky krom mých můžeme slavit venku 🙂

Jituš jdu juknout na fotečky 😎
vrtule83
21. zář 2008
Ahojky holky,
opožděně přeji Lukáškovi a Ondráškovi vše nej nej nej k prvním narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka a moře hodných lidí kolem sebe.
Leonce držím palečky, šup ať má brzy mimi u sebe
Leni Lukášek je šikulka, někdy přijďte potřebuji uklidit 😃 😃 😃
Já si víkend moc neužila, včerejšek jsem prozvracela až jsme večer jeli na pohotovost, šmejdi stejně mi nepomohli protože stále kojim, naštěstí to do rána přešlo, jen už jsem unavená a mám totálně vyždímaný žaludek. Miláček má dnes narozeniny, tak si je ani neužil a celý den se staral o Mišku a na nej taky leze nějaký ten bacil.
eleanor911
21. zář 2008
Jituš ajaj co jsi kde chytla :-S myslím,že Lukša toho má dost u nás 😃 😃 zítra se chystáme vytvářet draka do okna,když už jsem je konečně umyla 😃 ať je vám brzo dobře 😉 narozky oslavíte později 🙂
eleanor911
21. zář 2008
Ondrášek měl taky krásný dort x-) ovocné mám nejradši 😎 a pejsek se určitě líbil,když se na něj tak směje 😉 tak si užijte i další oslavy x-) x-)
z.u.z.i.k
21. zář 2008
Holky sice máte pravdu a já to taky moc dobře vím, že vše se přenáší na naší malou holčičku a asi bych psala někomu to stejné, jenže psát a mluvit je jedna věc, ale prožívat je druhá. A at´ se to někomu líbí nebo ne, tak tomu stejne neuteču. A za posledních pár dnů (tedy už se to vleče delší dobu, jen to ted´ vylítlo na max.)
to byl dost velkej nápor na moje nervy a psychiku. Většinu dne se snažim na to nemyslet a raduju se z čekání na malou a z příprav, jenže pak to přijde a je to všechno v háji.... Prostě život, s jednou věcí se srovnáte a on vám za pár dnů nafackuje z druhé strany a vy víte, že s tím stejně nemůžete nic udělat a jen koukáte a čekáte, jak to dopadne. :-|
Na druhou stranu vím, že naše malá bude silná a bude to bojovnice, celou dobu se drží statečně a čeká řádně na svůj určený datum narození (+-). 🙂
lucianka
21. zář 2008
No, zpočátku jsem byla fakt ve stresu - než dostali všichni pití, dorta, kafe 😃 Ale pak už to bylo v pohodě. 😃 Kromě ložnice byl všude někdo 😃 Náš kočár byl na balkoně, v ložnici byl další + autosedačky, v chodbě další kočár 😃 Boty do půlky chodby... no, byla to docela sranda, takovej blázinec 😃

Já jsem oslavu na vícero dělat nechtěla, nemám to ráda... byl by to pro mě ještě větší stres. 😞

Už tak jsme měli 3 dorty, aby se na všechny dostalo 😃 Lukáška míč, pak pekla babička šlehačkový a ještě jsem udělala Lukáškovi takový ten patlací - z jablek a piškotů, ale na ten nakonec ani nedošlo 😃 Dostal ochutnat už dospěláckej 😃

Oslavy venku jsou nejlepší, bohužel na to nemáme zatím ani prostory (obě chalupy prarodičů jsou v rekonstrukci) a hlavně ani na to nebylo počasí 😞

Jituš, tak snad bude brzy líp 😞
pavly
22. zář 2008
ahojky,prinasim dalsi sms od lenky,nevydrzela jsem to a napsala jsem ji,tak tady je odpoved:

ZATIM ZADNA ZMENA. VCERA JSME NEPORODILI,TAK JSEM DOSTALA INJEKCI NA SPANI.DNES SE TO UKLIDNILO,STRASI ME,ZE JSOU TO JEN POSLICCI A PRY ME MOZNA POSLOU I DOMU,TAK UVIDIME.TED ME VYSETRILA DALSI DOKTORKA, NECHALA MI DAT KLYSTYR, ZDA SE TO NEROZJEDE. ODPOLEDNE MI PRY PICHNOU VODU A BUDEME CEKAT.
v.ctyrlistek
22. zář 2008
Ahoj holky,
Leonko, moc Ti držím pěsti, aby se ten porod rozjel a Ty jsi měla brzy vaši Kačenku u sebe, a samozřejmě, aby porod proběhl co nejlépe a přeju Ti co nejméně bolestí.
Si to tu píšu a Kačenka je určitě už na světě. 😃
Lukajda mě rozesmála, že bude celou noc "rodit". 😃
Lucí, tedy já čtu že jste tam měli 20 dětí a 4 dospěláky. :-p 😃 To by byl asi mazec.
Zuzí, to je dobře, že myslíš na Kristýnku. A uvidíš, zase bude dobře. 😉
El, nevím, jak příští víkend, ale ten další 4.10. se prý bude akce opakovat. Určitě dám tedy vědět, jestli bych šla do Admíku.
Jituš - Vrtul - to je dobře, že už se cítíš lépě. Manželovi přeju vše nej... Hlavně hodně zdraví, aby vymarodil ten bacil. 🙂
U mě v práci bude zítra oslavička, protože i kolegyně má narozeniny, takže peču Míša řezy.
lucianka
22. zář 2008
Jéžiš, chudák Léňa 😞 Celý těhu naprosto v pohodě a porod si takhle "vyžere" 😞 Tak snad se to rozjede a bude mít Kačenku co nejdřív u sebe 🙂
vrtule83
22. zář 2008
Chudák Lenička, tak to bude mít asi dlouhý zatím to má podobný jak já, takže velice soucítím, jen mě se to neuklidnilo. Držím pěsti, ať se to zrychlí a Kačenka je brzy na světě.
Věrčí, děkuje za gratulaci, a k tomu bacilu je mu špatně jak bylo o víkendu mě 😞 jen se modlim ať to nemá i Miška.
lucianka
22. zář 2008
Holky, jak často jste s dětičkama zezačátku chodily plavat? 1x nebo 2x týdně?
lukajda
22. zář 2008
Leni, držím pěsti, aby se to rozjelo, co nejdřív a pak to bylo hodně rychlý.
Luci, my chodili 2x týdně.