• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Luci my jsme chodili hned 2x týdně a teď budeme chodit 1x týdně
22. zář 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak dneska proběhla druhá etapa, mám toho plný kecky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
dort nebyl podle mého gusta, ale byl chuťově dobrej
Ondrovi se dárky líbili, tak si naivně myslím, že se s nima zabaví až do vánoc :sweat_smile:
taky jsme byli u dr., máme 9640g, na to, že jsme zhubli cca 500 g, tak paráda :dizzy_face: :dizzy_face:

luci, my jsme ze začátku chodili jednou, nevěděla jsem, jak to bude snášet, pak jsme chodili 2x a teď zase jednou...obávám se ale, že přes zimu chodit nebudeme, pže je Ondra náchilnej na rýmu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leničko, tak držím palce, ať je to alespoň dneska co nejdřív venku :wink:
22. zář 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,prave mi prisla sms:

NESEME VAM NOVINU, MAME HOLKU JAK MALINU. jMENUJE SE KACENKA, NARODILA SE VCERA KRATCE PO PUL 11 V NOCI A MERI NECO KOLEM 45CM A VAZI 3.40KG.JSEM PO CISARI,TAK JSEM JESTE TROCHU MIMO, PROTO TY NEUPLNY MIRY. OBE JSME V PORADKU.

tak chudak cisar,asi si vytrpela-ja rikala,ze se mi to nelibi s tim otviranim,ale proc byl,to teda zatim nevim,urcite nam to pak lenka rekne.ted hlavne,ze jsou obe v poradku,brzy nebrou sili a bude vsechno krasny,
tak holky HODNE STESTIIIIIIIIII :wink:
23. zář 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,

tak mockrát gratulujuuuuuuuuuuu, hlavně, že už to maj holky za sebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
toho cisaře teda nezávidím, ale asi to jinak nešlo :pensive:

tak ještě jednou hodně zdravíčka a štěstíčka Kačence :dizzy_face:
23. zář 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniko velká gratulace

Tatínku a maminko, pro Vaše ...
Tatínku a maminko,
pro Vaše krásné miminko,
jak sudička tři přání přináším
zdraví, radost a štěstí mu věštím
Ať celá Vaše rodina
na tento vzácný den vzpomíná.
Přišel na svět človíček maličký,
rozžehnul ve Vás lásky jiskřičky

no a my valím s tomem na kontrolu jestly už jsme zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obroooooooviiiiiiitááááánsssskkkkáááááááá gratulace ke Kačence,teda ale hlavně,že jsou obě holky v pořádku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulkaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hlavně, že už to mají obě za sebou a jsou zdravé...na ten zbytek Lenča určitě brzo zapomene :wink: :wink: :wink:
23. zář 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se ke gratulaci Leničce, sice to nebylo nejideálnější, ale hlavně že jsou v pořádku !:wink: a na císaře brzy zapomene a Kačenku si bude užívat.
23. zář 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veliká gratulace Lence a Kačence, že už jsou spolu. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Obě se držte, vy to zvládnete, jste holky šikovné. :slight_smile: Přeju hlavně zdravíčko, protože toho není nikdy dost. :slight_smile:
23. zář 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOC GRATULUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
23. zář 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veliká gratulace! Chudák Lenča - fakt celý těhu naprosto v pohodě a nakonec císař. Hlavně, že jsou obě v pořádku... :slight_smile: Akorát je teda Kačenka pěkně malá :slight_smile:

HOlky, švagrová právě říkala, že by se mělo zpočátku chodit 2x týdně, ale mně se nechce do CV jezdit 2x týdně :frowning2: Kdybych byla místní, tak bych to vůbec neřešila, ale to dojíždění mě odrazuje :frowning2:
23. zář 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá jee ale není to ještě asi není přesný, ale kilíčka má moc hezkýý :wink:

To dojíždění je teda blbý :unamused:
23. zář 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, kilíčka jsou hezký :slight_smile:

Právě... to dojíždění :frowning2:
23. zář 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši já píšu jak tatar :grinning:

Lucí krásný fotečky z narozenin ta výzdoba je úžasná, jsi šikulka :wink:
23. zář 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
moooooc gratulujeme Lenicce ke Kacence.

zacali jsme chodit s Vrtulkou do MC, tak kdyby se chtel nekdo pridat :slight_smile:

papapa
23. zář 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš a kam chodíte?Já chodím na Dřínovskou do Kolibříku a zítra tam zrovna jdu :slight_smile:
23. zář 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí jdou určo taky tam tady na Březendě nic jinýho není :slight_smile:
23. zář 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak to se tam určo potkáme, zrovna jsem si minulý týden mailíkovala s paní z Kolibříku :grinning:
23. zář 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se přidáváme s ooobbrrroooovvvsssskkkooouuuuu G R A T U L A C Í :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Lenče i Kačence,že to holky zvládly a doufám,že po císaři se bude dávat Léňa aspoň rychle do kupy,když si u porodu vytrpěla :slight_smile: už se těším na fotečky a přejeme všem hodně zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já chci u nás omrknout to paraplíčko co budou otvírat,chtěla bych dát Lukšu na AJ,tak třeba tam něco bude,ale určo bych chtěla i třeba na kreslení nebo cvičení,ať je mezi dětma :sunglasses:

mějte se krásně,zítra jdu zase do práce :unamused: po delším volnu se mi vždycky nechce,jsem zvědavá,jak to budu zvládat až budu chodit normálně na plný úvazek :confounded:
23. zář 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, u nás s bude něco otevírat? To vůbec nevím :confused:
24. zář 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lucí a Kačí jo chodíme do MC na Dřínovskou :wink: asi úterky ale občas i středy odpoledne, no prostě kdo jak bude mít čas.
Lucí Luc mi na plavčo chodili 1 týdně sice ty pokroky tím byli menší, ale taky to stačí. Mi chodili asi jen měsíc a k tomu aby se Míša nebála vody to stačilo, teď je z ní kachna a nějaká voda v očích či uších jí naprosto nerozháže. :grinning: :wink:
24. zář 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Nejprve gratuluju Leničce ke Kačence, jste holky šikovný :wink:
Potom gratuluju všem oslavencům :slight_smile:
A nakonec něco o nás: včera jsem byla s Adélkou na naušničkách, sice brečela, ale zvládla to dobře. A taky jsme se včera poprvé přetočili na bříško :slight_smile: Jinak máme něco kolem 7 kg a je pořád hodná, hlavně v noci :wink:
24. zář 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Jituš, Lukýno je kachna neskutečná :slight_smile: Každej den je u nás brekot, když ho po 15 min. tahám z vany :frowning2: voda v očích a uších mu taky nevadí - my ho od malička poléváme vodou, aby byl zvyklý :slight_smile: Tak spíš, aby měl nějakou zábavu v zimě, užil si bazén (v moři byl naprosto šťastnej) a taky se něco nového naučil. U nás to opravdu není proto, aby se nebál vody, tak proto si myslím, že by stačilo i 1x týdně :slight_smile:

Jen pořád nevíme kam - jestli chobotničky nebo lázně. Ale to budu řešit až příští týden. Ve st jdeme totiž k oční, aby mi potvrdila, že má to očíčko v pořádku. Sice vím, že když to neslzí, tak je to spravené, ale nikdo z rodiny mi to nevěří, tak pro klid duše tam zajdu :slight_smile:

Leni, gratulujeme k přetočení
24. zář 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš my chodíme středy od 9-12 hod :slight_smile:
24. zář 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mám velikou radost, právě jsme se vrátili z kontroly na kardiologii v Ústí a Tádík má tu nedomykavost stále na stejném stupni u obou chlopní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jsem strašně ráda, že se to nezměnilo, protože mi Dr. říkal, že tahle vada se většinou nelepší. Rapidní zhoršení prý nehrozí, jedině prý infekcí při nějakém krvácivém zákroku nebo při operaci. Ale na to máme průkazku infekční endokarditidy, aby každý Dr. který by s ním eventuelně přišel do styku věděl, při kterých zákrocích MUSÍ dostat automaticky antibiotika (třeba při trhání zubu nebo při odstraňování zubního kamene v budoucnu).

Máme akorát jediné omezení a to to, že Jágr nebo Šeberle z něj rozhodně nebude - normálně sportovat může naprosto bez problému, ale vrcholový sport ne. To mě teda vůbec netrápí, moc dobře vím, jak to vypadá, když se někdo věnuje sportu vrcholově (brácha, bratranec), takže dalšího hokejistu mít doma opravdu nemusíme :grinning:
24. zář 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci, tak to je fajn :slight_smile:
24. zář 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, mám velikou radost :dizzy_face: Zas teď budu chvilku klidnější, já jsem před každou kontrolou tak strašně nervózní. Když jsme šli dneska z té kardiologie tak jsme nechali Tádíka běžet po chodbě a on zamířil přímo do čekárny genetiky - děsně mě to dojalo, když jsem viděla, jak tam lítá a já jsem přímo v téhle čekárně v dubnu 2007 čekala na ortel (výsledky z AMC) a teď tam ten "ortel" :grinning: lítal po chodbě :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,vsechny zdravim a jsem rada,ze se mate dobre a deti ve zdravi rostou

psala jsem si s lenkou,tak vas mam pozdravovat,zatim je na pooperacnim,ale dnes nebo zitra dostane nadstandart a snad by ji mohli dat i malou.je ji smutno,ze ji zatim nema,ale pry alespon nasbira sily,je ji pry zatim vselijak,mlicko se zatim nedela
25. zář 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
koukám samé dobré zprávičky,
Lucí luc to je super že má Lukášek to očičičko dobrý, taky jste se natrápili.
Lucí luk také super že dopadla kontrola dobře
Pavlí díky za zprávičky o Leničce, správně myslí na to sbírání sil, bude je potřebovat :wink: a ikdyby se mlíčko neudělalo tak se svět nezboří ne, Kačenka bude spokojená i s lahvičkou.
25. zář 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je dobře, že se Lenča snaží odpočívat a nabrat síly a pokud jde o to mlíčko, tak mě se začalo pořádně dělat až doma nějaký pátý šestý den po porodu, takže nepropadat panice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek