• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahojky..Kadaň?
25. zář 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :grinning:
Luci, tak to je fajn :slight_smile:
Pavlí, díky za zprávy :slight_smile: Snad bude brzy všechno OK a dají Lence Kačenku na pokoj... myslím, že to, že ji nemá u sebe tomu mlíčku taky nepřidá :frowning2: Jj, Jitka to napsala dobře - kdyby se neudělalo, tak se taky svět nezboří :slight_smile: Ale já si myslím, že až jí dají Kačenku k sobě, bude hned líp :slight_smile:
Já teda měla mlíko naprosto předpisově - 3. den po porodu :grinning:
25. zář 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a ještě jsem zapomněla...

Simčo, ahoj, hlásím se za Kadaň :slight_smile:
25. zář 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Luci... :slight_smile:
25. zář 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=1901581#navigator

ahojky,videla jsem dneska leonku a kacenku,je uzasnaaa,nadhernaaa,no podivejte se!!! a moc vas pozdravuji :wink:
27. zář 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta je kouzelnááááááááá :dizzy_face: hotovej andílek :sweat_smile: :dizzy_face:
27. zář 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my marodíme, Ondra má teplotky, teda dneska ráno zatím naposledy ŤUK ŤUK ŤUK.... dr. určila virózu, ale vidím to i na zuby, občas má řidší stolici a furt si něco rve do huby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

snad jste všichni i s prďolkama OK :wink:
27. zář 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavly, Terezka ti taky roste nádhěrně, má moc krásný velký oči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Leonce gratuluju k narození Kačky.
28. zář 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kačenka je fakt krásnááá. Leonkům se fakt povedla. :grinning:
29. zář 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty bláho! Zuzko, tobě už se to taky neskutečně krátí!!! :astonished:
29. zář 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky (zapomněla jsem pozdravit) :grinning:

Potřebovala bych radu. V neděli čekáme návštěvu a chceme jít do ZOO parku... dopoledne a pak skočit někam na oběd. Potřebovala bych poradit, jestli je někde v ZOO restaurace s dětským koutkem nebo nějakou někde v centru... co ta Delvita, jak tam vypadá ten koutek? Dětičky budou sice jen 2, ale aby se moc nenudily :grinning:
29. zář 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Leni - Kačenka je náááádherná kočena :dizzy_face: Ještě jednou veliká gratulace.

Jituš - vrtul - Možná jsem se jen překoukla, ale vy chodíte do Kolibříka odpoledne? Já myslela, že je tam jen dopolední program? Příští týden bych se tam chtěla jít podívat - nebudeme už mít na hlídání pejska závisláčka, tak už můžeme konečně někam vyrazit :grinning:

Zuzi - taky na to teď koukám, ty už to máš vážně za pár :wink:

A andílkovic Ondráškovi přejeme, ať je zase brzo jako rybička :dizzy_face:

Holky, dneska šílenej zážitek :frowning2: Táda pofňukával při obědě, nechtěl skoro nic jíst - prostě pusa na zámek a nic jsem do něj nedostala. Nechtěla jsem to lámat přes koleno - řekla jsem si, že je už asi hodně unavenej, protože dneska vstával dřív a celý dopoledne řádil. Tak jsem ho dala spinkat a během chvilky děsnej řev, takovej vzteklej. Tak jsem zkusila znova oběd, jestli třeba nemá opravdu hlad,ale pořád ten vzteklej řev. To už jsem se na něj docela zlobila (teď si to šíleněně vyčítám). Když už jsem po delší době opravdu nevěděla kudy kam, tak jsem se mu jen tak pro jistotu podívala na kýlu, jestli mu nevylezla (už čtvrt roku jí měl v pohodě). A kýla naprosto šílená - veliká tak, že byla naprosto zřetelná i když Tádík seděl. Položit jsem ho vůbec nemohla, to ho strašně bolelo, zamasírovat mi taky nešla, navíc si tam vůbec nenechal sáhnout. Byla jsem z toho vyděšená, protože byla fakt jak, když rozkrojíte míček na ping pong a vůbec nešla zamáčknout. Takže fofrem do nemocnice. V duchu už jsem se smiřovala s tím, že bude operace a budou nás posílat do Mostu, protože v CV se to nedělá. V nemocnici jsem byla ve finále trochu za blázna, protože jak se v autě zklidnil, tak se mu vstřebala sama. Dr. byl naprosto v pohodě, říkal že je vidět, že jsme vycvičení, když zjistil, že jí Tádík má už rok a přitom jsme na zatlačení v nemocnici prvně, že prý se na to zamasírování každý vykašle a rovnou jede. Moc mě ale nepotěšil, protože řekl, že by doporučil operaci už teď. Hlavní slovo bude mít samozřejmě kardiolog, ale prý by nečekal. Já vím, že je to celkem snadná operace, ale ukažte mi někoho, kdo chce vidět svoje dítě v narkóze (Luci, ty mi rozumíš, viď?). Hlavně jsem naštvaná na sebe, že jsem si myslela, že se jen vzteká (to umí moc dobře) a on měl přitom takovou velikou bolístku :frowning2:

Omlouvám se, že jsem to tady tak zahltila, ale já jsem to ze sebe musela dostat.
29. zář 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to se mi taky občas stane :frowning2: Že si myslím, že zlobí a pak zjistím, že ho opravdu něco bolí :frowning2: Naposledy jsem byla macecha v sobotu... Lukýno spadl na dveře. Já to neviděla, slyšela jsem jen malé bouchnutí... a Luky řval. Já spustila svoje "To nic, nic se nestalo"... ale když nepřestával plakat, tak jsem se na něj podívala a málem jsem se rozbrečela! Lukášek spadl na roh, na čele boule snad 1 cm vystouplá nad kůži, celý to měl naprosto šílený!!! :frowning2:
29. zář 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no jo už se to krátí. Mě to ale nějak nepřijde. Pořád si to nepřipouštím...
29. zář 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Tak to se mi taky párkrát stalo že jsem hubovala a neprávem, ale to byly prkotiny proti Tádovo trápením.
Lucí taková boule, to musel pěkně žuchnout.
Lucí luc tady v Kolibříku na Dřínovský jsou ve středu i odpoledne od 15:30 do 17:30.
29. zář 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dík za podporu - přesně tohle jsem potřebovala :wink: Nějak se mi to včera vrátilo - ten strach, co jsem měla kvůli kýle na začátku, normálně jsem se mu to bála při koupání kontrolovat a chodila jsem ho do postýlky sledovat. Ale snad jsem se z toho vyspala a bude zase jen dobře. Já jsem si totiž už asi vůbec nepřipouštěla, že by s ní mohli být nějaké problémy. Asi jsem si naivně myslela, že si počkáme na operaci a bude vyřešeno. Nic mezi tím, že by ho mohla potrápit ještě dřív než k té operaci dojde. Ale konec...pryč od ošklivých témat, i když s dobrým koncem :slight_smile:

Jituš, tak to je super, odpoledne mi vyhovuje víc než dopoledne :grinning:
Luci, máš už vymyšlený dáreček k Lukyho svátku? Taky se nám to blíží, i když Lukša má dřív. Mám pár tipů, ale stejně pořádně nevím.
30. zář 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, co ta restaurace v tom ZOO, poradíte? Koukala jsem, že tam jsou 2, tak aspoň, která je lepší :wink:

Luci, hlavně mu musíme koupit něco, co hraje :grinning: Má asi 3 hračky, který hrajou, ale jen krátký melodie a nic moc... a Luky to poslední dobou hrozně "žere" a pořád chodí, abychom mu to pouštěli... tak potřebujeme něco, co bude schopný pustit si sám :slight_smile: Mám vyhlídlou želvičku od Fisher Price, tak asi tu :slight_smile: Jinak teda vůbec nevím... co máš za tipy, prozraď :slight_smile:
30. zář 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, s restaurací já určitě neporadím - vůbec to tam neznám :confounded:

Přece jen je to svátek, takže nechci, aby dostával nějaký obrovský množství dárků, ale o pár věcech jsem přemýšlela, že pak třeba i tipy na vánoce. Ale plánuju plyšovýho skřítka Františka - z toho je vedle a pořád se mazlí s plyšákama a pravděpodobně kostky Clemmy v kyblíku - jsou docela velký, takže nehrozí, že to natlačí do pusiny, měkký (už jsme měli "úraz" s plastovýma kalíškama na stavění komínů) a hlavně Tádu baví pořád něco sestavovat. Koukala jsem i na Duplo, ale to mě moc neoslovilo. Víc toho k svátku neplánuju.

Ale na Vánoce mám v plánu stoleček se židličkou do pokojíčku - pokaždý si k němu sedá v čekárně u Dr. a je děsně důležitej, pak jsem měla v plánu u nějaký hračky v Ikea, ale pořád je nemají nikde na skladě, tak uvidím. Stoprocentně nějakou vláčkodráhu - vláčky se mu moc líbí a když vidí mašinu Tomáše, tak začne vždyky strašně funět :grinning: Strašně mě berou ty dřevěný hračky, tak už mám vyhlídlý odrážedlo a taky jsem viděla dřevěnej náklaďák a v něm dřevěný zvířátka - je to zároveň i vkládačka. V Ikee se mi líbil i takovej jako statek se zvířátkama. Až budu mít chvilku, tak ti sem hodím nějaký odkazy :wink:
30. zář 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky to nechce k svátku přehánět... však ani k narozeninám jsem mu nechtěla kupovat žádné drahé dárky. sice byly první, ale na druhou stranu jsem si řekla, že když mu teď nakoupím dárky za tisíce, co budu kupovat, až mu bude třeba 10? :grinning: Takže dostal tu dřevěnou kostku jako hlavní dárek (s tou si fakt hodně hraje) a pak pár drobností :slight_smile: Miluju ho a fakt bych mu koupila první-poslední, ale nechci ho zase rozmazlovat :grinning:

Vláčkodráha teď frčí u synovce, takže my asi taky něco budeme kupovat, ale spíš pro něj. Lukáška to ještě moc nebere :slight_smile: Ještě moc nechápe, že musí jezdit po těch kolejích :grinning:

Ty Clemmy se mi líbí, něco podobnýho mám v plánu taky koupit :slight_smile:
30. zář 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
S dárkama to mám naprosto stejně :wink:
Luci, koukala jsem k tobě do albíčka na Lukáška dárečky - nemá tam náhodou tu autoškolu nebo jak se to jmenuje? Měla jsem pocit, že jsem to tam zahlídla.
30. zář 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, autoškolu dostal a hraje si s tím moc rád :slight_smile:
30. zář 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já o ní právě na narozeniny taky uvažovala. Začaly ho pořádně brát auta - je to prostě kluk jak má být :grinning:
30. zář 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luk, jsem ráda, že je Tádík s kýlou v pořádku.
Lucí, co Lukášek a jeho boule? Už je ok?
Mám od neděle šílenou rýmu, už i šéfová se mi směje, že vypadám jak klaun, jak mám odřený nos od toho smrkání. K tomu mě dneska chytla opět záda, ale snad to přejde, večer si vezmu prášek. A dneska jsem byla u zubařky a zoubky mám ok. :slight_smile:
No, a už taky pomalu začínám přemýšlet, co koupit za dárky na Vánoce.
30. zář 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, má tam už "jen" modřinu :slight_smile:
Luci, to stejné je i se zvířátkama :slight_smile: http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=10576
A koukám, že je ještě jedna verze http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=5778 Ale ty písmena jsou spojená s angl. názvy, tak to se mi moc nelíbí :frowning2: Leda by někdo chtěla dítě už odmala učit anglicky :grinning:
30. zář 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Lucí luc jo jsou tam 2 restauračky, ale ta Tajga co je přímo v lesňáku asi bude zavřená, no alespoň to tak bávalo že jak nebylo hezky tak ani neotevřeli. Pak je U Pratura klasická hospůdka je pod parkovištěm, nevím kdy chcete jet, ale v pondělí mají zavřeno. Ale ani jedna nemá nic pro děti. Jak přemýšlim tak nevím o žádné s pořádným dětským koutkem v celém CV.
Ještě tip na dárek není to nejlevnější, ale supr. Radky Tádík to má, tak jsem viděla naživo.
http://www.vikibazarek.cz/product_info.php?products_id=7588
30. zář 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, s těma zvířátkama je to taky moc pěkný a taky bych byla radši pro neanglickou verzi - nějak mám k těm anglicky mluvícím hračkám averzi :grinning: :grinning: :grinning: To jako ne že bych byla proti jazykům, ale budu radši, když se nejdřív naučí pořádně česky :wink:

To nářadí je taky moc pěkný :slight_smile: Ale hracích divočin už máme dost, když to spustí všechno najednou, tak jsem zralá na Bohnice :grinning:
30. zář 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituško, díky :slight_smile: Jdeme v neděli... tak asi půjdeme do nějaký normální restaurace. Hold to tam dětičky tu chvilku vydrží :slight_smile:
To mluvící nářadíčko vlastně Lukášek dostane... asi k Vánocům :grinning: Jsem si teď vzpomněla, že mu to koupila švagrová :grinning:
30. zář 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek