• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahojky holky...

El no u nás pořád nastejno... Jinak teď plánujeme dovču a chodím každý den na hodinu venčit kolegovo pejsky "hafany", jsou to zlatíčka, na to že jsou služební... :slight_smile: Jinak gratuluju k novinkám, je to super, jste šikovný... :grinning: :wink:
5. črc 2007 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
kackap tak vyber nějaký termín.... :wink: nikdo se tu nehlásí ,tak nevím,nevím... :cry: 17.7. asi odjíždíme na dovču,tak abysme to stihly :grinning:

Zuzi venčíš jo?Mě stačí na venčení synáček :grinning: a kam pojedete na dovču?? :slight_smile:
7. črc 2007 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky El, no alespoň vím, že se dostanou aspoň jednou denně ven... :slight_smile: No máme v plánu na Slovensko k příbuznejm a zpět se stavit u tety na chalupě a pak týden doma... A mělo by to být někdy v srpnu... Takže srazík by byl fajn někdy v červenci, tedy pokud se týká i mě "nemaminku-netěhulku" :angry: :grinning:

kackap no tak to je už kus chlapíka, co a dělá určitě samou radost :wink: :grinning:
8. črc 2007 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Eleanor tak už jsme se vrátili a můžu kdykoliv kromě pondělků a této soboty,to jdeme kamarádce na svatbu.

Bel Kubík je pěkný neposeda,pořád ho mám zavěšenýho zezadu na nohách a pak nemůžu ni udělat,ale jinak z něho máme ohromnou radost. :slight_smile:
9. črc 2007 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

kackap no tak tomu věřím, sousedi mají 1,5 roků chlapečka a je ho občas plnej barák... :grinning: On zachvilku bude capkat sám a to pak teprve bude... :grinning: :grinning: :grinning:

El tak jaké jsou novinky? :sunglasses:
9. črc 2007 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:

Bel novinky zatím žádné,asi jen to,že jedem na dovču v úterý.... :wink: a co ty,zatím žádné novinky :confused: :frowning2: nám sousedka nad námi říkala,že slyší jak malej pěkně mluví :grinning: že se mu musíme asi hodně věnovat :grinning: my zas nepotřebujeme radio,když ho máme od ní :grinning: jen kdyby neposlouchala Blaník :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kackap,teď už to asi nestihneme před dovčou,v sobotu jdu na srazík ze střední,v neděli a pondělí budu chystat věci a v úterý ráno jedeme...tak pak dám vědět ju :wink: ostatní holky se zatím nehlásí :confounded: :frowning2: jinak až začne chodit tak už nebude zavěšený,ale zase za ním budeš furt běhat :grinning:
12. črc 2007 v 00:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky kočky,

el no zatím čekám, jak to tenhle měsíc dopadne (očekávací období), tak pak až něco budu vědět budu informovat :slight_smile: Ale nechci to zakřiknout, aby to nedopadlo jako minulej měsíc... :frowning2: Tak si tu dovču užijte, nám tu o dvě patra vejš ječí pes pravidelně :angry:
el jinak k tomu srazíku, já bych šla... :wink:
12. črc 2007 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky bel :slight_smile:

tak s tebou na srazík počítám na 100pro :grinning: ,doufám,že se přidají další holky,ale když jsou teď dovolený,tak nevím nevím,jak se to domluví...
12. črc 2007 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím přechod z beremese na koníka :slight_smile:Od příštího týdne se začínáme snažílkovat :wink: Budeme k tomu mít i dobré podmínky - svatební cestu :slight_smile:
14. črc 2007 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky kočky,

El já pokud to půjde tak 100% půjdu... Jen od 6. do 12.8. nemůžu, mám dovču a nebudu v ČR :slight_smile:

Ahoj Vilo, tak snad se vám to brzo podaří... :wink:
14. črc 2007 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
vilo držím palečky ať to brzy vyjde :wink:
14. črc 2007 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, to máme teda počasíčko, co? Já jak mám vedra ráda, tak tohle je i na mě moc, ma máme ve stínu na balkoně ve druhém patře na teploměru 36°C... Tak nevím kolik může být na sluníčku... :unamused: tak si zalezte někam do stínu a odpočívejte :wink:
15. črc 2007 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska půjdu asi do lesoparku,nechcete se někdo přidat? :slight_smile:
18. črc 2007 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
já tam jdu teď taky ale píšu pozdě :unamused:
18. črc 2007 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já bych taky ráda zašla do lesoparku, ale samotné se mi tam nechce :frowning2:
18. črc 2007 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
já tam často chodím taky sama teda s malou
19. črc 2007 v 00:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se domluvíme na nějakej den a uděláme si tam srazík. :slight_smile:
19. črc 2007 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
kackap no to bych brala :wink:

vrtule83 no právě, že ty máš alespoň malou... :slight_smile:
19. črc 2007 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky tak kdo by šel se mnou zítra odpoledne, spíš později jestli bude horko do lesňáku? Já pokud nebude pršet jdu určitě. Snad se sem juknete do tý doby :slight_smile:
19. črc 2007 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “osobní údaje”
19. črc 2007 ve 21:57 • kackap
Ahojky holky, jsem tu poprvé. Na testíku se mi objevili dvě //, jsem moc šťastná, moc si přeju mimčo. Antikoncepci jsem vysadila v březnu 07. Příští týden jde k doktorce. Obšas mě bolí zása, unavenost, začínám i dost jíst (má váha nyní 55kg), velké chutě na ovoce a zeleninu. A co vy holky ?????? :slight_smile:
19. črc 2007 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Petule já mám 10ti a půl měsíčního rošťáka a strašně si ho užívám. :slight_smile:
19. črc 2007 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
petule moc gratuluju a věřím že ti do dr. potvrdí :wink: já mám 6týdenní holčičku
19. črc 2007 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
kackap určo se ti ozvu
19. črc 2007 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
vrtule83: Děkuji, ano doufám že se dozvím více od doktorky. Znám tě i podle vidění, možná bych řekla že i ze školy. Já chodila na SOU technické. Teď si přesně nevzpomenu, ale od někud tě znám. Máš moc hezkou holčičku. Je rozotmilá. Jsem z Jirkova :slight_smile:
19. črc 2007 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
petulo tak asi fakt ze školy na technický jsem chodila. Podle pidi fotky v profilu mi tvůj oblyčej nic neříká. Díky za pochvalu dcerky.
20. črc 2007 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak dnes jsem si zkoušela dělat další testík a ta druhá čárečka je už o něco silnější :slight_smile: . Jsem moc šťastná.

vrtule83 : Tak to tě asi znám z té školy, proto jsi mi byla povědomá. A Michalku máš krásnou.
20. črc 2007 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:hlůásím návrat z dovči :slight_smile: bylo suprově,hlavně počasíčko parádní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vilo vítám tě u nás a doufám,že brzy se vám mimi podaří :slight_smile: svatebka je ideální doba :wink: :grinning:

petulo tebe taky vítám a gratuluji k těhu :dizzy_face:

bel a jak se máš ty?nějaké novinky?

Pitrs kde se fláááákáááááš???????????????????????????? :astonished:

tak kdo půjde příští týden do lesoparku????????????chci vás vidět :slight_smile:
26. črc 2007 v 00:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych šla do lesoparku. :slight_smile:
26. črc 2007 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kackap,tak kdy?vypadá to,že bude zas teplo,tak je to v pohodě,manža jde myslím v úterý už do práce,tak asi po tom úterku nebo v úterý,musím se zeptat ještě MM kdy má ranní :wink: a jak se máte???co Kubíček?
26. črc 2007 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek