• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Tak jsem si dneska v novinách co jsme si vzali v ZOOparku všimla, že Michalka je "adoptivní maminkou" králíčka domácího :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lucí jo je, si ho adoptovala chvíli po narození a má na to doma certifikát na památku jako její 1. zvířátko. No mi jsme všichni takoví zvířátkoví, hlavně taťka :wink: :grinning:
6. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Luci kde jste nakonec byli natom jídle?

Jituš tak to má Miška super,že už adoptuje zvířátka,jen abys jte pak doma neměli ještě větší zvěřinec :grinning:

jinak já teď nechodím do práce,tak si trochu odpočinu zase :slight_smile: Luky dnes ráno měl teplotu a zvracel,tak nebyl ve školce,přes den byl pak dobrý a k večeru se mu zas vyhoupla teplota,tak mi už spí,snad z toho nic nebude :confused: spal totiž u tchýně,která je nastydlá a já to nevěděla :angry:

chjo za tři roky mi marodil jen jednou letos na jaře a teď už je to po druhé,asi koupímě nějaké vitamínky,v TV furt běží reklama na marťánky :grinning:

koukám,že už řešíte Vánoce :grinning: tak já letos nějak nevím co budeme kupovat :sweat_smile: už mám objednané nějaké knížky,schované nějaké pohádky na DVD a oblečení,ale hračky nějak nevím,pže to ani nemáme kam dát :pensive:

máte někdo info o Lenče či už je doma a jak se jim daří??nějak je tu poslední dobou mrtvo...

Pitrs co Hanička s Lukym?? :slight_smile:
6. říj 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, no to je úžasný :slight_smile: Já to četla jen tak pro zajímavost a najednou na mě vyskočilo povědomé jméno :grinning:
Leni, byli jsme tam už od 9 hod., takže jsme na konec jeli na jídlo do Kadaně, do restaurace s dětským koutkem :frowning2: No nedopadlo to podle mých představ, ale aspoň se dětičky nenudili :slight_smile:
Vánoce neřeším, nás ještě čeká za týden svátek :astonished: Mi teď došlo, že je to už jen za 12 dní :grinning:
6. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vrtula.este raz sa ti chcem podakovat za ten kontakt :slight_smile:
v piatok nam prisla navsteva z chomutova.
bolo to krasne stretnutie po tolkych rokoch si videli rodinu,
len skoda ze neprisiel aj roman s blankou :confounded:
7. říj 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
krtko. nemáš zač, byla to maličkost. Je to jen náhoda že v té ulici to jses tenkrát ptala bydlí přítelovi rodiče a jeho maminka se i s nimi trochu zná.
Přeji hodně štěstí a ať se setkáváte stále.

Jinak také by mně zajímalo jak se mají holky s miminky co už sem skoro nechodí (Pavlí tebe občas čítám jinde :wink: ) a také bych uvítala nějakou zprávičku o Leničce s Kačenkou. A Petrušku jsem i dlouho nepotkala, ale je pravda že už moc venku nejsme.

Miška byla dnes děsná, celý den ukňouraná nehla se ode mně ani v MC a skoro nejedla jen pořád vyžadovala prso. By mně zajímalo co jí zase zlobí. Asi před 2 týdny se mi dařilo ji odstavovat že dostala mlíčko jen v noci a pár dní to vyžaduje zase často, už se naučila mi lézt do podprdy :unamused: Já fakt asi budu kojit věčně, si to umí vyvztekat a je velice vytrvalá.
7. říj 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak Lukšovi už je dobře,tak už je dnes ve školce :slight_smile: včera jsme stříhali vlásky:grinning: a nechal se,dokonce mi ukazoval,kde mám ještě stříhat :sunglasses:

Luci svátek nás čeká taky,ale to už mám vyřešený :grinning: akorát bych mu chtěla udělat nějaký dortík ovocný,ale on to stejně nejí :pensive: tak aspoň pro návštěvu :grinning:

Jituš něco zas lítá ve vzduchu,kamarádky i známé mi píšou,že dětem něco je :confounded: nás stihla naštěstí jen ta jednodenní teplota :slight_smile: tak ať to Mišku brzy přejde :slight_smile:
8. říj 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vsechny zdravime,

Jitus tady je ten konik. Pro ostatni,Tadik miluje kone,ale fakt desne,tak mu ho Jezisek prinese:grinning:

Dnes moc jasno a 21stupnu neni co???!!!

http://ticina.mimishop.cz/detail.php?zbozi=415156

papapa
8. říj 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Raduš koník je super, Už vidím Tádíka jak je z něj paf.

Leni mělas pravdu, něco lítá ve vzduchu, Míša pěkně chrchlá, ale teplotu zatím nemá. Měla ji o víkendu 1 den, ale to asi po očkování.

Ta předpověď jim nějak nevyšla šmejdi, ale stejně ven moc nemůžem.
8. říj 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak jsem konečně tady. Moc a moc vám děkuji za gratulace. Konečně jsem se dala trochu dohromady, tak vám musím napsat pár řádek.
Porod byl dlouhej a hlavně nepostupující. Vůbec jsem se neotvírala-doktoři a sestřičky mi všelijak pomáhali, ale bez úspěchu. Připravená k porodu jsem byla v 7 hodin večer, ale nemohla jsem vůbec kačenku vytlačit. Asi mám úzkou pánev-prostě hlavička se ne a ne vejít. V deset večer tedy rozhodli o císaři. To bylo takový vysvobození. Takže v 22.40 se nám naše žížalka narodila. Měřila 48cm a vážila 3040kg. Je to drobeček-předtím jsem poslala špatné míry, protože jsem byla ještě omámená po narkóze, takže jsem špatně poslouchala, když mi to sestra v noci říkala. Takže vše je za námi, vše zapomenuto a hlavně za 2 roky jdu do toho znova-takže pro ty co je porod teprve čeká-holky nebojte taky to zvládnete a opravdu okamžitě zapomenete.
Jinak vám musím napsat, jak na nás byli všichni strašně hodní. Možná to bylo tím, že jsem tam tak dlouho trpěla, ale já za sebe musím říci, že přístup sestřiček a doktorů v Kadani byl úžasnej-nemůžu říct jediné křivé slovo. Ani nemůžu říct, že bych byla naštvaná, že mě nechali tak dlouho trpět-není to pravda-oni se prostě snažili, aby to šlo přirozeně a to že to nedopadlo není jejich chyba. I ta poporodní péče byla skvělá. A pokud nějaká sestřička zrovna neměla svůj den a byla možná trochu přísnější, všimla jsem si, že je to tím, že mají hodně plno a tím pádem plno lítání, takže jsem to chápala. Takže já za sebe Kadaň doporučuji.
Jinak vám musím napsat, jakej byl Aleš úžasnej. Byl pro mě po celou dobu strašně velká opora, pečoval o mě, komunikoval se sestrama a podpíral, když už jsem nebyla schopná stát na nohou. Po porodu se okamžitě začal o Kačenku starat a stará se dodnes. Je úžasnej táta.

Jediné co se nám nepodařilo je kojení. Prostě následkem císaře se mi nerozjela laktace. Snažili jsme se ze všech sil, ale možná na to bude mít i vliv má velká ztráta krve při porodu, tím pádem špatný krevní obraz a následná tranfůze krve-2x. Každej mi radil co mám a nemám dělat, odsávali jsme, přikládali po 2 hodinách a výsledkem bylo akorát odstříkání 4 kapek mlíka a má deprese. 2 dny jsem se v ní plácala a pak řekla dost-byla jsem opravdu zralá na psychiatra-a přitom to bylo už skoro 10 dní po porodu-na kojení jsem rezignovala a prostě dokrmujeme. Holt naše holčička vyroste na umělé stravě-nebude první ani poslední, ale zase bude mít spokojenou maminku, která se konečně dokáže radovat z toho, jakou má krásnou holčičku. Ona ta deprese je fakt potvora zákeřná-vůbec bych nečekala, že mě, rozumně uvažující osobu potká. Ale bohužel opravdu si nevybírá-a nejhorší je ta bezmocnost, kdy si stokrát řeknu-přestaň na to myslet, je to banalita a za chvilku už zas brečím jak želva.

Tolik má upřímná zpově´d. Jinak kačenka je mc hodná-skoro vůbec nepláče a je táááááák krásná :dizzy_face: :dizzy_face: . V noci spinká krásně-budí se tak po 3-4 hodinách, takže se i vyspíme. To je zatím vše. Mějte se krásně a já se zas ukážu. Až bude chvilka, dám nějakou fotečku do alba.

Pavlí-tobě moc děkuji za zprávy pro holky a fotku kačenky
10. říj 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leničko, vítáme Tě doma a moc děkujeme za krásný příspěvek! :dizzy_face:
je super, že jsi s porodnicí spokojená, Aleš je bezva tatík, stará se... Kačenka je krásná, hodná! To jsou nádherné zprávy.
A z kojení si nic nedělej :slight_smile: Já vím, že to mrzí, člověk se v tom pitvá... ale jak píšeš - Kačenka nebude ani první ani poslední a důležité je, že bude mít spokojenou a usměvavou maminku!!! :dizzy_face:
10. říj 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Leni vítejte s Kačenkou doma.
uvidíš že ti ten příchod na svět Kačenka stokrát vynahradí. A že nekojíš se taky nic neděje, Kačence je to jedno hlavně že je napapaná a spokojené jste obě. Hlavně si to užívej, hrozně rychle to utíká.
10. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj :wink:
Leni a Kači - vítejte mezi námi :dizzy_face: To je moc fajn, že je Kačenka hodná holčička a nechá maminku odpočinout.
Leni, z kojení si nic nedělej, o tom to prostě není. Taky jsem se v to m plácala a pak jsem zjistila, že nejdůležitejší je klid a nepřenášet stres na miminko, což jsem samozřejmě neúmyslně dělala. Zamrzí to, ale co taky jsem vyrostla na UM, brácha taky a nemám pocit, že by mě to poznamenalo :grinning:

Holky, já se tak těším. Jedeme za chvilinku do Prahy - zítra budeme slavit (bráška měl narozeniny) a večer jdeme s Petrem do Národního divadla - navíc je po představení rautík - to bude relax :dizzy_face:
10. říj 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni, vítej s Kačenkou doma. :slight_smile: Však už tu vše holky psaly, tak se nebudu opakovat. :wink:
Jsi mě rozesmála, že jsi napsala, že za 2 roky do toho jdeš znova. To je krásné! :slight_smile: Kačenka je opravdu nádherná. :dizzy_face:
El, Ty si to užij v Praze.
Mějte se hezky a opatrujte se.
10. říj 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy, Luk, Ty si to užij v Praze, né El.
Jsem asi přepracovaná, ještě, že už je pátek. :sweat_smile:
10. říj 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé, holky, já myslela, že už nám zrušily diskuzi......se někde furt flákáte a pak je tady nepořádek :sweat_smile:

radus, to je teda oř, se bude Tádíkovi rajtovat :dizzy_face: :grinning: :sunglasses:

Leonko, vítejte doma, z toho kojení si nic nedělej, hlavně, že jste obě OK a malá je fakt nádherná :dizzy_face:

lukajdo, tichá závist, v Praze jsem nebyla ani nepamatuju a relax bych potřebovala taky, ale chystá se nějaká slezina s kolegyňkama z práce, tak se taky těším :dizzy_face:

jinak u nás nic moc nového, Ondra je prostě poděs jako každý dítě
a já asi začnu pracovat z domova, tak bude přísun penízků a budu moct utrácet :dizzy_face:

a ještě něco jsem chtěla, ale mám hosipa, tak snad někdy příště :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
10. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni taky te vitam, na kojeni kasli,mas krasnou a zdravou holcicku. uzivej si to, fakt to desne leti. Muj manzel mi vzdycky rika,ze sezene nejaky vitaminky,aby nam uz navzdycky zustal Tadeasek malinkej :grinning: ,tak asi budeme mit doma misto zakrslyho kralika zakrslyho syna :grinning: . Ten elan na dalsi mimi ti preju,ja to rekla uz na sale,ze se tesim na druhe mimi,ale Pavel chce jedinacka,ne proto,ze by byl z rodicovstvi urvanej,ale proto,ze prej se nam uz takovy uzasny dite nepovede. No je prdlej. Ted ho necham byt a za rok ci dva ho snad ukecam,nebo znasilnim :grinning: .

tak se tu mejte,papapa
11. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zastavila jsem se abych pozdravila...
12. říj 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dneska bylo náááááááádnerně :dizzy_face:

jen dopoledne Ondra rozbil skleničku s vigantolem a pořezal si ruku a trochu koutek, no krve by se ve mně nedořezal, tak jsem si připadala strašně nezodpovědná :pensive:

hodila jsem fotky s procházky, tak můžete juknout, jak Ondra roste :wink:
12. říj 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zuzko, ty koukám ještě držíš 2v1, ale máš to už za pár, tak pfuj pfuj pfuj :wink:
12. říj 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilek no už jenom chvilku pravda, ale nějak mi to nepřijde. Dneska jsem lezla po čtyrech a umejvala podlahu po malování. :slight_smile: Manžílek si to v pátek vymyslel, tak to dneska maloval (naštěstí jen ložnici, ta byla nejhorší) a pak uklízela zase všechny věci zpátky. No zastavila jsem se až před chvilkou a malá ta se drží a drží. :grinning: Tak uvidím, kdy se jí bude chtít na svět. :sunglasses:
12. říj 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak jsem trochu aktualizovala album, abych tam taky měla tu naší malou žížalku. Jinak vás všechny moc zdravím
13. říj 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, je fakt nádherná :dizzy_face: No a taťka je prostě motorkář celým srdcem :grinning: Kočárek mě pobavil :grinning:
13. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, musím se "opičit" po Lucce - nádherná princeznička. Taťka je fakt vtipálek :grinning:

Víkend jsem si fakt užila - Národní divadlo je prostě Národní divadlo a já mám husinu pokaždý jen tam vlezu. Dneska už mi ale do smíchu moc není, protože Tádík má horečky a absolutně to nejde srazit, přes den měl nejvíc 38,5 ale před koupáním měl už 39 :frowning2: Buď nás na druhý pokus skolí šestá nemoc nebo je to opět od zubů, což si myslím spíš, protože si nenechá vyčistit zoubky (normálně to má rád) nechce jíst nic jinýho než jogurt nebo mlíčko, naprosto brutálně slintá a má chuděra zadeček červenej jako opička ( to měl při zubech pokaždý). Takže ráno vyrážíme k Dr. a uvidí se. Jinak je ale naprosto veselej, chce si hrát - spíš ho musím krotit.
13. říj 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko, já takhle makat na konci těhu, tak jsem se rozsypala :sweat_smile:

lukajdo, snad už je Tádík lepší a teplota ho už nezlobí :pensive:

leon, fotky jsou fakt hustý :sweat_smile:
14. říj 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme se před chvilkou vrátili od Dr. a žádný zuby, žádná šestá nemoc ale angína :frowning2: Naštěstí už nemá horečky, ale byl to děs, protože v noci měl přes 39 a ani kombinace Panadol Nurofen vůbec nepomáhala ani vlažný zábaly. Máme ATB, tak snad brzo zaberou.

Dávejte na sebe všichni pozor, protože ta nagína teď prý strašně moc řádí - byli jsme čtvrtí a všechny tři děti před námi měly angínu a další paní s holčičkou s podezřením na angínu seděla v čekárně.
14. říj 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lukajdo, tak snad ATB zaberou, my jsme nedávno dostali ospen a osypal se...takže dr. neví, co to bylo, buď to byly spalničky, šestá nemoc a nebo viróza a osypal se po tom ospenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak snad se z toho Tádík brzo dostane, nám ATB zabraly hned, ta teplota se po první dávce ATB už neobjevila :wink:
14. říj 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Ospen máme taky, tak jsem na to zvědavá. Navíc měl před chvilkou průjem, ale to může mít po tom sirupu na horečku. Achjo, chjo, chjo - už aby se nás to pustilo - od konce prázdnin pořád něco :frowning2:
14. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lukajdo, Ondra měl taky průjem, jakmile se Ondra osypal, hned jsem ho vysadila a průjem měl taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Zuzí, tak Ty už do máš za pár. Už se těšíš, viď? Až si Kristýnku pochováš. :slight_smile:
Leon, kočárek super. Řekla bych, že je Kačenka podobná víc Tobě než taťkovi. :wink:
Luk, chudák Tádík. Držím mu pěsti, aby ATB zabrala. Teď ty nemoci nějak řádí.
Mějte se krásně a opatrujte se.
14. říj 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek