• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Andi, po Ospenu to Tádík mít nemohl - dávala jsem mu ho až když bylo po průjmu, tak doufám, že je to fakt jen reakce na Panadol a Nurofen sirup. Tak doufám, že osypky nás minou nebo už se fakt asi osypu já
14. říj 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
luk, neboj, to bude OK, budu držet palce, hlavně, že je Tádík ve svým živlu :wink:
14. říj 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Luci, tak snad bude Tádík co nejdřív v pořádku :frowning2:
Já jsem taky makala na konci těhu, páč jsem chtěla porodit do 19. září :grinning: a jak to dopadlo... 19. jsem měla nakázáno jen ležet, nic nedělat a nakonec se mi z toho nicnedělání rozběhl porod :grinning: Jak jsem na to nebyla celé těhu zvyklá :grinning: Ale ne, dělám si srandu :grinning:
14. říj 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Lucko já to nedělám, abych porodila na termín... Prostě se hejbu celé těhu a dělám všechno stejně jako předtím... A prostě až se malé bude chtít, tak dá vědět a je mi jedno, kdy to bude příroda si poradí... A hlavně, manžílek se rozhodnul a já to jen uvítala, alesponˇ to máme hotové (já budu mít čisto a naklizeno a nebudu to muset dělat jen proto, že musim) a to budeme dělat ještě nějaké dodělávky...
14. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to přece nemyslela ta, že to děláš, abys porodila na termín... já jsem napsala svůj případ.
14. říj 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Lucko já vím...
15. říj 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, je to špatný, jak je oslabený tou angínou, tak se probral opět ten cympylobacter, protože ho měl pořád v těle - je to začarovanej kruh :frowning2:
15. říj 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezce posíláme k prvnímu svátečku velkou pusu - jenom vzdušnou "antibacilákovou" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dodatečně Terce všechno neeeeeeeeeeej :dizzy_face:

a luk, jak je Tádíkovi :confused: snad už líp

já jsem měla uklízecí maratón, v pátek má přijít šéfka, tak jsem musela poklidit, a začínám makat, tak uvidíme, jak to půjde...naštěstí jen z domova a jen pár menších firem, tak snad to nebude záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. říj 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andi, snad už je to trochu lepší - horečku měl naposledy včera i ten průjem měl naposledy včera. Snad se to bude lepšit - je teď takovej uplakánek. Ale když si představím sebe, jak by mi asi bylo, kdybych měla angínu a do toho ještě průjem - nic moc a když má takovýhle trápení takovej roční drobek, tak je z toho člověku do breku.

Navíc mi sem včera večer dorazila neohlášeně tchýňka se "superléčitelskýma radama" - málem jsem to nerozdejchala :angry:

Andi, ty děláš účto? Neboj, to půjde a budou prašule na utrácení, viď? :wink:
16. říj 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
luk, ta to je fajn, že je Tádík bez teploty a bez průjmu, už to bude jenom lepší a lepší :dizzy_face:
ještě, že já žádný tchánovce nemám, stačí mi, když mi občas do něčeho krafe mamina, ale to je málokdy :wink:
a účto dělám, ale moc mě poslední dobou nebavilo, tak uvidíme, zda už je čas se vrátit zpátky :slight_smile:
16. říj 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem to zakřikla - průjem se vrátil, ale není to tak strašný jako před měsícem, když jsme toho campylobactera objevili. Ale teploty už nejsou, tak už snad vážně bude jenom líp. Akorát se teda Táda po tom Ospenu osypal na bříšku. Předpokládám, že je to po tom, protože nic novýho k jídlu teď neměl, takže ráno zavolám Dr. co a jak, jestli vysadit a začít brát něco jiného nebo jak. Má to jen na bříšku a ani ho to nesvědí. Tak uvidíme.

Kvůlí penízkům se i ta nechuť překousne, ne? :wink: Já bych na to nebyla, pro mě jsou ty číslíčka španělská vesnice - vůbec nechápu, že jsem z něj mohla kdysi dělat absolutorium :grinning:
16. říj 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
luk, Ondra se taky osypal na bříšku, jenže já ho vysadila, byla sobota a já se bála, aby nebyl do pondělí pupínkatej celej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a dokonce tu byla i diskuze přímo na ospen...spousta dětí se po něm osypává :pensive:
snad ten průjmík odezní, my jsme pak brali ještě hylak, tak můžete taky zkusit :wink:

no snad to překousnu, a ty čísla jsou i pro mě španělská vesnice :sweat_smile:
16. říj 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík, teď jsem to přelouskala. Podle toho jak to tam popisují máme naprosto to samý. Myslím, že nám buď nasadí něco jinýho nebo nás to nechá dobrat, ale určitě to nevysadí bez toho, aby dala něco jinýho - kvůli tomu, aby se mu nechytla infekce na ty jeho špatný chlopně.
16. říj 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukáškům přejeme k dnešnímu svátečku jen to nej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. říj 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezce vše nej dodatečně k prvnímu svátku a Lukáškům také vše nejlepší. :slight_smile:
18. říj 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme a přejeme oběma Lukáškům taky všechno nejlepší :grinning:
18. říj 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidáváme k přání k svátkům... Vše nejlepší.
18. říj 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše nejlepší Michalce k svátku. :slight_smile:
19. říj 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško, přejeme všechno nej nej nej :dizzy_face:
19. říj 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
luk, tak jak válčíte ? Už je Tádík OK?
Dodatečně Lukáškům a Míše vše neeeeeeeeeeeeeeeeeej :dizzy_face:
jé a Zuzka je pořád 2v1 :slight_smile:
19. říj 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andi, ťuk ťuk bez teplot - ode dneška už je to zase náš Tádík. Kvůli tomu osypání jsem volala Dr. a říkala, že to alergie na penicili nebude - to by se totiž prý uškrábal, jak by ho to svědilo a jeho to evidentně nesvědilo. Už mu to skoro zmizelo, pravděpodobně to bylo prý k té angíně, občas se to údajně stává. Teď ještě musíme vyhnat toho campylobactera z tělíčka a bude to OK, ale to bude na dlouho už ho má v sobě od začátku září. Prý to trvá i několik měsíců než zmizne.
19. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
luk, tak to je supeeer, Ondra si to teda taky neškrábal, tak že by jsme teda taky nebyli alergici na Ospen :confused: :zipper_mouth: , no uvidíme, co to bylo....
tak držím pěsti při vyhánění neřáda z těla :wink:
19. říj 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
opožděně přeji Terezce a Lukáškům vše nej k svátečku a Mišulka taky děkuje za přáníčka.
Koukám že bacili řádí, tak kladívko na ně a Macha s Šebestovou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nás je vše při starém, jen se Míše začal zase dost projevovat atopák. No jo podzim, to se dalo čekat. Celý léto byl klídeček, to se ho zbavíme zase až na konci jara.
19. říj 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

dodatečně přejeme Terezce,Lukáškům a Michalce vše nej nej nej k svátkům :slight_smile:

a my děkujeme za přáníčka :dizzy_face: dostal zase hromadu hraček a sladkostí,tak potřebujeme už nafukovací byt :sweat_smile:

jinak mě Lucka vyděsila,tak jsme běželi v pátek taky k Dr,alea nštěstí tam nic neměl,takže jen dáváme kapky,občas měl teplotu,ale jinak jen ten kašel,tak doufám,že už brzo zmizí :wink:

Luci tak ať toho bacila vyženete :grinning:

jinak nestíhám dočítat,tak snad příště:slight_smile:

mějte se krásně :sunglasses:
20. říj 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
když už jste u těch nemocí.
Tádík je šikulka, že už je na tom mnohem lépe.
Chudinka Miška, vím čím prochází, jsem na tom s atopákem stejně. Trpím tím odmalička. A k Dr. jdu až za měsíc. :unamused: Má nával pacientů. Já to mažu indulonou, Excipial U Lipolotio a od včera na to zkouším Framykoin. Čím mažete vy?
No a taky jsem včera byla konečně u obvodního lékaře, abych zjistila, jak mi dopadly výsledky na boreliózu. Tak už mám výsledky negativní, ale protilátky se mi snížily, takže je mám pozitivní. Výsledek tedy je, že už jsem v pořádku, ale raději mám jít na odběr krve za 8 měsíců. Pak bych měla jít po roce a když to bude vše ok, tak už budu mít klid... No, a aby toho nebylo málo, tak v sobotu jsem chytla další klíště a ještě po mně jedno lezlo. :confounded: Byla jsem na chalupě.
Mějte se hezky.
21. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Verčo tak mažeme tím samým co ty, ale hlavně tím excipialem a ten mi dochází, tak zítra zavolám dr. jestli nás veme. Ještě mám hormonální mazání, ale to dávám až když to má ošklivý a svědivý. Vím o čem mluvíš, já jsem taky atopičky, teď mě to zlobí akorát na nohách a celoročně mám vyrážku na prstech u rukou což mě štve že nemůžu nosit prstýnky, protože to děsně svědí.
Ty ty klíšťata fakt přitahuješ, ať už ti dají pokoj já ho měla akorát 3 krát v životě.
21. říj 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dodatečně vše nej Michalce k svátku :slight_smile:
Tak my jsme moc hraček nedostali - zaplať pánbůh! :grinning: dostal oblečení, knížky a od nás pokojíček :slight_smile: Borduru má stejnou jako Michalka :sweat_smile: Jenže mě se líbila nejvíc... taťka chtěl broučky, ale nevymysleli jsme k tomu žádnou dekoraci, tak vyhráli zvířátka :grinning:
Já mu to mažu taky Indulonou nebo Excipial... :slight_smile:
21. říj 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí pokojíček se vám moc povedl, taky takový krásně hřejivý a veselý, ty samolepky jsou supr. Já taky na hezčí borduru nenarazila a hlavně že se líbí. Já ty disneyovský nesnášim, tedy ikdyž je máme v hojnym počtu taky, ale to jsem na nic tak pěkně barevnýho předtím nenarazila. Jinak komu se líbí ať má, každý má jiný vkus.
21. říj 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak snad už jsou prckové OK :slight_smile:
luci, pokojík je pěknej, zrovna jsem o víkendu koukala u ségry v Baumarktu na tu samolepu žirafy...je krásná :dizzy_face:
skříň se těma samolepkama pěkně oživila :wink:
my máme na borduře nějaký ptáčky, ale proti disneyovkým (děsný slovo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) nic moc nemám ...zrovna jsme teď koupili balon s Nemem :slight_smile:
já mám spíš problém s věšením jakékoliv dekorace na cokoliv...my jsme to doma jako děcka neměli a ani plakáty jsme nesměli nikam věšet, tak mám asi takovej nějakej blok z dětství.....navíc zatím sdílíme pokojík s Odnrou než doděláme půdu, tak to musí vypadat trochu jako ložnice a trochu jako pokojík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
22. říj 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek