• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Pája moc chtěl tuhle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11180523 Tak jsme se nemohli rozhodnout... Ty broučci se mi líbí, ale já měla prostě představu oranžovo-zelenýho pokojíčku a taky jsme nevěděli, čím to pak doplnit :slight_smile: Ty zvířátka jsou takový, že se k tomu dá vždycky něco sehnat :slight_smile: A žirafa nás zaujala hned, takže to taky usnadnilo rozhodování :grinning:
Píšou, že ty samolepky jdou dobře sundavat :slight_smile:
Já teda proti Disney vyloženě nic nemám, ale vzhledem k tomu, že Lukášek nemá žádnou oblíbenou pohádkovou postavičku, tak mi to přišlo, jako bych mu vnucovala svůj názor :slight_smile: Až bude toužit po krtečkovi, po Púovi apod., koupím mu to, ale o tom si musí rozhodnout sám. :slight_smile: Zvířátka mi přijdou neutrální, má je ráda, v ZOO se mu líbí :wink:
Andi, právě, že už to není taková obyčejná skříň... :slight_smile: a o to mi šlo. Pořád jsem přemýšlela, jak mu to vyzdobit a tohle byla dobrá volba. I když cena mě zarazila, ale tatík rozhodl, že koupíme :grinning:
22. říj 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, ta modrá bordurka je taky krásná, jsem ji nikde neviděla, až teď :dizzy_face:
ale je dosti výrazná a těžko by se to s něčím kombinovalo, vaše konečné rozhodnutí je OK :dizzy_face: :wink:
já ani nevim kolik ta žirafa stála, Ondra si tam vždycky s něčím jen pohraje a jdeme domů :sweat_smile:
22. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, já jsem ji nejdřív našla jen na MMB... ani jinde na netu jsem jí neviděla. A pak ji právě měli tam, kde jsme kupovali tu co má :slight_smile: Na doporučení druhé Jitušky :grinning: Oni tu zvířátkovou mají sice i v Baumaxu, ale o dost dražší :frowning2:
No, celá ta sada stála 489 Kč. :confounded: Z čehož se mi teda protočily panenky :grinning:
23. říj 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsme zdravíííííí :dizzy_face: Angína i campylobacter to vzdali :grinning: Před chvilkou mi Dr. říkala, že má výsledky negativní.

A k pokojíčkům - taky to máme spíš neutrální - sluníčko, mráček, žirafa, berušky...dřevěné dekorace (stejné má tuším Pavly v pokojíčku). Až tam jednou bude chtít Bořka stavitele nebo třeba krtečka, tak mu to tam dám, ale teď nevím, co se mu vlastně bude líbit, tak proto neutrál :wink:
23. říj 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzce přejeme vše nej k narozeninám :slight_smile:

Luci, jj, tohle je můj názor :slight_smile:
23. říj 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidávám k přání pro Zuzku..Hodně štěstíčka, zdravíčka a ať je Kristýnka brzy na světě. :slight_smile:
23. říj 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidávám k přání pro Zuzku..Hodně štěstíčka, zdravíčka a krystínce až se narodí taky hodně zdravíčka :dizzy_face:
23. říj 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi vše nejlepší k narozeninám,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a pohody :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci zvířátka jsou super :slight_smile: a pokud jdou odloupnout a umístit pak třeba jinam,tak si myslím,že ta cena není tak hrozná,ty disneovský stojí jedna skoro tolik :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme taky zvířátkový pokojík,ale stále nedodělaný :sweat_smile: i když my máme spíš mořský zvířátka :grinning: asi bude po tatínkovi,rybář :grinning:

nemůžu sehnat záclonu,co by se nám hodila,tak kdybyste měl někdo tip,tak sem s ním :wink: ale musí mít min. 3m na šířku a ty co se mi líbí a šly by nám sem,většinou dělaj kusovky menší :angry: nejideálnější by byly s rybama :grinning:

Luk super,že jste nad bacily zvítězili :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nám už je od včera taky fajn,ale zase něco přitáhnul MM,tak jsem zvědavá či se to Lukymu nevrátí :pensive:

zítra budu třídit skříň,nějak nám moc roste :sweat_smile: :frowning2:

mějte se fajn :wink:
23. říj 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc děkuji za přání k narozeninám. Jinak Kristýnce se ven moc nechce a komu by se taky chtělo do té zimy :grinning:
24. říj 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Zuzko opoždě vše nejlepší k narozeninám.
Leni mám tip, Míša má v pokojíku podle mě krásnou záclonu z rybama, je to bílá klasika. Koupila jsem ji ve švadlence na Palacký a je to metráž, vychází nám akorát na parapet. Když budeš chtít vyfotím detail ale až po víkendu.
Tak patrím taky mezi "nehrařky" jsem si je nechala včera udělat. No byla jsem zvyklá na krátký nehty, tak jsem byla služně neohrabaná, Mišku přebalit a oblíknout byl slušnej úkol. A au au, ale už jsem si zvykla.
24. říj 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to nevím, jestli jdou pak umístit ještě jinam... to asi ne. Spíš vidím výhodu v otm, že si nezničím skříň nebo zeď (i když na tý to nemáme) :slight_smile:

Zuzko, však si toho važ, že ji máš u sebe v bříšku :slight_smile: Já jsem sice psala, že jsem chtěla porodit do toho 19., ale to jen pro klid :slight_smile: Ale jinak jsem si teda hrozně užívala to, že ho mám u sebe :slight_smile: Kdyby to šlo, nosila bych si ho v bříšku ještě tak půl roku :grinning:

Jituš :grinning: Ale jde jen o zvyk. Tak to já už "nehtařka" nejsem :slight_smile: Sundala jsem :wink:
24. říj 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baaafffff :grinning:
24. říj 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzí no to teda zírám :slight_smile: mooc gratuluji k narozeninám i mimíškovi v bříšku :grinning:
24. říj 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Luci já myslela,že jsi psala,že se dají přemístit :grinning: ale i tak jsou krásný a skříň to krásně oživilo :wink:

Jituš z fotky není nic poznat,tak budu vděčná za detail,ale obávám se,že nám bude krátká,máme totiž konzoli od stropu :angry: takže si počkám,až budeš mít časík,tak vyfoť prosím :wink:

Marti jsem ráda,že ses zase ukázala :wink:
24. říj 2008 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já ji zkracovala asi o 15 cm, v pondělí večer tu budeš mít fotečku.
25. říj 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, neee, psala jsem, že jdou jednoduše sloupnout :slight_smile: Teda to tam psali, zkušenosti nemám :slight_smile:

Martíííí, ahoooj!!! :slight_smile: Kdepak jsi se toulala? Minule jsem si na Tebe vzpomněla, že už jsem Tě tu dlouho neviděla :wink: Jakpak se máte?
25. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já taky měla nehty od konce července. A asi 14 dní je nemám. Byly super, ale v práci jsem si je trošku ničila a taky jsem neměla čas jít na dodělávku.
Marti, opět vítej. Co nového?
25. říj 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se, že vám se vpadám, ale měla bych dotaz. Je někde v chomutově nějaké mateřské centrum pro maminky s dětmi? Zítra jedu do Žatce a v tomto počasí chodit 5 hod venku asi by moc nešlo, tak bych tam zajela s malým:slight_smile:
28. říj 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Jituš moc děkuji :dizzy_face: to je přesně ono, co hledáme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak se tam zajdu příští týden podívat,snad nám bude vyhovovat :confused:

alenko83 holky tu chodí do nějakého centra,tak snad ti poradí :wink: myslím,že je to někde na březenecké,přímo v centru v CV nevím...

tak já jdu chystat oběd,za chvíli jdu do práce :sweat_smile:
28. říj 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad se někdo přihlásí a poradí mi. Neumím si představit, že budu v otm dešti venku. Kdyžtak se zeptám na ulici nějaké maminky, třeba poradí :sweat_smile: No kdybyste byli tak hodné, poraďte, vyrážím zítra ráno :sweat_smile:
28. říj 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčinky a mimíškové, moooc mooooc vás zdravím :slight_smile: teď se sem snad dostanu častěji, uvidíme. V práci na net moc nemůžu a pka doma nestíham, tak tím to asi všechno je :frowning2:
28. říj 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alenko chodíme do mateřského centra na Březeneckou.Jmenuje se Kolikřík a přesně název ulice je Dřínovská.http://www.mcchomutov.cz/kontakt.html

A tenhle je ve Václavský ulici http://kolibrik.ic.cz/index.php?id=3
28. říj 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alenko na tu březeneckou nás tam chodí víc, je tam dobrý že můžeš přijít kdykoli, jsou tam od 9 do 12. Zítra se tam možná potkáme :wink: .
28. říj 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
potřebovala bych pomoc od holek z Mostu. Píšu diplomku na téma architektura knihoven, mostecká knihovna byla postavená jako první knihovna v Československu a moc bych potřebovala její fotku, ale ne z netu! Nabízím vaše jméno pod fotkou v diplomce :wink: Prosím prosím, můžete-li některá pomoc, pište mi do IP! Eva
28. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mockrát vám děkuji za info, moc jste mi pomohli. Dneska tam tedy dorazím asi kolem 10-půl 11 hod a pak odpoledne, jestli tam jsou. Tak jestli tam některá budete,ráda pokecám:slight_smile: Přijedu se 4 měs. martínkem, tak když nás některá poznáte, ozvěte se:slight_smile: Budeme jedině rádi:slight_smile: Snad to i najdu:slight_smile:
29. říj 2008 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jenom hlásím, že Zuzka je v porodnici :slight_smile: A budu vědět něco víc, ozvu se. :wink:
29. říj 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzce držím palečky a přeju at má malou brzo u sebe
29. říj 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak před chvilkou jsem dostala skvělou zprávu a vlezu sem a budeme mít další miminko,jupííí :grinning:

Zuzi držím moc palečky a přeji rychlý porod :wink: už se na vás těšíme:dizzy_face:
29. říj 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
V oznamení se dává, v 10:15 přilítla k nám vrána. Přinesla nám Kristýnku, o váze 3050 g, s mírou 50 cm má se čile k světu. Maminka i miminko jsou v pořádku.

Posíláme velikánskou gratulaci :slight_smile:
29. říj 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tj tak se narodila ještě dřív než si nám to Luci napsala :grinning: kde Zuzka rodila nevíš?

posíláme velkou gratulaci,přejeme hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky a už se těším na fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek