• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: posíláme velkou gratulaci,přejeme hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky :dizzy_face:
29. říj 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Zuzce velikánská gratulace a Kristýnce taky. To je super zpráva, že jsou obě v pořádku. :dizzy_face:
29. říj 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, rodila v Chomutově... teda nevím to jistě, ale v Kadani určitě ne a když je z CV, tak na 99,9 % rodila v CV :slight_smile:
29. říj 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Zuzce a Kristýnce moc a moc blahopřeji. A přeji spoustu zdravíčka pro obě.

Ahoj Marti-to je dobře, že jsi se na nás přišla podívat :dizzy_face: .
29. říj 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to není možné,že vy už budete mít po 6tinedělí :astonished: Kačenka se nedávno narodila a už je tu další novorozená princezna :grinning: tak nějaké novinky nám taky napiš :wink:

Luci díky,nevěděla jsem či nechtěla rodit jinde :wink:
29. říj 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak předem Zuzce obrovitánská gratulace ke Kristýnce. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já byla dneska u zubařky a vytrhla mi stoličku a teď se mi to probouzí z umrtvení a bolí to jak blázen. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. říj 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kikču vítáme na světě a přejeme jí i mamince moc a moc zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Marti, to je fajn, že ses ukázala. Nedávno jsem si říkala, že už jsi na nás asi zapomněla a ono nee. Zavítej častěji - ne že na nás budeš jenom bafat :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééé, tak už je Kristýnka venkuuuuuuuuu, tak obrovská gratulace :dizzy_face: ať jsou obě holky, co nejdřív doma :dizzy_face:
29. říj 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzce obrovská gratulace ke Kristýnce, moře štěstíčka a zdravíčka.
29. říj 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Moc gratuluji Zuzce,ze uz je taky maminkou a Kristynku vitam na svete :slight_smile:
29. říj 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

dnes přejeme Tadeáškům vše nejlepší k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

chjo to počasí je hnus :frowning2:
30. říj 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oběma Tádíkům vše nejlepší k svátečku :slight_smile:

Holky, viděla jsem fotky Kristýnky... je nádherná! Má hrozně moc vlásků! :dizzy_face:
30. říj 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tádíkům vše nej nej nej k jejich dnešnímu svátečku!!!!!!!!! :dizzy_face:

Jééé už se taky těším na fotečky :wink: Psala jsem Zuzce tak snad až budou doma bude mít časík a nějaké fotečky ukáže :dizzy_face:

Martí no ahooojjjjjjjj :wink: Co je u vás nového??Co byteček máte už hotovo??? :slight_smile:
30. říj 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak Vás jdu jen pozdravit.
Miminka Vám krásně rostou.
Já jsem už také jako balon a už se nám to pomalu krátí.
Už se všichni na prcka ale moc těšíme, až ho budeme mít doma :wink:
30. říj 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

dnes přejeme Tadeáškům vše nejlepší k svátku
30. říj 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
přidávám se ke gratulacím. Tadeáškům vše nejlepší k svátku, hodně štěstíčka a zdravíčka. :dizzy_face:

A já už mám ode dneška první dárek k Vánocům. :slight_smile:
30. říj 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji Tadíkům vše neeeeeej :grinning:
30. říj 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul byteček už máme celkem hotový :slight_smile: Ale to víš, pořád je co dělat a dodělávat :grinning:
30. říj 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, tak Zůza už je taky maminka jo? Gratuluji moooc :grinning:
30. říj 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leonko, no Kačenku jsem viděla náhodou, že mi to přeposlala ségra. No že se nestydíš. Jí to pošleš a mě né :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je KOUZELNÁ!!!!
30. říj 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tádíkům přejeme vše neeeeeeeeeeeeeeeeeej k svátku :dizzy_face:
30. říj 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
děkujeme za přáníčka a taky posíláme přání všeho nej parťákovi Tadeáškovi Barnovic :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše nejlepší Tádíkovi lukajdic k svátečku:wink: :grinning: :slight_smile: Barnovic už jsem přála :wink:
30. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

všimly jste si,že už máme tři Chomutovy?? :grinning: docela dobrý,na tak malý město,ale kdo to má furt hledat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jituš moc ti děkuji za inspiraci se záclonou,už nám na zkoušku visí :grinning: je krásnáááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hodím fotekčy do alba :wink:
1. lis 2008 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jj. taky jsem si všimla, že CV je tu už 3x :grinning: A taky si myslím, že tu 3x moc dlouho nebude, že se to adminům líbit nebude.

Holky, to snad ani není možný, ale my se snad ťuky ťuk po skoro 2 měsících :stuck_out_tongue_closed_eyes: vyhrabeme z nemocí. Po anabází s campylobacterem a angínou jsme museli tenhle týden na zákrok s pindíkem (nepřála bych to ani největšímu nepříteli, jak při čůrání Tádík strašlivě plakal) a ve finále nás přepadla rýma, kterou jsme snad naštěstí podchytili včas, takže to vypadá, že je na ústupu. Jako snad už nás nic dalšího nepřepadne, protože už bych se asi opravdu zbláznila - hlavně ta akce s pindíkem byla strašná na psychiku, jak to člověk prožívá s ním.
1. lis 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Tadik dekuje za prani :slight_smile: a posila pusu

Luci tvemu Tadikovi prejeme vse nej more zdravicka a uzasny rodice :grinning: a na jakem jste byli zakroku s pindikem?
Nam jeste nejde pretahovat, Dr. to prej do 3 let neresi, ale uz ted mam hruzu z toho, ze by mu to delali nasilim.

pa
1. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu, děkujeme :dizzy_face:

Taky mu nešel přetahovat - jenom fakt o malilinkatej kousíček - měl tu předkožku strašně zůženou. Dr. taky říkala, že to zatím řešit nebudeme, jenže v neděli jsem zjistila, že se mu ta předkožka úplně stáhla, že to nešlo přetáhnout ani o ten kousíček a navíc to měl zapálený, takže jsem s ním hned naběhla k Dr. Ta říkala, že je dobře, že jsme hned přišli, že by z toho mohl být velký problém a že to má opravdu tak moc uzounké, že by se to samo tím, že to zkoušíme při koupání, neuvolnilo :frowning2: Takže mu to z větší části uvolnila v pondělí a ve středu se to dodělalo. Najednou to nebylo možný - držely jsme ho ve třech a skoro jsme ho neudrželi, má fakt velkou sílu. Já jsem se na to nemohla ani dívat, pořád jsem si říkala, že už ho to pak nebude bolet. Teď už je to celkem dobrý, při čůrání už nepláče, zpočátku neskutečně plakal - to mi vážně drásalo srdce. Zas na druhou stranu si říkám, že je lepší, že tím prošel teď a ne až později, že to snad snáz zapomene, když Dr. říkala, že by ho to stoprocentně neminulo později. Bráchovi to třeba dělali, když mu byly asi 4 roky a bylo to horší v tom, že si to víc uvědomoval a nechtěl chodit čůrat, protože věděl, že ho to pokaždý bude bolet. Kdybych věděla, že je šance, že se to časem uvolní samo a neměl žádný problém, tak bych taky určitě čekala a netrápila ho rovnou.

Luci, kupovali jsme Tádovi k svátku ty Clemmy kostky v kyblíku (jak jsem ti ukazovala ten odkaz) a naprosto super, pak dostal ještě ten statek z Ikei - taky parádní. Nejvíc se mu líbí kůň s hříbátkem. Věděla jsem, že má rád Františka z Kouzelný školky, ale že mu bude dávat pusinky hned, jak ho rozbalí, tak to jsem fakt nečekala :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen v rychlosti. Tádíka od Lucky je mi fakt líto. Chudinka, ale určitě na to dřív zapomene, když je menší. Pak ve 4 letech by to bylo určitě horší.
Už tu jsou 3 CV? :fearful: To to určitě admini brzy zkrouhnou.
Tak se mějte krásně a hezkou neděli.
1. lis 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsme byli nakupovat a konečně máme novou sedačku,křeslo a Lukšovi malou knihovnu a stolek :sunglasses: v úterý jedeme ještě do ikei pro jídlení stůl a pak sehnat koberec,takže to budeme mít doma zas o něco hezčí :dizzy_face: když jsem se MM zmínila o kuchyni,tak ho málem kleplo :grinning:

Luci to se divím,že mu to Dr udělala sama,pže nás hned posílala na urologii a musíme se objednat na tu operaci,pže sama ta dr na urologii mi řekla,že by mu to násilím přetáhla,ale že se mu to může pak opakovat,což měl bratránek taky,že mu to 2x násilně přetáhli :confounded: takže jsem radši souhlasila s tou operací,na který už teda měl být,ale furt zkoumám možnosti.... :pensive:

s těma diskusema nevím nevímd,když tam takovou dobu nechávají dvě,tak třeba budou tři :grinning:
2. lis 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak jsem ted napsala mega prispevek a nez jsem to odeslala,tak se to smazalo....jsem se preklapla a bylo :angry: :angry: :angry: ,tohle fakt nenavidim

takze to zkusim jeste jednou,ale uz strucne
vcera jsem se dozvedela,ze je na svet dorazilo stastne a ve zdravi dalsi miminko,takze zuzce i malicke moc gratuluju a preju jim jen same stesti a hlavne zdravi!!!! :dizzy_face:

obcas vas pri kojeni trochu docitam,tak jsem rada,ze se mate dobre a i vase starosti se vzdy nejak resi, prala bych si,aby nemel nikdo starosti a ani nemocna miminka,to byse melo fakt zakazat!

my meli hrozych 14 dni,mala mela 2X horecky a byla neskutecne smutna a tak,ale uz jsme snad z nejhorsiho venku,tak ted zase prichazim na radu ja,litam neustale po doktorech-zada jsou mimo porad a porad mi brni ruce a prestavam v nich mit cit,takze denne RHB a dalsi perlicky,takze jsem v jednom kole....protoze denne na vychazce byt proste musim a ne jen na par minut....

takze se opatrujte a hlavne vase poklady

leni-kacenka je fakt uzasna a krasne roste!!!
s tou motorkou jsi me dostala, jsi fakt tolerantni,milacek jen neco navrhbe,ze by male koupil nejakou sedacku a ja mam chut ho na miste umlcet.no proste ze me motorkar nikdy nebude :grinning:
3. lis 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek