• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj holky,
Luci, tak to je fajn, že se Tádíkovi dárečky líbily :slight_smile: Uvažuju taky o nějakých zvířátkách, Lukášek u babi objevil koníky po taťkovi a docela se mu líbí :slight_smile: No a už umí 4 zvířata, tak třeba by mu to pomohlo. Luky totiž umí jen ty zvířata, který zná "naživo" a vídá je často. Takže nějaká kráva, koza nebo ovce ho absolutně nezajímá :frowning2: :grinning:

Nám taky nejde přetahovat :frowning2: ale spíš, že má tu předkožku přilepenou, ne zúženou :frowning2: Uvidíme, co s tím Dr. vymyslí... ono se to pak jenom něčím "objede", aby se to uvolnilo - teda aspoň tak to dělá naše Dr.

Pavlí, tak ať jsi brzy fit.

Lukášek má stále problémy s usínáním, takže u nás to vypadá tak, že někdy dojde i na 2 procházky denně... a samozřejmě 2 hodiny každá... přes léto to nějak šlo, asi to bylo i tím, že jsem s ním něchtěla chodit v těch velkých pařákách ven, tak jsme chodili až k večeru... ale teď jsme znovu najeli na spaní na čerstvém vzduchu :slight_smile:
3. lis 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je fakt - dětičky by neměly být nemocný, pak trpí úplně všichni. Takže všichni baciláci pryč :grinning:

El, tak to nevím, ale třeba mýmu bráchovi, když byl malej, tak to dělala normálně dětská Dr. a švárovi a manžovi kdysi taky. Zřejmě to máte trochu jinak než my - jinak by nás tam určitě poslala taky, nám právě řekla, že musíme opravdu často přetahovat, aby se to neopakovalo. Ale to je jedno - hlavně, že už máme klid. Tádík už je v pohodě a při čůrání ani při přetahování vůbec nepláče.

Pavly - koukej se opatrovat :wink:
3. lis 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky jen v rychlosti zdravím, chci poděkovat všem za přáníčka k Lukáškovo svátku!!!!!!!Děkujeme :wink:

A jinak jsem to jen prolítla a čtu tu něco o pindíkách :grinning: Já to malýmu přetahuju každý den a dr. mi řekla že dělám dobře i když se to nemusí a prý se uvidí až v roce, ale zkoušela mu to násilím a utrhla mu to, takže jsme pak museli mazat a mazat a objíždět a přetahovat aby se mu to neslepilo :unamused:
3. lis 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Petí :dizzy_face:
Tak to je přesný - mažeme a mažeme, aby se to znova nepřilepilo, snad to budeme dobrý. Co máte za mastičku?
3. lis 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mu to taky zkouším přetahovat, ale nedaří se :frowning2: Má to přilepený :frowning2: A čím mazat, čím objíždět? Tak poraďte :slight_smile:
3. lis 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, my momentálně Framykoinem, ale ten je na předpis. Už to má skoro úplně zahojený, takže už budu potřebovat jen něco jako preventivku. Tak jsem si říkala, že třeba Dermazulen (mamča ho kdysi používala na bráchu - ani nevím, jestli se ještě vyrábí). Zeptám se asi v lékárně, až půjdu kolem.

Luci, a co tchýňka? Neporadila by nám, co používat preventivně, aby se to znova nepřilepilo?
3. lis 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Luci takže už je v pohodě jo?to se mu to rychle zahojilo,ale počítám,že u Lukši to bude horší :frowning2: už je starší :unamused: a taky máme framykoin

Peti právě si myslím,že Luky to má taky z toho,že mu to jako miminu Dr přetáhla a natrhla a ono se mu to zůžilo ještě víc,pže jsem se mu to bála moc přetahovat,aby ho to nebolelo :frowning2: takže chyba je i na mý straně a možná,kdybych to přetahovala pořádně,jak mu to natrhla,tak to mohl mít už za sebou :confounded: i uroložka říkala,že tam má jizvičku :rolling_eyes: a co Hanička Peti??

Jituš pokud bude,tak na tebe myslím,neboj :wink:

Lucianko tak budete muset vzít Lukáška někam na farmu :grinning: aby se naučil kravičku a ovečky a kozy :grinning: ty zvířátka jsou dobrá věc,my máme jen ty plastový a podle toho se učil Luky,ale hlavně podle knížek :wink: myslím,že pokud to Lukášek nemá zůžený ten vchod,že to bude mít v pohodě,že se to ještě uvolní :wink:
3. lis 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
El, už je to fakt v pohodě. Ve středu ráno mu to dodělala - středa čtvrtek byla krize - to jsme se ráchali v heřmánku snad co 20 minut. V pátek dopol. už to bylo podstatně lepší a od pátečního večera už je to úplně v pohodě. Ono se mu to při tom zákroku taky malinko natrhlo, ale Dr. říkala, že teď přetahovat musíme, aby se mu to nepřilepilo zpátky. Hlavně po tom zákroku, že prý to má tendenci přichytit se zpět. Takže jsme přetahovali při každém přebalování.

Luci, já si taky myslím, že když nemá Lukša to zúžení, tak se to uvolní v pohodě. To spaní máte teda docela zajímavý - my máme občas problém večer, že chce ještě lítat, ale se spaním přes den ne. To je naprosto v pohodě - po obědě ho dám do postýlky, Táda chytne "spacího psa" a hotovo.
3. lis 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí my mažeme kosmetickou vazelínou a super :slight_smile: A Dermazulen se vyrábí,máme ho doma :slight_smile:

Leni Hanička dobrý je to ale andílek i čertice v jednom :grinning: Představ si že když zlobí tak jí vyhrožuju že jí Ježíšek přinese brambory pod stromeček a ona mi s ledovým klidem odpoví, že jí to nevadí že jí alespoň udělám francouzský brambory :grinning: :grinning: :grinning: no my byli mrtvý :grinning: :grinning: Moc mi s Lukáškem pomáhá tak mám radost :dizzy_face:
3. lis 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí tak fotky jsou tam :wink:
3. lis 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt andílci :slight_smile:
Petí, ty jí dáváš vtipnou kaši, ne? :grinning: :grinning: :grinning:

Dík za tip na tu vazelínu :wink:
3. lis 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí děkuji :wink:
Ne ne nedávám takovýhle super řeči má pořád, je božíííí :grinning: :grinning:
3. lis 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to už se těším, až začne Táda jednou taky takhle perlit :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ty máš zas album :confused: krásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jste byli teď někdy fotit nebo jak je to dlouho?Lukášek je jak Pavel přes kopírák :grinning: máš teda velkou pmocnici viď v Haničce:slight_smile: se an vás budeme muset přijet podívat a Lukšou,jestli se ti to hodí příští týden někdy odpoledne,krom pátku,tak mi písni :wink: já Lukšu taky straším s Ježíškem :grinning: ale zatím se docela bojí,že by nedostal dárečky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale jinak má vtipné hlášky taky...minule mi říká.... děláš si ze mě srandu mami? :grinning: nebo jsme se dnes nasmáli,pže jako naoko bulil,že s ním brácha nejde do pokoje a on ho začal napodobovat a Luky se vztekal,takhle to nedělám,takhle nebečím :sweat_smile: :grinning:

Luci to jsi mě trošku uklidnila,že to možná nebude tak hrozný,já myslela,že tak měsíc bude skučet při čůrání a přetahovaní :confused:

Verčo posílám ti to foto :wink:
3. lis 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, zkusím se jí zeptat... na Lukáška koukala a říkala, že to není ideální, ale není to špatný. tak si myslím, že zúžený to nemá. Právě, že jen přilepený :frowning2: Zkusím se tomu taky víc věnovat a uvidíme :slight_smile: Je fakt, že nepřetahuju každý den :frowning2: Tak se polepším.

Peti, ty jsou kouzelní!!! :slight_smile: A hlášky má Hanička super. Já se přiznám, že kolikrát už taky z Lukýna nemůžu, a to ještě nemluví. Nějak se mu nelíbí nočník. Prostě na něm nevydrží, neví co má dělat... ale nenutím ho. Když pustím vodu, tak pravidelně začne čůrat a tak jednou do týdne mi počůrá v koupelně předložku :angry: Tak jsem minule pustila vodu, šoupla Lukáška na nočník a čekala co bude... máme ten hrací nočník, tak si říkám, že až se mu to jednou povede, tak to třeba pak bude motivace :grinning: Jenže! Lukýno se asi za 10 s. postavil, začal kroutit hlavinkou a říká: "NE!" Ale tak důrazně! :grinning: Musela jsem se tomu smát :slight_smile:
3. lis 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já si myslím, že to budete mít dobrý. Mě Dr. říkala - přetahovat vždycky v teplé vodě, je menší riziko natržení. Nepřetahovat násilím ale "žmoulat", nechávat bez plínky a nechat ho, aby si s pindíkem "pohrál" :grinning: tím tomu vlastně taky pomáhá.

Nočník bude taky v pohodě, není kam spěchat. Já sice neznám, že by z něj utíkal, ale naopak mám kolikrát problém ho z něj dostat. Má už červený otlačený kolečko na prdelce, ale dolů se mu nechce.
3. lis 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my měli taky problém s pindíkem,loni o velikonocích jsme byli na Šumavě a manža mu ho právě moc přetáhl a pak strašně plakal,ksyž se mu chtělo čůrat a tak když jsme přijeli domu,tak jsme šli k doktorce a ta nám řekla,že mu ho máme máčet v heřmánku a mazat tím framykoinem a pomohlo to,teď mu to jde pěkně přetahovat :slight_smile:
3. lis 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ne ne album nemám, dala jsem tam fotky kvůli Lucce aby se mohla juknout na děti :slight_smile: A proč ten :confused: Byli jsme v CV v PORSTU v srpnu, Lukšovi je tam půl roku :slight_smile: A přes kopírák to teda je, nevím kam se podělo mých 50% genů :grinning: Mě se to hodí pořád takže stačí jen písnout a něco spácháme. :slight_smile:
Jééé to je taky super, nebečím :grinning: :grinning: :grinning:

Lucí děkujeme :wink: Jééé já ho přitom důrazném NE úplně vidím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jak to čtu tak se normálně bojím jestli jednou budeme mít kluka. Chudinkové takové starosti s pindíkama, ještěže mám holčičku ikdyž tam to může taky srůstat.
4. lis 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, neboj :wink:
4. lis 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zapomněla jsem k tomu spaní... Lukýno si večer lehne a do pár minut je tuhoš... ale přes den je to teda tragédie :frowning2: Sám neusne, řádí tam po postýlce a je schopný celý den nespat. :frowning2: Musím ho kolikrát držet v postýlce, aby usnul... on se neumí sklidnit, aby mohl usnout :frowning2:
4. lis 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to bysme měly kluky skamarádit, aby se to od sebe vzájemně naučili a bude naprostá spokojenost, i když Táda včera v osm tuhoš do šesti - mlíčko a pokračování do 8,15 :slight_smile:
4. lis 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukášek dneska v noci moc nespal. Pořád se budil a vstával už v 5,10 :frowning2: Tak nevím, jestli máme čekat nějaký další chrupáky? Jinak se mi vzbudí max. 1x za noc :frowning2:
4. lis 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a mívá to tak, že když mu rostou, že špatně spinká? My teda jo - jakmile se špatně spí, tak je to buď rýma nebo zuby.
4. lis 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, že když mu rostou, tak se mi třeba 2x nebo 3x za noc vzbudí. ale nevím, protože včera se budil fakt hodně :frowning2: Rýmu má, ale už od toho laryngitického záchvatu, takže tím to nebude.
4. lis 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to budou fakt ty zubáci...to je děsný, že je to tak trápí :confounded:
4. lis 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem chtěla napsat, že máme Kristýnku na světě a koukám, že už to tu víte...!

Takže jen v krátkosti, rodila jsem v CV a byli tu všichni moc super (jak tatínek-obrovská podpora, dokroři, tak i sestřičky). Malá přišla na svět po necelých 12 dlouhých hodinách. Tatínek si Kristýnku podepsal, zvážil a načesal a přinesl jí ke mě.
Na porodnim oddělení pak byli opět všichni super, hlavně sestry, které se o nás moc krásně celý týden staraly.
Takže všem velký dík do Chomutovské porodnice.
5. lis 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Zuzi, ještě jednou velikánská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už jsem zvědavá na uzlíček, až budeš mít fotečky :slight_smile: Opatrujte se, holky :dizzy_face:
5. lis 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já nevím, dneska spal celou noc :frowning2: Takže zuby asi ne... ale co mu bylo, to teda nevím :frowning2:
5. lis 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Zuzí vítejte doma a ať vám Kristýnka dělá jen samou radost
Lucí luc Tak s tím spaním je Míša to samý v bledě růžovim. V noci usíná v postýlce, ale přes den ani za boha, v postýlce dělá akorát kraviny ač víčka drží silou vůle.
To Míša se v noci normálně tak 4x ale napít dostává až k ránu a dnes brzy ráno když šel přítel do práce mě budil, kde mám Mišku a ona si spokojeně od osmi chrupkala v postýlce bez jedinýho probuzení, tak by se mi to líbilo pořád :wink: :slight_smile:
5. lis 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek