• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahojky holky,
chvíli tady nejsem a tady se rozjela diskuse. :grinning:
El, díky za fotku. :slight_smile:
Lucí, taky se tu směju, jak si představuju Lukáška, jak důrazně kroutí hlavičkou a říká "NE". :grinning:
Luk, taky vtipně napsané: aby si s pindíkem "pohrál" :grinning:
Holky, díky, že jste mě dneska pobavily. Jsem to po dnešním dnu fakt potřebovala. :slight_smile:
Zuzí, vítej z porodky a užívej si Kristýnky, doufám, že je hodná a vše dobře zvládáte. :dizzy_face:
5. lis 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nevím... Lukýno má průjem, prsty pořád v puse... takže možná by to ty zuby i mohly být. No uvidíme. A dneska v noci jsem "perlila" :grinning:
Šla jsem spát po půlnoci, ale tak do 1,30 jsem se převalovala v posteli a nemohla spát, nakonec jsem usnula... Lukýno se vzbudil, brečel... tak jsem jukla na hodiny - 5,30. Tak jsem si ho vzala do postele a spalo se dál. Až do 6,30... ovšem! Ráno Pája vstává a říká mi, že ho Lukášek celou noc kopal, rozvaloval se u něj v posteli... Já nechápala... :grinning: Prej už ve 3,30 byl u nás v posteli. Říkám mu - Brala jsem ho k nám v půl šestý... na čež mi Pája odpověděl, že ho brečet slyšel - ve 2,10 :grinning: Takže Lukášek s námi spal už od dvou hodin, tak jen doufám, že dneska se toho nebude dožadovat taky :grinning:
6. lis 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Luci tak jak to vypadá???nějaký zoubek na obzoru??? :grinning:

Luky je zas doma a má kašel a rýmu,byl zas týden ve školce a zas ho mám doma :angry:

jinak už nám konečně dodělaj ten chodník,dnes navezli kostky před barák,tak se snad brzo dočkáme,už je to hrůza :unamused:
10. lis 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
El, o těch chodníkách mi ani nemluv - skoro vůbec s Tádíkem nechodíme ven - maximálně na pěšo procházku. S kočárkem se nikde nedostanu. V pátek, když jsem s kočárem musela, tak jsem se u toho málem rozbrečela - vždycky jsem někam dojela a na konci "cesty" hromada něčeho. Byli jsme s Tádou skoro přede domem, ale dostat jsme se do něj nemohli :angry:
10. lis 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, zuby ne... spíš si vymýšlí :frowning2: chce, abych v noci spala u něj :frowning2: Snad to bude brzy lepší :slight_smile:
10. lis 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to určitě přejde, ale chce to vydržať - lehce se to řekne a hůř udělá - jak se znám, tak bych určitě vyměkla :unamused:
U nás se zuby teda rozjely - má jich zatím jen osm, ale jedou mu těď tři + stolička najednou. Ráno mu i tekla krev z dásničky, tak mi ho bylo strašně líto :frowning2:
10. lis 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jak jsme tu s Lucinkou luc psali že nám dítka odpoledne nechtějí usínat v postýlce. Tak nám už se to asi týden daří, poprvé to trvalo půl hodiny a toho vztekání a dnes asi 5 minut, teda vzteká se pořád když má jít spát, ale na mě to neplatí.
10. lis 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, my taky máme 8 zubů :slight_smile:
Dneska v noci jsem ho nechala řvát... vydrželo mu to max. 5 min. a hned byl klid... :slight_smile: A spal pak až do pěti, to se teď budí pořád, ale stačí, když si k němu lehnu a spí dál... to už mi nevadí, jít si tam pak lehnout na tu hodinu. Ale spát s ním celou noc nechci :frowning2: Abych spala jinde než tatík :frowning2:
Jitu, tak to už musí být, když Lukýno usne dřív než za půl hodiny... ta půlhodina je u nás prostě klasika :slight_smile: nebo spíš :frowning2:
10. lis 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po delší době. Napřed gratuluji Zuzce k princezně, kdy bude nějaké foto :wink:
U nás se máme super, Adélka je naše prdelka, je to kus ženský, teď má přes 8 kg, přetáčí se, cucá si nožičky, pořád se řehní a dneska vyvynula něco jako pohyb vpřed :slight_smile: Pořád krásně spinká (i když jenom v noci), plně kojím, ale už jsem zkusila i mrkvičku, ale moc nejede, mlíčko je prý lepší. Takže si na nic nemůžu stěžovat...
Chtěla jsem se zeptat, nevíte o nějakém dobrém fotografovi? Chceme Adélku nechat vyfotit tak prosím poraďte. Tak se mějte, všem prďolkám posíláme pusinku
10. lis 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tady to jsou samé zoubky. :sweat_smile: Jen tak dál, a ať rostou bez bolesti a bez horečky.
Leni, o dobrém fotografovi už nevím.. A co "vaše" Lada Baladová?
Mám novinku, koupila jsem si svůj první notebook. Už vám z něj dneska poprvé píšu. :dizzy_face:
11. lis 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
je možné že by Míša měla opar na pusince? Já nikdy neslyšela že by takhle malé děti měli. Nevím jestli je to opar nebo nějaký exa. Už to má asi měsíc, vypadalo to že to mizí a dnes se jí to rozlezlo po celém koutku. No na kožní se mi nechce.
12. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, tak skoč aspoň k obvoďačce... :wink:
Radši, ať máš klid.
13. lis 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky-zdravíme vás.
Občas nakouknu abych věděla co je nového, ale když chci něco napsat, zrovna jako na potvoru se mi vzbudí Kačenka a dožaduje se jídla.(ono to bude tedy tím, že když usne jdu chvilku něco dělat a pak když mám hotovo a sednu si sem, tak je zrovna čas jejího jídla :slight_smile: )
Čtu tady vaše problémy s pindíky a jsem ráda, že mám holku. Skoro všechny kamarádky okolo mají kluky a přesně tyto problémy řešili taky-jedna mi dokonce vyprávěla, že přetáhla a pak už to nešlo zpátky-začalo to jakoby natékat, tak malýho popadla a běžela s ním na pohotovost, kde doktor přetáhl zpět.

My se s Kačenkou máme dobře. Budí se jednou za noc-většinou kolem třetí hodiny. Ovšem už asi 3x nám spala až do 5-6 hodin ráno-to byla paráda-kéž by to bylo častěji-jsme totiž s Alešem oba velký spáči, tak doufáme, že bude po nás a né ranní ptáče.
Jinak už se začíná vědomě smát, reaguje na mě, když na ní promluvím-je to strašně hezkej pocit-ale to vy mámy asi víte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Je to prostě naše žížalka.

Jinak Jituš nám se taky něco udělalo v koutku. Taky jsem měla podezření na opar-ale spíše to bude prasklý koutek-vůbec nevím co s tím, tak to nechávám být. Já na to beru vitámín B, když se mi to udělá, ale u miminka nevím.
13. lis 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Jen jdu pozdravit.
V krátkosti: Malá je moc hodná, v noci se budí jen 2 x za noc a to ve skoro sejnou dobu (+- 30 minut) a to už od prvního dne v porodnici a přes den baští tak 4 až 5 x za den. Občas si pobrečí, ale noci máme klidné. Takže já mám pohodičku a klídek a mám čas i na své záliby a procházky s malou...

Tak se mějte
16. lis 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,koukám,že to tu zase utichlo :unamused:

Leni to je fajn,že jsi dala o sobě vědět :slight_smile: ono si asi nevybereš jestli holka nebo kluk,kdo má víc problémů:grinning: počkej v pubertě až Kačenku budete střežit:grinning: na ty první úsměvy si stále pamatuju :dizzy_face: :dizzy_face: je to nádhera viď a počkej až poprvé řekne máma :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:

Zuzi vítám tě doma a ještě jednou gratuluji :dizzy_face: tak když máš klídek,tak odpočívej,budeš potřebovat síly v budoucnu :wink:

Jituš jak jste dopadli s oparem?Nesouvisí to třeba s tím ekzémem? :confused:

Leni vilo jukala jsem na fotečky,Adélka je opravdu kus ženské :slight_smile: s focením neporadím,ale Pitrs měla hezké fotečky :wink: a pokud Adélce mrkvička moc nešmakuje,tak v pohodě,já kojila plně asi do 7.měs :wink: později si ji jistě užije:slight_smile:

holky koukejte přidat taky nové fotečky :sunglasses:

Luky už půjde v úterý do školky,má sice ještě kašel,ale nic mu není...mají ten den saunu,tak třeba mu to i pomůže :confused:

Verčo co nový noťásek????? :dizzy_face:
16. lis 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Zuzko, to je skvělé, že máš tak hodnou Kristýnku. Hlavně, aby jí to vydrželo. :slight_smile:
El, noťásek mě včera přelstil. Nedal mi znamení, že mám vybitou baterii a lekl. A já zrovna dělala mamce prezentaci. :confounded: Samozřejmě, že se mi to neuložilo. Jinak jsem zatím spokojená. Ještě si musím nainstalovat nějaké programy.
17. lis 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Leni už má ten koutek dobrý, no byl to asi nějaký exém, vůbec neměla puchýřek jak bývá u oparu.
17. lis 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jeden tip pro vás nevím jestli jste už o tom slyšeli.
www.rodinnepasy.cz teď je to nově i v našem kraji, tak proč toho nevyužít když je to pro všechny rodiny zdarma. Např. máte slevu i na vstup do lesňáku kdo nemá permici a mnoho dalšího.
18. lis 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Verčo,tak to se mi stává pravidelně při zpracování kalendáře,že třeba hodinové tvoření se mi neuloží :angry:

Jituš my už je máme doma :grinning: a je tam fakt plno slev :slight_smile:
18. lis 2008 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
El, tak to určitě naštve. Zatím mi nejde se přihlásit na ICQ, ale přitom mi nainstalovat jde. Tak nevím, kde je problém. Zkusím to pořešit s bratránkem, on je na PC takový šikula. :sweat_smile: A pak se tam ukážu.
A co je u vás nového? Co Lukša ve školce, snad zase neomarodí, prý zase začíná řádit chřipka. :confounded:
20. lis 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my už jsme týden úplně zdraví, tak se konečně chystáme do MC za kamarádama...včera mi přišlo info z Kolibříka, že mají hernu otevřenou nově i v neděli, tak to tam půjdeme "zkontrolovat" :grinning:

Veru, ten noťásek teda naštve :angry:
20. lis 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí a kam teda nakonec chodíte? Já jen kvůli těm nedělím, že nic nevím. Nám bude taťka od prosince zase dělat přes víkendy, tak budeme hledat program.
20. lis 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme zatím nechodili nikam, protože až teď jsme se konečně vyhrabali z nemocí - Tádík měl zase rýmu :frowning2: . Chodí mi info z Kolibříka na mail - od této neděle až do března je herna i každu neděli kromě vánoc od 9 do 12 :dizzy_face: Teď se tam půjdeme mrknout všichni i s manžou a příští víkedn pracuje, tak tam asi půjdme, protože co doma, že jo :grinning:
20. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo ale kolibřík je ve Václavský i na Dřínovský ul. tak teď jestli to platí pro obě. No nic do tý doby tam ještě půjdeme tak si to zjistím. A naprosto souhlasím "co doma".
20. lis 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, platí to jenom pro Dřínovskou - když mi hodíš do IP mailík, tak ti přepošlu ten letáček :wink:
21. lis 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Verčo ty jsi to snad přivolala :grinning: večer jsem to tu četla o té chřipce a Luky se mi v noci vzbudil,že ho bolí bříško a zvracel,taky měl průjem,takže má prodloužený víkend :grinning: ale už to vypadá dobře,tak nevím z čeho to bylo :confused:

sháním kostým na čerta,potřebujeme do školky,v nejhorším teda něco spíchnu :grinning: ale kdyby jste někde viděly,tak hlásit :wink:

chtěla jsem se ještě zeptat na to centrum,to je jen pro malé nebo je tam něco i pro nás?? :confused: chtěla bych s ním taky někam chodit přes zimu,i když nevím jak to všechno budu stíhat :confounded:
21. lis 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luk, tak nakonec jsem si přišla jako blbec, bratránek se mi "naboural" do notebooku a ICQ normálně šlo, jako by se nechumelilo. V pohodě se tam přihlásila mně to pak taky šlo. Tak se mnou asi předevčírem to ICQ nekomunikovalo. :sweat_smile:
El, doufám, že je už Lukýno v pohodě. Určitě jsi mu něco špatného uvařila. :wink:
21. lis 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, tak tohle přesně znám :grinning: :grinning: :grinning:
El, na tom letáčku je, že je to pro děti 6-18 měsíců, ale zkus napsat mailíka, jak starý dětičky tam chodí ve skutečnosti - ono to určitě nebude tak striktní. Vlastně - holky tam chodí, tak určitě vědí, jak staré dětičky tam chodí.
21. lis 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo to znám, já tvrdím že je PC náladové a má prostě svojí hlavu, kolikrát jsou některé věci na PC mezi nebem a zemí, ani kamarád co dělá IT mi to nedokáže vysvětlit.
Leni do herny v MC co chodíme tam bývají menší dětičky od toho roka do asi dvou. Ale dělají i různé programy a to nevím pro jak staré děti je. Zkus tam napsat a zeptat se jestli něco není pro Lukáškův věk.
21. lis 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď třeba jak byla ta akce Lampionový průvod nebo to Perníková chaloupka - to podle mě bylo spíš pro starší děti, ale za mailíka nic nedáš, Leni :grinning:

Že ses mě dneska pěkně lekla, viď? :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek