• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahojky :slight_smile:
Jo, tak to moc dobře znám, většinou ale ne s PC... nefunguje prodlužovák... manžel přijde a funguje. Nefunguje něco... a nejednou to funguje :angry: Takhle jsem byla doma za blbce jednou během 2 dnů třikrát :angry:
My se v týdnu asi půjdeme podívat na plavčo :slight_smile: Lukášek má sice rýmu, ale šli bychom se podívat a příp. přihlásit. Musím se hlavně domluvit, jak s námi, když jsme začátečníci, ale už batole :grinning:
21. lis 2008 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,

holky díky za info,zkusím se zeptat tady u nás teda...

Luci no fakt lekla,prvně jsem tě teda nepoznala :sweat_smile: :grinning: máš novou barvičku a bylas sama a myslela jsem na něco jinýho a najednou ses na mě otočila :grinning: ale buď v pohodě,minule mě stejně vylekala i moje mamka :grinning:
22. lis 2008 v 00:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Lucí a kam se půjdete podívat na plavčo, já budu chodit od pátku do Kadaně.
22. lis 2008 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
El, upřímně - já jsem až takovouhle barvičku nechtěla - kadeřnice to nějak nezvládla (měla jsem na hlavě něco jako žlutooranžovou paruku - šíleně jsem to ořvala a ještě ten samý den jiná kadeřnice zachraňovala co se dalo, takže už to celkem jde) :grinning:
22. lis 2008 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
:grinning: :grinning: :grinning: děkuju, že takový "antitalent" nejsem sama. Jste mě fakt pobavily.
Mě napadlo, že to bylo možná tím, že jak jsem to ICQ nainstalovala, tak to nějakou chvíli trvá, než tomu ICQ dojde, že jsem nainstalovaná někde jinde než na starém PC. :sweat_smile:
Tedy, dneska tam krásně chumelilo a bylo i hezky, ale teď už je tam pěkná kosa. Jsem domů přišla před 18. hodinou a už byly -2 stupně.
Mějte se krásně a hezkou neděli.
22. lis 2008 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
El, tak jsme byli dnes s Tadeáškem v Kolibříkovi, nemohli jsme ho odtamtud dostat, jak se mu tam líbilo. Ptala jsem se, jak staré děti tam většinou chodí - ve všední dny tak do těch třech (starší už by se prý s prťatama spíš nudily) ale v neděli i starší děti - dneska tam byla holčička cca 5 let a chlapeček tak 4. Ty maminky byly nadšené, když jsem řekla, že by měl zájem i někdo se starším dítkem. Tak můžeš někdy o víkendu vyrazit s námi, až budete mít taťku v práci :wink:
23. lis 2008 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, my už jsme na plavčo v Kadani velký :grinning: to je jen pro kojence :wink:
Chci do CV do Aquachobotniček, ale tenhle týden se tam asi nedostanu :frowning2: Já to vidím tak, že budeme plavat od ledna a budu ráda :frowning2:
23. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak to jo, asi pro vás bude lepší i větší bazének, to plavání na které začneme chodit bude v labyrintu a tam je asi něco menšího, myslí že psali, že je to od 6 do 18 měsíců. Já jsem chtěla něco v Kadani, hned vedle bydlí rodiče tak to spojíme s návštěvou.
23. lis 2008 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačence přejeme k jejímu prvnímu svátečku hodně štěstíčka, zdarvíčka - pořád usměvavou maminku a tatínka na lumpačiny :dizzy_face:
Tadeášek posílá velikou pusu :wink:
25. lis 2008 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Přidáváme se ke gratulaci ke Kačenky 1. svátku a Lukášek taky posílá hubana :wink:
25. lis 2008 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

také gratulujeme Kačence k svátku a Luky posílá velkou pusinu :dizzy_face:

Luci tak to by bylo super,kdyby tam byly starší děti,tak když bude o víkendu čas,tak se ozvu a můžeme vyrazit :wink:

jinak teď nějak nestíhám,jsem často v práci nebo se snažíme využít sněhu,dokud je :grinning:

jinak hlásím 25% sleva na všechny hračky v tescu :grinning:
26. lis 2008 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Opožděně přeji Kačence k jejímu prvnímu svátku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2008 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
taky se připojuji k holkám, dodatečně přeju Kačence k 1. svátku hodně štěstíčka, zdravíčka, hodné rodiče a hodně dárečků. :slight_smile:
27. lis 2008 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, koukám tu je mrtvo.
Tak se s vámi podělím o náš sobotní zážitek. Jeli jsme na chatu a máme slušně odřené auto, nabral nás totiž po cestě pluh. No přítel nasazoval řetězy a blbec nemohl chvíli počkat a objel nás, jenže i s kusem nás. No pěkně to s námi hodilo, já v tu chvíli myslela že máme zadek včudu a pluh jel dál, alespoň když nás míjel potřetí tak konečně zastavil. Naštěstí nic vážnýho a nikomu se nic nestalo. Alespoň si pro mě s Miškou přejel děda a čekání na policajty jsme tam nepromrzli. Kdybyste viděli co u technických služeb jezdí s pluhem, tak se mu vyhnete velkým obloukem, divím se že má vůbec ještě papíry. Ale jednu kladnou věc jsme na tom našli, už jsme to trochu škaráblý měli, tak to bude alespoň spravený a na svatvu bude autí jak ze škatulky :wink: .
Ale pořád mě děsí myšlenka co se mohlo stát, kdyby to o nás vzal o kousek víc. :confounded:
30. lis 2008 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Ondráškovi všechno nejlepší ke včerejšímu svátku. :dizzy_face:
Jituš, to je mi líto, co se vám stalo, hlavní je, že jste v pořádku a odnesly to "jen" ty plechy.
Mějte se krásně.
1. pro 2008 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak to vypadá, že se mi povedlo pěkně vklidu Míšu odstavit. Miška si nijak nestěžuje a mě prsa nebolí, no je to zatím krátce, tak klepy klepy klepy. Tak takhle jednoduše jsem si to fakt nepředstavovala, ještě před pár týdny jsem myslela že budu kojit ještě asi půl roku a pak ji budu muset nechávat vyřvat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2008 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Jituš, tak to gratuluju, že je Miška tak šikovná a zvládá to.
Všem Jituškám přeju vše nejlepší k svátku, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a hodné děti.
Dneska jdu na rozsvícení stromečku, tak snad to bude hezčí než minulý rok.
Krásného Mikuláše všem. :slight_smile:
5. pro 2008 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Verčí, tak už si tady povídame asi sami viď.
Mi jdeme taky na rozsvícení stromečku, ale v tom davu se určitě nepotkáme.
Také přeji krásného Mikuláše, mi byli včera na mikulášský a Miška dělala bojim bojim :grinning: ale byla hodná tak ji čert neodnesl.
5. pro 2008 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jituš,
tak jsem byla na rozsvícení stromečku. Umrzly mi prstíky na nohou a na rukou tedy taky. Jinak to bylo docela hezké, až na ten děsný déšť. Ten byl i minulý rok.
Miška je opravdu hodná, ještě by ji čerti museli vrátit. :slight_smile:
5. pro 2008 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tak vám tu přeruším vaši soukromou diskusi :grinning: oni všichni zdrhaj někam jinam co :unamused:

přeju také Jituškám vše nejlepší k svátku a dodatečně Ondráškovi :slight_smile:

taky jsme byli na rozsvícení stromečku a taky jsme krásně zmokli :grinning: ale jinak se nám to taky líbilo,cestou zpět jsem stihli ještě ohňostroj v Jirkově :grinning:

Jituš gratuluji k odstavení :wink: já se taky divila,že mi to šlo tak rychle,vlastně u Lukši skoro se vším,odstavení,dudlík...asi si to vyberu u druhého děcka :grinning:
5. pro 2008 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, opožděně gratuluju všem k svátku :slight_smile: Jsem ostuda... poslední dobou je toho nějak moc, moc toho nestihnu... :slight_smile: Teď nakukuju, protože si mamka vzala Lukáška ven, tak jsem si dala kafe :slight_smile:
8. pro 2008 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.
Děkujeme všem za přání k našemu prvnímu svátku. Musím říct, že vás obdivuji, že na to myslíte. Já to prostě nestíhám na všechny svátky reagovat-o to víc mě potěšilo, že jste si vzpomněly. Ještě jednou moc děkujeme.
Jinak se máme dobře. O Kačence skoro nevíme, jak je hodná. Krásně se na nás směje a když si sní povídáme, tak se snaží odpovídat. Je to sranda :grinning: :grinning:
Dám pár fotek do albíčka, ať vidíte jak rosteme :sunglasses:
8. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni(vilo)-koukala jsem na fotky Adélky - ty hnědočerné a jsou moc krásné :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2008 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
El, tak vy už se snažíte o sestřičku nebo bratříčka k Lukšátku? Nebo až na jaře? :confused: :slight_smile:
Lucí, koukala jsem Ti do alba, Lukášek roste jako z vody. Si pamatuju, když jsi ho poprvé přivezla na sraz. To byl prďolka malinkej. :slight_smile: No jo, utíká to. Děti rostou jako z vody. Krásná výzdoba 1. narozenin, a ten dort. Mňam.
Leni, tak jsem taky nakoukla do albíčka. Kačenka se krásně směje. To je dobře, že je hodná. Za chvíli bude muset taťka vytáhnout brokovnici, aby odháněl nápadníky. :grinning:
9. pro 2008 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
Leni Kačenka je krásná a je fakt celá tatínek
Já taky poslední dobou nějak nestíhám, hlavně po večerech peču, ale přítel mi pomáhá tak na to nejsem sama, moc toho ale dělat nechci. Dnes mám změnu budu vařit křenovou omáčku, ta je za chvíli a žehlit :unamused: kopec prádla. Taky dost pokukuju po netu a pomalu zařizujeme svatbičku, už máme fotografku a zamluvenou restauračku.
9. pro 2008 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já taky peču a promazávám cukroví. Dneska jsem byla v Německu, že bych koupila nějaký vánoční dárek. No nic jsem nesehnala, tak jsem si alespoň udělala hezký výlet.
Nevíte, kde by se daly sehnat tmavě červené a černé hrnečky a talířky? V Ikee přestaly dělat červenou. :confounded:
Jituš, kdy se půjdeš kouknout na šaty? Už máš nejvyšší čas. :wink:
13. pro 2008 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
A všem Luckám všechno nejlepší k svátku, hodně štěstí, zdraví, lásky a vše, co je potřeba. :wink:
13. pro 2008 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se přidávám ke gratulaci Lucinkám, vše nej nej nej ... .
Verčo nějak teď na to není čas a nemáme ještě potvrzený datum, ale v lednu čapnu ségru, Míšu dám k babičce a půjdu šatičky oběhnout. No snad na mě ještě nějaký zbydou :grinning: Doufám že si vyberu hned, nejsem snad moc náročná, hlavně aby mi pěkně seděli a nedělali mě moc tlustou a preferuji v jednoduchosti je krása, tak jsem tedy zvědavá. Já se spíš bojím shánění bot, chci pidi podpateček, jsme s Járou stejně vysocí.
13. pro 2008 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
S přáníčkem se taky přidávám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No jo, Jituš, vždyť už to máte vlastně za chviličku...ani se nenaděješ a budeš mladá paní :wink:
Dneska jsme s Tadeáškem pekli - měli byste ho vidět - měl na sobě mojí zástěru, co mi mamka šila na vaření na základce v sedmý třídě - měl to skoro jako šaty a děsně v tom řádil. Nejvíc ho zajímala klika u mlýnku na ořechy :grinning:
13. pro 2008 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, taky dodatečně gratuluji .....
Teď něco o nás: Adélka krásně roste, máme přes 8 kg, začíná lézt a staví se na nožičky, pořád něco mele hlavně tata :slight_smile: začala jsem dávat příkrmy, byl to boj, ale už pomalu začíná papat. Už máme taky první zoubek, jeden den byla trochu nevrlá a měla průjem a druhý den ráno zoubek (tak dostanu šaty :slight_smile:) Pomalu nám končí plavání tak už zkoušíme potápění, strašně se jí ve vodě líbí. No a doma konečně dokončujeme koupelnu a záchod, tak už nebudu muset lítat o patro víš. Na vánoce máme už všechno hotové - dárky, napečeno, jenom ještě poklidit. Dárečky jsme Adélce zatím moc neřešili, dostane panenku a sedátko do vany, jinak když něco koupíme tak jí to většinou hned dáme. No a já jsem konečně taky zdravá, byla jsem zase na testu na cukrovku a už je to v pořádku. Tak to je asi vše od nás, všechny moc zdravíme.
14. pro 2008 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek