• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahoj holky,tak jsem přiběhla dří z práce a běžím vařit a připravovat pohoštění pro návštěvu...
poslední dobou jsem furt v jednom kole :grinning: navíc jsem byla zase nachcípaná :frowning2:

Luckám přeji dodatečně vše nejlepší :dizzy_face:

Leni Kačenka je krásná :dizzy_face: a neboj to zlobení taky přijde :grinning: tak si to krásně užívejte :slight_smile:

Verčo tak tuhle otázku momentálně hrozně miluju :grinning: nějak ji teď slyším od každýho :grinning:sourozence Lukáškovi neplánujeme :wink: a černé nádobí jsem viděla zrovna v Německu v Hofferu nebo jak přesně to je si nepamatuju :sweat_smile: taky jsem tam byli ve čtvrtek a něco pokoupili,ale moc dárků taky ne,ale už nám jich moc nechybí

Leni jsem ráda,že ses ozvala :slight_smile: Adélka tedy krásně roste,ještě si pamatuju,jak jsi šla rodit a ona už se staví na nožky :sunglasses: a gratulujeme k zoubečku :dizzy_face:

Luci mě Luky taky hrozně rád pomáhá v kuchyni :grinning: ale letos cukroví nepeču,u nás to nikdo moc nejí a na talíř radši koupím,než se s tím patlat a pak to vyhazovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc jsem teď často v práci
14. pro 2008 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
JItuš, botky určitě seženeš, teď je plesová sezóna, tak po nějakých koukni. :wink:
Luk, já chci vidět Tádíka v zástěře, nemáš fotku? :grinning:
Leni - vilo, to je super zprávička, že jsi v pořádku a Adélka je šikovná, že je na vás tak hodná a nezlobí vás. :slight_smile:
El, jo, v Hofferu (nebo jak se to jmenuje) měli jen to černé nádobí, ale né tmavě červené. A my bychom právě tyhle dvě barvy chtěli nakombinovat nebo rovnou, aby byly kombinované. Takže jsme to černé nekupovali.
Vy máte doma pomocníky na pečení cukroví? Pošlete mi alespoň dva, dneska jsem se s tím mordovala skoro 5 hodin a to jsem si říkala, že budu jen zdobit perníčky. K těm jsem se ani nedostala. :confounded: Tak někdy v týdnu.
Mějte se krásně.
14. pro 2008 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak my už máme dárky nakoupené vše zabalené a nic nám nechybí a dodatečně lucijím všechno nej k svátku
14. pro 2008 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru, to víš, že samozřejmě mám :grinning: :grinning: :grinning: Tenhle týden to sem lupnu, až bude chvilka :grinning:
14. pro 2008 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, díky za přání :slight_smile: a též se připojuju dodatečně ke gratulaci :grinning:
Já s Lukáškem péct nemůžu :slight_smile: On by mi všechny okousal :grinning: Dneska jsem slepovala marmeládou a on chtěl pořád další a další, slízal z toho jen tu marmeládu, jednou si kousnul a odhodil :frowning2: Tak jsem mu předělala židličku na stoleček a dala mu kreslení,a le to ho moc nebavilo :grinning:
Naštěstí už mi zbývá jen 1 nepečené :slight_smile: Letos nic nevymýšlím a upekla jsem jen druhy, které Pája jí - takže 3. Nejí hnědé ani když jsou tam ořechy :angry: A když jsem to udělala, tak jsem to pak jedla akorát já a zrovna teď bych potřebovala spíš zhubnout než ztloustnout, takže jsem se na to vyprdla :slight_smile:
14. pro 2008 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
já jsem naštvaná. Naštěstí do dobře dopadlo. Dorazil mi balíček, ale první list ve schránce nebyl, že mám zásilku na poště. A další výzvu mi přinesla dneska odpoledne sousedka, že ji měla ve schránce. A to mi balíček měli nechat na poště max. do zítra, pak by to poslali zpět.. Ach ta Česká pošta. :angry:
Luk, už se těším na fotečku. :dizzy_face: :grinning:
Lucí, jj, taky už mám chlapa, který nejí tohle a támhle to. :angry: :grinning: Naštěstí mu zatím nemusím vařit.
Dneska jsem opět pekla cukroví. Ale už se budou péct jen dva druhy, a pak jen nepečené. A ještě jsem dělala polevu na perníčky, tak mám nazdobeno.
Holky, já ještě nemám tolik dárků, snad ve středu něco nakoupím.
15. pro 2008 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
Verčo no jo ČP, já bych před vánoci pošťačku dělat nechtěla, absolutně nestíhají. U nás doručují balíčky už i v sobotu. Ale normálně se mi stává že balíček ani nezkoušejí doručit a rovnou háží lístek do schránky. :angry:

Leni el to věřím že tě nebaví poslouchat otázky na sourozence, já to poslouchám už teď :astonished:

Já mám 5 druhů cukroví a budu dělat ještě nepečené rafaelo a linecký přidělám, je ho nějak málo a to se jí nejvíc. Peču hlavně kvůli příteli, ten by to doslova sežral už teď. A pekla jsem po večerech, Míšu nic dlouho nebaví a cukrovím by nakrmila psa.
Holky já se tak těšila na vánoce a teď mám pocit že jsou moc brzy, nemám dokoupený dárky pro dospěláky, ani jeden dárek zabalený a že jich je a nedodělaný cukroví, stromek nemáme a doma čurbes jak v tanku. No to bude ještě frmol. Ale taťku máme od soboty doma až do ledna, tak pomůže a Míša si ho plně užije.
Včera jsme byli na 18ti měsíční, samozřejmě Míša dr. seřvala, ale prý je moc šikovná, akorát máme malý problém se zoubky, tak se musíme objednat k zubaři, stejně ho Míša nenechá juknout do pusy a pořádně ho seřve.
Jinak má 9,77 kg a 81 cm.
Od včera má Míša průjem a od rána teplotu a je na ní vidět že jí není dobře nebo něco bolí je ukňouraná a ospalá, skoro mi usnula u oběda, ráno pořád šahala do pusinky a řílala aui aui, tak asi bude zub, ale já nic nevidím. Snad to nebude nějaká viróza. Nastydlá zatím není. Po paralenu byla v pohodě, ale na dlouho nezabírá.
16. pro 2008 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jituš,
jo, přesně. Zazvoní Ti na zvonek, Ty jí bzučákem otevřeš, a pak Ti hodí lístek do schránky, že jsi nebyla k zastížení. :angry:
Tak snad to u Mišky bude jen zoubek a žádná viróza. To by bylo špatný, kdyby na Vánoce onemocněla.
Dneska byla otevřená věž na náměstí, tak jsme se byli podívat, udělali pár fotek, vymrzli a jeli domů. :slight_smile:
16. pro 2008 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Verčo, jakýho chlapa? :slight_smile: Ty ses ani nepochlubila, že máš mužskýho? :grinning:
Holky, ČP teď před Vánoci doručuje i v sobotu všude... někde to psali. A s těma balíčkama - když je to balíček, který není na dobírku, ale je velkej, tak automaticky házejí lístek. Ty na dobírku a třeba hodně velký či neskladný vozí to velký auto. Ale pokud je to balíček poslaný jen doporučeně nebo není na dobírku, tak ho nosí pošťačka. a když je to něco většího, tak jistě chápete, že to nemůže tahat v tý svý tašce :wink: Já se nechci ČP zastávat, ale balíky nám chodí často a už jsem tomu tak trochu přišla na kloub, jak to vlastně je :slight_smile: Navíc máme s těma našema pošťákama (jak s těma s balíkama, tak s klasickou pošťačkou) zatím jen samé kladné zkušenosti :slight_smile:
Jíťo, taky nemám nic zabaleno, plno mi jich chybí, doma neuklizeno :frowning2: Mám stejný pocit jako Ty - nějak mě letos ty Vánoce zaskočily :frowning2:
18. pro 2008 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu vás před vánocema v rychlosti pozdravit, mám napečeno 12 druhů, uklizeno v rámci možností, včera mi Ondra líbal umatlanou pusou od sýra svůj stín na zdi :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ....takže máme úklizeno neuklizeno :sweat_smile:
nakoupené dárečky mám jak pro Ondru, tak pro rodinu, jen pro MM toho tolik letos není, ale chtěla bych využít po vánocích slevy a nakoupit mu něco v nich :wink:

práce mi zatím vyhovuje, pracuji, když Ondra spí jak odpoledne, tak po večerech a musím přiznat, že mi to strašně vyhovuje a jsem taková čilejší a odpočatější, je to prostě voraz od toho věčného hraní si a lítání kolem Ondřeje :slight_smile:

no jinak já mám s poštou ve většině případech dobré zkušenosti asi jako Lucka, ale občas se mi přihodí, že jsem doma a i přes to najdu při odchodu z domu lístek ve schránce :angry: a je to klidně i malá zásilka :wink:

no jinak tatínka máme pořád někde na kšeftech, tak jsme převážně doma sami :frowning2: , ale snad o vánocích budeme víc spolu :zipper_mouth: :wink:

Ondra je jinak poděs, dělá strašný lumpárny, dneska se mu prvně podařilo vykakat do nočníku, to mu šlo vždycky jen ve stoje :sweat_smile: , ale s čůráním problémy nikdy neměl, tak to je OK

no určitě jsem vám chtěla napsat ještě nějaké zážitky s Ondrou, ale teď si na nic zrovna nevzpomínám :sweat_smile:

takže....

všem vám přejeme krásné vánoce, hodně zdravíčka, štěstíčka a pohody do nového roku a vykročení tou správnou nohou :wink:
mějte se
18. pro 2008 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Lucí,
už mám, ale krátce. :slight_smile: Dneska jsem potkala Peťulku u Coca-Cola kamionu v Chomutově. Ale ani jsme nepokecaly, nějak nebyl čas. Všude plno lidí a dětí.
Ohledně ČP, byl to jen ručník, takže žádný mega balík. Pošťačka ho uveze, ale do schránky se nevejde. Asi nebyl nikdo doma. Ale lístek ve schránce taky nebyl. Jinak s poštou taky problémy nemám. Jen tohle mě mrzelo.
Vánoce, taky letos nestíhám. Nemám ještě všechny dárky, ale půlku toho, co mám doma, tak už mám i zabalenou. A za necelý týden tu už je Štědrý den. Ještě mi chybí upéct kokosky a strojkové cukroví. A pak dva druhy nepečeného. Asi na to vlítnu zítra.
18. pro 2008 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
tak na kamion jsme chtěli jít taky, ale vzpoměla jsem si na to až teď když to tu čtu, Míša byla u babičky a mi dokupovali dárky.
Takže dárky mám všechny, hurá, jen to ze včera zabalit. Stromek už je taky na balkoně. Jen ještě poklidit a to o víkendu a budeme ještě čistit koberce. Po víkendu bude frmol, 22. a 23. slavíme ještě dvoje narozeniny.

Jituš ty jo 12 druhů a to ještě pracuješ? Jseš teda dobrá :sunglasses: Já si vůbec neumím zorganizovat čas tak nestíhám i bez práce a hlavně jsem pěkně líná. Mi už máme počmáranou zeď v obýváku od pastelek.
19. pro 2008 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš, závidím, že máš všechny dárky. Já je budu nakupovat ještě zítra. Jedu s Honzou do Mostu, tak snad tam vše už nakoupíme. A v úterý je zabalím.
Taky máme kolem 12 druhů cukroví, ale já to dělám s mamkou. I když tak prý letos bude tvrdit, že cukroví jsem pekla já. :grinning: Mamka taky letos nějak nestíhá.
Musím pochválit ČP, dostala jsem další balíček a donesla mi ho pošťačka až do bytu. :slight_smile: Ale to ještě nesla tátovi dopis do vlastních rukou, tak k nám musela.
Dneska jsem převlékla postele, utřela prach, usmažila palačinky k obědu a vykoupala se. Jdu ještě zdobit cukroví. Pak půjdeme večer na adventní koncert.
21. pro 2008 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
řádí nějaká střevní viróza, dejte bacha, Míša a já jsme si tím teď prošli, no děs běs.
Mi máme ve vaně 2 kapříky, tak jim Míša háže svoje vanový hračky :grinning: jen já se těším až v ní zítra nebudou a vystřídám je.
22. pro 2008 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
nevím, jestli se tu do Štedrého dne ukážu, tak vám chci popřát krásné prožití vánočních svátků, bohatého Ježíška, hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky do toho nového roku 2009. A ať ten následující rok je ještě lepší než ten letošní. :dizzy_face:
22. pro 2008 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky.

V rychlosti zdravím. Přišla jsem vám všem popřát nádherné a klidné vánoční svátky a do nového roku hlavně hodně zdraví pro vás a vaše blízké.
Ještě jsem pro vás vložila přáníčko s fotkou do alba.
22. pro 2008 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

Pitrs promiň,že jsem se neozvala,ale nějak je toho na mě moc a byli jsme taky pořád nachlazení.....

přejeme všem krásné prožití vánočních svátků,spoustu pohody,radosti a šťastných dětských očiček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a do nového roku hodně zdravíčka a štěstí :dizzy_face:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2197204&vReferer=
23. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

všem malým i velkým přejeme krásné vánoční svátky spoustu krásných chvil s těmi nejmilejšími a do nového roku zdravíčko. Všechno ostatní můžeme nějak ovlivnit, ale bez zdraví jsou všechna ostatní přání a přáníčka na vedlejší koleji :dizzy_face:

Mějte se krásně a v novém roce ahoooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Lucka a Tadánek
23. pro 2008 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky přeji všem klidné a nikým nerušené vánoční svátky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2008 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Všem vám přeju krásný svátky a hodně štěstí v roce 2009.
24. pro 2008 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
KRÁSNÉ VÁNOCE, BOHATÉHO JEŽÍŠKA, MNOHO ÚSPĚCHŮ V NOVÉM ROCE A PLNO LÁSKY,ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ

PŘEJÍ RADUŠ A TADEÁŠEK

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2198008&vReferer=
(tak jsem včera měla čas a vytvořila PFku, původní představa byla jiná,ale nemám vhodnou fotku) :unamused:
24. pro 2008 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
také se přidávám k přání krásných a štědrých Vánoc, hodně štěstíčka, zdravíčka a spoustu lásky.
Přejí Jitka s Miškou
24. pro 2008 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, šťastné a veselé přeje Lenka a Adélka :wink:
24. pro 2008 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
:confused: :confused: :confused:
Haló, haló...kde jste kdo? :confused: :confused: :confused:
7. led 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,

koukám,že to tu zapadalo sněhem asi :grinning: :grinning:

Luk co nového?co ježíšek? :slight_smile:
7. led 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

Tadik od zacatku prosince marodil az do Vanoc, nemohli jsme se toho zbavit,ale ted uz je ok a jezdime na hory bobovat Navic jsem tu mela jeste nemocnou 3letou neter na tyden na hlidani,tak jsem z toho byla docela dost vycerpana . Manzel jde do prace az 9.1. tak si uzivame rodinkovani .

Vanoce jsme meli nadherne,juknete na fotky :slight_smile: ,ale Silvestr byl horor, petardy tu litaly od rana a fakt dost,Tadik nemohl spat a furt se budil,bylo to desny,priste jedeme nekam na konec sveta,kde bude klid. :angry:

papapa
7. led 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jeste jsem zapomnela,chci kupovat na jaro tyto golfky,neznate je a nevite jaky jsou?

http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=675661
7. led 2009 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
vánoce super - stromeček se Tadeáškovi moc líbil, ale neustále nám chodil ukazovat, že tam, co teď stojí stromeček, má normálně stát lampa, kterou jsme kvůli stromečku přestěhovali. Totálně ho ta změna rozhodila :grinning: :grinning: Před vánocema jsme taky byli v jednom kuse nemocní, to počasí kolem nuly je na bacily špaténka :confounded: 26/12 jsme jeli do Prahy k našim, kde jsme byli až do 2/1 - bylo to super, zašli jsme si s Petrem do divadla, na Staromák na Nový rok jsme si udělali každoroční procházku na Hrad, večer jsme se šli mrknout z Vyšehradu na ohňostroj. Prostě pohůdka a klídek :dizzy_face:

Úplně náhodou jsem nakoukla 27/12 do Nextu, protože jsem jela pro plínky a hned jsem v tom lítala docela za dost, jenže kdo tomu má odolat, když byly úžasný slevy - pro holčičky nic moc, ale pro chlapečky slušný :grinning:

O víkendu odjíždím s Tadeáškem na týden do Krkonoš - dámská jízda jen maminky s dětičkama - budeme mít pro sebe celou chalupu. Doufám, že odjedeme, protože jsme byli na 4. Hexe a včera večer vyskočila Tádovi teplota (dneska ráno jí měl taky). Tak snad to bude v pohodě.

Radu, tyhle golfky bohužel neznám. Já mám Jané Energy a naprostá spokojenost. Původně jsem chtěla Buggstera, ale rozhodla váha :slight_smile:
8. led 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
zrovna jsem se vám chystala napsat a my jsme už popolezly, tak jsem vás hned nemohla najednou najít. :frowning2:
El, Ty jsi to vystihla, že jsme tu zapadly sněhem. :grinning:
Raduš, Tádíka je mi líto, že tak marodil. Ale už je dobře, že je mu lépe. S golfkama nepomůžu, však víš, nemám zkušenosti. :sweat_smile:
Luk, tak ať je Tádík taky brzy fit. :wink: Užijte si to v Krkonoších. :dizzy_face: Jo, a já taky ráda nakupuju v Nextu, škoda, že není v Chomutově.
Já Vánoce trávila doma s rodinou, pak jsem byla na půlnoční mši poprvé v životě. A Silvestra jsem strávila s přítelem v Paříži. Bylo to krásné, ale děsná kosa. :confounded: A od 2. ledna jsem nastydlá. Chytla jsem rýmu, už se mě drží potvora týden.
8. led 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Veru,
téééda to sis Silvestra krásně užila - já jsem byla na Silvestra v Paříži před 5 lety a naprostá paráda...akorát já jsem tam byla se sestřenicí :grinning: :grinning: :grinning: Udělaly jsme si tenkrát dámskou jízdu - obě čerstvě rozešlý a 4 měsíce na to jsem poznala manžela :slight_smile:

Doufám, že ty hory vyjdou a neskočí na nás do tý doby nějaká nemoc :unamused: Nesmím to zakřiknout.

Já mám taky ráda Next i pro sebe - ale ty ceny u nás mě točí - vyplatí se to fakt jen po Vánocích. Jinak jedině v UK. Teď jsem měla před Vánoci smůlu - kamarádka letěla do Londýna nakupovat a nic z toho, co jsem chtěla nebylo, takže jsem si to teď vynahradila :grinning:
8. led 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek