• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahojky holky po dlouhé době,
tak u nás se Vánoce také moc vydařili :grinning: ale silvestr jakštakš, no sinovci se ukázali zase, málem jsme hořeli od prskavek, malý nám počmáral celou chodbu a kus pokojíčku a taky prořval celou noc prozože byl přetažený a nechali ho vzhůru do půlnoci, je mu dva a půl roku. Tak jsem se nevyspala. Navíc jsem byla od silvestra nachcípaná, míša je teď taky má ošklivou rýmu a jde to i s krví. Mě už bylo 2 dny OK ale dnes mě to zkolilo znova a to hůř. Tak fakt bacha na ty bacili.
8. led 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s tou počmáranou chodbou jsi mi připomněla, že Tádík počmáral 26/12 (akorát, když manža začal nosi věci do auta a byli jsme na odjezdu do Prahy) v chodbě koberec tmavěmodrou lihovkou a to na ploše cca 20x20cm...myslela jsem, že mě omejou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byla to moje chyba, protože jsem si tou fixou psala seznam, co nesmím zapomenout a nechala jsem jí na stolku. Naštěstí jsem na to vylila odlakovač a šlo to úplně samo (mimochodem máme světle béžový koberec). A on měl takovou radost, že se mu to "dílo" povedlo :grinning:

Baciláci tfuj, tfuj, tfuj :angry:
8. led 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak řádí teď angína a já ji samozřejmě mám
9. led 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luk, to jste ale v té Paříži určitě měly tenkrát lepší počasí. My byli zmrzlí na kost. Věčně bylo pod nulou. :angry: Průvodce stál za prd, ale fotky jsou hezké, tak máme alesoň vzpomínky. :wink:
Koukám, že z Tadánka taky bude jednou malíř. :grinning: A věřím, že na béžovém koberci se to krásně vyjímalo.
Jituš, jsi mě rozesmála, co ti raubíři všechno zvládli, ale věřím, že v tu chvíli to moc k smíchu nebylo. Tak ať tu anglínu brzy porazíš. U mě je rýma pomalu na ústupu, však už ji mám přes týden. :unamused:
9. led 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, malíř má být po kom - já jsem jako malá našim počmárala zeď v obýváku máminou tužkou na oči :grinning:
Počasí tehdy celkem šlo, pamatuju si, že na Nový rok sněžilo a všichni byli vedle, že mají po dlouhé době sníh :grinning: Špatnej průvodce naštve :unamused: já tam tenkrát byla už poněkolikátý, takže jsme s průvodkyní nechodili, ale nikdo z lidí si nestěžoval, takže byla asi fajn.

Už aby bylo teplo, s těma nemocema je to na nic - říkala jsem si, že asi budu chodit s Tádíkem do solný jeskyně, třeba to na ty jeho nachlazení bude mít aspoň trochu vliv.
9. led 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luk, tak to musela mít Tvoje mamka radost. :grinning:
Honza tam byl teď už taky potřetí, ale šli jsme s průvodcem, protože program, co jsme měli mít, tak byl fajn, ale skutečnost už jiná. Tak poslední den jsme s ním šli jen první část, a pak jsme taky měli individuál.
Někdo říká, že solné jeskyně pomáhají, ale vlastní zkušenost nemám.
Slíbila jsi mi fotku Tadánka v zástěře, jak Ti pomáhal péct cukroví. :grinning: Tak až budeš mít čas, tak jí prosím šoupni do alba. Děkuju. :dizzy_face:
9. led 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím v novém roce :slight_smile:
Lukášek je taky nastydlý, ale naší blbostí :frowning2: Neuhlídali jsme ho a ráno vyběhl bosejma nožkama na dlažbu :frowning2:
Taky máme doma malíře... už počmáral zeď, židli... naštěstí jsme to z obojího dostali dolů :slight_smile: Nejhorší je, že už dosáhne na stůl a na linku a já jsem si na to pořád ještě nezvykla... takže nechávám neustále tužky na kraji stolu :frowning2: A moje tužky na oči Lukášek taky miluju :grinning: Tak jen doufám, že nebude nějakej transvestita nebo tak něco :grinning:
12. led 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucí, myslím, že Lukášek bude určitě normální chlap. Neboj. :wink: Holt má rád pastelky, ať už jsou na papír nebo na oči, jako každé dítko. :slight_smile: Tak ať je brzy zdravý. Mimochodem, moc hezká fotka, jak Lukýnek sedí s bratránkem ve stejném vánočním oblečení. :dizzy_face:
Dneska jsem byla s Honzou v Žatci, navštívit jeho kamarády a posedět. Tak jsme se napapali, nabumbali a jeli domů. No, a taky vymrzli, protože v restauraci byl jediný volný stůl hned u dveří, takže se tam pořád větralo. :unamused: Příště půjdeme jinam.
12. led 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme na hory neodjeli :frowning2: V sobotu ráno jsme měli odjíždět, já všechno zabalené, navařeno - napečeno...a Tádík dostal v sobotu k ránu horečku. Rostou mu dvě stoličky a dva špičáky, takže to bylo na 100% k tomu - krk má naprosto čistý, rýma ani kašel není. Kdyby to neklesalo, tak jsem se s ním chystala v úterý k Dr. ale během pondělka mu horečka klesala, až zmizela úplně. Zlatá chamomilla - bez ní bysme asi probděli všechny noci.

Veru - sypu si popel na hlavu, já jsem na tu "zástěrovou fotku" v tom předvánočním shonu zapomněla - o víkendu to napravím. Musím zaktualizovat albíčko - poslední fotky máme ze srpna :confused:

Hlavně se všichni držte od baciláků a bolístek dál :wink: :wink: :wink:
14. led 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luk,
tak to je mi líto, že jste na hory neodjeli. Ale zase budete mít doma malého Drákulu. :wink:
No, tak to už máš nejvyšší čas aktualizovat albíčko. :slight_smile:
Dneska jsme byli v Jirkově v Kolibě. Bylo tam krásně, škoda, že nebyl zapálený krb.

Holky, byla jste některá v Olympii v Teplicích? Jsou tam zajímavé obchody? Asi tam o víkendu pojedeme.
14. led 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme včera byli v té Olymphii, byly tam velké slevy, hlavně na oblečení. Tak si H. koupil hned troje kalhoty. A svetr, který sháněl snad už od listopadu. :grinning: Já si nekoupila nic, jsem si udělala jen výlet. Jinak v Litvínově šíleně chumelilo.
18. led 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Verčo tak aspoň pokoupil H. a to sis ty nic nevybrala? nebo se ti nechtělo utrácet.
Tak to já bych ráda někam jela a nakupovala, můj šatník to potřebuje jak sůl, jen kdyby bylo za co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska jsme šli z města pěšo domů a místo nás došli sněhuháci :grinning:
Míše lezou 3 spičáky, ale zatím je to skoro bez problémů, jen se mi zase stěhuje v noci do postele. Pěkně se roztahuje potvůrka.
19. led 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,
já jsem si nijak nevybrala. A stejně mám plnou skříň a nemám to kam dávat. :frowning2: Přivezla jsem si hodně věcí z Anglie. Když si něco vyberu v New Yorkeru, tak to má moc dlouhé rukávy, nebo já mám asi krátké ruce. :sweat_smile:
Včera i dneska chumelilo. Když měl padat sníh na Vánoce, tak bylo všude zeleno. :confounded:
To je dobře, že Miška zvládá špičáky v pohodě a netrápí jí teplota ani nic podobného.
A jak to vypadá s přípravou na svatbu? Už máte nejdůležitější věci?
19. led 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Verčo máme termín, zamluvenou fotografku, na 99% restauraci a já mám šaty. A tím jsem zatím zkončila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to to nejdůležitější a na zbytek je podle mně ještě čas.
20. led 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak včera jsem byla u Lenky - El, tak jsme na chvíli pokecaly. Lukášek mě vyzpovídal, jestli mám kluka, jakou mám postel, kolik mám tatínků a kolik aut, atd. :grinning: Pak jsem ještě byla u kamaráda.
Kde jste všechny?
Mějte se krásně.
22. led 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Veru zapomněla jsem ti říct,že mě by se nemohlo stát,že bych nic nekoupila :grinning: jinak Luky o tobě pak ještě mluvil,tak ať si dá H. pozor :grinning: musím říct,že ti to fakt slušelo :dizzy_face: je vidět,že záříš štěstím :dizzy_face: :dizzy_face:

My byli v sobotu v německu a nechali jsme tam hooodně peněz :unamused: ale zase super slevy :grinning:

Luci buď v pohodě,Luky si vybírá vždy růžové nebo červené botky :grinning: a minule chtěl i růžové manžestráky :grinning: ale dnes mě na druhou stranu potěšil,když jsem se ho zeptala,co se mu na mě nejvíc líbí :confused: tak mi šahal do výstřihu :sweat_smile: :grinning: takže asi pořádnej chlap to snad bude :sunglasses:

Jituš už se vám to blíží viď :slight_smile: odkud máš šaty a kde bude hostina??jsem zvědavá co :grinning:

jinak u nás zase vládne kašel :frowning2: prošvihneme tak zítra ve školce pyžamový den :cry:
na to,že jsem doma,tak vůbec nic nestíhám :frowning2: ani se mi nic nechce :pensive: už aby bylo jaro :confused:

tak se mějte krásně a koukejte napsat aspoň hlášku,jak se máte :wink: papááá
22. led 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Leni pro šaty jsem byla v Jirkově u Jechový a hostina bude v Drmalech v Myslivně a jen zvědavá buď. Ať se Lukášek brzy uzdraví, mi se z toho už vyhrabali
23. led 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
El, děkuju. Jj, jsem šťastná. :dizzy_face:
Tak vy jste byli utrácet, v Německu se dobře nakupuje ve slevách. :slight_smile:
Hele, a neměla jsi červenou nebo růžovou podprsenku? :grinning: No, je vidět, že Luky je OK, že je na holky. :wink:
Nesmutni, pyžamový den můžete mít i doma. :wink:

Dneska jsem dělala buchtičky s krémem, mi to těsto nějak nechtělo kynout, tak oběd místo ve 12 byl ve 14 hodin. Tak si mamka musela namazat chleba s máslem a pádila do práce.
A co vaříte vy? Já vůbec nevím, co mám vařit. To by mě zajímalo, co budu vařit za 10 let, když už teď nemám nápady. :sweat_smile:
23. led 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jdu na vás po delší době juknout :slight_smile:
no spíš jsem narazila, že dablice je ve 13 tt....tak jdu pogratulovat a ať je těhu i porod bezproblémovej :wink:
24. led 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, udělala jsi mi chuť s těma buchtičkama a vzhledem k tomu, že jsem je vždycky kupovala a už jsem je dlouho neviděla, tak je budu muset taky vyrobit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak my jsme byli začátkem ledna na očkování (Priorix), Ondra měl teda teploty cca 2-3 dny, ale rostly mu v té době 2 zoubky, tak to bylo jedno s druhým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
do toho všeho byl MM i já nastydlej, tak jsme si užívali :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no já teď makám na daních, tak mám do konce března, co dělat...do toho jsem kývla na další 2 firmy, asi se mi stýská po práci a po takovým tom ruchu :sweat_smile:

tak já letím do dráče přebalit..si asi štrejchnul, pže to tu nějak zavání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
24. led 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Veru jj tu červenou :grinning: ta je jeho asi oblíbená,vždycky říká...zase máš tu hezkou :sweat_smile: :grinning: a máš pravdu,doma máme pyžamový den často :grinning:

andilku taky bych se už vrhla do práce,už mi to doma zas leze na mozek :rolling_eyes: akorát je od školy tolik změň v tom účtu,že bych na to neměla :unamused: ale něco lehčího by se hodilo :grinning:

my máme za sebou očkování žloutenky,ale reakce nebyla žádná :slight_smile:

a také gratuluji dablici k těhu :wink:

uvažuje ještě někdo hned o druhém prckovi???? já to odkládám na neurčito :grinning:
24. led 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Veru inspirace: domácí bramborový knedlíček, špenátek a pečený bůček+uzené+kuřecí stehýnka zasypaná cibulkou a červenou paprikou, to vařil dnes přítel
mi očkování žádny zato lezou hned všechny 4 špičáky.
a leni mi asi začneme pracovat na dalším v létě možná hned o svatební noci :grinning:
mě práce taky trochu chybí, taky jsem vystudovala ekonomický směr a ráda bych to dělala ale mám málo praxe tak asi zkončím někde ve fabrice nebo marketu
24. led 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: sem se pobavila, Jituš, tak bramborovej knedlíček, špenátek a teda pečený plecko budu dělat zítra :sweat_smile:

my máme zuby nějaký divný, nám vylezly nejdřív jedničky, dvojky, trojky a teď teprve čtyřky :confused: :sweat_smile:

no my s druhým ještě uvidíme, tenhle rok, ale určitě nééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

el, já bych zase pracovala v jinym oboru, ale na školu při tomhle fofru nemám, hlavně není hlídání a MM je neustále do večera v práci, takže to je pasé...vidím to tak max. na nějakej kurz jazyka ...mě už totiž ty změny taky pruděj...proto jsem zdrhla na mateřskou :slight_smile:
jinak pro nás každá kačka dobrá a hlavně mám trochu jinou činnost :grinning:

ještě k tomu vaření, já s tím mám taky problémy, MM nejí smetanový jídla a je spíš přes tlustý, což zase není nic pro mě natož pro Ondru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

el, já myslela, že někam chodíš na nějakou brigádku :confused: nebo už se mi to plete :sweat_smile:

no jo, jdu do vany, MM je na pivku, dostal dneska propustku, tak si hodím reláxek :grinning: :sunglasses:
24. led 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tedy, tady se najednou rozjela diskuse. :slight_smile:
Děkuji za nápady k vaření. Špenát budu muset za něco vyměnit, ten nepapá mamka.
Ďáblici taky gratuluju k těhu bříšku. :dizzy_face:
Taky bych potřebovala praxi v ekonom. oboru.
Andi, jo, to znám, ten nejí to a ten zas tohle. :angry:
Včera jsme byli na výletě v Praze. Prošli jsme si chrám sv. Víta, už se tam smí fotit. Když jsem tam byla někdy v prváku naposled, tak se ještě fotit nesmělo. Pak jsme došli na Staroměstské náměstí, podívali se na Orloj, akorát za chviličku byla celá hodina. Tak jsme zůstali. No, mám zážitek z chrámu sv. Víta - Honza říká: Bobek. Já čumím do země. On znovu: Bobek, já se ohnu k zemi a říkám, já ho nevidím. A on ukazuje prstem a říká: tady, tady. A já: Co??? :confused: A on, no Pavel Bobek. Jsem ho otočila o 180 stupňů. A já: rychle za ním, já ho chci mít na fotce. Tak mi ho Honza vyfotil. No, máme zážitek na celou Prahu s Bobkem. Jsem to pak večer mamce vyprávěla, a ta, už toho nech, nebo se počůrám smíchy. :grinning: Jsem jí to totiž předváděla, jak koukám, kde leží ten bobek, abych do něj nešlápla. :grinning:
Taky jsme byli v Kotvě, Palladiu, Tescu, Intersparu a v Ikee, kde jsme konečně sehnali hrnečky s talířky. :slight_smile:
25. led 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

My válčíme s nemocí :frowning2: . Byli jsme na návštěvě u neteře, která měla trochu rýmu a kašel. Druhý den mi ségra volala,že má Natálka horečky a jeli k Dr. No bronchytída s náběhem na zápal plic :frowning2: . Samo, že za 2 dny začal Tadík kašlat a posmrkávat, tak jsem s nim běžela k Dr. jelikož byl pátek a odjížděli jsme na víkend pryč. Na poslech celkem dobrý,cestu mi schválil, dostali jsme sirup na kašel a ve středu kontrola. Ale o víkendu se Táda zhoršil,špatně dýchal,chroptil,byl děsně zahleněný,přidaly se horečky a záchvaty kašle. V pondělí jsem naklusala k Dr.,že je stav horší, no bronchytída jak vyšitá, tak jsme dostali antibiotika a v pátek kontrola.
Jenže Tadíkovi ant. nedělaly dobře a zvracel mi je, tak jsem mu je ředila džusem,byly hodně hustý a to on nesnáší a i jsou děsně hořký. Jenže pak dostal téměř vždy záchvat kašle až zvracel,takže v něm ty ant. a další kapky a léky nezůstaly. Horečky přestaly a už i vypadal líp a tolik nechroptěl. A do toho jsem to od něj chytla já, bylo mi děsně,bolely mě i vlasy na hlavě a to jsem se musela starat o domácnost a dítě, byla jsem totálně vyčerpaná. Na páteční kontrole řekl Dr.,že je to horší a aby z toho nebyl zápal plic :frowning2: . Snažit se, aby ant. v něm zůstaly a další kontrola ve středu. Doma jsem totálně odpadla na gauč, řekla jsem Tadíkovi ať zatopí (otočí kohoutem na topení) a pustí si pohádku. Udělal :slight_smile: sednul si na gauč a já na hodinku vytuhla jak špalek :grinning: . Ještě že je tak hodnej. :slight_smile: zlatíčko moje. Od pátku nezvrací a viditelně se uzdravuje,já už jsem na tom líp. Pavel už to chytil taky,jenže s tím musí chodit do práce :frowning2: , ale není mu tak strašně,jak bylo mě :slight_smile:
Ve středu jdeme na kontrolu,tak doufám, že už bude ok a budeme moci i na chvilinku ven, kde jsme byli naposledy 12.1. a to je tedy dost na palici, alespoň pro mě.

to sem tedy sepsala román :grinning:
25. led 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda vy jste se rozjely :grinning:

Radu, doufám, že budete brzo zdraví. Ty nemoce jsou fakt děs :angry:

Veru, tak jsem konečně zaktualizovala albíčko a máš tam i ty fotky v zástěrce :grinning: :grinning: :grinning: Jo a jste s El, teda pěkný potvůrky, klidně si dáte srazíček skoro za rohem a nic se mi neřekne :grinning: :grinning: :grinning: Lukášek se asi neztratí, když je takovej ukecánek :slight_smile:

Minulý víkend jsme byli na návštěvě u známých na horách a Táda byl ve svým živlu - mají domeček a v něm 7 kočiček a 2 psy (z toho jeden je bernský salašnický pes). A zrovna toho si Táda oblíbil nejvíc - řádil tam, že to vypadalo, že si ho budeme muset vzít domů. Tak teď máme aspoň plyšáka, co se jmenuje jako ten pejsek a musíme ho s sebou tahat i na nákupy :grinning:
26. led 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,

luk, to víš, jsem sem musela vlézt a hned to tu žije :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Táda je nejenom v tý zástěrce fešák, ale fotky z vánoc jsou taky bezvadný a koukám, že bačkůrky od Bati mají všichni :sweat_smile:

Raduš, Tádíkovi přeji brzké uzdravení :wink:

Veru, bobek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: budu vyprávět na nějakejch oslavách, ať je větší prdel :sweat_smile:
27. led 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
no a já jsem si říkala, čím to je, že je tu mrtvo...jasnačka - Jíťa Andílek tu nebyla :grinning: :grinning: :grinning:
Jako ty bačkůrky mi ani nepřipomínej - už je nechci ani vidět. Mám dojem, že nedělám nic jinýho, než že zavazuju tkaničky :angry: Já nevím jak ostatním, ale nám se ty tkaničky pořád rozvazují.

Z těch našich zubů se asi zblázním - 14 dní byl teď klid a dneska ráno, když jsem potřebovala s Tádou jet pro potvrzení k daním do CV do práce, tak má zvýšenou teplotu. Určitě je to zase k těm horním špičákům - jeden ještě není prořízlej. Když si představím, že mu ještě musí vylézt dva dole...
27. led 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
luk, já udělám klasickou mašličku a pak udělám ještě jeden uzlík, ale i tak se občas Ondrovi rozváže (teda spíš on si ji rozváže sám :sweat_smile: )...my máme tyhle už druhý, oni totiž ani jiný zatím neměli..za chvíli budu muset mastit pro další, tak jsem zvědavá, co pořídim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

se zubama jsme si taky užili, teď je klídek, ale dneska jsem mu objevila stoličku jak pěkně prosvítá, takže se máme zase na co těšit a špičáky nám teda už vylezly, chybí nám ty stoličky, ale to už jsem psala :wink:

tak já jdu makat, MM byl dneska u mojí šéfky pro potvrzení a ona mu hned pro mě navalila 2 šanony, tak na tom jdu makat, začíná se nám sem domů stěhovat kancelář :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. led 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Raduš, tolik nemocí najednou, ať jste všichni brzy v pořádku.
Luk, Tádíkovi to moc sluší. Bych ani neřekla, že to je kluk. :grinning: Moc hezké fotečky. :dizzy_face: Děkuji za aktualizaci albíčka. Srazíček byl jen za rohem, ale to bylo neplánované, jsem večer napsala El, jestli bude doma, že kousek od ní, jdu ke kamarádovi. A tak jsem se asi na hodinku zasekla. :wink: Tak příště se budu hlásit dopředu, aby jsme Ti mohly dát vědět. :wink:
27. led 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek