• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Tak u nás moc nepomáhají ani uzlíky - další budu muset koupit na zapínání jako sandálky, ale u Bati mi tvrdili, že takový dělají jen do 20. Na netu jsem ale něco podobnýho viděla, takže se budu muset poohlídnout jinde.

No a už nemáme zvýšenou teplotu ale 38,2 :unamused: Tak snad se to brzo zklidní.

Oni si ho často s holčičkou pletou - vypadá přesně jako já, když jsem stejně stará jako on, tak snad se to časem zlomí :grinning:
27. led 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
k bačkůrkám, mi baťovský nemáme, ale od pegresu, ještě taky na tkaničky a zavazuji jen občas, ale mají i nižší na páseček a pro ty půjdu přiští týden a jsou jen asi za 130,- a jsou se žirafkou.
27. led 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem chtěla, skorošvagrová dělá drogerii a bytové doplňky Dedra, je to něco jako Avon či Oriflame, jsou to kvalitní výrobky a hodně koncentrované, tady pár odkazů a také je komplet katalog na w....dedra.cz Kdyby jste náhodou něco chtěli tak písněte IP.

http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=213303&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=213323&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=213386&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php
27. led 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš - a kde je tady mají? Ty pásečky pro nás budou lepší, Táda děsně lítá a já pak jenom zavazuju :grinning:
27. led 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí u nás na březencecký je obchůdek v poliklinice.
27. led 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem asi ťuklouš, ale nevím, kde je na Březenecký poliklinika :grinning: :grinning: :grinning: Ale to už zjistím - díky moc :dizzy_face:
27. led 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tady to fakt ožilo,to je paráda :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

luk potvrzuji,že srazík byl fakt takhle na rychlo,ale příště můžeme něco spáchat :slight_smile: fotečky parádní,Tádíkovi to moc sluší v tom oblečku na Vánoce,ale i zástěra je super :grinning:

andilku jj měla jsem brigádu,ale smlouvu jen do prosince a zatím se neozvali :frowning2: koukám,že toho stíháš teda hodně :sunglasses: a co bys chtěla dělat jiného za práci?něco konkrétního??

radus teda vy jste si taky prožili :confounded: Lukymu snad ten kašel zmizí,ještě mu budu vařit čaj :slight_smile: zítr jde poprvé do školky,tak snad tam nechytí něco jiného :sweat_smile: :grinning:

Veru vy si teda výletujete :grinning: a heč já fotky z prváku mám :sweat_smile: :zipper_mouth: a bobek Bobek je super :grinning: tenkrát jsme tam tuším viděli Korna :confused:

já se jdu přemlouvat na žehlení,ale asi žehlička nevyhraje :zipper_mouth: :grinning:
27. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Tak Tád už je ok, ale já ještě ne, ale to se časem poddá :slight_smile:

Andílku ty děláš účetnictví, viď ? Potřebovala bych radu, zdanění manželů je zrušené,ale prej je nějaké podobné. Nevíš o tom něco?
27. led 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrej večír, se mi už klíží očíčka, tak jen v rychlosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

al, ráda bych třeba jen personalistiku nebo se upíchnout do státního (sociálka, zdravotka) a když už bych měla zústat u účta, tak být zaměstnaná jen pro jednu větší firmu a né jich dělat 10-15 :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je pak vopruz na hlídání, co kdo má zaplacenýho a co né :stuck_out_tongue_closed_eyes:

radus, tak pfuj pfuj pfuj...uzdravující bacil i na tebe :sweat_smile:
.....no a s tím ti asi moc neporadim, společné zdanění není, ale že by bylo něco jiného, tak o tom nevím

já třeba až teď v listopadu (kdy jsem začala makat), tak jsem zjistila, že sociální a zdravotní, co si platí živnostníci je nedaňový :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....oni my v práci nedávaj nic složitýho na přemýšlení :sweat_smile: , asi abych jim něco nepoto :sweat_smile:
teď jsem zrovna dodělala podklady na tzv. roční zúčtování daně cca 60 lidiček, tak jsem KO
zítra, když si vzpomenu, tak se v práci zkusím optat na něco podobného szm :wink:

jdu plavat a na kutě :wink:
27. led 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme zase marůdci - žádný zuby, ale pravděpodobně opět angína :confounded: Dr. si nebyla na 100% jistá, tak udělala pro jistotu stěr, ale ATB máme každopádně. Říkala, že to raději pro jistotu pokryje ATB, když je kardiak...už mi to říkalo několik Dr. že musím počítat s tím, že bude dostávat ATB i v případě, kdy by je jiné dítě nedostalo - jistota je jistota. Ale docela se začínám bát, že bude trpět na angíny.

Opatrujte se všichni, ať jsou na vás nemoce krátké :wink:

El, já jsem si říkala, že už jsem tě tam dlouho neviděla a ty jsi byla jen do prosince...
28. led 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska prolítávám v rychlosti. Jsem vstávala až v 9:45 a ta hodina mi chybí. Nic nestíhám.
Luk, já jako malá zas vypadala jako kluk. :grinning:
Jejej, ať je Tadánek brzy zdravý. :pensive: A všechny dětičky i rodiče.
El, nepamatuju si, že bychom byly spolu v té Praze v prváku. Ale je to možné. Já Korna neviděla. Já ho viděla na Staromáku, ale to mi bylo asi 10 let. :slight_smile:
Andílku, já mám taky dotaz - když si chci sama udělat daňové přiznání, tak jestli se do toho započítává i příjem z pracáku.
28. led 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Veru já nevím či jsme byli s áčkem nebo s céčkem,ale vím,že se tam některé holky z té druhé třídy s ním fotili :grinning: bylo to přímo pod orlojem :wink: a myslím,že příjem z ÚP se tam nezapočítává :confused: ale radši ať ti odpoví andílek,já musím taky sama,ale předtím jsem dělala taky společné zdanění manželů,letos už to bude holt chudší no :angry:

Luk vy máte na ty bacily snad magnet :confounded: tak, ať je Tádík brzo fit :wink:

radu a ty se už taky uzdrav :slight_smile:

holky já mám snad spavou nemoc,furt bych jen spala :sweat_smile: pak se divím,že nic nestíhám :grinning: :sweat_smile:
28. led 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, nezapočítává, el je profík :wink:
radus, v práci jsem byla, ale šéfka tam nebyla, tak nevím, ale dala bych ruku do ohně, že nic jinýho není :sweat_smile:
28. led 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem to zkopírovala z kojenců....nevíte jak to je s tim Prevenarem :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já jsem z toho jelen, srnec a daněk dohromady :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

dneska jsme byli nechat si proplatit Priorix, aplikace byla během ledna, částka byla 540,- Kč...paní mi navrhla, že mi proplatí pouze 500,-- Kč, s tím, že pokud budeme mít ještě během tohoto roku nějaké očkování, tak nám proplatí dalších 500,-- (těch balíčků bude ještě více)

pak jsem se dotazovala na Prevenar a ten nám uhradí taktéž, jsme narozený v 07 a aplikaci budeme mít v únoru druhou, ale asi nám uhradí jen 500,-- ,....na to jsem se totiž nezeptala

tak snad jsem to pochopila správně, nicméně si tam stejně zajdeme a buď proplatí nebo né :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. led 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, asi tady na ty baciláky máme magnetický pole :angry: Naštěstí jsem šla k Dr. hned ráno a byl před náma akorát jeden chlapeček. Z toho jsem byla naprosto vedle, protože mu bylo sedm, osm let a takovou hysterii jako on nezvládá ani Tádík a že se Táda doktorů sakra bojí. To byl takovej jekot, že Táda začal brečet už v čekárně - dupot, ten chlapeček jim neustále prchal po ordinaci...fakt jsem koukala jako blázen. Ještě že jsme s sebou měli naší armádu "zdravotních pomocníků" Františka, Fanynku, plyšovou opici a knížku říkadel - jinak bych Tádušáka asi nezabavila a pořád by byl vyděšenej z toho chlapečka. Dr. to sfoukla rovnou i s prohlídkou v 18 měsících, takže už nás čeká jen Priorix tetra, až bude v pohodě, ale to má čas. Cestou z polikliniky jsme se stavili pro "bolestný" a koupili jsme mašinku s vagónkem do sbírky. Mašiny a koleje jsou totiž jedinej způsob, jak ho udržet delší dobu v klidu. Takže jsme doma rozestavěly koleje, tunely, depo atd. a jezdili :grinning:

Andi, tak z toho příspěvku jsem na tom možná ještě hůř než ten jelen s daňkem :grinning:
28. led 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
díky za radu. Já jsem si to s těmi daněmi taky myslela. Ale, kdo ví, jestli jsem se tohle ve škole vůbec učila. :sweat_smile:
El, já bych taky furt spala.
A mám další problém, nevím, co opět vařit. Asi udělám jen lívance a táta, když bude mít hlad, tak si vezme čínskou polévku.
Luk, chudák Tádík, tahle ho děsit už v čekárně. :angry: Hlavně, že jste se stavili pro "bolestný". :dizzy_face: Jsem dneska byla na kožním, na kontrole. Jsem si taky měla koupit bolestný. Umrzly mi totiž uši, když jsem šla z nemocnice do města. :grinning:
Andi, s těmi balíčky, jestli jsem to dobře pochopila, tak to proplácí pojišťovna. A co pojišťovna, to jiný balíček. Takže je opravdu nejlepší se zeptat.
29. led 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,taky se po delší době hlásím,skočila na mě nějaká viroza,tak se jí snažím zbavit. :confounded: :rolling_eyes:

Kubíšek už má celou hokejovou výstroj a chodíme bruslit a moc se mu to líbí,vůbec nechce z ledu.Vymažu nějaké staré fotky z albíčka a vložím nové. :wink:
29. led 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tfuj tfuj tfuj bacily ať jdou pryč,
Kačko Kubík je fakt hotovej hokejista :grinning:
Lucí luk ještě jsem ty klasické bačkůrky viděla v globusu, mají i bez tkaniček, ale v naší velikosti měli jen zelené s lebkama, tak jsem dnes koupila u nás.
30. led 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já byla dneska u doktora a mám chřipku jak z učebnice,takže mi dal nějaký prášky Codein nebo tak nějak se jmenují a střídám to s coldrexem horký nápoj.Jsem celý den zavřená v ložnici,aby ke mě Kubís nemohl a nenakazil se,ještěže máme tátoše do středy doma,tak se postará a já se můžu vyležet.

A je dobrý,že byl vynalezen notebook,protože s ním můžu i do postele :slight_smile:
30. led 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš, vrtul - díky moc info s bačkůrkama. Jakou má vlastně Miška velikost? My máme pidi velikost 21 - to je děs, jak to má každý výrobce jinak. Zimní botičky má 22, adidasky měl v létě 21, teď po půl roce má bačkůrky taky 21...kdo se v tom má vyznat.

Jo a angínu nemáme - angíňáckej bacil se v tom středečním stěru z pusiny neukázal. Takže aspoň že tak. Už jsem se fakt kvůli tomu srdíčku bála, že bude trpět na angíny a to by nebylo nic moc.

Kačí, to musí být Kubísek frajer. Tádíkovi se teda naše rodinná hokejová mánie vyhne, ale jestli bude mít časem brášku, tak ho to stopro nemine.
30. led 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lucí Míša má taky 21 a botky 22. Bačkůrky jsou číslovaný jinak podle míry nožičky, takže 13, 14 atd. Mi teď máme vel. 14, ale koupila jsem ty s pásečkem a v pondělí je jdu vyměnit za šněrovací. Míša má hubenou nožku a jsou jí kolem kotníku volnější, tedy má nohu šouplou stejně až ve špičce, tak budu dál zavazovat.
31. led 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že se tu marodí ve velkém :frowning2: Bohužel i u nás... :frowning2: Na začátku ledna jsme se přihlásili na plavčo a tím se spustila lavina bacilů :frowning2: Měli bychom chodit ve čtvrtek. První jsme zmeškali, protože jsem se přihlásili o týden později, další týden dostal L. ve středu teplotu - Dr. říkala, že má trochu chycené i ouško :frowning2: Další týden ve čtvrtek v 5 ráno dostal laryngitický záchvat :unamused: Takže jsme byli až tenhle čtvrtek... a možná, že poprvé a naposledy, protože se mu asi z toho zhoršil AE :cry: Jíťo, jak to měla Miška s AE a plaváním? Máme jít v pondělí, tak uvidím jak to bude po plavču a hold to asi nějak zrušíme nebo já nevím :frowning2: Ale když jsme byli plavat v Mostě, tak to měl bez problémů.
Další věc co se mi dneska stala :frowning2: Lukýno má tu přilepenou předkožku, jak jsme tu jednou řešili... ale sem tam má odlepený milimetřík a občas mu odtud leze maz - jsem si myslela, že se mu tam dostává bordel a je to špatně, ale Dr. říkala, že je to naopak - že to leze ven a je to dobře, protože kdyby to nelezlo, mohlo by mu to začít hnisat... Dneska jsem si zase všimla bílého "pupínku", tak jsem mu to při přebalovaní chtěla trochu očistit ubrouskem a Lukýno sebou nějak mrsknul, takže se mu předkožka přetáhla celá a trošku se mu to natrhlo :frowning2: Jen trošku fňuknul, ale jinak nic. Já vyklepaná, chtělo se mi brečet. Ale když jsem viděla, že to má bez krve a vůbec na to nereaguje, tak jsem se uklidnila... ovšem když se vyspal, tak začal hrozně plakat a chytat se za plínku a říkal "hajs" - jakože pálí :frowning2: A to při každém čůrání :frowning2: Vždy jen řekl "čí" a začal brečet :frowning2: Odpolko jsme šli ke tchýni, tak jsme mu to tam hned namazali Framykoinem a koupeme v řepíku, tak snad to bude dobrý :frowning2: No jsem z toho všeho celá špatná a furt mám na krajíčku :frowning2:
Bačkůrky máme z Globusu. U Bati mě už 2x nakrkli neskutečně a už tam nevlezu :frowning2: Pokaždý jsme tam stáli několik minut a čekali, až si nás někdo všimne... :angry: Jednou jsme odešli... podruhé tam stáli štafle, tak si na ně manžel vylezl a normálně jsme si sami sundavali krabice s bačkůrkama a zkoušeli... docela dlouho - možná i 15 min. Nikdo si nás nevšiml :angry: Stejně v naší velikosti neměli, tak jsme šli pryč. Nakonec jsme koupili v tom Globusu. Jsou na tu sponku - takový rychlozapínání :grinning: Už nám jsou malé, tak tam asi zaběhnu pro nové :slight_smile:
31. led 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Lukýno měl sandálky č. 20, podzimní botky 21 a teď zimní zase 21 :grinning: Bačkůrky jsme měli 14 a 1/2, ale jak jsme psala, jsou nám už malé :grinning: takže Lukýno teda pidinožičku nemá :grinning:
31. led 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,náš Kubík měl ten samý problém,že sebou škubnul a přetáhlo se to celý a pak taky brečel při každým čůrání,ale za dva dny už bylo po všem a taky jsme mazali framykoinem a máčeli v heřmánku.
1. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, koukám, že máte taky pěkný trápeníčka :frowning2: Nevyčítej si to, chtěla jsi mu pomoct a Lukášek byl zrovna rychlejší...ale naprosto ti rozumím, když byla anabáze s pindíkem u nás, tak jsem měla taky pořád brečavou a moc jsem nezvládala, jak plakal, když se mu chtělo čůrat. Byl to docela slušnej záběr na nervíky, ale trvalo to jen pár dnů. Taky jsme mazali Framykoinem a osvědčil se nám heřmánek. Koupali jsme snad 100x za den - při každém učůrnutí jsem ho dala do vany. Místo na nočník jsem ho po spinkání dávala do vany a to čůrání ho tolik nebolelo. Neboj, zase bude dobře :dizzy_face:

K tomu plavču - před pár dny jsem viděla ve zprávách reprtáž o AE a hned jsem si na vás vzpomněla, jestli už na plavčo chodíte nebo ne. My od prázdnin nechodili, protože byly pořád nějaký nemoce nebo komplikace a říkám si, že možná začneme, protože loni, když chodil, tak tolik nemocnej nebyl...tak nevím. Za týden jdu ke svému homeopatovi, tak s ním asi proberu něco na posílení imunity pro sebe i pro Tádíka.
1. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všechny vás moc zdravím.
Lucí, možná v Mostě Lukáškovi ta voda tolik nevadila, protože obsahovala méně chlóru. :wink: Mám s tím taky zkušenosti.
1. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí luk, přesně jak psala Verča, v Mostě Míše voda taky nevadí, na plavčách víc chlorují. Míše ta voda vadila a přestali jsme chodit, nejdřív jsem si vyrážku s tím nespojovala, ale pak jsem vysledovala že byla vždycky 2. den celá osypaná 5 dní jsme to léčili a za 2 dny po plavču to bylo znovu. To mě fakt nebavilo, koukat jak se Míša trápí i když jí voda moc baví. Spousta dětí má kladný vztah k vodě ikdyž na plavča nikdy nechodili.
1. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jukněte do albíčka
1. únor 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, to jsi mě teda moc nepotěšila :frowning2: No, tak asi zmákneme únor a pak už ho přihlašovat nebudu :frowning2: Hold mu to budeme vynahrazovat v Mostě nebo jinde v bazénech :frowning2: Ale mrzí mě to teda dost... :frowning2: My byli ve čtvrtek a Lukýno se osypal v sobotu večer, tak jsem si říkala, že je to od něčeho jiného... ale teda nevím od čeho :frowning2: Takže to bude asi ten bazén :frowning2:
No a Tádík s Miškou jsou dokonalí milenci :dizzy_face:
2. únor 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,
fotečky nádherné. Miška už je domácí kutil. :grinning: A zamilovaná dvojice k únoru patří. Bude přeci Valentýn. :grinning: Jen na poslední fotce jsem koukala, kdo je kdo. Ale nakonec Miška má Tvoje rysy, tak jsem Mišku i Tádíka poznala.
Lucí, jsem včera zapomněla napsat. Máš moc hezkou fotku s Lukáškem z plavča. :dizzy_face:
2. únor 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek