• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Eleanor Kubíček oslavil včera svůj první svátek.Teď mu rostou 4 zuby najednou,tak poplakává a je docela protivnej.

Kromě pndělka a v neděli od 15:00 klidně kdykoliv.Ty můžeš každý den? :slight_smile:
26. črc 2007 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hoky, jak se máte všichni? Druhou čárečku mám úž úplně na testíku jasně viditelnou, v úterý jsem objednaná k doktorce. Docela dost i jím(hlavně ovoce a zeleniny), občas bolívají záda a prsa. Jsem asi ve 4tt nebo 5tt. Jsem moc zvědavá, co se dozvím v úterý. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. črc 2007 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackap tak dodatečná gratulace Kubíkovi k svátku :slight_smile: brácha je taky Jakub :wink: Luky včera chytil nějakou vyrážku,tak jsme byli u Dr a zítra si mám zavolat na výsledek stěru,tak uvidím jestli bude ok,tak pak dám vědět ju :wink:

Petulo,ty teprve jdeš k Dr?tak držím palečky :slight_smile:Ke komu chodíš? mě taky na začátku bolely prsa a hned mi narostly :grinning: tak to kámoška poznala,že jsem těhu :grinning: a je ti špatně nebo v pohodě?Je dobře,že papáš ovoce a zeleninku,aspoň bude mít mimi hodně vitamínků :slight_smile:

zítra máme slavit Lukyho narozky,tak jsem zvědavá jak vše dopadne :confused:
27. črc 2007 v 00:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
eleanor911 : Ahojky, ano v úterý jsem objednaná k doktoru, jsem z Jirkova takže chodím k Mudr. Černaj. Špatně mi vůbec není, občas jen ty záda. Hodně zeleniny a ovoce teď jím, to je pravda. ¨Jsem moc zvědavá :slight_smile:
27. črc 2007 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eleanor,přeji Lukáškovi všechno nejlepší k druhým narozeninám,doufám,že si je užil. :dizzy_face:
28. črc 2007 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky... Tak jsem konečně doma..

El no my na dovču teprve pojedeme... Jééé, kdy chcete jít do toho lesoparku? Já bych šla takýýý.... :grinning: Už se tam chystám dost dlouho, ale můžu až odpoledne :frowning2:
29. črc 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já bych mohla do lesňáku odpoledne čtvrtek až sobota. Ale snad bude počasí zatím to moc nevypadá
30. črc 2007 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky můžu čtvrtek :slight_smile:
30. črc 2007 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dnes jsem byla ráno u doktora, tak čekáme mimčo, jsem asi 1měsíc, je to prý hodně maličký,ale ultrazvuk jsem vyděla a je tam malinká tečka, na kontrolu jdu až za měsíc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. črc 2007 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo moc gratuluji a ať máš těhotenství krásné a bez problémů :slight_smile:
31. črc 2007 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulo tak moc gratuluji a opatruj se ať je vše OK
31. črc 2007 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak co ten čtvrtek bude z toho něco? jestli neva tak by šla i moje švagrová má skoro 14 měsíčního chlapečka.
31. črc 2007 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrtule já ten čtvrtek půjdu,jen se musíme domluvit v kolik hodin.
Klidně švagrovou vem alespoň nás bude víc. :wink:
1. srp 2007 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubík už začíná sám chodit,už udělal pár krůčků.Mrkněte.http://www.youtube.com/watch?v=Oon1NwpMze4 :slight_smile:
1. srp 2007 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackap Kubík je šikulka za chvíli ho budeš honit :grinning:
1. srp 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
V kolik by jsme teda vyrazili do toho lesoparku?
:slight_smile:
1. srp 2007 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackap: Ahojky máš krásného chlapečka Kubíčka, koukala jsem na video. Je moc pěknej :slight_smile:
1. srp 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrtule83 : Michalka je taky moc pěkná, koukala jsem že máš přidané zase nové fotečky v albu. Je ti hodně podobná :slight_smile:
1. srp 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrtule83: Koukala jsem, že máš moc pěknou tu přebalovací komodu, tu jste si nechali dělat na zakázku?????
1. srp 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulo děkuji.

Dneska se mi narodil synovec Tomášek,má 3990g a 52cm,teda myslim. :slight_smile:
1. srp 2007 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,nějak jsem ani nestihla napsat na to úterý kackap,tak se omlouvám :sweat_smile: a gratuluji k prvním krůčkům :dizzy_face: :dizzy_face:

zítra jít nemůžu,páč jdu ráno vybírat bráchovi dárek k narozkám a odpol jedeme na oslavu :wink: ale příště určo půjdu,ráda bych vás poznala :dizzy_face:

Jituš krásný fotečky :dizzy_face: malá je krásňoučká :dizzy_face:

Petulo nechodila jsi na 1.ZŠ?Gratuluji k potvrzenému těhu :dizzy_face:
1. srp 2007 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
eleanor91 : Ahojky, chodila jsem na 2.ZŠ v Jirkově. Je možné, že mě odněkud znáš. Máš krásného chlapečka Lukáška :slight_smile:
2. srp 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulo tu komodu jsme koupili normálně v nábytku a přebalovák dělal přítel.
2. srp 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrtule83: Já myslela, že jste si jí nechali dělat na zakázku, je moc pěkná :slight_smile: . A co Michalka je hodná???
2. srp 2007 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu jen na skok přečíst, co je nového... :slight_smile:
2. srp 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulo Michalka je naše zlatíčko s ďáblíkem v těle. Ne bývá i hodná ale jakmile se jí něco nezdá tak to dává zřetelně najevo. Dnes dopoledne byla jak andílek a odpoledne v lesňáku dávala všem najevo že je tam taky :grinning:
2. srp 2007 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak jaký byl mini srazík?? já bych šla v pondělí nebo středu dopol,nechce někdo jít?teda když bude teplo... :sunglasses:

Petulo tak asi jen podle vidění :wink: a děkuji :slight_smile: uteče to jako voda a budeš mít doma taky krásného prcka :grinning: :dizzy_face:
2. srp 2007 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
elenor911 : Já tě také možná znám podle vidění. Ano máš pravdu, hrozně to všechno uteče a budeme mít prcka doma. To počasí si taky dělá co chce, jednou teplo a pak zase ochlazení :slight_smile:
3. srp 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jak bylo o víkendu? No já krásně odpočívala, dopoledne prospinkat a odpoledne venku u rodičů a na zahrádce... :grinning: Bylo krásně, tak kdo by seděl doma... :slight_smile:

petula1985 no alespoň, že tak... Aspoň se trošku ochladíme a ohřejeme, dokážeš si představit, jaký by to bylo, kdyby bylo pořád vedro a nebo pořád zima? :confounded: To by pak bylo únavné :angry: A jak se vede vám (tobě a miminku)? :slight_smile:
5. srp 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

bel mě by pořád vedro nevadilo,když jsem doma,bysme ráno vstali vyrazili na koupálko,pak na oběd a odpol zas na koupálko,to by byla pohoda :sunglasses: ale pořád zima,to neee :confounded: jinak víkend byl dobrej,včera jsme byli na letňáku :grinning: Luky spal u babi,tak jsme si vyrazili :grinning: zítra jdu ráno s kámoškou na prochajdu po městě a odpol s další do lesoparku,tak snad bude teplíčko :sunglasses:

Jituš Michalce jsou už dva měsíce :slight_smile: to letí viď :wink: co je u vás nového?

kdo se k nám ve středu přidá na prochajdu do lesoparku kolem půl čtvrté až čtvrté?????
5. srp 2007 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek