Chomutov a okolí

Takže pro holky z Beremese - Chomutov a okolí.... 😃 A samozřejmě tu uvítáme i ostatní maminky, těhulky a snažilky z Chomutova, Kadaně, Klášterce, Jirkova a dalších měst... 🙂

Tak Vás tu všechny vítám.

Lucka 😉
kackap
26. črc 2007
Eleanor Kubíček oslavil včera svůj první svátek.Teď mu rostou 4 zuby najednou,tak poplakává a je docela protivnej.

Kromě pndělka a v neděli od 15:00 klidně kdykoliv.Ty můžeš každý den? 🙂
petula1985
26. črc 2007
Ahojky hoky, jak se máte všichni? Druhou čárečku mám úž úplně na testíku jasně viditelnou, v úterý jsem objednaná k doktorce. Docela dost i jím(hlavně ovoce a zeleniny), občas bolívají záda a prsa. Jsem asi ve 4tt nebo 5tt. Jsem moc zvědavá, co se dozvím v úterý. 🙂 🙂 🙂
eleanor911
26. črc 2007
kackap tak dodatečná gratulace Kubíkovi k svátku 🙂 brácha je taky Jakub 😉 Luky včera chytil nějakou vyrážku,tak jsme byli u Dr a zítra si mám zavolat na výsledek stěru,tak uvidím jestli bude ok,tak pak dám vědět ju 😉

Petulo,ty teprve jdeš k Dr?tak držím palečky 🙂Ke komu chodíš? mě taky na začátku bolely prsa a hned mi narostly 😃 tak to kámoška poznala,že jsem těhu 😃 a je ti špatně nebo v pohodě?Je dobře,že papáš ovoce a zeleninku,aspoň bude mít mimi hodně vitamínků 🙂

zítra máme slavit Lukyho narozky,tak jsem zvědavá jak vše dopadne =-)
petula1985
27. črc 2007
eleanor911 : Ahojky, ano v úterý jsem objednaná k doktoru, jsem z Jirkova takže chodím k Mudr. Černaj. Špatně mi vůbec není, občas jen ty záda. Hodně zeleniny a ovoce teď jím, to je pravda. ¨Jsem moc zvědavá 🙂
kackap
28. črc 2007
Eleanor,přeji Lukáškovi všechno nejlepší k druhým narozeninám,doufám,že si je užil. x-)
bel
29. črc 2007
Ahojky holky... Tak jsem konečně doma..

El no my na dovču teprve pojedeme... Jééé, kdy chcete jít do toho lesoparku? Já bych šla takýýý.... 😃 Už se tam chystám dost dlouho, ale můžu až odpoledne 😞
vrtule83
30. črc 2007
Ahojky holky, já bych mohla do lesňáku odpoledne čtvrtek až sobota. Ale snad bude počasí zatím to moc nevypadá
kackap
30. črc 2007
Já taky můžu čtvrtek 🙂
petula1985
31. črc 2007
Ahojky holky, tak dnes jsem byla ráno u doktora, tak čekáme mimčo, jsem asi 1měsíc, je to prý hodně maličký,ale ultrazvuk jsem vyděla a je tam malinká tečka, na kontrolu jdu až za měsíc 🙂 🙂 🙂
kackap
31. črc 2007
Petulo moc gratuluji a ať máš těhotenství krásné a bez problémů 🙂
vrtule83
31. črc 2007
petulo tak moc gratuluji a opatruj se ať je vše OK
vrtule83
31. črc 2007
holky tak co ten čtvrtek bude z toho něco? jestli neva tak by šla i moje švagrová má skoro 14 měsíčního chlapečka.
kackap
1. srp 2007
Vrtule já ten čtvrtek půjdu,jen se musíme domluvit v kolik hodin.
Klidně švagrovou vem alespoň nás bude víc. 😉
kackap
1. srp 2007
Kubík už začíná sám chodit,už udělal pár krůčků.Mrkněte.http://www.youtube.com/watch?v=O... 🙂
vrtule83
1. srp 2007
kackap Kubík je šikulka za chvíli ho budeš honit 😃
kackap
1. srp 2007
V kolik by jsme teda vyrazili do toho lesoparku?
🙂
petula1985
1. srp 2007
kackap: Ahojky máš krásného chlapečka Kubíčka, koukala jsem na video. Je moc pěknej 🙂
petula1985
1. srp 2007
vrtule83 : Michalka je taky moc pěkná, koukala jsem že máš přidané zase nové fotečky v albu. Je ti hodně podobná 🙂
petula1985
1. srp 2007
vrtule83: Koukala jsem, že máš moc pěknou tu přebalovací komodu, tu jste si nechali dělat na zakázku?????
kackap
1. srp 2007
Peťulo děkuji.

Dneska se mi narodil synovec Tomášek,má 3990g a 52cm,teda myslim. 🙂
eleanor911
1. srp 2007
ahoj kočky,nějak jsem ani nestihla napsat na to úterý kackap,tak se omlouvám :-N a gratuluji k prvním krůčkům x-) x-)

zítra jít nemůžu,páč jdu ráno vybírat bráchovi dárek k narozkám a odpol jedeme na oslavu 😉 ale příště určo půjdu,ráda bych vás poznala x-)

Jituš krásný fotečky x-) malá je krásňoučká x-)

Petulo nechodila jsi na 1.ZŠ?Gratuluji k potvrzenému těhu x-)
petula1985
2. srp 2007
eleanor91 : Ahojky, chodila jsem na 2.ZŠ v Jirkově. Je možné, že mě odněkud znáš. Máš krásného chlapečka Lukáška 🙂
vrtule83
2. srp 2007
petulo tu komodu jsme koupili normálně v nábytku a přebalovák dělal přítel.
petula1985
2. srp 2007
vrtule83: Já myslela, že jste si jí nechali dělat na zakázku, je moc pěkná 🙂 . A co Michalka je hodná???
bel
2. srp 2007
Ahoj holky, jsem tu jen na skok přečíst, co je nového... 🙂
vrtule83
2. srp 2007
petulo Michalka je naše zlatíčko s ďáblíkem v těle. Ne bývá i hodná ale jakmile se jí něco nezdá tak to dává zřetelně najevo. Dnes dopoledne byla jak andílek a odpoledne v lesňáku dávala všem najevo že je tam taky 😃
eleanor911
2. srp 2007
ahoj holky 🙂 tak jaký byl mini srazík?? já bych šla v pondělí nebo středu dopol,nechce někdo jít?teda když bude teplo... 😎

Petulo tak asi jen podle vidění 😉 a děkuji 🙂 uteče to jako voda a budeš mít doma taky krásného prcka 😃 x-)
petula1985
3. srp 2007
elenor911 : Já tě také možná znám podle vidění. Ano máš pravdu, hrozně to všechno uteče a budeme mít prcka doma. To počasí si taky dělá co chce, jednou teplo a pak zase ochlazení 🙂
bel
5. srp 2007
Ahojky holky, tak jak bylo o víkendu? No já krásně odpočívala, dopoledne prospinkat a odpoledne venku u rodičů a na zahrádce... 😃 Bylo krásně, tak kdo by seděl doma... 🙂

petula1985 no alespoň, že tak... Aspoň se trošku ochladíme a ohřejeme, dokážeš si představit, jaký by to bylo, kdyby bylo pořád vedro a nebo pořád zima? :-S To by pak bylo únavné ]-( A jak se vede vám (tobě a miminku)? 🙂
eleanor911
5. srp 2007
ahojky 🙂

bel mě by pořád vedro nevadilo,když jsem doma,bysme ráno vstali vyrazili na koupálko,pak na oběd a odpol zas na koupálko,to by byla pohoda 😎 ale pořád zima,to neee :-S jinak víkend byl dobrej,včera jsme byli na letňáku 😃 Luky spal u babi,tak jsme si vyrazili 😃 zítra jdu ráno s kámoškou na prochajdu po městě a odpol s další do lesoparku,tak snad bude teplíčko 😎

Jituš Michalce jsou už dva měsíce 🙂 to letí viď 😉 co je u vás nového?

kdo se k nám ve středu přidá na prochajdu do lesoparku kolem půl čtvrté až čtvrté?????