• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Lucí luc tak to se mi nezdá že by to bylo z plavča za tak dlouho, Míša se vždycky osypala druhý den. Uvidíš jestli se to bude opakovat.
2. únor 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, díky :slight_smile:
Jíťo, tak jsme byli zase včera a zatím dobrý... vyrážka se ztrácí, tak uvidíme ještě zítra. Zítra jdeme znovu a pak i ve čtvrtek... přiznám se, že je to docela náročný :frowning2: Ale to je tím, že si musíme nahradit 4 hodiny :frowning2:
3. únor 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nedávno jsem se bavila s kamarádkou a došly jsme k těm daním, jak jste se tu bavily. Tak mi mejlíkem poslala tohle. Co se týče zdanění manželů,tak to uplatnuje nárok na manželku manžel,ale nesmí partnerka mít za rok víc jak 68 000kč hrubého (příjem). Myslím si to,kdyžtak si to ještě někde zjisti,nejsem si tou sumou úplně jistá.
Snad vám to k něčemu bude. :wink:
Jinak to počasí dneska stojí za prd. :frowning2: Fakt je hnusně.
Ale dneska jdu ke kamarádce, která byla nemocná, a pak se stavím za Honzou, který je od včera taky marod. :unamused:
5. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, ta částka nevím, ale to tak bylo vždycky - že si manžel uplatňuje odečet na manželku... dřív to bylo něco přes 30 tis. A rodičovský příspěvek se do toho nezapočítává :slight_smile: Vyloženě jen daňové přijmy...
5. únor 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf :sweat_smile:

luci, jj, máš pravdu a dřív to bylo v čistém, teď nevím, ale asi taky tak :wink:
luci, jak je Lukáškovi :confused:
5. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotečky jsem zkoukla, dětičky jsou úžasný, jen Mišce by se hodila na to malování papírová čepice jakou jsem dneska udělala Ondrovi ...teda trochu se mu rozjížděla, ale jinak byla fajn :sweat_smile:

my na plavčo teď nechodíme, jinak by jsme možná byli každou chvíli doma s rýmou, tak začneme zase až na jaře, ale to už budeme chodit v lázních do velkýho dětskýho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem našla tohle, a jinak toto téma vzdávám, protože tomu nijak nerozumím. :confounded:
Sleva na manžela, manželku 2008, 2009
Slevu z daně 24 840 Kč za rok uplatníme, pokud manžel/ka měl/a příjem nižší než 68.000 za rok (zvýšení této hranice na nynější výši schválili poslanci až v prosinci 2008).

Do příjmů manžela/manželky se počítá i peněžitá podpora v nezaměstnanosti, nemocenská, mateřská, invalidní i starobní důchod a alimenty. Nepočítají se tam přídavky na dítě, sociální příplatky, příspěvek na bydlení a školní pomůcky, rodičovský příspěvek, dávky pěstounské péče, porodné, pohřebné a příspěvek na péči o blízkou nebo jinou osobu, která má nárok na péči podle zákona o sociálních službách.

Jestliže splňujeme podmínky jen po část roku, uplatníme 1/12 částky za každý kalendářní měsíc, ve kterém podmínky splňujeme.

(Viz § 35ba zákona o daních z příjmů.)
Je to tady odsud: http://www.jakpodnikat.cz/sleva-na-dani.php
Přeju vám hezký pátek. :slight_smile:
5. únor 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, teď nevím co myslíš :slight_smile: Vyrážka se mu nijak nerozlezla, asi to teda nebylo z vody a toho pindíka už má asi OK. Má to ještě červený a když ho přebaluju, tak se nechce nechat (asi se bojí), ale jinak už čůrá naprosto v pohodě, bez bolesti :wink:

Veru, díky. Já ani nevěděla, že se to zvedlo :grinning: Já se jen ptala naší mzdové účetní, jestli potřebujou ode mně nějaký potvrzení, aby si to manžel mohl odečíst... takže vím, že to je, ale jinak se o nic nestarám :grinning:
6. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak daně jsou aktuální i pro mě,už se toho děsím,ale nějak si dávám zatím načas :sweat_smile: takže já musím MM asi doložit do práce papír potvrzení zdan.příjmů z brigády,aby mu udělali na mě odečet?? teda za ten půl rok se tam určo vejdu :confused:

Jituš (andilku)to budeš určo vědět,já si to od loňska nějak nepamatuju :rolling_eyes: přikládá se i potvrzení,že pobírám rodičák? nevím či jsem loni nepsala jen čestné prohlášení :confused:

Luci a neměl třeba jen nějakou alergii na něco?jestli jsi třeba nezkoušela nějaké nové jídlo,ovoce atd?? Jinak o CV vím o dost lidech,co tam nemůžou chodit a v Mostě problém nemají :wink:

Jituš fotečky jsem zkoukla,teda máte doma super pomocnici :wink:

taky jsem koukala ostatním do albíček,jak všecky dětičky pomáhali s cukrovím,tak budu muset letos asi taky něco upéct :grinning: loni jsem nepekla a z té trochy,co jsme měla,půlka zbyla,takže se to u nás fakt nejí :unamused: ale tak Lukymu pro radost budu muset :grinning:

u nás teď vede modelína a lyžování,Lukša měl výcvik s instruktorem ,teda za pěknou pálku :angry: na 2h, středa a čtvrtek a pak jezdil ještě pokaždé hodinu s MM,ale chválil ho i instruktor,že mu to jde skvěle,tak už v pondělí jede s MM sám :sunglasses: já tam nechtěla 3hod mrznout,tak mi to natočil na kameru :dizzy_face: :dizzy_face: fakt jsem nechápala,jak se to tak rychle může naučit :astonished: jezdili hned malou sjezdovku :slight_smile: takže pokud uvažujete,tak do toho :wink:

mějte se krásně :slight_smile:
6. únor 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Verun,tak to je přesně to zdanění co jsem měla na mysli. Tak my do toho spadáme,takže si to uděláme,Pavel to řekne jejich účetní v práci a ona to udělá,jen nevim,jestli musim já něco dolkádat.
Děkuji :slight_smile:
6. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
kamarádka, byla na Kordech v Chomutově, takže tam pro nějaký papír určitě byla - kvůli těm daním. :wink:
El, myslím, že potvrzení z daň. příjmů z brigádu musíš doložit, že jen čestné prohlášení nestačí. Ale nejsem účetní.... Super, že Lukáškovi se to lyžování líbí a taky mu to jde. :wink:
Já jsem si musela daň. přiznání dělat sama, tak už jsem to odnesla na finančák. :slight_smile:
7. únor 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jinak tady je diskuse: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=83119&vGroupOffset=0
Snad se tam něco dozvíte, já nemám čas to číst, vařím oběd - špagety s kečupem a sýrem. :wink:
7. únor 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo vše nejlepší k svátku :slight_smile:
7. únor 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru já myslela potvrzení,že jsem na rodičáku,že jsem možná psala jen čestné prohlášení,příjmy jsou jasný :wink: jsi nějaká rychlá s tím přiznáním,já si musím teprv dojít do práce a pro formulář :rolling_eyes:

špagety bych si dala,mám je hrozně ráda,ale MM říká,že je máme nějak často :grinning: včera jsem dělala čínské nudličky s masem a zeleninou a zítra jdeme na oběd ke tchýni :sweat_smile:
7. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Jituš, děkuju. :slight_smile:
Leni, z práce jsem si papíry vyžebrala hned, jak jsem dostala výpověď, už takhle jsem je dostala až někdy před Vánocemi :angry: a papír z FÚ mi vyzvedl brácha, jinak bych tak rychlá nebyla. :sweat_smile:
Myslím, že čestné prohlášení by mohlo stačit. A pro příště si udělej kopii. :wink: Je to lepší. Já i to daň. přiznání mám kopii.
Špagety zbyly, tak přijď. Já bych si zas dala ty čínské nudličky. Ty já mám moc ráda. :slight_smile:
Jaký byl oběd u tchýně? My měli rajskou s knedlíkem. A knedlíčkovou polévku. Jsme tu polívčičku snad rok neměli, tak jsem měla radost jak malý dítě. :grinning: Jsem si pošmákla.
8. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Dlouho jsem nepsala, tak to napravuji, abyste si nemyslely, že na vás kašlu-poctivě čtu, jen nepíšu.
Kačenka je moc hodná a usměvavá, a já si to náležitě užívám :grinning: . Dělá různé pokroky, ale to jako mámy určitě znáte, tak nemá cenu to dlouze rozepisovat. Těšíme se na jaro, až si užijeme sluníčka a jsem ráda, že se nám vyhýbají nemoce.

Jinak všechny moc a moc zdravím,
Verčo tobě přeji dodatečně vše nejlepší k svátku a taky gratulace k novému příteli. Je krásné tady číst, jak si užíváte cestování a vůbec ta zamilovanost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . jsem zvědavá, jestli tady třeba nebudeme za pár měsíců číst, jak chystáte svatbu a pak že čekáte mimi a tak - předbíhám co :grinning: :grinning:

Tak se mějte hezky, já se zas přihlásím :slight_smile:
8. únor 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
mně naše účetní řekla, že jí stačí, když jí manžel podepíše čestné prohlášení, že neberu víc :wink: Taky jsem si totiž myslela, že musím donést nějaký papír ze sociálky, ale není to potřeba :wink:
Takže si jen půjdu podepsat papír, kde budu mít 0.- :grinning:
Leni, namazala jsem ho po koupálku nevyzkoušeným olejíčkem :frowning2: Takže možná se mi osypal z toho :frowning2:
8. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni, to je super, že je Kačenka pořád usměvavá a hodná. A taky, že nemarodíte.
Děkuju za přání a s tím přítelem opravdu předbíháš. Ale rozesmálo mě to. :grinning: Dneska volala teta, a ptala se, jak jsem strávila svátek, tak říkám, že s Honzíkem. A ona, kdo je Honzík? A já, no můj přítel. Ona: Jaký přítel? Už jsi se prořekla, tak povídej. Teta Ti nedá pokoj, dokud jí něco neřekneš. A já: Teta musí pracovat. :grinning: Tak jsem jí pověděla, jak jsme se seznámili, a bla, bla, bla. :grinning:
Já jsem si říkala, že to některá z vás bude vědět, jak je to s tím čestným prohlášením, že vás tu je víc na MD. Tak Lucka to rozlouskla. :slight_smile:
Lucí, tím olejíčkem to opravdu může být. :frowning2: Koukni, jestli neobsahuje Aloe vera. Na to občas bývají lidi alergičtí.
A kde je Lenka - vilo a Zuzka? Už se tu taky dlouho neukázaly. Nevíte něco o nich?
9. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky po dlouhé době zdravím!!!!!!Čtu vás ale nepíšu jako NORMÁLKA.Koukám že řešíte daně.My máme smůlu a nedostaneme nic tak je to pěkně blbý :unamused:
11. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy :astonished: :astonished: :astonished:
Tak Vás všechny zdravím po delší době.

Zkoukla jsem Vaše albíčka, mimča jsou krásní :slight_smile:

My měli ty nejkrásnější Vánoce.
Malej se mi narodil 20.12.08 ve FN Motol a domů
nás pustili 24.12.

Je to zlatíčko, ani nevíme, že ho doma máme. :slight_smile:
11. únor 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Peťulko, ráda Tě tu opět vidím a čtu, jako určitě my všechny. :slight_smile: Už jsem myslela, že jsi na nás taky zanevřela. Škoda, že od státu nedostanete ani kačku. :confounded: A jak se jinak máte, co dětičky? Trápí vás taky nemoce?
Nemo1985, gratuluju k Lukáškovi. Vždyť jsi nedávno psala, že jsi těhulka. Toto uteklo. :dizzy_face: Přeju vám štěstí a zdraví.
Dneska jsem byla u kadeřnice, jsem tam strávila tři a půl hodiny. Jsem ostříhaná a obarvená načerveno. :slight_smile:
11. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Leni super,že jsi se ozvala :slight_smile: a jen nám klidně popiš vaše pokroky,jen se chlubte :dizzy_face: :dizzy_face: určitě rády zavzpomínáme,jak to bylo u nás :dizzy_face: a přidej nějaké fotečky :slight_smile:

Petruš na tebe často myslím,že se s vámi musíme už vidět,ale nějak to furt nevychází :frowning2: jak se jinak máte?a daně.....přeci by Pája měl něco dostat,když má na tebe odpočet ne? :confused: to je divný,že by nic....

nemo koukala jsem na fotečky a krásně vám roste :slight_smile: a tedy opravdu skvělý dáreček pod stromeček :dizzy_face: kamarádka to měla taky tak :sunglasses:

Luci já si vzpomínám,že se mi jednou Lukša taky trochu osypal po olejíčku,používala jsem normální anebo johnsons a pak jsme dostali nějaký drahý a po tom se osypal,ale měl to jen jeden den :wink:

my si užíváme sněhu a byli jsem bobovat a stavět huhuláky :slight_smile: v pátek zase pojede lyžovat,nějak ho to chytlo,minule lyžovali tři hodiny,to já bych nedala :sweat_smile:

jinak se nám podařilo včera zaspat do školky :sweat_smile: teda budík zvonil,ale znáte to,ještě 5 minut :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lukšu baví nějak ty ruční práce,takže stříháme a lepíme :grinning: včera jsme vyráběli valentýnský srdíčka :grinning: jen tak na pověšení a jedno jsme udělali na špejly a zapíchli do kytky :slight_smile:

máte nějaké náměty na takovéhle tvoření než budou Velikonoce? :grinning: on chce furt něco dělat a mě už dochází občas nápady :fearful:
11. únor 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky!!!!!

Veru ne ne neboj nezanevřela, ale nikdo se po mě neschání a já nemám ani co psát, tak vás jen čtu a nereaguju, hlavně že vím že jste ok a máte se fajn :wink: no myslím si že nedostaneme písnu tobě a El do IP :slight_smile: Máme se v rámci možností celkem fajn, nemoci se nám bohužel nevyhýbají, teď jsme měli bronchitidu :unamused: Dětičky rostou jako z vody, nemůžu uvěřit tomu že Hanička jde příští rok do ŠKOLY!!! :astonished: Lukáškovi už se blíží rok, tak přemýšlíme nad dárkama a dortíkem atd. :wink:

Leni to je jedno že to nevychází u nás je taky furt něco :slight_smile: Jůů baví ho lyžování, to já sice neumím ale kdybych se kvůli dětem někdy odhodlala zkusím snowboard :wink:

Co nějaký malý "srazíček" třeba v Pizzerce v Delvitě??Už jsme se dlouho neviděly??Nebo to chcete nechat až na léto??Mějte se krásně, já zase najuknu a písnu :slight_smile: Pááá
12. únor 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky,
Leni, to znám, ještě 5 minut. :grinning: Bráchovi dneska zvonil mobil, si myslel, že to je budík, tak ho strčil pod polštář, samozřejmě, že mě to vzbudilo, a pak když jsem o dvě hodiny později vstávala, tak jsem měla v hlavě permoníky, normálka, jak kdybych měla kocovinu. :angry:
No, v zimě jste mohli vyrábět vločky. Ještě to stihnete, když je sníh. :wink:
Petruš, jo jo, letí to rychle. Hanička jde za chvíli do školy. Hlavně na těch dětech to je vidět. Jak to vždycky říkaly babičky, ty děti tak rychle rostou. A my jim nevěřily. A ona je to pravda. :slight_smile:
To je mi líto, že jste měli takové trápení s těmi proklatými nemocemi. :frowning2:
Taky jsem nedávno přemýšlela, že by se mohl uskutečnit srazík, kdo chce, ať přijde. :wink: Jen asi né už teď v únoru, protože řádí ta chřipajzna. :confounded: ... A už se můžeme klidně dohodnout teď, protože než se dohodneme, tak stejně bude jaro klepat na dveře. :grinning:
12. únor 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru souhlasím s tím srazíkem :grinning:
12. únor 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nestíhám psát, ale se srazíkem souhlasím
12. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Pěti můžeš nám přeci napsat o dětech :slight_smile: co Hanička jaká je chůva a už si s Lukáškem pohrajou? :dizzy_face: můžeš mi na emila poslat nějaké aktuální fotečky?my máme furt na rajčeti a heslo pořád stejný :wink: s tím snowbordem,jsem říkala,že když to Lukymu půjde,že ho zkusím,ale nečekala jsem,že bude hned lyžovat a teď se mi do toho nějak nechce :sweat_smile: se bojím,všichni říkaj,že je těžší než lyže,tak nevím nevím :confused:

se srazíkem souhlasím,ale až v březnu po 10.tém,pokud by to šlo :wink:
12. únor 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
výborně, srazík už se nám rýsuje. Zatím v březnu můžu kdykoliv. Sice něco občas mám, ale dopoledne.
Není náhodou dneska pátek třináctého? :angry: Zvonila pošťačka jak na lesy, tak jsem jí otevřela a ona ta můra nám hodina lístek do schránky,místo toho, aby ten balík strčila do výtahu a vyjela s ním do 5. patra. To si pište, že tam je kolonka na tom lístku: Pro zkvalitnění našich služeb prosíme o sdělení, zda adresát byl v době pokusu o dodání zásilky přítomen a mohl zásilku převzít. ANO - NE. Sice je to pro mamku, ta doma nebyla, ale byla jsem doma já a myslím, že i ten balík jsem mohla určitě převzít já. Takže tam zaškrtnu, že ANO. Vím, že s tím nic neudělají, ale pro můj dobrý pocit, abych se uklidnila to zaškrtnu. :sweat_smile:
Ale táta má dobrou zprávu, byl zas před komisí kvůli částečnému invalidnímu důchodu. Byl tam ten blbec, který tátovi sebral plný inval. důchod, tak už se táta smířil s tím, že mu seberou i ten částečný. A hle, nechají mu ho další 3 roky. Tak snad se něco nezmění.
Peťulko, já chci taky nějakou fotečku dětiček na mejlík, prosím. Ať vím, jak ty Tvoje prďolky rostou.
13. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koukám, že se tady něco plánuje a možná už i rýsuje :wink: Hlásím se všema deseti :grinning: Byla jsem od pátku do středy v Praze - táta měl narozeniny, tak jsme slavili a v pondělí jsem si v Praze oběhla doktora. Měli jsme se vrátit už v úterý, ale Petr mi psal, ať radši nejezdíme, že kolega jel z Prahy do CV přes 2,5 hodiny.

Koukám, že se u El úspěšně lyžuje. My jsme se teď s Tádíkem vrátili z bobovačky - vřískal radostí jako blázen. Akorát je sranda, že mu strašně vadí sníh na botách, takže si je pořád čistil. Byla to paráda, děti ve škole, takže jsme tu naší "sjezdovku" měli úplně sami pro sebe a nemusela jsem se bát, kdy nás někdo sejme :dizzy_face:

Ty bláho - Hanička do školy? Vždyť to není možný, připadá mi to jako včera, když jsme jeli s Pitrs a El s Tádíkem, Lukáškem a Haničkou po přivaděči na Hrádek :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

tak jsem dnes akční a umyla jsem okna :sunglasses: ještě mě čekaj schody a žehlení,ale nevím či mám ještě tolik síly :grinning:

Luci my chodíme na sáňkařskou u Bremenu,tak nevím kam chodíte vy,ale jestli ještě napadne,tak můžeme vyrazit spolu :grinning:
13. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek