• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Hoolky fotečky budou vložím je sem do alba hned jak bude čas ju?? :wink:

Lucí no mi povídej to je hrozný jak to letí viď??No u vás to samé vždyť vám budou 2 :dizzy_face:
13. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru s tou poštou to znám :angry: :angry: Něco čekám, tak jsem doma a pak jdu odpo s dětma ven a ve schránce lístek, by mě vždycky šlehlo :angry: :angry:
13. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petí, já vím, šíleně to letí, tak si to snažím užívat, co nejvíc to jde :wink: Na fotky se moc těším :wink:

Pokud jde o poštu, tak u nás s balíkovou službou taky katastrofa. Zrovna minulý týden jsem si na netu sledovala jednu zásilku, pořád tam bylo, že pošta právě doručuje a najednou lup ho a pro nezastižení adresáta zásilka uložena na poště a druhý den lísteček, že jsem nebyla doma, když jsem samozřejmě byla a tak je to neustále. Co roznáší doručovatelka je v pohodě a jakmile to má dovézt balíková služba, tak ani nezazvoní. Když jsem byla na riziku doma a stejně pokaždý ani nezazvonili, tak se Petr naštval a zavolal tam a přivezli nám tu zásilku znova a ten řidič měl ještě tu drzost, že mi řekl, proč jako delám problémy, když mám poštu přes silnici...jako chápete to? Jako já dělám problémy, když si něco zaplatím a on flinká svojí práci? Pokud to jde, tak si všechno nechávám dovézt PPL atd. Amen :grinning: :grinning: :grinning:

To jsem se zase rozšoupla :dizzy_face:
13. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fotečky jsou tam :wink:

Lucí koukám že sis teda dovolila dost viď?To je teda fakt síla :angry:
13. únor 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téééda Hanička už je fakt slečna, to snad není pravda...ty fotky s parukou jsou parádní, Lukášek vypadá jako panenka :dizzy_face:

Jako poštu už fakt nekomentuju, to bych se akorát rozčílila a to vážně nechci :grinning:
13. únor 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí slečna teda je, má i takový manýry :grinning: No letí to tedy šíleně přesně za 4 měsíce je jí 5 :confused: před chvílí byla jako Lukášek :slight_smile: to už není ani pravda :cry: :slight_smile: Lukášek je hlavně salámista tak i vydržel s tou parukou :grinning: :grinning: A jinak děkuji za pochvalu :slight_smile:

Koukala jsem na fotečky Tádíka v zástěrce :wink: no božííí :dizzy_face: :grinning: :grinning:
13. únor 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočandy,
El, tak co, stihla jsi schody i žehlení? :sweat_smile:
Luk, přesně vidím, jak Tádík čistí boty každý druhý krok. :grinning: Musíš ho naučit, aby zadupal nožičkama, a nemusel se k těm botkám ohýbat. :wink: :grinning:
Peťul, tedy Hanička a Lukášek na té první fotce vypadají jak dvojčata. Ty obličejíčky jsou fakt stejné. :dizzy_face:
A naše slavná Česká pošta, to je kapitola sama pro sebe. :angry: A souhlasím s Peťulou, to jsi si Lucko dovolila dost, nedojít si sama na poštu, když to máš přes silnici. :angry:
Jo, jinak opravdu to byl spíš dáreček pro mě, co doručovala pošta. Jsem soutěžila za mamku na její jméno. Takže jsem to stejně vyhrála já. :sweat_smile:
Lucianko, kde jsi? Co je u vás nového?
14. únor 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak se zase hlásím :grinning:

Snaží se mě skolit opět chřipajzna,už jsem jí vyléčila předminulý týden a zase se o mě pokouší ve formě vysokých horeček a kašle :confounded: :rolling_eyes:

Srazík:moc ráda bych se zúčastnila,ale zatím nevím jak budu mít do března zápasy,hrajeme o 3 místo. :dizzy_face:

Teď v březnu jdeme k zápisu do školky a uvažuju o tom,že ho dám už teď na těch 5 dní v měsíci,aby si zvykal,přijde mi na svůj věk vyspělej,tak aby se něco ještě přiučil,hlavně tý autoritě,než půjde do školky úplně.
14. únor 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Peťul, já se po Tobě sháním, jen to nepíšu... páč jsem myslela, že nemáš čas :wink: Ale mně s Pavly chybíte moc :cry: Přeci jen jste moje "spoluzakladatelky" na BRMS :wink:
Ale co mi vyrazilo dech!!! Hanička jde vážně už příští rok do školy???? :astonished: Ty woe (pardon, ale jinak to nešlo :sweat_smile: ), to to letí!!!! :astonished:
Luci, jak mohli být děti ve škole, když mají prázdniny? :grinning: :grinning: Resp. měli tento týden :wink:
Peťulko, krásný fotky :wink: Jsou to bobánkové oba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pokud bude srazík, zúčastníme se... :slight_smile:
14. únor 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru :wink:

Lucí, ty moje zlatíčko :dizzy_face: Já na vás strašně moc vzpomínám ale nějak už nestíhím psát sms, Nový rok stojí za vyliž... :confounded: tak se mě to nějak drží a nemůžu se toho zbavit.Ale doufám že už bude líp :slight_smile: No vidíš co Pavlínka, téééé už jsem taky dlouho nepsala teda hlavně spíš Terince :frowning2: :dizzy_face: Jak se holky vůbec mají :slight_smile:
To je viď?Že už půjde do školy, taky jsem z toho v šoku, za rok touhle dobou budeme už zapsaný, HRŮZA!!!!A za ten výraz se neomlouvej, sedl jak prdel na hrnec :grinning: :grinning: :grinning: Děkuji za pochvalu foteček :slight_smile: Přidám nové hned po oslavě a pak od foťáka :wink: Ty taky přidej fotečky Lukýnka, koukala jsem jak už taky roste to je hrozný jak to letí!!Pamatuji si jak si mi psala gratulaci k narození Lukáška a že jsou kluci od sebe 5 měsíců :dizzy_face:

Jinak k tomu srazíku, nechtěla bych aby to dopadlo jako minule :unamused: takže zkrátka a dobře až se něco domluví tak kdo přijde ten přijde :wink:

Mějte se a páááááá
14. únor 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, no vidíš, to jsem vůbec neuvědomila, že byly prázdniny :grinning: Každopádně na bobovajdu jsme měli klídeček.
Kačí, tak tfuj tfuj tfuj, ať vám to 3. místo vyjde :wink:
Veru, Táda dupat umí, když mu řeknu, ať udělá dupy, dupy, tak dupe, jak smyslu zbavenej, ale ještě si to nespojí s tím, že si tak může očistit ty botičky, tak je šmudlá rukavicí :grinning:

Jinak u nás teď absolutní hit dřevěná vláčkodráha z Ikei - dají se k tomu dokupovat vagónky v Tescu. Z mašin je fakt naprosto auf a když vidí mašinu Tomáše, tak je najednou jak v jiným světě :grinning: - jiný pohádky ho moc neberou, kromě Františka a Fanynky v Kouzelný školce.

Včera s náma byl v restauraci - původně jsem z toho byla docela přešlá, protože neměli židličku, kterou nám původně odsouhlasili, že mají. Ale i bez židličky to zmáknul parádně - vycpali mu křesílko polštářkama, takže si seděl jako princezna na hrášku :grinning:
15. únor 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak nevím zda mě ještě přijmete mezi sebe ale na popud lukajdy se vracím tedy pokud mohu :o)))Ahoj LUk...jsem kikia z beremese.cz jestli si ještě pamatujete,příjde mi,že je to sto let :o)))
15. únor 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo jsem v 89tt to ale přenáším dlouho co?!Vůbec mi to nejde změnit v pase piřád mi to píše zapomněli jste napsat rok,nevíte jak na to???
15. únor 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem k Vám nakukovala pravidelně...skončila jsem chodit jelikož jsem byla šmírovaná ale ted už na to prdím.Máte krásný dětičky..kde jsou ty doby když jsme plánovali svatbu co???????
15. únor 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Markétko, teda ale že mi to dalo přemlouvání, aby ses vrátila :grinning: :grinning: :grinning:
Vítej zpátky mezi námi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kubíček je nádhernej kukadláček. Často jsem nakukovala do vašeho prvního albíčka a dlouho žádná změna a najednou takovej skok :slight_smile:
Na to nastavení zkusím kouknout.
15. únor 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét a zatrhla sis tam to "ani jedno ani druhé"?
15. únor 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj luk jj zatrhla,dala jsem přidat dítě vše poctivě vyplnila a pořád to píše že chybí rok tak nevím
15. únor 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To změníš ale v tom původním...ne přidat dítě. Nech zatrhnuté ani jedno ani druhé a datum termínu porodu změň na skutečné datum narození Kubíska :wink:
15. únor 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda být v tom týdnu co mi svítí to by byl hučák kde bych měla břicho :sweat_smile: jinak malej je taky krásný,hrozně to utíká co a plánujete druhééé?
15. únor 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bys šla po ulici a bříško už bys měla za rohem :grinning: Letí to neskutečně. Zkouší už Kubík chození?
15. únor 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
mas mi se sice neznáme, ale vítej zpět
Jinak na nás skočil nějaký bacil, ale nic hroznýho.
Musím se pochlubit, nevím tedy jak jste na tom ostatní, ale Míša je bez plen i na spaní. Jen když jdeme ven, tak ji preventivně dávám ale bývá suchá. Jsem to nečekala, jsem myslela jak budem trénovat v létě a už aby bylo, budeme zalévat travičku.
Petruš Lukášek s Haničkou jsou fakt jak dvojčata jen ten velikostní rozdíl.
15. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Markét, vítej zpět :wink: Pamatujeme si Tě :slight_smile:
A když dáš rok a zadáš "Uložit profil", tak to stejně nejde? :astonished:
Jiťo, to jsem potřebovala slyšet :grinning: Já plánuju odnaučovat jaro-léto. Ale švagrová mě minule přesvědčovala, že je to moc brzy, že synovec do dvou let nechápal co se po něm chce, že až ve 2 letech a 3 měsících, že dřív to prostě nejde :grinning: Jsem ráda, že to opravdu jde a hurá do "bezplínování" :grinning:
15. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Jíťo, to jste teda šikulky.

Luci, já si myslím, že to stopro jde, taky to mám v plánu na jaro-léto. Teď když Tádu posadím na nočník, tak se vyčůrá - kaká už jenom do nočníku, neřekne si o nočník, ale počká si, až ho na něj posadím - ale sám si o něj neříká. Vidím ale, že moc dobře ví, co se po něm chce, protože, když "vytvoří" :grinning: tak si zatleská, když nic tak ne. Dr. mi říkala, že chápat tu souvislost většinou děti začínají kolem 18. měsíce. Hrotit to nějak nebudu, ale zase to nechci tak, jako to mají v zahraničí, že to děti učí až kolem 3. roku. To jako ne. Momentálně jsem ráda, že na nočníku nepláče...spíš bych řekla, že se z něj klube budoucí "WC čtenář", protože na nočníku vždycky sedí s hromadou leporel a po půl hodině mám problém ho z nočníku dostat, jak se mu tam líbí :grinning:
15. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Markétko, vítej zpět. :dizzy_face: Prohlédla jsem Ti celé album a Kubíček je nádherný, je Ti hóóódně podobný na některých fotkách.
Luk, když jsem byla naposledy u kamarádky, co má 3,5 letého kluka, tak jsme si taky hráli s dřevěnou dráhou a mašinka byla na baterku. :grinning: Asi mě to bavilo víc, než malého Tomáška. :grinning: No jo, já vláčky nikdy neměla, jen autodráhu.
Kačko, držím pěsti, aby vám to 3. místo vyšlo. :wink:
Jituš, to jsi mě taky mile překvapila, že Miška už nepotřebuje plínku. Jak psala Luk, v zahraničí děti mají plíny ještě ve 3 letech. Viděla jsem to na vlastní oči.
Ať jste brzy bez bacila.
Ohledně srazíku, myslím, že by Kačka měla navrhnout datum, když ta je "omezena" zápasy.
15. únor 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj luk stále mi to nejde ale psala jsemadminům tak snad si to brzy změním!jinak kubík už začal trochu chodit jinak létá kolem nábytku a dnes tak šest kroků sám.Na nočník chodíme od půl roku a někdy si i řekne eéééé tak vždy letím a celkem stíháme,máme ten hrací nočník tak se mu tam líbí a když vykoná já pak dělám blbiny aby věděl že udělal správně :grinning:
Vrtule těší mě já jsem markéta taková zbloudilá ovce :grinning:

lucianka fakt to nejde jsem na palici snad nejsem takový antitalent néééééé???

veru jé moc děkuji moc to neslyším všichni jak je celej tatka a to mě štve jsem si myslela že chlapi jsou po maminkách??? :slight_smile:

jinak dětičky máte krásný a co pavly a ostatní chodí semka???
15. únor 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
No to jsou krásné zprávy. Markétka se vrátila. Já myslela, že jsi na nás zanevřela a ono to bylo spíše kvůli cizím zvědavcům co šmírujou. Jsem ráda, že jsi zpět.

Peťko-ráda Tě vidím. Myslela jsem, že nestíháš, tak prostě nepíšeš-mě jsi náhodou taky chyběla.
Vždycky vzpomínám na svůj první sraz s vámi, kdy jsem jela mezi partu cizích holek(já stydlín)-a jak to bylo super. Nejdřív plánujem svatbu a pak děti a pak.... no to ukáže čas.

Lukajdo-ty jsi tu psala, že na zoubky berete tu Chamomillu-9 nebo 15? A jak to dávkujete? Musím se zásobit trochu dopředu.

Jinak včera se mi Kačenka poprvé otočila na bříško. Nechala jsem jí hrát na dece na zemi a najednou koukám a ona na břiše-byla z toho značně překvapená a já taky. Asi ani neví jak se jí to povedlo.
Zítra nás čeká očkování-1 dávka té hexavacíny - odložili nám to kvůli ramínku, které ještě neměla zahojené. Holky vůbec nevím co dělat, když Kačce potom vyskočí teplota. Můžete mi dát pár vyzkoušených rad?
16. únor 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Markét, brácha je celej taťka a já jsem po obou rodičích.
Fotka - co po mně chtějí, já nic, já muzikant v albu Kubíček 2, tak v té fotce vidím TEBE.
Lenko, gratuluju Kačence k přetočení na bříško. :slight_smile: A ať vám to očkování dobře dopadne.
16. únor 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vláčkodráha u nás taky vede :grinning: Dokáže sedět a spojovat si mašinky za sebe nebo spojovat koleje (to ale nemá žádný tvar, ještě) a pak po nich jezdit sem a tam :slight_smile: Nejvíc ho zbožňuju, když je dá k sobě stejnými póly a pak ke mě přijde se smutnýma očima se slovy "nede" (nejde) :dizzy_face: Vysvětluju mu, že to musí otočit. Tak někdy to vyjde, jindy zase musí pomoct máma :grinning:
No a z Lukýnka se nám stává hrozný mazel. Pořád chce "pupu" (pusu), dneska dokonce cestou z plavání... já seděla vpředu a on se div nerozbrečel, že chce pusu. Myslela jsem, že mu bude stačit pusa od sestřenky, ale neee... on chtěl od maminky :slight_smile: A nejlepší je, když mu musí dát pusu máma, táta a pak si dát pusu máma s tátou :grinning:
Leni, na teplotu my používáme Panadol sirup (snad jsem to nepopletla), v případě vysokých teplot, kdy je 8 hodin moc velký rozestup kombinuju s paralenovými čípky - v tom případě se dá sirup, po 4 hod. čípky a pak můžeš znovu po 4 hod. sirup. Jinak se sirup dává po 8. Snad jsem to nepopletla. Nedávala jsem to už dlouho, tak si nejsem jistá, jestli je to 8 nebo 6 hod. :wink: My teda reakci neměli, ale myslím, že postup je stejný jako při klasických teplotách.
16. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš moc pěkný ale zájem nemám :slight_smile: Já juknu na Koně a všude radus.b :grinning: jsem si říkala že ses nějak po ránu rozepsala :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek