• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj holky,
Chamomillu dávám 9ch - dávala jsem po poradě s homeopatem 5 kuliček rozpuštěných v ližičce čisté vody cca 3x denně, ale když je to akutní tak mážeš dát třeba po dvou hodinách znova. Není to žádná chemie, nemůžeš tím předávkovat. A pozor na ty kuličky nesahej rukama. Někomu to pomáhá někomu ne. Třeba u vás proběhnou zoubky v pohodě a nebudete o ničem vědět :wink:

Na horečku dávám Panadol sirup jako Lucka, nová dávka se může dát nejdříve po 6 hodinách (byla jsem teď mrknout na lahvičku - taky jsem si nebyla jistá) a pokud horečka neklesne, tak po 3-4 hodinách dávám Nurofen sirup.

Luci, s těma pusinkama to znám. Taky nejdřív olíbá mně pak Petra a pak musíme všichni dohromady. Nedávno na oslavě tátových narozenin chodil dávat pusinky skoro všem příbuzným :grinning:

Jo a miluje cokoliv od Lady - miluje Mikeše. Máme doma Velkou knihu českých říkadel a v té si včera listoval hodinu sám...až jsem z toho byla v šoku.
17. únor 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli zuby v pohodě... jen ty stoličky nás trochu potrápily. Ale v té době to mohly být stoličky, reakce na očkování nebo nachlazení. Takže fakt nevím, co to bylo... ty spodní stoličky mu lezou teď... jednu noc byl asi 6x vzhůru. Toť vše :wink: My prostě na ty zuby nějak moc netrpíme - naštěstí.
17. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje-díky moc.
Dneska nás sice doktorka ještě nenaočkovala-nemáme zhojené ramínko-prý by se to mohlo otevřít-tak až v šesti měsících-ale vaše rady si schovám, nevím, kdy se můžou hodit. Takže děkuju moc :slight_smile: .
17. únor 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

vítám opět Markétku mezi námi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kubíček je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni my s očkováním ani zoubky problémy neměli tak neporadím,ale na teplotu tu mám panadol baby :wink: a kačenka je šikulka :wink:

to není možný jak ty děcka rostou :confounded:

když si vzpomenu,jak ještě ležel na dece a nemusela jsem ho ani hlídat a teď mi tu lítá z pokoje do obýváku,popřípadě přijede na motorce,nebo odstrkovadlu a když přijde znova,tak je to na koloběžce,takže já furt přemisťuju jeho dopravní prostředky :grinning: ještěže jsme traktor a kolo dali uskladnit u našich :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme Lukáškovi k jeho úplně první narozeninám všeeeeeechno nejlepčejší, hodně štěstí, hlavně zdraví, hodné rodiče a sestřičku Haničku. :wink:
20. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téééda, tak on už je to rok...to snad ani není možný :dizzy_face: také se připojujeme k přání všeho nej a přejeme spoustu kamarádů a sluníčkových dní :dizzy_face:
20. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já se též přidávám ke gratulaci. Lukášku všechno nejlepší, hodně dárečků, štěstíčka, zdravíčka a hodňoučké rodiče i sestřičku. :dizzy_face:
20. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lukáškovi přeji vše nej k jeho prvním narozeninám, spoustu lásky rodičů a sestřičky, zdravíčko a také ty dárečky
20. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Prďolové, mnohokrát děkujeme za gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: Jste moc hodné že jste si vzpomněly :wink: Lukášek posílá pusiny :dizzy_face: Zítra vložím fotečky ju??Nějak to na mě padlo a došlo mi to teprve teď tak si tu sedím a bulím, je hrozný jak to uteklo :slight_smile: Mějte se krásně, jdu poklízet tu spoušť.Pááááááááá
20. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukáškovi se zpožděním přeji krásný narozeninový den :slight_smile:
20. únor 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vše nejlepší všem Leničkám, hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky od manžela. :slight_smile:
21. únor 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leničkám všechno nejlepší k svátku
21. únor 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se připojuji s gratulací všem Leničkám!!!!!!!!Hodně štěstíčka a zdravíčka a hodňoučké dětičky :dizzy_face:
21. únor 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Lenkám taky všechno nejlepší, hlavně zdravé a hodné dětičky :wink:
21. únor 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucí jukni do albíčka jsou tam fotečky Lukáškovo oslavy :wink: Inspirovala si mě s výzdobou ale s dortíkem nemám fakt nic společnýho :sweat_smile: Děkujeme!!!!!!!!! :dizzy_face:
21. únor 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, včera jsem se sem nedostala byli jsme na horách.
Tak opožděně přeji Leničkám vše nejlepší k svátku.
Petruš fotečky úžasný, Lukášek už je táák velkej.
22. únor 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulko :grinning: Koukala jsem :grinning: Dortík byl moc hezkej - hezčí než ten náš :frowning2: Jsem z něho byla dost zklamaná :frowning2: Ale lukášek poznal, že je to míč, tak to je důležitý :grinning:
No a výzdoba taky parádní :grinning: Jsem ráda, že jsem mohla inspirovat... akorát na ty druhý narozky už to teda nebude asi žádná výhra, když jsem všechny nápady vyčerpala najednou :grinning:
22. únor 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Dodatečně přejeme oslavencům vše nej a posíláme velkou pusu :grinning:

Holky já furt nevim jaký ty golfky,teď jsem momentálně 3 dny zamilovaná do těchto:
http://mimi-vyskov.com/5688-moon-buggy-fit-3-wheels-exklusiv-2009/434/

Tak sbírám o nich informace. Nevíte některá jaký jsou? Moc děkuju :slight_smile:

Na srazík dorazim ráda,jen teda v tý delvitě mi to Tadík zbourá,je ve věku,že sedět rozhodně nebude.
Není tu nějaká restaurace nebo cukrárna z dětským koutkem? Vim akorát o tý cukrárně Petra u Prioru,ale tam není wc :frowning2: :angry: Nebo tam půjde jen na chvilku se mnou a pak si pro něj Pavel přijede :dizzy_face:
tak papapa
22. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš v tý delvitě je taky dětský koutek úplně vzadu:slight_smile:
22. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš ty golfky jsou super, ale co ten pidi nákupní košík?
22. únor 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky!!

Lucí, doufám, že se nezlobíš, že jsem se takhle opičila :sweat_smile: ale byl to fakt super nápad a nebylo to až tak hodně stejný néé :grinning: Dortík jste měli krásnej,já si ho všimla poprvé asi předevčírem když jsme dělali tu výzdobu. :slight_smile: Předtím jsem ho nějak přehlídla :sweat_smile: A jak to že jsi byla z dortíku zklamaná??A hlavní je jak píšeš že to Lukášek poznal :grinning: No to mi povídej co další rok!!!Neboj už se opičit nebudeme :grinning: Já abych řekla pravdu tak jsme měli mít výzdobu úplně jinou, objednávala jsem si girlandu HAPPY BIRTHDAY a balonky s číslem, jenže jsem to objednala 17.2 a do pátku mi to nepřišlo :angry: tak bohužel přišla druhá varianta a to ta podobná jako ta vaše. :slight_smile:

Raduš bohužel neporadím,neznám ani nikoho kdo ho má :unamused: Kde máš album :confused:

Jinak děkuji za Lukáška všem kdo si vzpomněly a popřály :wink:
22. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všem Leňulám přejeme jen to nej nej nej :dizzy_face:

Radu, do těhle golfek bych nešla ani náhodou - nevím, jestli jsi si je zkoušela v reálu, ale já jsem si s nima v obchodě pojezdila a neeee. Mají úplně měkký zádíčka - místo zádové opěrky je tam jen nějaký karton. Když jsem je dala do lehu, tak ta látka po stranách šíleně odstávala, takže ze stran při lehu ochrana při špatném počasí naprosto nulová. Pak mi docela vadilo, že tam není opěrka nohou a ten pidi košík. Ale každý požaduje od kočárku něco jiného :slight_smile: Původně se mi hodně líbily, ale nakonec jsem volila mezi Buggsterem a Jané Energy a kvůli váze (golfky používám jen při cestování a ježdění po Praze) jsem volila Jané.

No jo, kde máš albíčko? :confused:
22. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Peťul, narozeninová oslava - úžasná. :dizzy_face: A souhlasím s Jituš, že Lukášek je už fakt velkej.
Včera jsem byla na večeři s H. na Lesné, cenově přijatelné a útulné. Jen ta cesta tam, jsme mysleli, že zapadneme ve sněhových závějích. :sweat_smile:
Mám prosbičku, co můžu koupit za ovoce pro kojící maminku, aby se miminko neosypalo?
22. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem tak okoukla fotečky - krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My jsme včera vyrazili do kina "Líbáš jako bůh" - holky, tak dobře jsem se hoooodně dlouho u filmu nepobavila, takže až nebudete vědět na co, tak tohle je fakt super :wink:

Veru, možná jablíčka, banány? Ale kojící nebo dříve kojící holky určitě poradí líp. Určitě ne jahody nebo citrusy.
22. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
v golfkách se nevyznám, nemám v plánu je kupovat... :slight_smile: Záměrně jsem nešetřila na kočárku, protože golfkám prostě neholduju :grinning: A přiznám se, že jsem si radši pořídila větší auto než bych si koupila golfky :sweat_smile:
Peťul, v pohodě :wink: Mně to nevadí... :slight_smile: Já teda "Happy Birthday" zamítla okamžitě, protože mi vadí, že je to anglicky :grinning: Já jsem takovej nepoučitelnej vlastenec a zastánce češtiny :grinning:
Veru, jak psala Lucka - banán, červený jablíčka... zelený nekupovat :wink:
22. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Verun banán je zaručenej že nevadí, některým mimčům může vadit i to jablíčko, ale to není tak častý. S tím sněhem na horách mi ani nemluv mi než se dostali do chaty a pak šli chlapy prohazovat no vůbec jsem jim nezáviděla a o silnici ani nemluvim samo jsme se nedostali tam kam jsme až chtěli.
Raduš uvidíš až golfáče očíhneš po krámech, když budeš chtít můžeme jít spolu.
22. únor 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, my bysme si museli pořídit kamión, když jezdíme ob týden do Prahy :grinning: :grinning: :grinning: Kdybys viděla pokaždý to pakování, vypadá to jako stěhování národů :grinning:
22. únor 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Jejda Luci,tak to jsi mě nepotěšla,já je zatim vybírám na netu a podle informací ostatních. A viděla jsi přímo tyto s obrázkama? Tady v CV je nikde nemají.
Já si snad nechám sporťák a na gofky kašlu,chťěla jsem je hlavně kvůli dovče na cestování,aby bylo větší místo v autě.
Albíčko menám proto, že mám nový nick. Nešlo mi na původní přihlásit,odmítalo mi to heslo a tak jsem 2x psala adminům,aby mi poradili co s tim,ale neodepsali. Teď jsem ještě neměla čas doplnit fotky,vždy jen rychle přečtu,písnu a mizim něco dělat,dokud Tadík spinká :slight_smile:

Tak papapa
22. únor 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je mrzutý s tím nickem :unamused:
Jj, viděla jsem přesně tyhle koukala jsem na ně v Praze v Edenu. To je třeba jen můj názor - spousta holek je s nima určitě spokojených, kdysi jsem tady k těmhle golfkám viděla i diskuzi.
22. únor 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já jsem s naším autem spokojená... vzhledem k tomu, kolik jsme do něj narvali, když jsme jeli vloni do Chorvatska. Určitě toho nemáte víc, než jsme měli my :grinning: kočár, cestovní postýlku, matraci, deku, oblečení pro všechny 3, jídlo na týden, slunečník, matrace na pláž, nafukovací matrace, kruh, 5 balíků minerálky atd. atd. :wink:
23. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek