• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahojky,
Markét, krásný fotečky...Kubík už ti brzo uteče, to je šikulka :dizzy_face: Není to náhodou focené v Aquapalace v Průhonicích? Připadá mi to povědomý :wink:
23. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
děkuju za info o ovoci. Takže banánama se nic nezkazí. :wink:
To počasí je fakt hrůza. :angry: Už aby vysvitlo sluníčko a bylo teplo.
Raduš, myslím, že Ti admini smazali nick, protože jsi sem všude házela ten odkaz - prý to není v souladu s pravidlem. :wink:
23. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, ale Radce nesmazali tenhle nick... a odkaz házela pod tímhle nickem. Smazali jí "Barnovi" a už je to docela dlouho :wink:
23. únor 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, Raduš měla Barnovi, pak Radus.b. a teď má Radus.b.. (s dvěma tečkami za "b") :wink:
23. únor 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, ale teď koukám, že má nick radus.b., ale nejde jí se přihlásit, jak psala. :wink:
23. únor 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, nene jak píše Verča házela odkaz s těma stolama jako radus.b. tak proto jí asi smazaly, teď má radus.b.. :wink:
24. únor 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak tu druhou tečku jsem nezaregistrovala :sweat_smile: Ale vím, že Radce nešlo přihlásit ani pod tím Barnovi :wink: Tak jsem si myslela, že jde o tenhle nick :slight_smile:
24. únor 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda major Zeman proti vám hadr, já jsem si vůbec nevšimla nějakýho rozdílu v nicku s tečkama :grinning:
24. únor 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

luk-jj jsou to fotky z aqua palace v praze,byla jsem ted v neděli a super,ale asi víš určitě tam jezdíš když si to poznala vid?

pitrs-koukám že lukášek už měl taky rok,krásný dortík i výzdoba,musím pochválit nápad lucianky fakt je to moc hezké,už mám taky nakoupený balonky,svíčky a nápad na dort,máme to taky za dveřmi...

Lucianka -jak jsem psala super nápad na výzdobu máme vymyšleno podobně :wink: Teda a malej je taky už velkej kluk co a kdy bude druhé plánujete???

Veru-a ty na dobro doma už žádná cizina???a kde máš u nicku snž??? :slight_smile:

Jinak kubík nám v neděli začal chodit a v pondělí už i utíkal :grinning: je to krásné ale zároven takové smutné už se nechce moc chovat všude jen chodí :frowning2: :wink:
24. únor 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, žádný smutnění, prostě už máš doma velikýho chlapa skoro batolátko, žádný miminko :wink: Aquapalace jsem poznala, protože tam jezdí brácha trénovat klienty...kde jsi toho Kubulku měla schovanýho (ani deko navíc)? Postavu by ti mohla závidět leckterá 15tka :grinning:
24. únor 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Markét... druhé asi bude... někdy :grinning: Zatím ne. Lukášek byl hodně uplakané miminko, takže to na mě zanechalo "následky" :sweat_smile: Navíc je to hrozný raubíř, kolikrát nevím, kde mi hlava stojí :slight_smile: Takže na druhé se zatím vůbec necítím. Mám v plánu jít na chvíli do práce a pak se uvidí. Buď bude nebo nebude :wink: dřív nebo později... to záleží na osudu :grinning: Nechci nic plánovat, protože jsem v tomhle pověrčivá a vím, že plány většinou nevycházejí - aspoň u mě. :wink:
To je teda Kubík šikula :slight_smile: Lukášek začal regulérně chodit 16.9. - 4 dny před 1. narozeninami a zároveň na naše 1. výročí svatby :grinning:
A gratuluju k opravenému profilu :wink:
24. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je sranda...Tadeášek začal chodit 21.7. - taky na naše výročí svatby :grinning: Asi nám kluci chtěli udělat radost.
24. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já si to pamatuju :grinning: Psala jsi to :wink:
24. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
nick mi nesmazali,ani nevim,že bych porušila pravidla,to by mě snad o tom informovali ne?
Prostě mi na "barnovi" a "Radus.b. nejde vložit heslo. Dokonce mi to píše,že oba nicky na můj mail existují,takže smazaný nejsou. Nejvíc mě štve, že jsem měla v IP uložený důležitý zprávy a Admini nereagovali na moje maily :frowning2:
24. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen v rychlosti zdravím. Byla jsem dneska venku na procházce s H., totálně jsme promrzli, až jsme nakonec skončili u televize s hrnkem čaje v ruce.
Markét, napíšu IP. :wink:
24. únor 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, taky si myslím, že nick nesmazali... protože kdyby smazali, smazali by se i všechny příspěvky pod tímto nickem :wink: To vím z vlastní zkušenosti :grinning:
25. únor 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Děkuji za přání k svátku. Jste zlatíčka.
To je neuvěřitelný jak nám ty děti rostou. Když si to takhle projíždím, tak si říkám, že jste těm dětem museli nějakej měsíc přidat-vždyť je to nedávno co se narodili. Nejvíc mě dostala Peťka-Lukášek už má rok-neskutečný. Já si pořád říkám, že nechodí mezi nás, protože s miminkem nestíhá a najednou koukám na fotky z oslavy- pamatujete před rokem jsme měly sraz v Delvitě a Peťka byla 2v1.
Lukáškovi dodatečně gratuluji.
25. únor 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a ty jsi porušila pravidla? Já fakt nevim, kde je zakopanej pes. :confounded:
25. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě přijde docela divný, že ti vůbec neodpověděli...aspoň napsat stalo se to a to a proto nick nefunguje...ale takhle nechápu :confused:
25. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky!!!!

Ahoj Markét :slight_smile: Týýý brďo já tě nějak přehlédla :sweat_smile: VÍTEJ!!!! Téda to je fofr ještě nedávno jsme se viděly na BRMS a teď už tady :wink: Kubíček je kouzelnej :dizzy_face: Děkuji za pochvalu oslavy :wink:

Leni to je viď??My povídej přijde mi to jako včera co jsme byly v Delvitě a já se valila jako sud :grinning: :dizzy_face: Ale s tebou to je to samé, taky si tam říkala že miminko až za delší čas a to už si snad byla těhotná viiď?? :dizzy_face: Je to hrozný jak to letí :slight_smile: A co Kačenka??Jak roste??Prosím prosím o aktualizaci albíčka :slight_smile: Děkujii

Raduš psala si Kristě??Asi jo viď!!Mě blokovaly inzeráty :angry: já jí napsala a bleskově mi odepsala zpátky :slight_smile:
26. únor 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Raduš, porušila - 2 nicky :sweat_smile:
Peťko, proč Ti blokovali inzeráty? :astonished:
26. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí protože jsem měla inzerát velkýma písmenama, no chápeš to?? :angry: já vím je to v pravidlech, ale to přece stačilo napsat, inzerát porušuje pravidla, oprav si to!!Hodili mě na černou listinu inzerentů jako kdybych byla ten největší nespolehlivec či co :angry: :unamused: Přišla jsem na to náhodou, jinak by mi to ani nikdo nedal vědět :angry: Byla jsem dost naštvaná a chtěla to raději smazat, připadala jsem si jako blbec :sweat_smile:
26. únor 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

děkuji za přání k svátku :slight_smile: a dodatečně přeji Lenče i já :grinning:

Peťul to je teda síla,že tě za to daj na černou listinu :astonished:

Markétko gratuluji ke Kubíkovo chození :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ani se nenaděješ a bude ti utíkat za holkama :grinning:

Luky byl teď od pondělka doma,neb měl zase kašel a dnes měli ve školce karneval,tak jsme ho tam dali,když už měl ten kostým :grinning: a MM říká učitelce,žá má ještě trochu kašel a ona " tady maj rýmu a kašel všichni" tak jako nevím,to ho mám mezi ně dát,až se uzdraví??????? už mě to fakt štve,protože většina mamin je rodičáku,tak to si je nemůžou nechat nastydlé doma? :confused:

jinak se musím pochlubit,že jsem se dnes zařadila mezi řidiče :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko, tak to teda zírám :astonished: Mně teda upozornili, že mi smazali fotku mamky ze svatby (OK, nemá to nic společného s dětmi, nemá to v albu co dělat) Ale upozornili mě :wink: Což jsem fakt ocenila :slight_smile:
Leni, gratulace k řidičáku :wink:
No a se školkou - tak to většinou bývá - maminky na MD příp. RD si chodí pro děti do školky poslední a dají je tam i s nudlí u nosu :frowning2:
26. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já už ti gratulovala ale ještě jednou gratuluji i tady :slight_smile:

To je co??Taky jsem koukala, juknu na inzeráty a koukám že jsou žlutý tak píšu kristě co to jako je a ona mi hodila odkaz na tu černou listinu, no čuměla jsem jako debil fakt,pardon za výraz :slight_smile: A proč bys tam jako nemohla mít svatební fotku mamky, vždyť ostatní holky tam taky mají svatební fotky :confused: Nestačím se divit :confounded:

Lucí souhlas je to tak :unamused:
26. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko, no, svojí svatební fotku bych tam asi mít mohla :grinning: Ale babičky prostě ne... nevím proč, neřeším. Nesouvisí to (asi) s dětma :grinning:
26. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to přijde jako naprostá blbost,mě smazali v nicku fotku,jenom kvůli tomu,že jsem tam měla jenom Kubíka,prá tam musím být já. :angry: Kruci tak je to diskuse o dětech,tak proč bych ho tam nemohla mít :angry: :cry: :rolling_eyes:
A to že někomu mažou fotky už i s deníčků,to je fakt kravina to jsou normálně s prominutím paka,jako snad je to osobní album,tak si tam můžu dávat fotky jaký chci ne? :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, že tu rozebíráte admini. Zrovna včera jsem měla v IP že mi na BRMS smazali fotku v albu, kvůli rozporu s pravidli, ani nevím jaká zmizla, ale asi jsem tam měla 1 navíc s Míšou v druž. šatičkách.
26. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí jasný ale stejně :unamused:
Kačí souhlasím :slight_smile:
Koukám že jsme na tom všechny stejně :unamused: Jsem zvědavá co zmizí mě, Lukáškovo dres,dort jelikož to tam asi nepatří nebo co :angry: Budu si muset přečíst pravidla.
26. únor 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš jojo smazali ti Mišulku v šatičkách.Nechápu jako proč??? :angry: No ale alespoň ti to dali vědět :slight_smile:
26. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek