• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Proč smazali Míšu v družičkovských šatičkách? :astonished: To už je trochu postavený na hlavu...
No, upřímně, co si sem některý maminky nebo snažilky dávají do alb, to mi kolikrát hlava nebere :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protože tam můžeš mít s dítkem max 2 fotky a byla tam asi 3x.
26. únor 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fat už síla :angry:
27. únor 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooo jinak ahoj!!!!!!!!!!! :grinning:
27. únor 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Jituš já už tam nenašla žádnou,ty jsi si ostatní smazala?? :confused: už se vám to blíží viď :slight_smile:

Luci děkuji :wink: jinak některý fotky mě taky dostávaj :sweat_smile:

a Peťul i tobě,i když jsme to už probrali po ICQ :slight_smile:
27. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Leni jo smazala jsem i ostatní. Blíží přesně za 4 měsíce, ale mě to přijde stráášně daleko.
Peťul ozvi se někdy až budeš mít časík ju, nemusíme ani courat v tom hnusu venku, můžeme dát čajíček když budeš chtít. Už ať je teploučko a budeme zase venku furt.
27. únor 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím vás. S těmi fotkami s vámi souhlasím.
Jak to vypadá se srazíkem? Je lepší všední den nebo víkend? Začátek, střed nebo konec března? Dávejte návrhy, buď do IP nebo do diskuse. :wink: Já odpoledne můžu kdykoliv.
Užijte si víkendík.
28. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já zatím v březnu nic nemám, jen se musím objednat k zubaři. odpoledne můžeme až později, míša většinou spí do půl čtvtý, tak aby jste to nenaplánovali na brzkou hodinu a brzo to zabalili.
28. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: zdravím už konečně v březnu :grinning:

snad to rychle uteče a bude krásné jaro a teplíčko :sunglasses:

Luky už byl konečně ve školce a příští týden jdou poprvé do kina :slight_smile: akorát se děsím té cesty do města :confounded:

Luci Luk viděla jsem tě s manželem a Tadeáškem kousek od vašeho baráku,někam jste šli a my jeli okolo autem,teda vám to slušelo,jak Tádík šlapal mezi vámi :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak co děláte, že nepíšete? Už brouzdáte na procházkách jako my? Konečně už je nad nulou, jen by nemuselo být tak deštivo.
Co ten srazík?
Můj taťka má sraz se základkou po 40! letech. :grinning: To by mě zajímalo, jestli se navzájem poznají. Ti, co se tedy celou tu dobu neviděli.
Jsem měla zánět močáku, tak jsem dostala ATB. No, když mám donést ranní moč, aby se zjistilo, jestli už jsem v pořádku, tak dostanu MS. :confounded: Já jsem fakt někdy na zabití. :grinning:
5. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, tak Tvoje otázka, jestli UŽ brouzdáme po procházkách mě fakt pobavila :grinning: My s dětma totiž žádné UŽ neznáme, s dětma musíš ven, i když je pod nulou nebo prší :grinning: Takže my "ještě" brouzdáme po procházkách :grinning: Až bude teplo, tak dítko vysadím na chalupě a bude po procházkách :grinning:
5. bře 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, teď jsi mě teda pobavila, to je vlastně fakt, že chodíme ven pořád...kolikrát si připadám jako blázen :grinning:
El, děkuji za pochvalu...přemýšlím, kam jsme šli všichni společně pěšo...možná o víkendu jsi nás mohla vidět - ve všední dny takhle nevyrážíme, Petr chodí z práce až kolem půl šestý :wink:

O víkendu se chystáme do Prahy - původně jsme se chtěli podívat na Matějskou - manža prosil, ať prý ho tam vezmu, že tam nikdy nebyl :grinning: :grinning: :grinning: Ale počasí teda nevypadá vábně, tak možná vyrazíme do Človíčkova - máme ho kousek :slight_smile:
5. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Luci já už nevím,kdy to bylo :sweat_smile:

Veru to je fakt s dětma prostě musíš :grinning: my už naštěstí tolik ne,neb jde třeba ve školce ven a pak třeba s tatínkem na zahradu :wink: ani už nevyžaduje jít ven,když je ošklivo :slight_smile:

chtěla si termíny :grinning: tak já nemůžu 10.,12.,16.,17.,18.,21. a 30.3. :sweat_smile: holt potřebují na odpolední no :rolling_eyes:
5. bře 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no, vidíte to, to mi nějak nedošlo. :grinning: Je vidět, že ty děti ještě nemám. :unamused: :sweat_smile:
Leni, díky za termíny. Já se taky přidávám, že už nemůžu od 27. do 29. března.
6. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky!!

Mě je to jedno já můžu zatím kdykoliv!!!!!!!! :wink:
6. bře 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mně je to taky jedno :wink: Taktéž můžu kdykoliv :slight_smile:
6. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak co jsme se tu přihlásily na srazík, tak nás nejvíce je na termín: 14., 15. a 22. března. Aby to nebylo narychlo, tak "vyhazuju" termín 7. a 8. března. Jestli by jste se stihli domluvit do 11. března, tak bych vám byla vděčná. Protože 12. března budu ve městě, tak bych tu pizzérku domluvila. :wink:
6. bře 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky!!!
Nějak mi zlobí IP a nemůžu vám to všem přeposlat, tak píšu sem.My taky doufám dorazíme děti jsou od včera nemocný ale do neděle snad budeme fit!!
Jinak mi hodina vyhovuje, dorazíme všichni 3.Pááááá :wink:
9. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky IP nešlo :slight_smile:
9. bře 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi IP nešlo :slight_smile:
Nám hodina vyhovuje. Lukášek chodí spát hned po obědě - mezi 11,30 a 12 hod., takže nejpozději ve 14,30 bude vzhůru :wink:
9. bře 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že všechny s tou 15. hodinou souhlasíte. Tak teď jen držte pěsti, aby tam tedy bylo volno. :slight_smile:
9. bře 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem na to mooc zvědavá jak to tam s našimi neposedy zvládneme :wink:
10. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš hlavně,aby nás za chvíli nevyhodili :sweat_smile: :grinning:

Peťul jak jsou na tom děti??

Luky jde zítra poprvé do kina,se školkou :sunglasses: tak jsem na něj zvědavá,co bude vyprávět :confused:
10. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky!!!!!

Leni už je to lepší ale nechci to zakřiknout :confounded: Díky za optání :slight_smile: A co Lukša a kino??Na čem byli?? :slight_smile:
11. bře 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak Míša začíná být nějaká unudlaná, tak snad z toho nic nebude, ale pokud to bude horší, tak raději nepůjdeme, ať nejsou unudlaný všechny dětičky. :frowning2:
12. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě mě napadlo, jestli nebude taťka ochotnej hlídat, tak bych se na chvíli ukázala. No uvidíme, ještě dám vědět.
12. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak hlásím, že pizzérie Bravo je zamluvená na neděli v 15 hodin. Opět vedle toho dětského koutku. Byly tam jen 2 stoly, tak jsem říkala, že nás bude tak 10 - 12. Tak prý ok. Pak jsem dodala a k tomu asi 10 dětí. Ta protáhla ksicht, že jsem měla sto chutí to odpískat. A prý, že se tam nevejdeme. Tak jsem jí řekla, že jsme se tam před rokem vešli téměř ve stejném počtu. Že děti stejně budou převážně v kočárku nebo na klíně. Si asi myslela, že tam děti budou lítat po celé pizzérce nebo co. Jsem vám to chtěla napsat do IP, ale zas je to nějak rozhozený a nebylo kde ODESLAT. Jsem tam chtěla přidat i příjmení, že to je zamluvené na mě... Ale já tam v těch 15 hodin budu. :wink:

Jinak jsem dneska strávila hodinu a půl v čekárně u Dr., a pak za 10 minut jsem byla venku. Tak jsem si udělala radost a koupila jsem si botičky na jaro, už by ta paní zima mohla odejít. :slight_smile: A chtěla jsem si ještě koupit pouzdro na foťák, ale měli jen krátké a nebo zas úzké.

Jituš, to je mí líto, že Miška začíná marodit, tak to vypoťte, ať můžete dorazit. :wink:
12. bře 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Veru, jseš šikulka :dizzy_face: Těch dětiček bude určitě míň, protože Tadeášek měl včera horečku, dneska už jenom zvýšenou a začala rýma - tu teda celkem úspěšně zaháníme cepou. Ale nebudu ho brát s sebou určitě, i kdyby byl v pohodě...co kdyby náhodou něco měl ještě v sobě a nerada bych, aby náhodou někoho nakazil. Já ale dorazím každopádně...Petr mi sám řekl, ať mě ani nenapadne nejít :grinning: Tak si tak říkám, jestli se mě nááááhodouuuu nechce zbavit :grinning: :grinning: :grinning: To mě chtěl ještě v sobotu objednávat na masáž...to je nějaký podezřelý :grinning: :grinning: :grinning: Ale vážně...já dorazím určitě a moc se na vás těším :dizzy_face:
12. bře 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko,
to je mi moc líto, že Tadánek nedorazí. :frowning2: Ale na druhou stranu si ta ženská oddychne, že jí tam Tádík nebude demolovat pizzérii. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tak ať je taky brzy v pořádku. Asi jsme ten srazík měly naplánovat až na květen. :wink:
Jdu koukat na Ordinaci. Tak pa.
12. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, ono si nevybereš...baciláci jsou pořád. Zrovna jsem si říkala, že už jsme byli nějak podezřele dlouho - 6 týdnů - v pohodě. Jsem strašně ráda, že mi nějakej šestej smysl řekl, že s ním v úterý na očkování jít nemám. To mu ještě nic nebylo, ale mně se stejně něco nezdálo a něco mi říkalo, že tam jít nemáme. Holt si na nás ty neštovice a spol. ještě počkají u Dr. v lednici :grinning:
12. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek