• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj Holky tak zatím svojí účast na srazíku nepotvrzuji :frowning2: Lukáškovi opět začalo téct z nosánku a oba stále ještě pokašlávají :frowning2: ale už to není tak hrozné, tak abychom vás nenakazili :confounded: Dorazili bychom moc rádi ale nerada bych aby jste nás pak proklínaly že jsme nakazili dětičky!!Zkusím kdyžtak dorazit sama alespoň na chvilinku, no uvidím!!
Mějte se a páááá
14. bře 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já určitě dorazím sama, Petruš to je škoda, alespoň na tu chvilku sama.
14. bře 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, to je škoda, ale hlavně ať jste fit. Tádík už je v pohodě, ale brát ho s sebou radši nebudu.
14. bře 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky uvidím co se dá dělat ju??Nic vážného už jim není, ale aby nakazili vaše dětičky to riskovat nebudu.Uvidím jak bude zítra malýmu, když nebude mít rýmu tak možná přijdeme :slight_smile:
14. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Petruš, zkus dorazit alespoň sama na chviličku. Ale když dorazíš s dětmi, tak budeme radši. :wink: Tak šup šup, máte na to 24 hodin, aby jste se všichni uzdravili. :wink:
Zítra má být krásně, tak doufám, že bude.
A už se na vás moc těším. :dizzy_face:
14. bře 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dorazím později,ale přemýšlím jestli vzít Kubíka,páč máme v pondělí zápis do školky,tak aby nechytil nějakýho baciláka. :slight_smile:
14. bře 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí neboj já zřejmě nedorazím takže nemáš od koho bacila dostat :slight_smile:

Veru zkusím dorazit alespoň já ale nic neslibuji :slight_smile:
14. bře 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky takže dorazíme :wink: z nosu nám už neteče ale asi se jen pochlubíme a pak bude hlídat taťka uvídme podle situace :slight_smile: Mějte se a brzy pááá
15. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Peťul, to ráda čtu. :slight_smile:
Tak už se na vás těším. Pa, pa.
15. bře 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc mě mrzí,že jsem nedorazila,ale nějak jsem to nestíhala,neplánovaně se mi to protáhlo :cry: Ale příště to napravím :slight_smile:
15. bře 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Lukáškovi se to evidentně líbilo, protože celou cestu domů jsem poslouchala "teta Péťa" a "děti" :grinning: A doma taťkovi říkal "pán" a "tety" :grinning: Takže taťka má dokonalý přehled, kdo všechno tam byl :grinning:
Jsem nějaká unavená, nechápu z čeho :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucí jsem moc ráda že jste doma a v pořádku :wink: Stráááášně moc ráda jsem vás s Lukáškem viděla :dizzy_face: Jééé no to je hezký :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: malej tátovi taky něco v autě vyprávěl ale díky bohu nevíme co :grinning: :grinning: Jseš unavená??Ani se ti nedivím :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak srazík jako vždycky super!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
15. bře 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo Leni El prosím prosím dej pak fotky do alba nebo na rajce stahnu si je, akorát mi pak hoď odkaz a heslo ju????Děkuji :wink: Páááááááá
15. bře 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, bylo to parádní :grinning:
Pán a tety, to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: To teda nevím, co si tatínek bude myslet, co to s náma chodí na diskuzi za pána :grinning: :grinning: :grinning: Tádovi se ta chvilička taky stopro líbila, protože z toho byl tak "auf", že ani neodmlouval, když jsme nastupovali do auta :wink:
15. bře 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí :wink:
15. bře 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to bylo vidět, že se mu tam líbí :slight_smile: Hned se rozeběhl a vůbec vás nepotřeboval. :slight_smile: On se taky vůbec nebojí, viď :wink: To je správný, jen ať se ty dětičky otrkávají :grinning:
Peťul, taky jsem ráda, že jsem Vás viděla... a až v autě mi došlo... já se divila, že Lukášek nosí už 86, ale já ho mám pořád za půlroční miminko a on už je to vlastně velkej chlap, skoro třináctiměsíční :grinning: Takže mi to pak došlo, že se nemám čemu divit :grinning: Ta mikinka by mu byla asi malá :frowning2:
15. bře 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám chvilku než dorazí MM domů, tak zhodnotím taky dnešní den :wink: ....
myslím, že mohu mluvit za Ondráška...rádi jsme vás poznali a viděli, nicméně příští setkání dlouho zvážím, pže si Ondra přivezl domů nějakej syndrom od Lukáška luciankovic...byl jak kdyby mu do kaťat někdo nasypal pytel blech...div, že u babičky nezbořil vše, co mu přišlo pod nohy a ruce :grinning: :grinning: :grinning:
.....ale teď už vážně, bylo to fajn a snad nám to příště vyjde líp a budeme moct dorazit včas a nebudem muset chvátat dom
a jinak asi mohu zatím děkovat bohu, že Ondra nemele pantem viz. "pán" :sweat_smile: , to by mě asi MM přetrh jak hada :sweat_smile:
15. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já s El a Lukáškem jsme čekali, až pro Péťu přijede manža a nakonec nám před nosem ujel trolejbus. Tak jsme čakali na další, to nejelo do Jirkova, tak jsme čekali na další a zjistili jsme, že jsme na zastávce čekali hodinu. :sweat_smile: :rolling_eyes:
Jinak jak už píšete, srazík prostě super!!! A Tádík od Luk se mi taky líbil, jak se mu tam s námi líbilo. :grinning:
Lucí, koukám, že Lukášek tátovi všechno vyžvaní. :grinning:
Kačí, škoda, že Ti to nevyšlo, tak určitě příště. :wink:
Všechny jsem vás moc ráda viděla. :slight_smile:
15. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ale vždyť tam to byl samej pán - číšník :grinning:
Lukýno mele pantem hodně, to je fakt... taťka se ho ptal, jestli jsme viděli nějaký autobus (teď je na ně ujetej a chodíme na procházky na autobusák :grinning:) a on hned "mňau" :grinning: V Cv jsme totiž viděli autobus a na něm byl tygr :grinning:
Já prostě nemůžu dělat nic nepřístojného ani kdybych chtěla, protože by mě Lukášek hned napráskal :grinning:
No, po dnešku aspoň chápete, proč jsem vloni nechtěla na sraz do hospody :grinning:
15. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty bláho, Luci, ty mi to úplně bereš z pusy...já tady teď sedím a říkám si, že to je divný, že Lukášek už nosí 86 a po šílený ale fakt šílený době mi došlo, že už je to vlastně dávno "ročák" :grinning: :grinning: :grinning:

Jj, Táda je v pohodě - minulý týden jsme s ním byli v Praze v Človíčkově - absolutně nás nepotřeboval, vždycky jen tak okouknul situaci, jestli tam pořád jsme a jel si po svým...vydržel tam 3,5 hodiny :fearful: Průšvih akorát byl, když mu někdo šáhnul na "jeho" kolonu...pořád totiž staví auta do kolon. A nic ho nerozčílí víc než když mu jí někdo naruší :grinning: :grinning: :grinning:

Petí, dětičky naprosto úžasný - Hanička je prostě madam, já z ní byla naprosto mrtvá, když si dávala ten pohár...prostě dáma - tam už chyběla jenom nožka přes nožku :sweat_smile:

Holkyyy, to je šílený, já jsem zase nestihla pokecat o všem a se všema, co jsem chtěla :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andi, to je fajn, že jste dorazili s Ondráškem aspoň na chvilinku, rádi jsme vás poznali "live" :grinning: :grinning: :grinning:
El, no tak snad někdy vyrazíme na nějakou prochajdu, ne? :wink:
15. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já ještě zhodnotim děti......
Lukášek od El a Hanička od Peťky....ani jsem o nich nevěděla, jsou strašně hodňoučký :dizzy_face:
Lukášek od lucianky....to měl bejt Denis postrach ulice :sweat_smile: ....občas to řikám i o našem Ondrulínovi, i když dneska na to nevypadl, ale taky dokáže být neposeda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lukášek (ty woe...to je samej Lukášek a Tádík :sweat_smile:, aspoň se mi to líp pamatuje :sweat_smile: )Peťky je kouzelnej, mimochodem 86 nosí Ondra teď...jsem málem napsala, že jí nosim já :sweat_smile:
a Radky Tádík byl taky takovej klidnější a je krásně okatej.....mimochodem se mi začali na těch prckách líbit ty dělší vlásky, tak to asi taky necháme přerůst :dizzy_face:

a už se mi teď nechce pracovat, po včerejšim tahu nejspíš půjdu brzo zalehnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jak jinak než že srazík byl super, jen mě mrzelo že jsem nemohla vzít Mišku sebou, ta by tam lítala s ostatními a byla by nadmíru spokojená.
15. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,taky jsme vás rádi viděli,bylo to parádní,občas potřebuji zpestření :grinning:

jo jo, dětičky byli skvělý :slight_smile:

mějte se krásně,papapa
15. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Radu, teď koukám u tebe v albíčku na tu fotku, jak jsi o ní včera mluvila...Tádík je fakt vymóděnej jako nějaká dámička :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jj, Tádík je parádní :grinning: Lesk na rty u nás taky frčí, akorát si to Lukýno matlá na tvář :grinning:
No a asi se mu na srazíku opravdu hodně líbilo, protože se v noci probudil a když jsem k němu šla, tak z polospánku povídá: Děti :grinning: Asi v něm dětičky zanechaly silné dojmy :grinning:
16. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šmarjá, bobeček maličkej, tak ono se mu o tom i zdálo :grinning: :grinning: :grinning: My jsme měli dneska velkej malířskej den, od rána jsme pořád jenom malovali - docela mě potěšilo, že Táda rozluštil všechno, co jsem namalovala - dokonce i žirafu rozkodoval :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my byli dneska u zápisu,z netu jsem si stáhla přihlášku a ráno jsme šupajdili k doktorce,aby nám jí potvrdila,když jsme dorazili do školky v 7:58 (zápis začínal od 8:00)tak už tam bylo asi 20 rodičů s dětma,no nic,dostali jsme se na řadu a paní ředitelka mi řekla,že musíme mít přihlášku od nich,která je prý jiná a tu si nechat potvrdit,taky neví jestli by nás vzali od 5 září nabo až od 1 října,protože Kubeš je 4 září,tak prý kvůli rodičáku.Takže jsem vzala přihlášku a letěla znovu k doktorce,jenže ta mi řekla,že si pro ní mám přijít zítra,takže ráno musím k doktorce pak k Tátošovi do práce,aby mi jí podepsal(doufám,že ho pustí na bránu)no a pak odnést přihlášku do školky a čekat až nám nevim kdy řeknou výsledky zápisu.
Měli by jsme tam mít protekci,ale ředitelka nic nenaznačila,tak nevím jak to bude.
16. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vogo a jako proč teda mají přihlášku na netu, když pak chtějí "svojí" :angry: Jako hlavně, že všude říkají, jak chtějí všechno zjednodušit, být flexibilní apod. když to stejně ve finále nefunguje??? To je čím dál tím větší kocourkov a ještě se pak člověk klepe, aby mu dítě do školky vůbec vzali :confounded:

Kačí, držím palce, aby vám to dobře dopadlo :wink:
16. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko ty jo ty si navymýšlejí. No budeš mít slušnej frmol, alespoň aby ti Kubu vzali.
16. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek