• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Jinak v nemocnici se stalo naším nejoblíbenějším slovem "Ano" :grinning: Odpovídá tak naprosto na všechno :grinning: I na otázku, co si dá k jídlu... Začne se usmívat, kývat hlavičkou a říká: Ano :grinning:
31. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, to je mi líto, ale určitě už to bude jen lepší :wink:
my jsme si tim prošli v létě a Ondra měl taky špatný jaterky, ale když jsme pak šli na KO, tak už to bylo OK :slight_smile:
31. bře 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teď dorazila s oslavy, ale jsem nasratá, ani jsem se moc nebavila, pže jsem v půlce zjistila, že jsem cestou do kanclu ztratila občanku a prachy :confounded:
to zase bude lítání a doufám, že dostanu pokutu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda Luci, co to čtu? :frowning2: A já jsem si pořád říkala, že vám určitě zabraly ATB, jak jsi psala minulý týden a užíváte si na chatě - ty testy budou určitě následek toho průjmu, jak to má chudáček rozhozený. To je dobrý, že Lukášek říká na všechno "ano" - Táda je děsnej negativista (to mu včera řekla kardiolog :grinning: ) u nás je téměř na jakoukoliv otázku odpověď "ně, ně, ně" :grinning:

Já si vůbec nedovedu představit, jak Tádu odvezou na sál - podle mě jim normálně zdrhne z toho vozejku :grinning:
1. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
luk, to mu nebudou dělat v narkoze :confused:

já jsem si teď vyřídila novou občanku, naštěstí jsem platila jenom 100,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na policie se to už dávno nehlásí, tak jsme tam jeli zbytečně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš, děkuju.
Luk, tak to je super, že Tadánek má srdíčko v pořádku v rámci možností. A s tou kýlou, určitě vše dobře v září dopadne. :wink:
Andí, gratuluju k čůrání do nočníku bez nehod. :slight_smile: A k ukončení boje s daněmi, snad si na chvíli teď odpočineš. Ondrášek je kluk, tak si to v té plíně musí přerovnat, no. :grinning: S těmi doklady a penízky, to mě mrzí. :frowning2:
Lucí, Lukáška je mi moc líto, takový maličký, a už špatný jaterní testy. Budu na vás myslet v pátek. :frowning2: Snad je to jen tím průjmem.
Jsem dneska chtěla dělat polevu na velikonoční perníčky a zjistila jsem, že mám jen 1 lžíci moučkového cukru, tak to bych toho asi moc neudělala. :sweat_smile: Místo toho jsem šla mýt boty, že jsem se do toho pouštěla. Zjistila jsem, že černé boty na podpatku jsou trochu K.O., protože se mi do podrážky zapíchl šutr, že jsem ho musela vyndavat kleštěma - a to jsem měla u obou bot. Ale nepoteče naštěstí do nich. A další zimní boty - tak u obou mi praskla podrážka, takže si budu muset koupit nové na příští zimu. A já ty boty měla tak ráda. No, alespoň si do nich nebudu muset kupovat nové tkaničky. :sweat_smile:
1. dub 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andi budou, ale ta se dává až na sále, ne? Nebo já nevím :confused: Jo a taky jsem málem zapomněla gratulovat k nočníkování - Ondrášek je šikula. Já to teď nebudu lámat a počkám na léto na chalupu - momentálně to u nás s nočníkem vypadá tak, že akce proběhne jen tehdy, když ho na něj posadím, jinak s ním dělá jenom samý blbosti. Zrovna před chvílí za mnou přijel na odrážedle a nočník měl na klíně, tak nevím, nevím, jak to u nás dopadne :grinning: :grinning: :grinning:

Teda Veru, velikonoční perníčky - hmmm, to bych si dala říct :wink: Já doma nic velikonočního nechystám, příští týden jsme v Praze - musím kvůli tomu pasu. A na velikonoce budeme na chalupě - už se na to fakt těším.
1. dub 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak Táda vykoná akci aspoň, když ho na nočník posadíš - Lukýno ani to ne :angry: Zeptám se, jestli bude čůrat, řekne Ano a pak ho tam zabavuju třeba i půl hodiny a kde nic tu nic :angry:
Narkozu mu dají až na sále, ale než ho tam odvezou, tak nejspíš dostane nějakou "oblbovačku" - my dostali tenkrát v tom Ústí takové kapičky. I když Luky mi po nich oblblej nepřišel vůbec :grinning:
No a Lukýno sice řekne Ano, ale já nevím co teda chce a on se pak rozčiluje, když mu nabízím něco na co nemá chuť :grinning:
1. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jak to v tom Ústí vlastně probíhalo? Mohla jsi u něj být úplně pořád nebo ne? Já si to vůbec nedovedu představit. Doufám, že ty pokoje pro maminky budou blízko - třeba v Motole je to tuším v úplně jiné budově.
1. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, my jsme to měli ambulantně, takže je to trochu jiné... ale všude v papírech se psalo, že před operací budu s ním na přípravném pokoji a pak bude dospávat taky tam. Bylo z toho poznat, že jsou ty pokoje někde u operačních sálů.
U nás to bylo tak, že jsme tam na 7,30 dorazili, dostal kapičky a museli jsme čekat... Bohužel v nějaké čekárně, pokoj jsme neměli :frowning2: kolem 9 hod. jsme šli do kabinky, tam jsem ho svlékla do bodýčka a přišel si pro něj zřízenec. Lukýno dostal na hlavu čepičko a odnesl ho. Slyšela jsem, jak mu Dr. říká, že je hodný, zabrekl a už jsem neslyšela nic. Neměla jsem hodinky, ale asi tak za 5-10 min. mi ho Dr. přinesla... už byl vzhůru. Pak jsme ještě čekali 2 hod. v té čekárně, jestli nezačne zvracet a mohli jsme jít domů. Takže to Ti asi nepomůže. :wink:
1. dub 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Luci to mě mrzí s těma jatýrkama,zítra na vás budu myslet a snad to bude ok,určitě to bylo jen z toho průjmu :wink:

Luk super zpráva,že je vše ok,to uteče jak voda a Tádík bude mít po kýle :slight_smile:

andílku gratuluji nočníčkování :dizzy_face: :dizzy_face: to víš,teď už Ondrášek poznal na co ho má,tak s ním musí udržovat kamarádský vztah :grinning: co se týče tříkolky,tak Luky se nechával nejradši vozit,šlapky měl daleko,tak na ně dlouho nedošáhl,ale odrážedlo u nás vede ještě teď :sweat_smile:

Verčo aspoň budeš mít zas nové botky :wink: já měla letos to štěstí a dvoje kozačky jsem reklamovala :unamused: za jedny jsem si nechala vrátit penízky a druhé opravit a fungujou dál :slight_smile:

jinak my jsme byli včera v lesoparku,tak jsme si to užili a viděli malé tuleňátko :dizzy_face: :dizzy_face: pak jsme na zahradě opékali buřtíky :sunglasses: akorát na mě někdo plivnul bacil a jsem trochu nastydlá :angry: v práci mi včera naplánovala tři šichty a dneska mi z toho zas jednu vyškrtli :sweat_smile: :rolling_eyes: no aspoň budu mít volnej víkend,tak snad bude hezky :dizzy_face:

taky pomalu začnu dělat velikonoční výzdobu,včera jsem zasadila zrní na osení,tak snad vyleze...Lukša se hrozně těší až zas budeme malovat vajíčka :grinning: taky se chystám na okna :unamused:
mějte se fajn :sunglasses:
2. dub 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,
luci, pfuj pfuj pfuj...ať je Lukýno OK :wink: :dizzy_face:

holky, ono s tím nočníkem to nebude tak horké, ale občas ho donese, né vždy...takže asi tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

okna jsem nečekaně umyla včera odpoledne, něco mi odpadlo (chlastačka s kolegyní :sweat_smile: ), tak jsem vyšúrovala 4 okna, dneska mě čekaj ještě 2 (možná 3 ...na chodbě je vcelku čisté :slight_smile: )

odpo asi zavítám do Globu, juknout na nějaký velikonoční dobroty, ať tu taky něco máme,
osení nesázím, ale nějakou výzdobu asi udělám a vejce barvím jen v cibulových slupkách, občas jsem dělávala i z potravinářských barviv, ale nějak si řikám, že si přece Ondra něco vykoleduje (výhoda chlapečků :sweat_smile: ), tak toho moc dělat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

el, já se bacilů už nemůžu zbavit skoro 14 dní, jeden den je to OK a druhej den zase chrchlám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no já už mám dneska na půl vařeno, dělám roštěnou, tak to jdu stáhnout z pece :wink:
pěknej den :slight_smile:
3. dub 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Andi, teda ty jsi pilňuše - okna umytý, navařeno :grinning: :grinning: :grinning: Já mám teda okna taky umytý, ale včera jsem se chystala na žehlení a chytnul mě tak brutální záchvat migrény, že jsem skoro nevěděla o světě a hlavu měla neustále v míse :angry: :angry: :angry: Takže jsem žehlila dneska ráno.

Na velikonoce se děsně těším - budeme na chalupě. Táda už má nachystanou pomlázku a košíček na hodování, tak jsem zvědavá, co přitáhne :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska odjíždíme do Prahy a máme s Tádíkem na příští týden pěkně nabitej program - zítra dopoledne se chystáme na do Zoo - táta to slíbil sestřenky holčičce za vysvědčení, tak půjdeme s nima. Odpoledne se chystáme na rodinnou oslavu - bude tam spousta dětí, tak se těším, že se s nima Tádík vyřádí na zahrádce. V neděli mám domluvený srazík s kamarádkou a jejíma dětičkama. V pondělí vyrážím kvůli tomu mému slavnému pasu. A až do čtvrtka mám domluvené srazíky s kamarádkama a dětičkama.

El, já to osení měla vždycky hrozný - jenom sem tam ňáká tráva - jako na okrasu fakt néééé :grinning:
3. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Konečně jsme se dočkali jara,je fakt úžasně,taky pořád někde lítáme,každý den máme něco naplánovaného a tak nám ten týden pěkně utíká. Na příští týden už máme taky až do neděle nějaké akce :grinning:

Chudinek Lukášek,tak ať to není nic špatného, je brzy fit a může běhat venku

Jituš-Andílku my tu tříkolku máme taky,dám fotku do alba,Tadík ji dostak k 1. narozeninám od tchána, tak jsme jezdili už loni v létě a na podzim. Tadík kolo(říká tak tříkolce) miluje, ven chodíme pouze s nim,je z něho vážně nadšený,já už tolik ne,přijde mi jako kšut,je to takový rozhrkaný a blbě se mi s tim zatáčí. Ale prej je to jedna z nejlepších tříkolek ne trhu. Je fakt,že nemám srovnání s jinou jsem nejezdila. Jezdim pouze s kočárkem a to je jiné povozeníčko :grinning: asi jsem moc na tříkolku náročná :grinning:

já to s úklidem moc nehrotim,velký úklid byl na Vánoce :grinning: ,uklízim průběžně každý den,ale na ty okna se musim taky vrhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak já zas letim,papapa
3. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsme dneska byli na UZV a jatýrka jsou OK, slezina trochu zvětšená, ale to bývá - po gastroentritidě. Jen se dr. podivovala, že nemá zvětšený ty jatýrka, protože ta slezina se zvětšuje, když jsou zvětšená játra. Každopádně je to OK.
Odběry dopadly líp, snížilo se mu to na polovinu. Takže po Velikonocích máme jít na další odběry, tentokrát už k naší Dr. Jen má Lukášek pořád ještě dietu, tak nevím, jak na Velikonoce :frowning2: Určitě si vykoleduje nějakou čokoládku :slight_smile: No, snad se nic nestane, když mu trošku dám :grinning:
My jsme od té doby co jsme se vrátili z nemocnice každý den na chalupě :dizzy_face: Jsem nadšená, protože tam má Lukášek volnost... nemusí v kočárku nebo jít zrovna tam, kam potřebuje máma :grinning: Celé dny tráví na písku, hrozně ho to baví.
3. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,

Raduš, díky....jak to tak vypadá, nechám to zatím být, včera jsme byli poprvé venku s odrážedlem a sotva dosáhl na zem, tak divně na tom poskakoval a moc dlouho u toho nevydržel :sweat_smile:

luci, jsem ráda, že už je Lukýno OK :dizzy_face: a s tou chalupou se ti nedivím, já jsem včera byla s Ondrou na zahradě, ale popsala jsem snad půl role hajzlpapíru s požadavky na tatínka, aby to tam zkulturnil a zabránil nehodám, který tam na Ondru číhaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

já taky nějak přehnaně neuklízím, ale ty okna to už potřebovali, když nám sem začne svítit sluníčko, tak je tu hned všechno vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lucí jsem ráda že Lukášek už je vpohodě a testy dopadly dobře :wink:
holky mi máme na chalupě ještě i sníh a plno vody z něho, jinak bych tam byla určitě raději než tady.
4. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucí, jsem ráda, že Lukáškovi ty testy dobře dopadly.
My byli dneska na Matějské a v lomu Česká Amerika. Počasíčko nám přálo, tak to bylo super, jen mě děsně bolí nohy.
4. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jsem zapomněla. Babička už je z nemocnice pryč. Už je vše v pořádku. :slight_smile:
4. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky!!!

Lucinko jukám sem po hodně dlouhý době a čtu takový zprávy :frowning2: Ale jsem ráda že o pár stránek sem už je vše v pořádku :wink: Vy máte ale trápeníčka, hlavně že je Lukášek v pořádku, držíme pěstičky ať už vás nic netrápí ju??Dej mu za nás velkou pusinku :dizzy_face:
6. dub 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak občanka se našla, teda spolužák ze základy ji našel, sice mu to trvalo týden, než mi ji vrátil, ale aspoň tak :dizzy_face:
prachy asi prochlastal, ale to nebudu řešit, za odměnu jsem mu nabídla paňáka, až bude slezina :sweat_smile:

s Ondrou jsme si teď užívala krásných 3 dní, počasíčko se vydařilo, Ondra ani nechtěl chodit domů, dělal pěkný scénky :sweat_smile:
dneska jsem si nakonec koupila osení, už vyrostlé, napíchala jsem do všech květináčů vajíčka, zajíčky, kytičky a kuřátka :slight_smile: v ošatkách mám kraslice a čokovajíčka, ty teda se zavřenýma očima raději obcházím obloukem :sweat_smile:

no tak jdu zase makat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravíme vás ze sluníčkové Prahy - taky s Tádíkem vyrážíme neustále do parků za kamarádama - dneska jsme byli venku od rána až do půl čtvrtý - nabrali jsme svačinku a obídek s sebou a bylo to parádní.

Pas už mám vyřízený - byla to rychlovka - akorát docela trvalo to snímání otisků prstů - nechtělo mi to vzít levý ukazováček :grinning: 23/4 už si pas můžu vyzvednout.

V sobotu jsme byli v zoo a bylo to naprosto super - byli jsme hned ráno, takže jsme se vyhnuli těm davům, co tam byly odpoledne - včera jsem četla v novinách, že byl překonaný rekord v návštěvnosti.

Zítra se chystámena velikonoční trhy na Staromák a odpoledne na Vyšehrad - o víkendu jsme tam nemohli kvůli bezpečnostním opatřením u Kongresového centra. Bylo to ale naprosto v pohodě v televizi to všechno strašně přeháněj - podle zpráv na Nově to vypadalo jako bysme tu nemohli ani vylézt z domu.
7. dub 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem to zkopírovala z termínu ... :wink:

tak jsme se vrátili z hřiště, teda vysypala jsem z něj snad celou horu písku a kamínků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
samo jsem zapomněla foťák a to nás šlo dneska víc, že by mi nebylo blbý ho samotný tahat :confounded: no tak příště :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak Ondra super vylejzá na klouzačku, perfektně se zhoupne a frčí dolů jako blesk :sweat_smile: :dizzy_face:
no ale závěr na hřišti neměl chybu, chtěl si půjčit odrážedlo nějakého chlapečka, v tu chvíli jsem řekla že ne...nevím, zda jsem udělala správně, ale důvody k tomu jsem měla ...1. na našem pořádně nedosáhne na zem, 2. doma ho to nějak nebere, byli jsme 2x před barákem a odrážela jsem se já :sweat_smile: a za 3. co když si pak bude chtít půjčovat i od jiných dětí a ty nebudou chtít půjčovat, nemůže mít přece všechno nebo jo :confused:

to jsou prekérní situace, nebylo mi líp, když jsem měla hafo práce a takovýhle hovadiny neřešila :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

no ale zpátky k věci, samo že ho to strašně naprdlo, jako že mu to nechci dovolit a scénka jako vyšitá, válel se po zemi, vztekal se a řval jak tur, ještě že tam se mnou byla mamina a její manžel, jsem si nepřipadala tak trapně :sweat_smile:

no, co budu si muset začít zvykat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. dub 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luk, užijte si trhy, taky bych se jela podívat :dizzy_face:
7. dub 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
koukám že si taky užíváte počasíčko :wink:
mi dneska přenechali Míšu na dopoledne babičce, šli do MC ještě s tetou a bratránkem. A mi dva jsme si vyjeli na bruslích do bezručáku na první mlýn, no parádička. Jen se teprv na nich učíme, tak mě od pádu pěkně bolí prdel. Odpoledne jsme byli na velikonoční akci v MC a Míšu stejně nejvíc zajímal písek a dostat jí na nějakou akci byl nadlidský úkol.
7. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš, koukala jsem, že jsi změnila šaty. A udělala jsi dobře. :wink: Ty "nové" Ti sluší mnohem víc. :dizzy_face:
My včera byli v Baumaxu, a nakonec jsme to vzali přes cyklistickou stezku podél Skanzenu, přes Březeneckou podél přivaděče. Tak jsme se hezky prošli. To počasí je super!
8. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Musím Vás všechny pozdravit, ať taky víte, že jsme pořád s vámi :dizzy_face: .
Nemám tolik času, abych stačila na vše reagovat, tak jen v rychlosti přejeme, ať se vám vyhýbají starosti a nemoce.

My se s Kačkou máme dobře. Začaly jsme s příkrmama a musím zaťukat, že nám to docela jde. Baští o sto šest. Zatím jsme teda u mrkve, brambor a brokolice. Jen nevím, zda jí mám potom dávat něco pít. Mimo beby mi nic nepije (nedávám jí) a když teď vlastně nemá tu jednu polední dávku, tak jí třeba to pití chybí-prosím poraďte zkušené matky.

Jinak nás příjemně překvapila. V neděli jsem jí dala na zem v obýváku a jdu pro něco do kuchyně. Přijdu a ona si klidně SEDÍ. Sama si poprvé sedla. Bylo vidět, jakou má radost. A od té doby sedí skoro pořád. Já jí teda do ničeho nenutím, nechávám to všechno na ní, a´t si dělá co chce.
V pondělí ráno to vyprávím holkám v práci a jak jsem měla malou na klíně a ona se smála, tak jí koukám do pusy a říkám-no tobě roste zub. Už jí prosvítá v dásničce. Pořád jsem to hlídala a nic a teď nic nehlídám a on si klidně vyroste :grinning: .
Tak to je vše-my jdeme courat, když je tak krásně. Ahoj
8. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Verčí dík za pochvalu, byli úplně nové tak jsem je hned musela zkusit :wink:
Leon Kačka je teda šikulka veliká a s tím pitím bych to moc neřešila, zkusila bych dávat po tom jídle cucnout čajíku či šťávičky, ale pokud by to nechtěla tak bych nenutila. A zkusila bych z hrnku s cucáčkem jestli se jí to nezalíbí. Já to tak v šesti měsících začala zkoušet a za měsíc z něj pila. Ale na flašku nebyla zvyklá, tak to asi moc nepůjde.
8. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, já jsem Lukáškovi po příkrmech vždycky pití nabídla. Z hrnečku... právě proto, že neměl tu svojí dávku mlíčka :wink:
A Kačka je šikulka :wink: A gratuluju k zoubkům! Lukášek teda v 6 m. taky seděl, ale na zuby jsme si počkali do 8 m. :grinning:
8. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,prosím chtěla bych vás poprosit o radu.Sháním nějaké super oblečení...protože i když jsme teprve v prvním trimestru,tak už si připadám jako velryba :grinning: a dostala jsem tip na obchodu u vás v CV...mělo by to být v Klostermannově ulici...na netu mají super stránky..jenže jsou tak super,že mám strach,aby tam obyčejné tričko nebylo za 2 tisíce :frowning2:
Nemáte s ním někdo zkušenost???Moc díky Jana
www.tehotenskamoda-ul.cz
9. dub 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek