• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahojky el utíká to moc, roste jak z vody za chvíli jí bude i 62 malá. Jen začala trpět na exémy tak se chystám na kožní. Já mám pro změnu od včera zase bolavý prso, aspoň že teplota hned zmizla. Mi včera bylo mizerně.
5. srp 2007 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ahoj Jituš :slight_smile:

a nebouchla tě do něj malá?? my měli nějakou jednodenní vyrážku na bříšku,zádech a kolem krku,ale naštěstí to zmizlo...nejsou to u malé ejn potničky??rostě pěkně :dizzy_face:
5. srp 2007 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebouchla já už to měla třikrát je to náběh na zánět ale zatím vždy jsem to rozehnala a vypadá to že to bude dobrý. S vyrážkou jsme už byli u dětskýho, potničky to nejsou ale po tom co nám napsal to měla ještě horší, jsem jí začala mazat zase jen slun. olejíčkem z lékarny a zlepšilo se to a dnes to má zas zarudlý.
5. srp 2007 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je blbý,že by třeba alergie na sluníčko? :unamused: s tím prsem jsem to občas taky měla,ale většinou mě malý bouchl nebo jsem měla moc mlíka,musíš to rozmasírovat a dobrý je tvaroh,přiložit studenej a druhý den to bude lepší :wink:
5. srp 2007 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
naštěstí vím co s tím prsem dělat :wink: taky je to dnes lepší. s tím exémem já jsem atopička tak to asi zdědila po mě a bude hodně citlivá. Jinak sluníčko naše mi dnes sama usnula v postýlce a nebudí se, stal se asi zázrak.
5. srp 2007 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
el a srazík se nekonal, nakonec jsem šla sama se švagrovou má 14ti měsíčního klučinu, chtěla vás taky poznat
5. srp 2007 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mě to moje sluníčko usnulo teď :angry: :angry: nespal totiž po obědě a když jsme šli vyprovodit kamarádku,tak mi usnul v půl sedmé v kočáře,takže pak už nechtěl spát :angry:

srazík je škoda :unamused: ,nechcete se přidat ve středu???
5. srp 2007 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubíkovi se udělala nějaká vyrážka na stehýnku a pod kolínkem,tak dnes jdeme k doktorce a zjistíme co a jak.

Srazík ve středu,já bych šla,ale ještě dám vědět co nám řekne doktorka ohledně té vyrážky,protože manžel má pásový opar,tak aby to nebylo něco podobného,my iž jsme jedou u té doktorky byli,ale měl to málo a doktorka řekla,že to pásák není,ale teď se mu to rozšiřuje,tak uvidíme. :unamused:
6. srp 2007 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackap tak ať vám to dobře dopadne a není to pásák :confounded: ten prý hodně svědí?a je to přenosné...tak dej zítra vědět,jak jste dopadli,my měli taky vyrážku,ale další den to měl pryč,tak snad to u vás brzy zmizí :wink: držím palce :slight_smile:

Jituš a co ty přidáš se???? :wink: klidně i se švagrovou :slight_smile:
6. srp 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jak se vám vede??? Mě je zatím dobře, zatím žádné příznaky nemám a pořád jen baštím.

vrtule83: To je mi líto teda Michalky s tím exémem, snad to nic není.
bel : mám se fajn a je mi dobře, jím hodně ovoce a zeleniny(hlavně salátové okurky). teploučko tady dnes bylo pěkný. A co jinak ty, jak ti je???
6. srp 2007 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ve středu bych mohla dopoledne, jinak jsme dnes byli na kožním. Mišce se to ještě rozlezlo, něco jí dráždí. Ovoce nejím tak to bude asi prádlo, tak přestanu úplně dávat máchadlo(je dětský), nebo to bude na prášek Lovela. No uvidíme vyzkoušíme. Takže peru i čistý prádlo abych to z něj dostala. Tak budeme mít nějakou míchanou mast a olejovou koupel aby se nevysušovala. Za týden kontrola.
6. srp 2007 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...

El snad bude hezky, tak do toho lesoparku půjdu ráda taky, jen mi kdyžtak pošli instrukce, kdy, kde a tak.... :wink: :grinning:
7. srp 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak nikam nemůžu,od včerejška jen ležím v posteli,je mi hrozně zle a ani nevím z čeho.... :frowning2: až bude líp tak se ozvu :wink: mějte se hezky a pááá
8. srp 2007 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eleanor tak ať se uzdravíš. :slight_smile:

Kubík má na nožičkách ekzém,tak snad mu brzy sleze. :unamused:

Taky bohužel nemůžu do lesoparku,mám práci.
8. srp 2007 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím,že už je mi líp a nemůžu spát,jak jsem přechrápaná :grinning: :sweat_smile:

kackap snad to bude brzy dobré :wink: měla jsem ekzém na základce a to svědění byl teda děs :confounded: ale pak sám od sebe zmizel....teď po těhu se mi občas udělá,ale jen na loktech ale už jen malinko,tak sand to tak zůstane...
takže ta vyrážka je ten ekzém nebo má teď něco jiného :confused: :unamused:

Jituš a co u vás jak to vypadá??má to malá Miška lepší??

Peťulo salátovky já taky můžu,mám v lednici 3 :grinning: ale těhu nejsem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bel počasí teď asi nebude nic moc,tak nevím,kdy se do toho lesoparku dostaneme :sweat_smile: :frowning2:

jinak ostatní zdravím a mizím do postele pááááá :slight_smile:
10. srp 2007 ve 02:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eleanor ta vyrážka byl ten ekzém.
10. srp 2007 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak Miška má tu vyrážku už lepší. Byli jsme v pondělí na kožním a konečně nějaká mastička zabrala. Jo a má to asi buď po máchadle nebo Lovele. No zatím jsem vysadila to máchadlo. Ve středu jsme byli vybrat nárušničky. Tak jí budou ouška zdobit pomněnky.
10. srp 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky po dlouhé odmlce vás opět všechny moc zdravím a zdravím i nově příchozí :wink:Jak se všecny máte, doufám, že moooc dobře :slight_smile:

Jituš gratuluji k narození Michalky a chci se tě zeptat, jestli jsme se neviděly v cukrárně na Březenecký (na rampě) bylo to myslím v úterý 7.8.:wink:
11. srp 2007 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak mi byli na víkend na chatě. No počasí na prd.
pitrs byla jsem to já, já si myslela že to jsi ty :wink: a díky ke gratulaci
12. srp 2007 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš, jééé tak to je super že si to byla ty!!Tak příště se už alespoň poznáme :wink: A co Michalka a její vyrážka a co naušničky?? :dizzy_face:
12. srp 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak všechny lítáte??Asi venku co??My se taky chystáme, tak jenom v rychlosti zdravím a přeju krásný slunečný den :wink: Páček
13. srp 2007 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackap Ahoj katí až budeš mít cestu kolem máš se stavět jinak ahoj všem zde na diskuzy běžím oběd volá a malej taky tak pa :wink:
14. srp 2007 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrs náušničky dostane asi až v září, ale na píchání s ní půjde taťka já bych trpěla s ní. Vyrážka už byla pryč a zase jí vylezla, ale to vypadá že jsem něco snědla ale fakt netuším co.
14. srp 2007 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dablice tak ty už to máš za sebou??No jak to že si nedala dříve vědět!!A popíšeš nám jaký to bylo a co a jak v nemocnici??Měla si malého hned u sebe??To je otázek co :grinning: Měj se a páček

Jituš, já jsem taky říkala, že na píchání oušek s ní půjde taťka, ale nakonec jsem byla statečná a malá taky :dizzy_face: Nechali jsme jí je nastřelit, takže bez krve a pozdějšího hnisání :wink:Plakala jenom malinko a pak hned usnula, takže pak ani nevěděla že jsme jí něco dělali :slight_smile:Chudinka ona se toho s nad nezbaví :frowning2: Snad bude brzy fajn a ty se hlídej co papkáš :slight_smile:

A kde jsou ostatní???
15. srp 2007 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Dablice asi se stavím v pondělí po plavču.
15. srp 2007 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jo už ho máme doma v nemocnici to šlo až na to že jsem ležela 3 dny na porodním sále jinak pohoda odtekla my plodovka a musela jsem čekat nejhorší bylo že my ty 3 dny nedovolili jíst nic jiného než jogurty kuli tomu kdyby se to náhodou rozběhlo tak abych měla prázné břicho.Jinak malého jsem dostala 2 den ráno v 8h po snídani jelikož mě teprve v 23h přivezli na pokoj po porodu no nic mizím k malému pa
15. srp 2007 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káto na pondělí snad nic nemáme když jo dám vědět ju jinak budem tě čekat
15. srp 2007 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrs a u koho jsi nechala malou píchat. Nám řekla dětská že to píchne jehličkou, ale přemýšlela jsem o nastřelení a nevím co to obnáší (oboje). Můžeš poradit?
15. srp 2007 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dablice gratuluji k Tomáškovi :grinning: Přeji hodně štěstí a ať dělá samou radost
15. srp 2007 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Jituš copak papkáš špatnýho? :unamused: snad vyrážka brzy zmizí :wink: s naušničkami ti já neporadím :grinning: :grinning:

dablice tak už jsi konečně porodila :slight_smile: gratuluji k Tomáškovi :dizzy_face: ať vám krásně roste,sladce spinká a nezlobí :slight_smile: jaktože jsi nedostala jídlo :astonished: ,když ti pak dali klystár??já dostala snídani ještě po klystýru,páč jsem se furt neotvírala,tak doktor,řekl,ať nám dají ještě snídani :wink: nakonec to malý stihl do oběda :grinning: ležela jsem an gyndě 4dny,tak věřím,že to byl hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně v těch vedrech :confounded:
15. srp 2007 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek