• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj janicko já tam jednou nakoukla a jediné co jsem si všimla že měli tuniky něco přes pětistovku :wink:
9. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, já jsem si tam kupovala těhu věci, za kalhoty jsem dávala kolem 1000,-, šaty asi 900,- a tunika mě vyšla asi na 600,-...pani byla ochotná a věci jsou to krásný :dizzy_face:
9. dub 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,moc díky za reakce i za zjištění cen.Připadají mi tak nějak normální jako jinde.V pátek jsem si v Mostě koupila super úžo bílé lněné kalhoty a tuniku,takže jedno obléčo na horké léto mám....určitě se k vám ale asi vypravím pro nějakou sukni.Takže ještě jednou díky a užívejte si sluníčko :wink:
12. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přeju vám hezké svátky jara. :slight_smile:
Včera jsme byli na výletě na Horním hradě. Byla tam velikonoční prohlídka, šermířské boje, prohlídka zbraní, atd. Bylo to moc hezky udělané pro děti. Dneska jdeme jen na vycházku.
13. dub 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak kde jste kdo? Snad vás ti chlapi tolik nezmlátili.
My byli na Velikonoce odpoledne na I. mlýně. Všude hrozně moc lidí. Dali jsme si tam limču a šlapali jsme zas domů. Doma jsme grilovali rychlou večeři.
Od úterý do čtvrtka jsme byli na Moravě, bylo tam nádherně. Hlavně s tím počasím jsme to vychytali. :slight_smile: Vínečko mají výborné a jídlo taky.
17. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Veru, my byli na chaloupce a bylo to parádní - o víkendu se mi snad podaří dodat nějaké fotky. Táda hodoval jako o život :grinning:

Včera jsem s ním byla v CV na magistrátě vyřizovat ten pas, protože už nám dorazilo z Ústí to osvědčení o státním občanství - bylo to super. Paní byla perfektní - kdybyste viděli, když ho fotila. Fakt zážitek - měla jsem stojícího Tádíka na klíně a musela jsem se naklonit tak, abych tam nebyla vidět - Tádík zaujal "neutrální" výraz :grinning: :grinning: :grinning: Tvářil se kupodivu docela v pohodě, i do objektivu se díval, jen vadilo, že měl pootevřenou pusinku. Ale to už je prý docela detail. Já už mám pas vyřízenej - zrovna včera jsem koukala na netu, že už ho mám připravenej k převzetí - docela překvapili - trvalo jim to jenom 10 dní, tak si pro něj v pondělí pojedu.
17. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. Doufám, že velikonoce u vás proběhly v klidu. My je neslavíme(lehké trauma z dětství, kdy jsme od ožralých koledníků měli jelita po celých nohách)-tak vždycky ujíždíme na chatu, kde se sejdeme celá rodina a v poklidu strávíme celý den.

Máme se moc dobře. Od té doby co Kačka sedí, mám víc hlídání-protože zároveň se sezením přišla fáze stoupání na nožičky a pokus o chůzi. Což moc nepodporuji, chci aby se naučila lézt. Tak kolem ní lezu po kolenou a ukazuju názorně jak se to dělá. Je jí to úplně fuk a dál si stoupá :grinning: . Na konci 6 měsíce mi to ale přijde zbytečně brzo. No uvidíme co bude. Jinak jsem aktualizovala albíčko, tak můžete kouknout, jak jsme velký.
17. dub 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leon, Kačka tatínka vážně nezapře :grinning: :grinning: :grinning: Moc vám to tam sekne. To je neskutečný, jak to letí.
17. dub 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli na velikonoce na Šumavě v Srní,taky je neslavíme,tak ujíždíme tam.Kubík nás sice vyšupal,ale jen symbolicky,aby jsme neuschly.

Jinak už mám snubák-novej. :unamused: Byl drahej jak prase.

Jsme skoro pořád někde venku,když je krásně,dneska jsem musela koupit gumáčky,už to bylo nutný,louže ho přitahujou neskutečně. :dizzy_face:
17. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak mi kvůli Míše velikonoce začali slavit, ale zatím jen střídmě. Jo když jsem byla malá já, tak jsme bývali na chalupě a to byli vždycky pěkné, ale tady ve městě to není ono. Taky mám špatné zkušenosti, třískali nás kluci na sídlišti jak psi.
Leon počkej až ti začne Kačka lézt to bude teprv hlídání.
Káťo o cenách snubáků mi ani nemluv, naštěstí nás moc nestáli.
18. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:21 • jirik.k
Ahoj holky,
koukám, že jste si všechny Velikonoce užily s rodinou, hlavně mimo město.
Leon, Kačka fakt roste jako z vody. A pobavila jsi mě, jak jí předvádíš, jak se leze po kolenou. :grinning: A opravdu je Kačenka celý taťka.
Luk, tak ať Ti to s pasem dobře dopadne, teď už by žádné překážky neměly nastat.
Jituš, máš pravdu, Velikonoce dřív byly úplně jiné. Teď je to fakt hrůza. :confounded:
Kačí, tak super, že už máš prstýnek. :wink:
A kde jste ostatní?
Zuzí, co Kristýnka?
Lucí, jak se má Lukášek?
Peťul, co nového u vás, u Haničky a Lukáška?
El, zas marodíte s Lukáškem?
18. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

u nás Velikonoce na vsi taky probíhali jinak,i když nás kluci taky třískali,že jsem jednou měla naraženej prst a musela jsem k Dr :unamused: ale přesto je mám ráda,neb začíná jaro a přesto,že jsem alergik,tak miluju,když už se vše zalená a kvete :dizzy_face: k životu potřebuju sluníčko :sunglasses:

Luky toho vyšupal hromadu,já dostala pořádně,vytáhli mě i z auta,neb jsem dělala řidiče a MM s Lukym chodili šupat :wink:

Veru my jsme furt někde po venku,opékáme buřty,grilujeme,chodíme do lesoparku a u našich je na zahradě,takže nějak není čas :wink: a ťuky ťuk,jsme dlouho zdraví!!snad už je to vše pryč s tou zimou :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak koukám,že si krásně užíváte a hodně cestujete :slight_smile: co nějaké fotečky??

Leonko Kačenka je šikulka,s tím stoupáním je to sice brzy,ale já jsem taky chodila už v 7měs :wink: třeba se ještě naučí i lézt,když má takovej úžasnej příklad :grinning: teď jdu juknout an fotečky :sunglasses:

Jituš už se vám to rychle blíží viď :dizzy_face: máte už vše dojednané??

dneska peru a žehlím a Luky je u babi a MM v práci,takže mám na to aspoň klídek,hezký zbytek neděle :slight_smile:
19. dub 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Leni nemáme ještě všechno, například oznámení, děláme si ho sami, ale nemám kde vytiskout, tak to řešíme. Ještě chytí jako ženichovi boty, a já vizážistku, na kosmetiku nechodím tak nemám šajna kam. Jinak jen už drobnosti.
19. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj El,
nějaké fotky Ti tedy pošlu na mejlík.
Dneska jsme byli asi 5 a půl hodiny v lesoparku. Tak jsme se vyblbli, hodně fotili. Samozřejmě, že mně se zas vybila baterka. :angry:
To je super, že jste už konečně zdraví.
Dneska jsem nic nedělala, jen uvařila rajskou omáčku. Opravdu neděle od slova nedělat. :wink:
19. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já teda Velikonoce nesnášela... do letoška :grinning: Lukýno už měsíc dopředu lítal po bytě s čímsi, co zrovna našel a hulákal "Hody, hody..." a při pohledu na pomlázku byl celý pryč. Babička mu totiž měsíc před Veliknoci chtěla koupit v Tescu pomlázku, řekla a ukázala mu, jak bude hodovat a byl konec :grinning: Takže musíte uznat, že jsem je prostě nemohla přejít :grinning:
My jsme byli ve čt znovu na odběrech kvůli jaterním testům a musím se pochlubit, že máme úplně ukázkové výsledky :dizzy_face: Dělali nám testy i na žloutenku a infekční mononukleozu a vše negativní :wink:
Jinak si užíváme počasí a jsme stále na chalupě. :wink: Což mi připomíná, že bych si mohla domluvit rande s Léňou a omrknout Kačenku :slight_smile:
Leni, některé dětičky nelezou vůbec, tak si z toho nedělej hlavu :wink: A že je Kačka rychlík, z toho taky ne :wink: Ona dělá jen to, co sama zvládne. Vzhledem k tomu, že ji v ničem nepodporuješ, tak bych se toho nebála. :wink:
19. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dneska dostali rozhodnutí ze školky a jsme přijatí.7 září nastupujeme do Sluníčka v Alešovce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dub 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jéé, Lukášek musel být suprovej koledníček. :dizzy_face: To je moc dobře, že máte ukázkové výsledky a vše je ok. :slight_smile:
Kačí, velká gratulace ke přijetí do školky. To jsou super zprávičky. :slight_smile:
Dneska jsme vyrazili na procházku na Červený Hrádek, bylo tam docela dost lidí.
21. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
před chvilkou jsme přijeli z Prahy, byla jsem si vyzvednout ten můj pas - bylo to naprosto v pohodě, docela jsem teda litovala paní, co seděla na informacích...když jsem slyšela na co jsou lidi schopní se zeptat, tak mi to hlava nebrala :grinning: :grinning: :grinning: Stejně mi ale ten novej pas připadá docela nepraktickej - fotka a veškerý údaje jsou na takový tvrdý plastový stránce, ve který je uložený čip, kde mají nahraný ty otisky prstů atd., takže když se zadaří a ta stránka se zlomí...tak je po srandě a může se pas pro velký úspěch vyřizovat znova :grinning: :grinning:

Kačí, to je super, že to vyšlo a už jste ofiko "školkáčci" :wink:
23. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, super že udělání pasu bylo bez komlikací :wink: jen ho nepůjčovat Tádovi aby ho nezničil :grinning:
24. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luk, to s tím pasem, že se Ti zlomí, to je fakt pěkně na prd. Si vem, když se Ti zlomí v cizině. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Včera jsem pekla dort, dneska dozdobila. Brácha s tátou mají svátek.
Dneska odjíždím s H. ke kamarádce na Moravu, jedeme koštovat vínko. :grinning: Takže vám přeju super víkendík, snad nám i počasí bude přát.
24. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koštování vínka bylo super. Jsem se divila, že mi ani druhý den nebylo špatně. Jsme si přivezli lahvinku. :dizzy_face: Včera dopoledne jsme jeli na zámek do Lednice, pak na Janův hrad a nakonec do Brna, a pak už domů. Cesta byla v pohodě. Jen cesta na Moravu - trochu děsivá, bouračka na D1, takže jsme asi 300 m couvali na výpadovku na Jihlavu a vzali to trošku obklikou. Počasí bylo fajn, jen foukal chvílemi studený vítr. A jaký byl váš víkend?
27. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem se zase rozhoupala že zase napíšu....teda nevim ani co :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak velikonoce jsme slavili vždycky, ale bylo to tak nějak v klídku, nikdy mě nikdo nějak moc nezřezal, takže pohoda
Ondra byl letos s tatínkem a docela dobrá vejslužka byla, udělala jsem pomazánku, cpu se tady sladkostma, co dostal :sweat_smile: no prostě paráda :grinning: :sunglasses:

dneska jsme byli u dr. na kontrole, tak jsme dostali pochvalu za Ondrovo vzorné vychování :sweat_smile:, vrátil jí při odchodu autíčka, poslal pusu a udělal pápá, chytl nás za ruce a odcválal pryč :sweat_smile:
to by ho měla dr. vidět na hřišti z dětma, kde krade jídlo dětem, hračky a vzteká se jak divej :sweat_smile: :pensive:

taky jsme byli pochváleni za nočníček, docela nám to už jde, sem tam nehoda, ale už si chodí sám, já teda dobíhám, musim ho posadit a on se vyčúrá, střídáme nočník se záchodem (ten ho baví víc, může splachovat :sweat_smile:)

o víkendu jsme byli na slavnostech, každej rok je to stejný a víc se mi líbí, když je to v parku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale i tak byla sranda :wink:

Káťo, gratuluji k zápisu, tuhle školku máme nejblíž, ale chceme raději o kousek dál, ale přihlášku podáme do obou, jistota je jistota :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, raději ani po sobě nečtu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, jsi mě pobavila :grinning: Hodně podobný plán máme na příští víkend :grinning: Jedeme na srazík do Brna, takže taky Lednice, Brno... :slight_smile:
Na D1 jsem taky zvědavá, část jede už ve čt, zbytek v pátek... a vzhledem k prodlouženému víkendu to asi bude něco :unamused:
27. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš s tou školkou,nevím jestli ti to tak vyjde,ale všechny školky,tady v CV mají jednu ředitelku,která určuje jaký dítě do jaký školky půjde,samo že podle přihlášky,ale myslím,že když dáš přihlášku do dvou školek,tak ti ho dají do té bližžší.Aspoň teda myslím.
27. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, nene, už jsme si to zjišťovali, měli by nás vzít, i sousedovic děti chodí do té školky, co chceme my a navíc ta snad nespadá pod tu jednu ředitelku, je nějaká specializovaná na postižené děti, né že by jsme to potřebovali, spíš bych potřebovala něco na postižené rodiče :sweat_smile: :pensive:.... oni jsou ty školky v podstatě o ulici od sebe, ale je fakt, že Sluníčko máme u nosu :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky,
Andí, tedy Ondrášek je šikovnej, jak u Dr., tak s nočníkem. :wink:
Lucí, Lednice - park je hezký, zámek má lešení. Uvnitř jsme nebyli. D1 byla v pohodě, taky jsme se báli, že všichni někam pojedou v pátek a v neděli zpět, ale spíš kolony se tvořily v protisměru. Hlavně v Praze. My to vzali přes Barandov. Jo, a Letná je uzavřená. :wink:
28. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš tak to potom jo :dizzy_face:
28. dub 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
přišla jsem vám popřát krásný první májový den a hezký prodloužený víkend.
Byla jsem dneska u kadeřnice, střih mám stejný, barvičku čokoládovou, aby si mě přítel nespletl s čarodějnicí a neupálil mě. :grinning:
30. dub 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek