• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahojky holky, mi teď byli pár dní na chalupě, no počasíčko luxusní, přítel má záda jak rak a Miška chycený tvářičky. Miša celé dny trávila jen na písku nebo pomáhala tátovi vozit posekanou trávu, má svoje kolečko. Ale měla i auvej, trošku si natrhla pipinku. Dělala blbosti a pořád si chtěla sedat sama na nočník a sedla si na ten rantl. Trocha krve ale je to jen povrchový.
Verčí já byla u kadeřnice dneska :grinning: na zkoušku a rovnou mě i ostříhala. Zítra jdu ke kosmetičce, nikdy jsem nebyla tak jsem zvědavá a snad ze mě neudělá marfušu.
4. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,
na účes jsem Ti koukla do alba, vůbec není špatný. S ozdobami bude kouzelný. :wink:
Jak se Ti líbila kosmetika? U koho jsi byla? Já občas zajdu do Školní ul. do Art Visage.
Doufám, že už je Miška ok a zas pomáhá taťkovi vozit trávu. :slight_smile:
My jsme měli od neděle doma babi s dědou, ale dneska už odjíždějí.
6. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Verčí tak já ten účes asi tedy nechám, jiní mi ho také docela chválí, no já z něj odvařená nejsem, je to prostě klasika. Kosmetika super, jsem se pěkně zrelaxovala na chvíli, byla jsem u nás na březenecký, je tu malý salonek Enni u kadeřnictví Lokýnka. Paní moc příjemná, kosmetika taky, že na makeup nejsem zvyklá tak jsem ho vůbec necítila na pleti. Vše krásně drželo až do noci, jen ta rtěnka nedržela byla za chvíli pryč a neslíbatelnou nemá.
6. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,
máš pravdu, účes je klasika, ale když tam dáš ozdoby, tak ty ozdoby dělají ten účes výjimečným. :slight_smile:
Dřív jsem chodila do kadeřnictví Lokýnka. Dneska jsem si zrovna všimla, že tam je i kosmetika, když jsem jela trolejbusem. To je super, že Ti to tam vyhovuje. A nešlo by se s paní domluvit na tom, že by jsi si přinesla svoji rtěnku? (By sis ji mohla koupit. Teď zrovna v Prioru vedle papírnictví mají na vše 50% slevu, protože ten obchod končí. Možná by tam mohli mít i neslíbatelnou rtěnku.)
Doma před vchodem mě čekalo překvapení. Pošťačka nám nechala poštu před dveřmi, nedostala se do vchodu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Samozřejmě, že mezi dopisy jsem měla i já poštu. Tak jsem to naházela do správných schránek. :angry:
7. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jitu, okoukla jsem albíčko - slušííííí :dizzy_face: To je super, že jsi spokojená s kosmetikou, já jsem taky nikdy nebyla a zrovna jsem si nedávno říkala, že už bych pro sebe měla začít něco dělat.

Veru, teda to je docela hustý s tou poštou...to bych si snad šla stěžovat. Asi jsi měla štěstí, že jsi přišla dřív než nějakej škodolibej puberťák.

No a co je u nás novýho? Byla jsem se s Tadeáškem podívat ve školce - jenom na kukačku. Moc se mi líbila - je ve vilce se zahrádkou, paní učitelky byly moc příjemné. Tádík dostal bonbónek - prý za to, že se na ně přišel podívat. Hned se hrnul mezi děti a chtěl s nima jít ven. Takže příští rok, až pro nás bude zápis aktuální, už vím, kam bych chtěla. Radši to teda ale začnu řešit dřív, protože dětiček berou strašně málo.

Minulý týden jsem se "pochlapila" a na čarodějnice nechala Tádíka přes noc u našich (poprvé) - my jsme si s Petrem užili perfekní grilčo a Táda se po nás nesháněl ani omylem. Když jsem ráno volala mamce, kdy si pro něj máme přijet, tak jsem jenom slyšela znělku Mašinky Tomáše a Tádu, jak u toho řádí :grinning:

Po příštím víkendu bych chtěla rozlousknout dovču - buď Djerba 26/5, Tunisko 29/5 nebo Kréta 30/5 - stavovala jsem se v práci, tak to zatím vypadá dobře a to, co se mi líbí, volné je a kdyby ne, tak jsem ještě domluvená se dvěma spolužačkama z cesťáku (Exim a Fischer). Tak to by bylo, aby něco pěknýho nevyšlo :grinning:

Dneska frčíme na chaloupku, tak už se těším, až Tádovi vypakuju krámy=odrážedlo, kyblík, bábovky, lopatičky, hrabičky a spol. na zahradu a bude klídeček :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
po delší době zase jukám
U nás pár novinek:
Tadík už má vylezlé dvě pětky(obě dolní),takže stále předbíhá tabulky :grinning:

No a 15.5. letíme na dovču do Turecka ,už se táááák těšim. :slight_smile:
dnes jsem začala prát a připravovat věci co sebou vezmeme.

Tak se tu mějte papapa
9. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem spolumaminkám,přeji krásný zbytek dne matek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luk, to je super, že se Tádíkovi líbilo ve školce. A že Ty s manžou jste si užili čarodky. My nikde nebyli, 1.5. jsme byli na procházce kolem lesoparku, tak jsem dostala pusu pod břízou, abych neuschla. :grinning: Nejsem si jistá, ale není na Krétě dost větrno? Ale Ty jsi od fochu, tak to víš určitě nejlíp, co je pro vás nejlepší. :wink:
Jak bylo na chalupě? Taky bych nejradši někam vypadla, co nejdál od paneláků. Ale dala jsem se na kurz počítačů, tak mám volné jen víkendy.

Raduš, tak to už za chvíli letíte, tak si to tam užijte a pozor na tu jejich vodu, ať nemáte střevní potíže.
13. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak v neděli jsme výletili. Byli jsme u Františkových Lázní v přírodní rezervaci SOOS, kde je rozlehlé rašeliniště a slatiniště, kde vyvěrá velké množství minerálních pramenů a oxid ohličitý. A pak jsme se ještě zastavili na rozhledně Krásenský vrch. A ve finále jsme se ještě zastavili za mým taťkou na chalupě a ostříhala jsem ho = vzala mašinkou. :grinning:
19. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Veru, to jste si teda ale hezky výletili :dizzy_face:
Kréta je "foukavější" hlavně na podzim...ale už je stejně rozhodnuto a 26/5 letíme na Djerbu - takže za týden touhle dobou budeme nastupovat do letadla. Už se těším, ale jde mi z toho trochu hlava kolem, abysme něco důležitého nezapomněli. Hlavně aby Tádík byl v pohodě a nečapla se ho do odletu nějaká nemoc. Domluvila jsem se s naší Dr. a dá nám s sebou i ATB, kdyby náhodou se ho tam chytla angína, tak aby mu místní Dr. (je přímo v hotelu) nedával něco jejich. Doufám, že to ale nebude vůbec nutný.
19. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Verčí vy pořád někde výletujete, to je pěkný že nesedíte doma a poznáváte krásy Čech.
Lucí tak dovču jak jinak než závidím :slight_smile: hlavně si to tam užijte, já jsem zvědavá na Raduš jak přijedou opálení. Je supr jak jste se domluvili s Dr., mě by nenapadlo atb sebou.
19. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, mě to taky nenapadlo, ale říkala mi to sestřenka (zdr. sestřička), že to tak dělá a že to tak dělá spousta lidí. Tak jsem cinkla naší Dr. a ta řekla, že bez problému, že ví, že mu je dám pouze v případě, že by mu je místní Dr. chtěl napsat, tak proč do něj cpát něco neznámého.

No jo, Ráďa s Tádíkem už se hezky koupou, jsem zvědavá, jaké bude mít dojmy. Těším se hodně, protože to pro mě bude hodně odpočinkový - letíme s našima (dovča s tatínkem nás čeká až v létě), takže budeme na Tádíka tři.

Holky, taky bavěj vaše dětičky čísla a písmena? Já už se Tádíka začínám docela "bát". On je z písmen a čísel (ale z písmen víc) úplně vedle. Pozná A, E, I, O, U, 3 a 5 (to neříká čistě to je podle něj "pije") - ty pozná a i vyslovuje a když mu řekneme, tak ukáže ještě R, K a L - ale ty nevyslovuje, jenom ukazuje. Začínám se bát, kdy bude chtít koukat na "Zprávy" jako Kvído v "Báječných letech pod psa" :grinning: :grinning: :grinning: Abyste si ale nemysleli, že je to nějakej génius, tak mluvení ho jinak nijak moc zvlášť nebere :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
to jsem ráda, že jste se ozvaly. Že to tu taky trošku žije. :sweat_smile:
Výletujeme, ale jen o víkendech. Nejradši bychom vyrazili někam k moři. Ale s těmi financemi u mě to moc dobře nevypadá a tak H. má dovolenou až v srpnu a kdo ví, jak to vše budu mít já.
Luk, tak si to tam s Tádíkem užijte, ty jo, už za týden. :dizzy_face: Tadánek je fakt šikulínek, to snad ani není možný, že už umí tolik písmenek a i nějaké to číslíčko. Vždyť mu nejsou ani dva roky. :fearful:
19. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona je to spíš náhoda...strašně rád si hraje s pěnovýma puzzlema, co má v pokojíčku na zemi a pořád ty písmenka porávnává, že třeba V má podobný tvar jako A a tak - tak dlouho chtěl říkat, co je co za písmenko, až to začal říkat sám :grinning: Ale jinak fakt moc nepovídá. Jo a taky má nějakou úchylku na auta s majákem a houkačkou - takže houkající sanitka, policajti nebo hasičí (ty obzvlášť miluje) - to je něco :grinning:

Veru, v srpnu taky určitě na něco pěknýho narazíte, neboj :frowning2:
19. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak míša se snaží jako počítat, ví kolik je dvakrát či co je druhé a jednou nebo jeden. Ale jak slyší nějakou číslovku tak štěluje prstíkama a počítá či, pet, osm, devet. Písmenka zatím nee. A s mluvením, je míša šikulka, už umí jednu říkanku, ale jen tak někomu neřekne a začíná používat krátké věty. Samo že to není perfektně vyslovené na R má ještě dost času a komolí počáteční písmena.
Mi v červenci asi pojedeme na hracholusky, tak snad bude počasí.
19. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :astonished:

Po delší době se Vám hlásím.

Byla jsem ted i s malým na 14dní u mých rodičů v Chomutově

Mrkla jsem na Vaše fota, miminka jsou úžasný. :slight_smile:

My také krásně rosteme, máme 6,70kg a 63cm

Pěkně slintáne, ale zoubky ještě žádné a stále kojíme :slight_smile:

Příští týden nás čeká druhá dávka hexavakcíny.

Malej je stále jako andílek, je hodný a jak pěkně brebentí :grinning:

Dnes odpoledne po 16h jdeme na vítání občánků, tak se těšíme :slight_smile:
20. kvě 2009 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočenky moje :slight_smile: ,
hlásíme, že žijeme :grinning:
prolétla jsem to letem světem, koukám, že si všichni parádně užíváte nebo se chystáte na dovolený :dizzy_face:
to jde zcela mimo nás...my budeme předělávat to zatracený podkroví, tak dáváme prašulky stranou, sice začneme asi až na podzim či zimu, pže zedníci nemají jindy čas, se na to už celá klepu :sweat_smile:

o víkendu jsme tu měli návštěvu (MM strejdu), tak jsme se s ním domluvili, že při naší cestě za jiným příbuzenstvem v létě pojedeme i na návštěvu k nim :slight_smile:
já teda nerada takhle někam "k cizím", moc se neznáme, ale k druhé tetce se těším, tam máme celé podkroví pro sebe i s kuchní a koupelnou, tak jsme takoví nezávislí :grinning:

dětičky vám krásně počítaj, někteří už umí i abecedu :confused: :dizzy_face: :grinning: , no Ondra se nedávno naučil bobr (to R není teda zcela čisté, ale dá se ), tak maj teď ze mě všichni prdel, kde ho jako viděl :sweat_smile:
taky se Ondra nedávno vykadil premiérově do záchodu, ale řev u toho byl jako ...., jak talčil ten tvrdej bobek :pensive: , jinak s nočníkem a záchodem je to u nás stále jak na houpačce, občas je zabranej do nějaké činnosti natolik, že si učúrne, pak to zastaví a doběhne na záchod :grinning:

no nevím jestli jsem tu psala, ale máme babčiku na JIPce, před 14 dni měla zimnici a teplotu a po 2 dnech ji musel MM odvézt do nemocnice, kde jí zjistili zápal plic, což v jejím věku není moc dobrá zpráva (83 let a silný kuřák do toho), nicméně před 2ma dny už nám sama i volala, tak je to snad na lepší cestě :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face:
já to u ní docela prožívám, pže jsem k ní jeden čas měla lepší vztah jak k mojí mamce, je to prostě moje krevní skupina a hlavně je střelená a moderní a sprostá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no taky vám písnu zážitek ze včerejší procházky, normálně jeden kluk cca 5-6 let Ondrovi úmyslně dal nohu do cesty a Ondra letěl jak namydlenej blesk :cry: , udělat to ten kluk ještě jednou, tak ho roztrhnu jak hada :rolling_eyes:

Jituško, tobě už se ta svatbička taky blíží, koukala jsem na šatičky i účes, prostě paráda, já bych se vdála klidně znova :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no víc mě teď nanapadá, hlavně, že jste snad všichni OK a já zase juknu :wink:
20. kvě 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u nás teda říkanky nehrozí ani omylem...u nás čím kratší slovo, tím lepší - tak proto mu asi jdou ty písmena :grinning:
Nemo, téééda Lukášek už je takovej chalpák :slight_smile:

Akce nočník u nás nic moc - začíná sí ho sám nosit a je při tom strašně důležitej, ale teď to zatím nehrotím. Po dovče pojedeme na chalupu, tak tam s tím chci začít "na vážno" :grinning:

Andi, to budete mít krásný bydleníčko...a to je napořád - dovča uteče, ale v baráčku si budeš užívat dál.
20. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mi moc Ok nejsme, tedy nic vážnýho, ale pereme se 2 týdny s rýmou a kašlem, je slušně zahleněná, Míša vůbec nemůže dýchat nosem. Včera jsme dostaly pamykon do nosu, tak snad už to pomůže. Chytla to ode mně, samo že já k dr. nešla i když byla rýma hnusná hnisavá, ale taky mě to nepřechází. Ven chodíme normálně, ale mezi dětičky raději ne, což mě mrzí chybí nám MC.
20. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nestíhám, letím ke kamarádce, právě jsem vytáhla bábovku z trouby. Napíšu večer. Pa
20. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, zkoušeli jste na kašel Stodal? Nám většinou zabírá hodně rychle - je to homeopatikum a je na každý druh kašle.

Veru, s tou bábovkou pěkně lákáš :grinning:

Já jsem teď dělala kytičky na balkóně - zrovna včera navečer, když jsem je nosila na balkón, tak slyším venku známý hlas, tak vykouknu a tam Lenka - El s Lukáškem na kole (na kole byl teda jenom Luky) :grinning:
20. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
luk, jj, ale voraz by jsme potřebovali :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jitul, my s rýmou bojujeme taky, já mám k ní sklony od mala, byla jsem na několika punkcích :stuck_out_tongue_closed_eyes: a od tý doby se mě to drží, tak ať je Miška co nejdřív OK :wink:

já se teda musím začít zase krotit s nějakejma bábovkama, čokoládkama a jinejma dobrůtkama, pže mám furt madla lásky a celulitidu jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem tu, jak jsem slíbila. Jsem si to vše musela zkopírovat do Wordu, protože, než to přečtu a odepíšu, tak už budu určitě odhlášená ze systému.
Luk, ptala jsem se kamarádky, jestli její kluk (3,5 roku) už taky pozná nějaká písmenka a prý vůbec. Pozná jen „1“ ze seriálu Kobra 11. :grinning: Tádík je fakt šikulínek.
Bábovka je mňam. Jsem jí pekla k snídani a už jsem ji musela ochutnat. :sweat_smile:
Jituš (vrtul), Míša je taky šikulka, že už umí říkanku. To tak všechno rychle utíká, před chvílí jí rostl první zoubek, atd.. Ať jste obě brzy fit.
Petruš, jaké bylo vítání občánků?
Jituš (Andí), na dovolenou se chystám, ale nikam nejedu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Držím pěsti, ať to s babičkou dopadne dobře. Lucka má pravdu, bydleníčko bude napořád, my pak budeme závidět, co bydlíme v bytě.
Jsem se u kamarádky těšila na kapučínko (vždycky mi ho dělá) a on nešel proud. :pensive: Tak jsem dostala vodu se šťávou. :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí stodal ne, měli jsme mukosolvan, ale po týdnu už nemám dávat nic, pamykon už zabral, brzy bude po rýmě, ten kašel měla jak ji ty hleny z nosu stékaly dolů, takže rýma pryč=kašel pryč.
jak si tu hodně chváli cepu na rýmu, tak mě přijde že vůbec nepomáhá, stejně ji má dlouho.
Hm bábovička, nesmím, jsem si zakázala sladký a i nesladim, nějak ta ručička na váze začala zase stoupat.
20. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska vyrážíme do Německa na nákupy a rodiče do Globusu.
Teta má dneska narozky, pozvané hosty a měli jí přivézt ledničku. Tu nikdo nedovezl a ani se neozval. Naštěstí si ji tedy půjčila od známých. Když si člověk něco objedná, tak aby ještě 3x volal, jestli to platí. :angry:
Tak já letím do vany, vlasy mám takový, že bych mohla stáčet olej. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hezký víkendík všem.
23. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš, tak hlavně aby se už Miška rýmy a kašle zbavila. Tádovi třeba ta Cepa zabírá úplně v pohodě - jakmile na něj začne rýma "útočit", tak mu jí dvakrát denně rozpustím a většinou je klid. Ale ono to nevyhovuje každýmu.

Veru, hezky si užijte oslavu - taky dneska jednu máme :wink:
23. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
užívejte oslav :slight_smile: holky
Rýmu a kašel má pořád horší, má to už dva týdny. No uvidíme ten příští jestli fakt pamykon zabral, ale ještě ten kašel, už jsem začala dávat ten stodal.
23. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, to je fakt mizérie, ty nemoci :angry: Já se teď modlím, aby na Tádu něco do úterka neskočilo - pije laktobacílky na posílení imunity tak ťuk, ťuk, ať je pořád OK :wink:
Jsem zvědavá, co Raduš s Tadeáškem na dovče :slight_smile: - neměli by se už vracet?
23. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí měli by se vracet snad v pondělí, taky jsem na ně zvědavá. Míša se když jdeme do MC po něm ptá, tak už aby byli zpátky.
23. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš, tak to jo - já myslela, že byli na týden - to bude štěstí, až se Miška s Tadeáškem zase uvidí :dizzy_face: Já jsem kluky dopoledne vyslala na zahrádku očesat jahody a balila jsem - fakt nechápu, co jsem dřív na ty dovolené vozila, když dneska jsem do stejnýho kufru zabalila věci pro mě i Tádu :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek