• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj holky,
Luk, teta je z druhé strany republiky, tak jsme se oslav nezúčastnili, jen jsem jí po ICQ přála. :wink: A jaká byla oslava u vás?
Tak Raduš už je vydovolenková, jak tady čtu a Luk se jede dovolenkovat. :grinning: Tak si o tam Lucko pořádně s Tadánkem a zbytkem rodiny užij. A doufám, že pak ukážeš nějaké fotečky. :dizzy_face:
V Německu jsem si koupila tričko, košili s kr. rukávem a spoďárky. To budu muset nějaké hadry ze skříně vyházet, už jí zas pomalu nezavřu. :confounded:
25. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my jsme často na chalupě, tak se věnuju spíš druhé diskuzi :slight_smile:
Byli jsme na srazíku v Brně, ani nevím, jestli jsem to sem psala... a bylo to fakt úžasný :slight_smile: z Lukýna se nám stává pěknej Don Juan :sweat_smile: Pořád se chtěl s holkama objímat a líbat :grinning:
Nepočítáme, nečteme :slight_smile: Jediný co pozná, když je něčeho víc než jeden... tak to říká "dva" nebo "druhej" :slight_smile: Jsme se smála, že umí počítat do dvou, ale "dva" jsou i tři, čtyři... :grinning: Auta s houkačkou nás taky berou. Takže všechny auta, která kreslíme musí mít houkačku :slight_smile:
Povídá docela dost... Zvládá jednoduché "věty" typu: Mňau hajá. Mami, pocem. Atd. :slight_smile: Už ví, jak se jmenuje, jak se jmenuje děda (tchán), babička (moje mamka).
Z říkanek umí jen "Kovej, kovej" dál ne... ale bouchá si u toho do nožičky, takže aspoň něco :slight_smile: No a pak "kolo, kolo, bác" :grinning: Takže tak jsme na tom s říkankama :grinning:
Nočník je moje noční můra :frowning2: Sedí na něm, čůrat ne a sotva vstane, tak se počůrá :angry:
Luci, užijte si dovču :slight_smile: My letos nikam nepojedeme, tak doufám, že si to vynahradíme příští rok :slight_smile: Letos to finančně nezvládneme, ale lukáškovi by to na ten jeho AE tak pomohlo :frowning2:
25. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my jsme sice přes ty písmena, ale na pokec to s Tádou fakt není :grinning:
Téééda, z Lukáška roste takovej milovník, jo? :slight_smile: Je šikulka, že toho tolik umí - u nás je nejoblíbenější "Zajíček v své jamce".
Mějte se tu hezky a pište, pište, ať máme s Tadeáškem, co dočítat :grinning: :grinning: :grinning: Za týden jsme tady co by dup :sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamimy a děťátka
Tak jsme se včera šťastně vrátili z Turecka,bylo tam kráááásně
Moře bylo krásně čistý a teplý,furt jsme plavali,Tadík se první den bál vln,ale pak už jsme ho z vody nemohli dostat.
V nabídce bylo hodně výletů,ale s Tadíkem jsme zatim nikam nejeli.
Jeden den bylo zataženo a sprchlo,jinak nádherně,30st. ve stínu,příjemnej vánek od moře,tak jsme se ani neusmažili, v noci bylo 23st,tak jsme ani klimožku nezapínali.
Hotel byl pěkný,čistý a dobře vařili,přibrala jsem kilo ,což je u mě zázrak ,žádné střevní potíže nás nepotkali
Nakoupili jsme si plno věcí.
Tadík cestování zvládl na jedničku,buď koukal z okýnka,nebo spinkal.
fotek máme 400 a jsou všechny bezvadný,musim udělat čistku,aby se vešli do albumu a nechat je vyvolat
Delegátka stála za prd,ale ani jsme ji nepotřebovali.
v pondělí jsem se už těšila až večer začnu balit a chystat věci na odjezd domu a dnes už bych se tam zase vrátila
Mě neukradli,jelikož,je pro Turky rodina posvátná a nedovolili by si ji narušit, zato ale milujou malý děti,takže Tadíka furt hladili, chovali,pusinkovali,dávali dobroty,suvenýry...
bylo to fakt bezva a jsou tam strašně milí přátelský a ochotný lidi, i jam milujou ty děti,tak mě překvalilo,jak děti můžou všechno,ale přitom je mají skvěle vychovaný. i třeba na letišti jsou velký kontroli,ale jak řekneš že je to jídlo,nebo hračky dítěte ani tašku neprohlížejí
klidně bych tam jela za rok zas,ale chceme zase něco nového

koukám,že taky už se to s dovolenkama pěkně rozjíždí,tak si to parádně užívejte
hodim ještě fotečky a už běžím do hajan.papapa
28. kvě 2009 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš,koukám,že jste si to nádherně užili :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucí, máš hezkou fotku v pasu s Lukáškem. :slight_smile: Na konci dubna jsi psala, že pojedete do Brna srazíkovat. Jsi se smála, že já tam byla týden před vámi. :grinning: Tedy Lukášek taťku nezapře, to je věrná kopie. :slight_smile:
Luk se už dovolenkuje. :dizzy_face:
Raduš, krásné fotky, je super, že jste si to užili a žádné problémy nebyly. :slight_smile:
My byli dneska na Hněvíně v restauraci, slavili jsme pidi výročí. Dobře jsme se napapali, bylo tam krásně, ale na nás to bylo takové nóbl.
29. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Luci, jéje a co já bych občas dala za to, kdyby Lukášek chvíli mlčel :sweat_smile: On je po mě - pusu za celý den nezavře, na všechno se ptá, pořád "Děláš" (co děláš), "Tojeto" (Co je to) a třeba se mě zeptá 10x... nejvíc mě dokáže uzemnit, když na něco ukazuje, ptá se co je to, já odpovídám a odpovídám... a on mi pak s vítězoslavným úsměvem řekne např: Lžička. A já mu celou dobu říkala: Míša... jenže on ten míša drží lžičku :grinning: Prostě mě zkouší a pak má radost, že mě nachytal :grinning:
Verčo, fotka je právě z Brna :slight_smile: No jo, Lukášek je celý tatínek :slight_smile: Občas až žasnu, když udělá nějakou grimasu, jak jsou si hrozně podobní :slight_smile: jj, byli jsme v tom Brně, nakonec i v Lednici, na které jsme se stále nemohli dohodnout :grinning:
29. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milá Lucí,
přeju Ti vše nejlepší k narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky od Lukáška i manžílka, pohody a taky nějakou tu korunku, protože na MD vyjít s penězi není zrovna nejlehčí. :wink: Též hodně dárečků, ať je nedostávají jen děti. :dizzy_face: :grinning:
2. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, omlouvám se, že jsem takhle lezu bez zaklepání :wink:
nevíte některá kolik teď stojí v Chomutově na kamencáku chatky? jsme tam jezdívali, od tý doby co jsem se narodila, tak mám k Chomutovu takový pouto, chtěli bysme tam jezdit i s naší malou, je tam hroooooozně krásně :dizzy_face: :dizzy_face:
kdyžtak mi to prosím písněte do IP, moc moc moc děkujeme
2. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už nic...jsem našla web.stránky :wink:
2. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky :slight_smile: ,

předem vše nejlepší Lucí k narozeninám (což mi teď připomíná, že ani nevím, kolik které z vás je :confused: , ale u ženských je to topsecret :sweat_smile: tak nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) mimochodem jsem zabrouzdala na téma "nad věcí", nechci být dotěrná jako tvoje maminka, ale snad si OK :wink:

Ondra teď marodil, ještě bereme ATB, minulou neděli měl v noci teplotu, tu jsem mu nakonec srazila v úterý, ale našla jsem mu v pusině aft, no rozlezlo se mu to natolik, že jsme v sobotu naklusali na pohotovost, krvácely mu i dásničky a udělal se mu opar na rtu :frowning2: , nemohl chudák ani nic jíst a ani pít, ale dneska už je to zase náš "starej" Ondra, baští jak o závod, pudinky a jogurty, ale vidět nemusí, tak ho cpu šunkou a rohlíkama :sweat_smile:
afty se pomalu ztrácí a opar taky :dizzy_face:
v pátek jdeme na KO :slight_smile:

raduš, fotečky jsem zkoukla, užili jste si to parádně a Luk si s Tádíkem asi taky užívaj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já už chci, aby mě taky bolela z Ondry hlava, teď jak měl tu pusu bolavou, tak z něj člověk nedostal ani búúú :sweat_smile:

tož já letim :wink:
2. čer 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, holky, díky za přání :grinning:
Jíťo, cítím se pořád stejně, mně nějak netrápí, jestli mi je dvacet nebo třicet :grinning: :grinning: Prostě to neprožívám a nemám pocit, že třicítkou život končí :grinning: :grinning:
Téda, tak to si musel Ondra pěkně vytrpět :frowning2: To je mi moc líto, že měl takové trápení :frowning2: Tak snad už bude brzy fit. Hlavně, že nemoc ustupuje... a řekli vám, z čeho to bylo? Nějaká infekce?
3. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my už máme 3 den vysoký horečky nedostal se za celou dobu pod 38 stupňů,doktorka mu udělala výtěr z krku,tak budu za chvilku volat pro výsledky.Jinak mu nic není jen ty teploty včera měl dokonce 39,4 :frowning2:
3. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
koukám že je to tu samý marod, chudinkové malí, ať jsou dětičky všechny zdravé.
Já už začínám mít nestíhací pocity, ale už máme zařízené skoro vše.
3. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nejdřív....všechno nej nej nej Lucce :dizzy_face: Mě ta třicítka taky nějak nevzala a to, že mi bude za dva měsíce 32 :confused: mě netrápí, akorát když někdo řekne...jó to bylo dávno před 20 lety...tak si říkám sakriš, to přece není dávno, to už mi bylo 12 :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, to byla taková paráda. Moře kafíčko, vzduch 34stupňů, ale foukalo, takže to nebylo vůbec znát. Bylo znát, že jsme chodili plavat, protože Táda byl naprostá potápka - nejradši byl ve velkým bazénu s rukávkama a vůbec nechtěl abysme ho drželi a chtěl neustále plavat sám. Režim tam měl naprosto stejný jako doma - odpoledne spal 2,5 hodiny buď v pokoji - to s ním držel polední klid dědeček a nebo přímo na lehátku ve stínu u bazénu. Jídlo bylo parádní, vždycky se pro něj bez problému dalo vybrat něco hodně podobnýho tomu, co jí doma, pití bylo taky v pohodě, protože na požádání jsem na baru dostala kdykoliv balenou vodu nebo byly po areálu hotelu v několika místech takový ty přístroje na vodu, odkud je možné si načepovat balenou vodu přímo do hrnečku. Bylo tam krásný hřiště přímo na pláži, kam jsme chodili několikrát denně. Let zvládnul na jedničku s hvězdičkou a naprosto nekriticky můžu říct, že byl rozhodně nejpohodovější dítě v letadle, protože kdybych musela zažívat to, co některý maminky, tak se asi hned v letadle oběsím. Let trval tři hodiny a z toho dvě prospal - usnul hned při startu a tu zbylou hodinku strávil tím, že dlabal housku, co jsem mu nechala od jídla, prohlížel si kartu s instrukcema, co dělat v případě nouzovýho přistání - jsou tam namalovaný letadla, takže to mu vydrželo hodně dlouho a pak koukal z okýnka na křídlo a motor letadla. Z mojí obsáhlý lékárny jsme nepotřebovali vůbec nic. Lidi naprosto úžasný, mají rádi děti, takže se na nás všude jenom usmívali, Tadeáška hladili...prostě super:grinning: Vážně uvažuju, že ani nebudu hledat na rodinnou dovču o prázdninách jiný hotel a pojedeme zase sem. Pro děti je tam toho spousta, pláž i přístup do moře je tam parádní - bezpečnost v hotelu naprostá - pláž byla neveřejná a hlídaná. Kousek od pláže byla minifarma se zvířátkama, takže jsme se chodili dívat na koně, ovečky, kozy a velbloudy
3. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
odpo jsem si to stihla jen přečíst, ale už jsem nestihla nic odepsat, tak to teď napravuji.
Andí, chudinka Ondrášek, ten si tedy taky vytrpěl.
Kačí, koukám, že Kubíček má taky trápení.
Teď děsně lítají všechny možné nemoci, hlavně průjem. Vím už o 5 lidech a prý je toho mnohem víc, ale neví se, z čeho to je.
Jituš, užívej si přípravy a nestresuj se. :wink:
Luk, super, že jste si to užili a bylo tam vše na 1 s *
3. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
doufám, že už jsou marůdci v pořádku, u nás v pohodě akorát se mnou to sluníčko a slaná voda trochu "zatočila" - sluníčko vytáhlo všechny moje neduhy, takže sice momentálně strašlivě kašlu, ale moje skoro celoročně zduřelé uzliny jsou skoro pryč. Mamča se smála, že kdybych tam byla měsíc, tak se snad konečně úplně uzdravím. Takže si asi na zdravotní pojišťovně zažádám o příspěvek na dovolenou :grinning: :grinning: :grinning: To by asi koukali :grinning:
4. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to je fajn, že jste to zvládli :wink: Joooo, já se vsadím, že já bych byla jak ty ostatní maminy - zralá na Chocholouška :grinning: Lukýno by určitě zlobil ze všech nejvíc - ostatně jako vždy. :unamused: Absolutně nechápu, čím jsem si zasloužila takovýho raubíře :grinning:
4. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišičce přeju vše nejlepší k 2. narozeninám. Hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, hodňoučké rodiče a moře dárečků. :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Téééda, Miška už je taková veliká holka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mišulko, přejeme ti s Tadánkem, aby se ti na světě líbilo, zdravíčko a štěstí, aby měli taťka s mamkou čas na spoustu lumpáren a samozřejmě hoooodně dárečků :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
I my se přidáváme ke gratulacím pro Michalku,přejeme hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka a kupu dárečků :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
děkujeme za přání :wink: náležitě jsme si to dnes užili Míša dostala klouzajdu tak na ní snad chtěla i spát a byli jsme se vykoupat v Mostě, až bude čas hodím nějakou tu fotečku.
5. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
přeju příjemné sobotní dopoledne.
Luk, Ty jsi přidala fotečky z dovči. Paráda. :dizzy_face: To čisté moře!!! :dizzy_face: A Tadeáškova postýlka, jak pro prince. :slight_smile:
Jituš, těším se na další nové fotečky. :wink:

Včera jsem žehlila, naštěstí toho nebylo moc. Jdu vařit oběd.
6. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak Míša je už marod taky, má horečky ale jinak nic, tak pořád spinká a nejí, naštěstí alespoň pije.
7. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,
Mišky je mi líto, brouček malej. Ať je brzy v pořádku. Aspoň, že si ty narozeniny užila.
7. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak horečky jsou skoro pryč, ale co sní to vyzvrací a měla včera průjem. No dr. nám nic nedala, máme hlídat tekutiny a zkoušet trochu jíst. Taky to Míša dr. předvedla jak jí je, celou mě v ordinaci ohodila, tak na mě po cestě domů všichni čučeli.
8. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Jituš, snad bude Miška co nejdřív OK, my jsme si tímhle prošli loni a skončili v nakonec v nemocnici :pensive:
dávej jí pít Kulíška, že nejí není teď důležitý, musí hlavně hodně pít a dávej hylak na úpravu té stolice ...obojí je volně prodejné v lékárně .....

my jsme byli v pátek na KO, ale dr. tam nebyla, tak jsme museli naklusat dneska, tak už je OK, je má děsně přesušenou kůži, tak nám dala k excipialu jeěště nějakou emulzi do vody :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak jsem koukala Jíťo, že už to máte za pár co :astonished:
a dodatečně přeji Mišulce hodně zdravíčka, lásky a štěstíčka k jejím druhým narozeninám :dizzy_face:

luk, fotečky jsou krásný, hned bych si dala říct :dizzy_face:

jinak jsem dneska vykoupila lékárnu, vitamíny na vlasy, pak ascorutin na modřiny, duofilm na bradavice na nohou, co mám asi 2 roky :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a utišující prostředky na bolest hlavy z těch mejch chlapů :sweat_smile:

tak zatím, jdeme baštit, u večerníčku nám chutná nejvíc :sweat_smile:
8. čer 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Jituš,chystali jsme se k vám,popřát i s dárečkem Mišce, no a včerejší noc děs-běs,ráno se vzbudil jako děsnej mrzout,začíná rýma a teplota 37,8. Dala jsem mu sirup na teplotu a ok,nic mu nebylo i chtěl jet na motorce do Penny,pak se ještě klouzal na skluzavce na hřišti u baráku. Po obědě šel spát ve 12h a vstával v 16h s horečkou 39,2. Dala jsem mu sirup,ale srazil to jen o jeden stupeň. V 19h šel spát a to už mu teplota zase začínala stoupat,tak dostal čípek a hned usnul. Trochu jedl a hodně pil. Snad ho to brzy přejde,ale zítra máme po plavču a i po indiánech v MC,kam se moc těšil :frowning2: . Snad si to ty naši prcci vyberou teď a na svatbu budou fit a budeme pořádně pařit :grinning:
8. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Andí, prosím, co máš za vitamíny na vlasy?
Jituš, chudinka Miška, ať už je jí lépe.
Raduš, Tadeáškovi taky přeju zdravíčko. Bobeš malej. :confounded:
No a já se přidávám k prckům s těmi nemocemi. Mám střevní potíže už asi 10 dní, tak jsem dneska byla u Dr.. Udělal mi výtěr, výsledky budou ve středu, sestřička mi nabrala krev kvůli sníženým protilátkám na boreliózu a ve finále mi ještě bodla tetanovku. :cry: A nejspíš asi půjdu na vyšetření tlustého střeva. :unamused:
S Honzou jsme byli na procházce a potkala jsem spolužačku, kterou jsem neviděla několik let, tak jsme se na chvíli zakecaly. :slight_smile:
8. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ranko,
veru, tyhle http://www.zdravizhor.cz/capimin-pro-vyzivu-vlasu- a-nehtu-p-20.html, ale jestli to zabere, ví čert :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

raduš, hlavně ať je Táda zase OK ....

veru, to mi připomíná, že bych měla jít asi taky na tetanovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , budu držet palce, ať máš výsledky v pořádku, neni to prdel mít problémy s tlustým střevem :confounded:
9. čer 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek