• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
9. čer 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak na ty modřiny jsem chtěla nějaký vitamíny a ona mi nacpala ascorutin, moc se mi nechce brát, ale uvidíme, když to zabere budu ráda, pže jsem fakt celá modrá, si nebudu moct vzít ani sukni :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andí,
moc Ti děkuju, to byl tedy fofr. Já zatím začala zobat rybí tuk v tabletách, ale díky těm problémům jsem všechno stopla. Takže nemůžu říct, že by mi to pomohlo.
Na vlasy mi pomohl Methionin, ale smí se brát asi jen měsíc a půl a předepsal mi ho Dr.. Ale možná se dá koupit i bez lékařského předpisu. 100 tablet kolem 150 Kč, jestli se nepletu. Zkus se pozeptat kdyžtak v lékárně.
Jinak mi už samozřejmě od včera nic není, asi se bojím toho vyšetření. :grinning:
9. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
samá nemoc koukám
verčí hlavně ať je vyšetření vpořádku :wink: a neboj říkej si že jsou horší věci
tak už jsem marod i já celou noc jsem strávila na záchodě, ještě že máme blízko babičku a dopoledne pomohla, taťka už začíná taky
Raduš ať je Táďulka fit, Míša už řádí, jen ten průjmík ještě trochu, ještě se kvůli svatbě potřebuji stebou na něčem domluvit, máme problém s vozením, tak jak to plánuješ na večer s Tádou
Jituš Kulíška máme a chutná jí naštěstí
9. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, není zač, ale já se v tom moc nevyznám, co mi nabídnou v lékárně, to vemu s ohledem teda na cenu, lékárnice mi v první řadě nabídla nějaký vitamíny asi za 800,- :astonished: ..nejsem cvok
jinak já uvidim, jak zabere tohle, kdysi už jsem něco brala tak uvidíme, ale asi to s mými vlasy nebude nejhorší, minulé pondělí jsem byla u kadeřnice a řikala, že mi začínají parádně růst v dalších řadách, měla jsem je totiž dost řidký :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jituš, tak u nás sem Kulíška musela dávat dávkovačem, co je v Panadolu a Ondru u toho zakleknout :pensive:

dneska jsme modelovali, teda spíš já, Ondra koukal, žmoulal modelýnu v ručičkách, naštěstí jí neochutnával
ale nemám vůbec žádnou fantazii, co tvořit, tak asi budu muset koupit nějakou chytrou knížku, dělali jsme furt prasátko, kytičky, postavičky, hada :sweat_smile: , berušku a rybičku :slight_smile:

jinak dneska si Ondra po o dáchnul od 12 do 4, tak ho dneska asi nechám dýl vzhůru, ale jak to teď tady píšu, tak začal zívat :sweat_smile:
9. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak na to vyšetření opravdu půjdu, zítra dopoledne se objednám. Kdo ví, kdy mě vezmou. Dneska jsem tam byla, ale Dr. tam je až od 16 hodin a přes 2 hodiny se mi tam čekat nechtělo a můžu si tam sice zavolat, ale zítra stejně musím do města, tak se tam zastavím a domluvím se osobně. A Jituš, máš pravdu, jsou horší věci, bohužel dneska mi volala teta, že babička je zas v nemocnici a nevypadá to vůbec dobře. :cry: Když se to se*e, tak se to se*e.
10. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
co to vidím? :frowning2: Samí marůdci...ať je vám brzo líp :wink:
Veru, neboj, určitě to bude brzo v pořádku - držím pěsti, ať je líp.
Andi, modelíne? To mě zatím vůbec nenapadlo - budeme jí muset s Tadaíkem vyzkoušet - obávám se ale, že jí bude chtít spíš ochutnávat než tvořit zvířenu :grinning:
10. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mi jsme už skoro zdraví.
Lucí Míša má taky moc ráda modelýnu, ale spíš jí baví jí krájet a válet atd. Máme doma vařenou mám recept a je super, vůbec nemastí a je krásně měkká a prý dětem nechutná je ze soli, Míša neochutnala a i kdyby tam se nemusím bát že se otráví.
11. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem tam dneska byla, dostala jsem instrukce. Nejhorší z nich je asi ta, že den před vyšetřením za 4 hodiny mám vypít 4 litry nějakého blebajzu a to v 16 hodin. Takže do 20 hodin budu pít a celou noc chodit na wc, takže se nevyspím. A 29.6. v 9 ráno jdu na vyšetření. No, a protože mi neudělali rozbor srážlivosti krve, tak jdu na odběr krve ještě jednou. Já, která ty injekce tak blbě snáší. :confounded: Kdykoliv jdu na nějaké vyšetření a potřebují něco vědět z krve, tak vždycky něco zapomenou. Začínám si zvykat. :unamused:
Modelína... já taky modeluju, ale z marcipánu. :sweat_smile: Teď mají krásné voňavé modelíny, to není jak za nás, takový smradlavý. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ohledně boreliózy je vše v pořádku, i protilátky.
A smutná zpráva je, že mi zemřela babička, ale pro ni to bylo vysvobození.
Hezký víkend.
12. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Verčí super výsledky a je mi líto babičky, ale jak říkáš u nemocných je to spíše vysvobození a musíš se říkat, že už jí je dobře a nic ji nebolí. Já to tak měla u všech prarodičů, tedy jednu babičku ještě mám.
12. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo upřímnou soustrast :frowning2:
12. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny Chomutovačky, už jste se byl někdo podívat v městských lázních? Mají tam super hadříky pro Vaše mimíska i pro ty velké dětičky, já už tam nakoupila hodně nádherných značkových věciček ( Next, Gap, George....), tak posílám dál
13. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
děkuju vám za projevení soustrasti, i těm, co mi napsaly do IP.
Zítra jdu k Dr., ať mi na ten průjem nasadí antibiotika. Už jsem z toho na nervy.
Přeju, ať jste vy i vaši miláčci, ať už ti velcí nebo malí, zdraví.
14. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
veru, je mi to líto :pensive: ....celkem chápu, co prožíváš, my máme babičku už přes měsíc v nemocnici, teď už je to sice lepší, ale vypadalo to hodně špatně...nevím, zda jsem tu psala, ale bylo období, kdy jsem ji měla víc ráda jak mojí mamku a hodně špatně se mi to jednou bude prožívat, ale určitě to přebolí a zůstanou mi na ní jen krásné vzpomínky :dizzy_face:
a jak to s tebou jinak vypadá :confused:

já jsem byla včera hotová, celá rozlámaná, klepala jsem se zimou, tak nevím, zda na mě něco lezlo, vzala jsem si na noc 2 paraleny a je mi líp :dizzy_face:

v neděli jsme měli rodinnou neděli (já, taťka a Ondrášek), dopoledne byli kluci u MM na dílně, kde se Ondra proháněl na minibiku, přišli domu k obědu, Ondra černej až za ušima :sweat_smile: , pak jsme se nadlábli, Ondra se vyspal a razili jsme do lesoparku, pobyli jsme tam 2 hodiny, letos jsem tam byla poprvé, tak i Ondra byl unešenej, pak jsme se jeli podívat na větrný elektrárny a razili jsme domů, Ondru jsme uspali a šli jsme na večeři, MM měl v pátek narozky, tak jsem ho pozvala, nacpali jsem si pupky a padli za vlast :sweat_smile:

hodila jsem pár foteček :wink:
16. čer 2009 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,
moc času nemám. Ale v rychlosti. O babičce jsi to tu psala. Pro mě je to lepší, že babička bydlí daleko, a tak jsem ji vídala převážně jen o prázdninách. Ale i tak to pro mě byla ta nej babička.
Ohledně mě, včera jsem byla u mamky Dr., protože můj má dovolenou. Ona mě sestra k ní ani nepustila, že prý můj Dr. má zástup. Jenže ten zástup je takový střevo, že ta by byla schopná mi vyšetřovat hlavu místo břicha a nakonec by mi na to dala mastičku.
Tak jsem si znovu koupila Endiaron a uvidím, jestli nakonec zabere, jinak 29.6. jdu na kolonoskopii - vyšetření tlustého střeva. Na to fakt jít nechci, se bojím.
A hlásím, že Endiaron zatím zabral, ale nechválím den před večerem. :slight_smile:
A už musím letět. Pa pááá. Ozvu se nejspíš až ve čtvrtek.
16. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak vás v rychlosti zdravím.
Zítra má H. firemní večírek, on na to moc není, ale být tam musí, tak mu tam budu oporou. :slight_smile: Tedy, pokud mi to můj zdrav. stav dovolí. :angry:
Předem přeju krásný víkend.
18. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim... Koukám, že tu jsou samé maminky... A žádná těhule...
Ahoj Vrtulko.. Dnes jsem našla tuhle diskusi a koukám, že tu je známé jméno a známá fotka z beremese... :slight_smile:
Mrkla jsem do tvého albíčka a máš moc hezkou dcerku..

Myslela jsem, jestli tu náhodou nebude někdo z kadaně, ale asi tu všichni jste z Chomutova nebo z Jirkova, co? :slight_smile: Z Chomutova pochází jen můj přítel a já jsem tam s nim byla asi jen rok...A teď bydlíme v Račeticích...
19. čer 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucynko vítám tě tu, je to tu drobec mrtvé. Jsou tu i Kadaňské a Klášterecké, ale nějak už se tu moc neukazujou. Já zase znala dřív koníka než beremese :wink: Děkuji za pochvalu dcery, víme co jsme dělali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
19. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Veru, snad už je trochu líp - fyzicky i psychicky.
Lucynko - vítám tě mezi námi :wink:
Jíťo, ty už to máš za pár, to je neskutečný, snad se počasí vyprší a na váš velký den bude krásně.

Už mě to počasí štve, chtěla jsem jet v neděli s Tádíkem tak na týden na chalupu, ale nevím, nevím, když je tak všelijak. Zítra se chystáme do Mostu na plavčo, tak jsem zvědavá, jak tu naší potápku dostaneme z bazénu :grinning:
19. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí strašně to letí, je to nedávno co jsme si říkali ještě čvtvrt roku :grinning: a teď už bývám pěkně nervózní aby to klaplo. Přeji hodně úspěchů v tahání Tády z vody, já mívám taky co dělat.
20. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
neboj, určitě to klapne, všichni se budou bavit a bude to krásný, protože to bude jen a jen o vás - stoprocentně si to užijete :wink:

V bazénu bylo parádně - Táda řádil neskutečně - nejvíc se mu líbilo pod takovým tím hřibem nebo jakoby deštníkem či co to je :grinning: , jak z něj stříká voda - to byl ve svým živlu, pak i ten proud, co tam je, ale tam šel jenom s Petrem, protože já měla co dělat, abych z toho vylezla sama natož ještě s Tádíkem, když jsme dorazili domů, tak jsme byli z vody tak utahaní, že jsme usnuli a probudili se až teď :grinning:
20. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po strašně dlouhé době ...
Teď máme trošku trápení, protože měla Adélka horečky a rýmu, ale už se to konečně po 10 dnech lepší ...
Jinak se máme moc dobře, oslavili jsme první rok a Adélka je moc šikovná. Průběžně vás dočítám, ale nějak nebyl čas psát.
Nechali jsme si udělat profi fotky tak jestli chcete mrkněte:
http://vvilo.rajce.idnes.cz/Adelka_profi_fotky/
Dala jsem se na háčkování, takže pokud je čas dělám čepičky, Adélka jich už má opravdu hodně :slight_smile:
Koukám, že přišla nová těhulka a dokonce za Račetic :slight_smile: tak to máme k sobě hoooodně blízko :slight_smile:
Vrtulko četla jsem, že máš před svatbou tak držím moc palce ať všechno vyjde :wink:
Verčo ty máš trápení s břichem? Mě před 2 roky pořád bolel slepák tak mi ho raději vzali, ale nebylo to tím a bolelo to stejně dál, pomohlo až těhotenství :slight_smile:
Lukajda byla na dovolené, tak to moc závidím, protože mi letos tak max po Čechách ...
Tak se zatím mějte, já zase nakouknu snad častěji, pa pa
20. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,
jak je světlo, tak nemůžu chrápat a strašim tu už od 5 :sweat_smile: ,

vilo, fotečky jsou moooooc krásný :dizzy_face: , Adélce i vám to tam moc sluší, jste jak sluníčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a přeju ať už nemáte žádné nemoci :wink:

luk, bazén závidím, my se teď pár dní do bazénku nepodíváme, kvůli mě, mám nějaké zdravotní problémy, tak na mě myslete, ať mi vše dopadne ve středu OK :stuck_out_tongue_closed_eyes:

včera jsem jela se ségrou a jejím M a synovcem do Praglu na nákupy, řádili jsme po Letňanech a na Zlíčíně celý den, nakonec jsem dovezla jen 2 trika MM, jedno synovcovi a sobě jenom skinny džíny, jsem nasr...á, bo jsem chtěla nějaký šaty, ale všude je mají ze stejných materiálů, stejné střihy a vůbec mi to nesedělo a vypadaly příšerně, sukně to samý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak ještě vytáhnu MM do Mostu a pak už nevim, v čem budu chodit, asi v pytli :sweat_smile:

no nif jdu pokouknout nějaký recepty, musím vymyslet, co budu vařit, už abych chodila do práce, to je hrozný s tím vařením :confounded:
21. čer 2009 v 05:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucynko, též Tě tu vítám. :slight_smile:
Luk, psychicky jsem už ok, ale po zdrav. stránce :confounded: Jsem včera byla s H. na procházce a večer mě bolelo v krku, jsem skoro celou noc sespala. Teď už je mi líp. Mi přijde, že už si ty nemoci snad vymýšlím. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Super, že jste si to v bazénu užili. :dizzy_face:
Leni - vilo, vítám Tě tu zas opět mezi námi. :slight_smile: Adélce gratuluju k prvním narozeninám, i když dodatečně. Koukala jsem na fotky, jak už krásně ťape. :dizzy_face: Moc vám to sluší.
Tedy, co to bylo za doktora, že Ti sebral slepák? To je jak u mojí mamky, chtěli jí sebrat vaječníky a přitom měla rakovinu. Naštěstí mamka zkusila jiného doktora - kadaňského přimáře. :wink:
21. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni Adélka je nádherná, hotová modelka. Fak fotečky jsou krásný a moc vám to tam všem sluší.
21. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za přivítání..
Vrtul, to je jasný, že jste věděli, co jste dělali.. Přítel taky říká, že budem mít kluka, že ví, co dělá... Tak jsem na něj zvědavá, jestli mu to vyjde nebo ne... :sunglasses:
vilo a odkud jsi ty? Ty jsi přímo z Cv nebo taky z nějaké vesničky?
22. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já jsem taky z Račetic :slight_smile:
Vrtulko moc děkujeme :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni - Vilo - přesně jak píše Jíťa, Adélka je hotová modelka - Krainová si může sbalit fidlátka :grinning: :grinning: :grinning:

Andi - ty jsi teda ptáčátko, takhle brzo, i když já jsem včera taky vstávala dřív, ale zase co se toho stihne - chytla mě včera zase moje šicí mánie, už i Tádovi se líbí, když šiju na stroji - sedí se mnou v pracovně a je úplně vyřízenej ze zvuku stroje.

Včera vytahal katalogy různých cestovních kanceláří a od tý doby o něm skoro nevíme - sedí u toho a ukazuje si tam moře, klouzačky a tobogány...je vidět, že patří do rodiny a v porodnici nám ho nevyměnili :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vilo- Aha, tak to je dobrý.. My tam bydlíme teď rok... To je tak malá vesnička a stejně tě ani od vidění neznám :grinning: Ale nám se tam moc líbí.. Pořád si to tam užíváme a kocháme se.. Je tam klídek... :slight_smile:
23. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek