• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj holky,
tak jsem včera skončila v ambulanci na chirurgii po 22. hodině. Jsem snad 50x byla na wc. Udělali mi rentgen a to je vše. Nepřímo řekl, že on je chirurg, tak neví, co se mnou. Že mi má Dr. udělat výtěr. A já, že ten už mám. A on, jestli na bakterie. Tak to jsem řekla, že to nevím.Prý si mám vzít živočišné uhlí rovnou 10 tablet. Tak pak jsem byla doma na wc asi 2x a v půl 12 šla spát. V 1:45 jsem letěla znovu na wc, málem jsem to nestihla, mezitím jsem spala. A pak jsem byla znovu na wc ve 2:30. A pak až ráno, když jsem se vzbudila. K snídani jsem měla posledních 6 ks živočišného uhlí. A pak mi dala kamarádka Hylak - taková kyselotina, ale mně přijde, že citron je kyselejší. No, a zatím jsem ok. Zítra jdu na odběr krve - aby zjistili srážlivost krve pro tu pondělní kolonoskopii.
Právě jsem upekla dort, ale asi se mi srazil. No, ještě je teplý, tak ho nemůžu rozříznout. Jestli bude sražený, tak budu muset upéct nový. Honza má ve středu svátek, tak mu chci dát dortík s myšičkama. Ty už mám vytvořený z marcipánu.
Lucko, Tádík je moc šikovnej, že se umí zabavit sám. Máš zlaté dítě. :wink:
23. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Veru, teda to je síla - to by ti měli rozhodně udělat nějaký podrobnější vyšetření, aby ses zbytečně nestresovala, to jsou šupáci :angry: Hylak dávám Tádíkovi při průjmu, já jsem měla při zažívacích problémech Enterol a v pohodě - je bez předpisu a nebo bys mohla zkusit říct svojí Dr. jestli by ti předepsala Reasec (doufám, že se to tak píše) - ten je ale bohužel jenom na předpis.

Jj, Táda se zabaví docela v pohodě, akorát dneska jsem měla hoňku, když jsem potřebovala prodloužit rezervaci dovči pro bráchu a Táda nutně potřeboval, abych mu asistovala při stavbě ohrady (z leporel) pro zvířata :grinning:
23. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kačí, něco mi uniklo? :wink:
24. čer 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno se včas dozvíte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi tuším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kačí, asi taky tuším, co se děje. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Lucko, můj doktor má dovolenou. Byla jsem u jiné Dr. a tam mi rovnou sestřička řekla, že ten můj musí mít zástup a že mě k doktorce nepustí. A dneska jsem byla na odběru krve a žádný zástup na dveřích nemá. To kdybych věděla, tak se nenechám takhle odpálkovat. A teď by ty výsledky byly už k ničemu, protože by přišly až tak v úterý. V pondělí už jdu na tu kolonoskopii.
24. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy, já už jsem fakt úplně mimo. Ty mi tu píšeš o jiných lékách. A já Ti odpovídám na další možná vyšetření. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě, teď už to nemá cenu. Ale názvy si napíšu, někdy by se to mohlo hodit. Doufám, že už tedy nebude. Díky. :wink:
24. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, snad už to bude v pohodě - "užíváš" si teda požehnaně :frowning2:
24. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo veliká gratulace, hlavně se opatruj a buď v pohodě ať probíhá vše jak má. Kubík už se musí těšit.
25. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, nemáš ještě předsvatební horečku? :grinning:
25. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Veru, tééééééééda, ty si užíváš :confounded: :confounded: :confounded: , ať jsi co nejdřív v cajku
Kači, já taky tuším a potichu gratuluju a držím palce, aby bylo vše OK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jitul, ty už to máš teď v sobotu, co? Bude z tebe vdaná paní :dizzy_face: , tak ať se vám svatbička povede a ať vám na ní zůstane, co nejvíc svatebčanů (jsem koukla na beremko)...to by mě taky pěkně nas.rali, vždyď je to váš den, tak by měla být rodina pohromadě...budu držet palce, aby tomu tak bylo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:

no a ke mně, tak jsem ve středu podstoupila menší zákrok v nemocnici (nechávám si pro sebe, o co šlo, takže to ze mě prosím nevytahujte a ani vlastně nevytáhnete :wink: :grinning: ..není moc důvodů o tom mluvit)
proto jsem potřebovala mít zuby v cajku, ale nakonec, to šlo i s bolavými, tak jsem ráda, že je to za mnou :wink:

no a dneska jsem ráno musela naklusat k zubařce, pže se s tim už nedá fungovat, roste mi moudrák, zadní část, tak mi to tlačí na dáseň, bolí mě z toho v uchu, v krku, lísní kosti, nemůžu jíst ani pít :cry: :cry: :cry:
tak jsem se tu pěkně rozpitvala, ale fakt to bolí jako čert :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dala mi tam dren a zítra mám přijít na další, no ale že by mi bylo dneska líp, to se říct nedá, nevím, co budu dělat, když mě to bude bolet přes víkend...
jinak jsem objednaná k Tresový na trhání toho zubu, ale až na listopad :astonished: , dřív volno neměla, tak nevím, jak budu do tý doby fungovat na Ibalginech :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak se holčičky moje opatrujte a zase někdy pa J.
25. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš, tak ať vám to zítra vše dobře dopadne. Počasí se snad už umoudřuje a nebude vám pršet. :wink: Budu na vás myslet. :wink: Koukla jsem Ti do svat. alba, Tvoje nalíčení je mnohem hezčí než od kosmetičky. :dizzy_face:
Andí, tak se brzy uzdrav po operaci. :wink: To Tě nechá trápit až do listopadu? Co to s Těmi doktory teď je. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tedy já už jsem vytočená na maximum. Mně přijde, že doktoři stávkují a pacienti, ať se uzdravují sami. Kurňa. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
A ke mně, dneska bych měla mít ten blbý den, kdy je mi zas špatně (vždy obden) a ono je mi dobře, jako včera. Tak že by už ta hrůza byla na ústupu? Moc tomu nechci věřit. Očekávám horší, ale doufám v lepší.
Mějte se krásně a užijte si víkend.
Pa,pa.
26. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau,
tak jsem se vrátila od dr., dostala jsem další dren, zítra si ho mám sama vyndat...jsem zvědavá, jak to udělám. :confused: :sweat_smile:
Jinak jsem dostala číslo na pohotovost do Litvínova, při nejhorším pojedeme tam, kde mi dají novej.
No a v pondělí mám jít znovu na další, dokud mě to nepřestane bolet, tak tam budu pečená vařená. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veru, jsem ráda, že je už líp a díky za přání k uzdravení, ono je mi už dobře, ale tak nějak to v té palici bude asi na stálo. :pensive:
26. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,dala jsem pár nových foteček do alba a vytvořila jedno nové,tak jestli chcete,tak se mrkněte :slight_smile:
26. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
díky za přání, mám toho už dost jsem zvědavá jak budu spát, mám svatební horečku už pár dní. Pa pa
26. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak se hlásí novopečená paní. Byla to paráda, jen to rychle uteklo. Ženicha jsem myslela, že uškrtím a ještě doma v šatech jsem vyhrožovala že si ho nevezmu, čtvrt hodiny před obřadem ještě nebyl doma ani nebyl převlečený :rolling_eyes:
28. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš tak teda veliká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,

Kačí, oficiální gratulace a ať jste OK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jituš, už se těším na fotečky a gratuluju novopečená mladá paní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....add ženich, to jsou chlapi, vždycky mají na vše dost času :wink:

jinak dren jsem si sama vyndala, dneska jdu na další a přes víkend jsem vydržela jen na 3 ibuprofenech, takže úspěch :sweat_smile: , ale jsem poslední dobou vždycky přes poledne nějaká unavená, je mi zima, bolí mě celej člověk, jsem totál kaput

vůbec nevim, kdybych měla mít druhýho prcka, jak bych to jako dělala, takže klobouk dolů před druhorodičkama :sweat_smile:
29. čer 2009 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kačí, oficiálně moc gratuluju, a ať je vše, jak má být. :dizzy_face:
Jituš, též gratuluju k titulu Mladá paní :dizzy_face: A už se taky těším na fotečky. :slight_smile:
A já: Na tu kolonoskopii jsem nešla. Nezvádla jsem vypít ani 2 litry (Fortrans) a začala jsem to zvracet.
Právě jsem se vrátila od Dr. - obvodního. Ten mě na tu kolonoskopii poslal hlavně kvůli krvi ve stolici. Jsem mu říkala, že to bylo nejspíš kvůli Endiaronu, že jsem měla krev, jen když jsem ho brala. A on, že to je blbost, aby prášek způsobil krev ve stolici. No, každopádně prý nejsem první, komu ten Fortrans nesedl. Ale prý, když jsem ho začala zvracet, tak jsem si měla půl hodiny dát pauzu a pak po malých dávkách to pít znovu. Že mi to měla říct sestra na té gastroenterologii. No, a protože včera ráno jsem měla už pevnou stolici. Tak jsme domluveni tak, že mám mít týden lehčí dietu - brambory, rýži, těstoviny a každý den 1-2 jogurty Activia. A pokud vše bude v pořádku, tak není co řešit. Jinak pokud mi bude zas zle, tak mám přijít a na tu kolonoskopii budu muset. Ale to si nepřipouštím. Určitě už budu zdravá.
Tak se měj hezky a přeju hodně zdravíčka.
29. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jituško přidáváme se ke gratulacím, určitě to bylo super, i počasí vyšlo

Kačko gratuluji k těhulkování a držím palce (trochu závidím, ale ještě mám čas :slight_smile:)

Verčo tak to je dobře, že už je líp a to vyšetření nebylo, budu držet palce aby už bylo ok

Jinak u nás: Adélka je už konečně zdravá, tak jsem moc ráda, teď by mohlo být trochu hezky, aby jsme si užili léta a plánujeme menší dovolenou po Čechách, nemáte nějaký tip kam s ročním dítětem?
29. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneks jsem byla na kontrolní krvi a výsledek byl.....................................................přes 3000 jednotek HCG,takže není pochyb :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mím profi fotečky, amatérské se mi ještě nesešli, tak můžete jukat :wink:

http://www.beremese.cz/photos/vrtule83
2. črc 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš moc krásný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Zaujala mě ta fotečka jak tam ležíš na tý zemi na dlažbě,to jsi musela být docela otlačená ne?
2. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko nebyla, měla jsem pod sebou deku kvůli šatičkám a ležela jsem jen chviličku, tak to šlo. Jen byla docela sranda když jsem se měla zvednout :grinning:
2. črc 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky!!!

Kačí gratuluji k těhulkování :dizzy_face:

Ale hlavně jsem tu kvůli Jituš, koukala jsem na fotečky, no jedním slovem NÁDHERA :dizzy_face: Více v albu na BRMS :wink: páááá
2. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
před chvilkou jsme se vrátili od našich - byla jsem zařizovat dovču, ale stejně mi to nedalo a ještě jsem chtěla nakouknout a tady super zprávy od Kačky - veliká gratulace :dizzy_face: a krásné fotky od Jíti - fakt vám to neskutečně seklo, rodinko :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni, kam na dovolenou s malou Adélkou, to netuším.
Kačí, to je moc dobře, že se vše vyvíjí, tak jak má. Opatruj se.
Letím do města, u mě zatím vše při starém. Pořád jak na houpačce, co se týká zdraví. :unamused:
3. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek