• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Kristýnce od Zuzky vše nejlepší k jejímu prvnímu svátečku, hodně štěstíčka, zdravíčka a hlavně rodiče na lumpárny. :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:

V Mostu jsem koupila bráchovi dárek k narozkám. Pro tátu jsem ho kupovala před týdnem. Tak už stačí jen něco upéct. Ale na to mám ještě pár dní čas.

Užijte si víkend.
24. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubíčkovi od Kačky vše nejlepší k dnešnímu svátku, hodně štěstí, hlavně to zdravíčko a hodně dárečků. :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Verčo Kubíček děkuje. :slight_smile:
25. črc 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem teď normálně volala městský policajty,protože vedle v baráku si udělali nějakej mejdan na zahradě s aparaturou a do teď tam vyhrávali muziku a řvali,tak jsem to nevydržela,protože Kubeš nemohl spát,protože se bál,tak jsem koukala z balkonu a fakt přijeli a dokonce hned 2 policejní auta a zatím je klid.To jedno auto pak zajelo do vedlejší ulice,aby je neviděli a dva policajti šli na obchůzku,kdyby náhodou si to zase pustili.
25. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačko,
koukám, že jste měli pěkně veselo. :angry:
My byli včera na celodenním výletě - na Slapech parníkem. Bylo hezky, mám připálený ksichtík a ramena.
27. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Veru, jééé tak to jste byli kousíček od nás - teda od naší chaloupky :dizzy_face: Zrovna zítra tam frčíme, užívat léto. Taky jsme se loni projeli s Tadeáškem parníkem z Třebenic tzn. od přehrady na Novou Živohošť.

El - Lukáškovi přejeme k zítřejším narozeninám hodně zdravíčka, štěstíčka a spoustu príma kamarádů :grinning:

Užívejte si léto a opatrujte se :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko,
jůůů, tak si to na chaloupce užijte. :slight_smile: Hlavně, ať vám vyjde počasí. :wink:
27. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
už zase soptím :angry: :angry: :angry: Přišla mi opakovaná výzva k vyzvednutí poštovní zásilky. A to jsem dopoledne pořád doma ve všední den, nebo je doma někdo jiný a pošťačka nic nepřinesla. Tak si za hodinu a půl udělám procházku na poštu.
Vypadalo to, že bude pršet a už se to vybralo a svítí sluníčko. Tak doufám, že to vydrží i do odpoledních hodin.
Mějte se hezky.
28. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jinak máme dneska v této diskusi významný den, tolik oslavenců. :slight_smile:
Lukášku, vše nejlepší ke 4. narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka a dárečků. :dizzy_face:
Lucko, též Tobě vše nejlepší k *2. narozeninám. :wink: Hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky od manžílka i Tadeáška a ať jsi stále tak šťastná jako doposud. :dizzy_face:
Lenko, vše nejlepší k 2. výročí svatby. Hezky to s manžílkem a Kačenkou oslavte. :dizzy_face:
28. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tákových oslav,
všem přeji vše nej nej a nej, krásnou oslavu počasíčko k tomu zatím přeje.
Mi s sobotu jedem na dovču tak doufám že bude krásně i příští týden.
28. črc 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
dodatečně přeju všem ke všemu..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kači, tobě ty týdny nějak letí :confused: :slight_smile:
Jíto, doufám, že si to užijete, má být snad pěkné počasí, tak jste to super vychytali :dizzy_face:
Veru, ta pošta tě furt zlobí, co :unamused: ....mě občas dostává, že jeden den nejsem doma, dostanu výzvu, že mám na poště zásilku a následný den hází hned opakvanou výzvu...taky by si jí mohly dát třeba až za 3 dny :angry:

a když už tu bylo tolik oslav, tak určitě byly i dortíky, holky, prosím, kde jste nechávali prckům dělat dort..já honechala udělat v Petře naproti Prioru a ráda bych nějakou změnu a samo že k lepšímu, tak hoďte když tak info :wink:

jinak já teď trpím, začala mi jako každý rok alergie na nějaké trávy, tak mám oči jak angorák, kýchám každou minutu a neustále mi teče z nosu, tak se těším, ať už to odkvete a já mám klid ...je to každý rok horší a horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš se taky dovolenkuje. :slight_smile:
Jituš - Andí, my děláme domácí dort, nekupujeme. Jsem teď dělala bráchovi. Dneska má narozky. Ale prý je cukrárna Petra na dorty nejlepší. A nevím, jestli ještě pečou ve Vysoké Peci, tam prý to taky chválili.
Přeju vše nej Tadánkovi od Lucky k 2. narozeninkám. :dizzy_face:
My včera byli v Pražské Zoo. :slight_smile: Krásně jsme se přicmudli na sluníčku. :confounded: :sweat_smile:
2. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš já si počítala ten termín od početí a doktor mi řekl,že se to prostě počítá od posledních měsíčků,tak mi to spočítal na 23 únor,ale já si myslím,že to bude ten začátek března,no uvidíme jak to bude po ultrazvuku. :slight_smile:
2. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačko, Tobě ty týdny opravdu nějak rychle přibývají. :slight_smile:
Včera jsem upekla kynutý švestkový koláč, brácha mi ho pochválil. :slight_smile: A dneska jsem ozdobila perníčky, které mám upečené asi týden. Mám totiž na ně děsnou chuť už asi měsíc.
V pátek budu balit, jedu v sobotu na dovolenou na chatu, po cestě se stavíme na Křivoklátu. A to si musím ještě obarvit vlasy a kamarádka mi pošle mejlem němčinu, jestli bych jí to nezkontrolovala.
5. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já se na několik dní loučím, ukážu se tu až koncem srpna. Dneska se sem už nedostanu. Mám toho hodně. Mějte se krásně. A přeju vám hezké počasí. Pa, pa.
7. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak Verča se dovolenkuje, no počasí už moc přát nebude škoda.
Mi se včera vrátili z Hracholusek, měli jsme oprávdu kromě 2 dnů nádherně. Ale ty jsme využili na výlety. Byli jsme v Plzni a v plzeňské zoo a projet se parníkem. Jinak tam bylo parádně, vůbec se nám domů nechtělo. Nádherná krajina okolo přehrady. Jen to koupání mohlo být drobec lepší.
9. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
přidávám se k Vám do diskuze. Teda jestli dovolíte:slight_smile:.
S manželem se snažíme o miminko. Tak třeba se tu taky najde nějaká snažilka z Chomutova :grinning:.
V červnu jsme měli nádhernou svatbu a teď už nám chybí jenom malý svištík.
O miminko se snažíme krátce, tak doufám že to brzy vyjde.
22. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Petruš,
vítám tě tu, ale zdá se že to tu osiřelo.
Přeji ať se vám miminko zadaří co nejdříve.
22. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám tě tu Peťul :slight_smile:
23. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
děkuji za přivítání:slight_smile:.
24. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, i Ty, Peťulinko,
tak už jsem se vydovolenkovala, a aby toho nebylo málo, tak budu mít ještě jednu dovču začátkem září. :slight_smile:
Měla jsem se parádně, počasíčko přálo. Na Křivoklátu bylo krásně, pak jsme byli ještě na Skryjských jezírkách. Na chatu jsme se dostali kolem 16:30, ten den tam byla akorát rodinná oslava, za celý den se tam sešlo 25 lidí, a to bylo jen z mamčiny strany. Druhý den jsem vzala Honzíka a "skoro"bratránka na výlet na železniční most, který vede přes Vltavu. Lidi na něj nesmí, nemají kam uhnout, jedině skočit do Vltavy z asi 30 m. A pak navečer jel Honza domů, neměl dovolenou. Ta mu začala dneska. Perníčky mi zbaštil bratránek a objednal si další na Vánoce. :grinning: Jinak se nic zajímavého nestalo, tak není co psát. Jen, že jsem se docela hezky opálila a voda byla prprvé za celý můj život docela čistá i v srpnu. Jinak je každý rok v tuto dobu zelená. Proto jsme si dovolenou prodloužili ještě o nějaký ten den, ale už se mi stýskalo po H.
Jituš, koukám, že jste si taky užívali, bohužel jen 2 dny, ale i tak to stálo za to. :wink:
Peťulinko, držím pěsti, aby k vám brzy zavítalo miminko. :dizzy_face:
Kačko, doufám, že je u Tebe vše v pořádku, první trimestr máš za sebou, tak určitě bude vše ok. :wink: Krásně Ti ty týdny přibývají. :dizzy_face:
29. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Verčo až na to že mě propustili z práce,tak se mám skvěle,zatím jde všechno dobře ohledně těhu. :slight_smile:
30. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravíme po návratu z "divočiny" :grinning: Dneska už na to nemám sílu, ale zítra dočtu. Doufám, že jsou všichni zdraví, vydovolenkovaný :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačko,
jj, to znám. Ty jsi to alespoň vychytala, že budeš mít za chvíli nějakou korunku, když jsi těhu. Já pořád říkám, že půjdu na mateřskou a za 3-4 roky ta krize snad pomine. Jen toho mého Honzu nějak nemůžu překecat. :grinning: Prý to necháme osudu. :wink:
Lucko, doufám, že jste se měli báječně. :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo právě že je to naprd,páč nějakou tu korumku dostanu nejspíš až na konci února,do té doby budu bez peněz.Debilní úřady a politici. :rolling_eyes:
31. srp 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí, ajajaj, to je ta úřednická rychlost. :angry: No, já už jsem taky bez koruny. :unamused: Dneska si jdu akorát pro zbytek peněz, díky rekvalifikaci jsem si prodloužila příjem peněz o měsíc a půl.
Po obědě jedu do města vyřídit věci na dovolenou. Pojištění, výměnu peněz, atd..
Hlavně, že je miminko v pořádku a Ty se nestresuj.
31. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my se pomalu,ale jistě připravujeme na školku.V pondělí jde poprvé a mooooc se těší.Akorát jsem zjistila,že bačkůrky,který jsem mu kupovala 14 srpna mu jsou už malé,ale měl je jen 1 na sobě,tak doufám,že nám je vymění.
1. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za bačkůrky mi vrátili peníze,ale měli u toho strašně keců,tak jsem mu nové koupila na Palacký v český obuvi. :slight_smile:
2. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kačko hlavně že prachy vrátili. Koukám že plánujete pokračovat s dvojitým jménem.
2. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačko, tak ať se Kubíčkovi ve školce líbí. Zrovna včera jsem viděla malého kluka, jak bere za kliku od branky ve školce a maminka na něj: Ty chceš zase do školky? A on? Jo! A ona: Půjdeš až zítra. :slight_smile:
To je dobře, že Ti vrátili peníze, i když s kecama, teď je to úplně normální. :confounded: Mám boty z Palacké v české obuvi už asi 10 let a pořád drží (to, že jsou okopané, o tom mlčím :sweat_smile: ), tak doufám, že budou kvalitní a Kubíkovi ten rok vydrží, než z nich vyroste.
Všechny vás zdravím!
Zítra odjíždím s Honzou do Chorvatska na 10 dní, tak se tu mějte krásně. Pa, pa.
3. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek