Chomutov a okolí

Takže pro holky z Beremese - Chomutov a okolí.... 😃 A samozřejmě tu uvítáme i ostatní maminky, těhulky a snažilky z Chomutova, Kadaně, Klášterce, Jirkova a dalších měst... 🙂

Tak Vás tu všechny vítám.

Lucka 😉
v.ctyrlistek
24. črc 2009
Kristýnce od Zuzky vše nejlepší k jejímu prvnímu svátečku, hodně štěstíčka, zdravíčka a hlavně rodiče na lumpárny. x-) 😃 x-)

V Mostu jsem koupila bráchovi dárek k narozkám. Pro tátu jsem ho kupovala před týdnem. Tak už stačí jen něco upéct. Ale na to mám ještě pár dní čas.

Užijte si víkend.
v.ctyrlistek
25. črc 2009
Kubíčkovi od Kačky vše nejlepší k dnešnímu svátku, hodně štěstí, hlavně to zdravíčko a hodně dárečků. x-)
kackap
25. črc 2009
Ahojky,Verčo Kubíček děkuje. 🙂
kackap
25. črc 2009
Tak jsem teď normálně volala městský policajty,protože vedle v baráku si udělali nějakej mejdan na zahradě s aparaturou a do teď tam vyhrávali muziku a řvali,tak jsem to nevydržela,protože Kubeš nemohl spát,protože se bál,tak jsem koukala z balkonu a fakt přijeli a dokonce hned 2 policejní auta a zatím je klid.To jedno auto pak zajelo do vedlejší ulice,aby je neviděli a dva policajti šli na obchůzku,kdyby náhodou si to zase pustili.
v.ctyrlistek
27. črc 2009
Ahoj Kačko,
koukám, že jste měli pěkně veselo. ]-(
My byli včera na celodenním výletě - na Slapech parníkem. Bylo hezky, mám připálený ksichtík a ramena.
lukajda
27. črc 2009
Ahoj holky,
Veru, jééé tak to jste byli kousíček od nás - teda od naší chaloupky x-) Zrovna zítra tam frčíme, užívat léto. Taky jsme se loni projeli s Tadeáškem parníkem z Třebenic tzn. od přehrady na Novou Živohošť.

El - Lukáškovi přejeme k zítřejším narozeninám hodně zdravíčka, štěstíčka a spoustu príma kamarádů 😃

Užívejte si léto a opatrujte se x-)
v.ctyrlistek
27. črc 2009
Ahoj Lucko,
jůůů, tak si to na chaloupce užijte. 🙂 Hlavně, ať vám vyjde počasí. 😉
v.ctyrlistek
28. črc 2009
Ahoj holky,
už zase soptím ]-( ]-( ]-( Přišla mi opakovaná výzva k vyzvednutí poštovní zásilky. A to jsem dopoledne pořád doma ve všední den, nebo je doma někdo jiný a pošťačka nic nepřinesla. Tak si za hodinu a půl udělám procházku na poštu.
Vypadalo to, že bude pršet a už se to vybralo a svítí sluníčko. Tak doufám, že to vydrží i do odpoledních hodin.
Mějte se hezky.
v.ctyrlistek
28. črc 2009
No, jinak máme dneska v této diskusi významný den, tolik oslavenců. 🙂
Lukášku, vše nejlepší ke 4. narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka a dárečků. x-)
Lucko, též Tobě vše nejlepší k *2. narozeninám. 😉 Hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky od manžílka i Tadeáška a ať jsi stále tak šťastná jako doposud. x-)
Lenko, vše nejlepší k 2. výročí svatby. Hezky to s manžílkem a Kačenkou oslavte. x-)
vrtule83
28. črc 2009
Tákových oslav,
všem přeji vše nej nej a nej, krásnou oslavu počasíčko k tomu zatím přeje.
Mi s sobotu jedem na dovču tak doufám že bude krásně i příští týden.
andilek
1. srp 2009
ahoj kočky,
dodatečně přeju všem ke všemu..... x-) x-) x-)
Kači, tobě ty týdny nějak letí =-) 🙂
Jíto, doufám, že si to užijete, má být snad pěkné počasí, tak jste to super vychytali x-)
Veru, ta pošta tě furt zlobí, co :-| ....mě občas dostává, že jeden den nejsem doma, dostanu výzvu, že mám na poště zásilku a následný den hází hned opakvanou výzvu...taky by si jí mohly dát třeba až za 3 dny ]-(

a když už tu bylo tolik oslav, tak určitě byly i dortíky, holky, prosím, kde jste nechávali prckům dělat dort..já honechala udělat v Petře naproti Prioru a ráda bych nějakou změnu a samo že k lepšímu, tak hoďte když tak info 😉

jinak já teď trpím, začala mi jako každý rok alergie na nějaké trávy, tak mám oči jak angorák, kýchám každou minutu a neustále mi teče z nosu, tak se těším, ať už to odkvete a já mám klid ...je to každý rok horší a horší :-p
v.ctyrlistek
2. srp 2009
Ahoj holky,
Jituš se taky dovolenkuje. 🙂
Jituš - Andí, my děláme domácí dort, nekupujeme. Jsem teď dělala bráchovi. Dneska má narozky. Ale prý je cukrárna Petra na dorty nejlepší. A nevím, jestli ještě pečou ve Vysoké Peci, tam prý to taky chválili.
Přeju vše nej Tadánkovi od Lucky k 2. narozeninkám. x-)
My včera byli v Pražské Zoo. 🙂 Krásně jsme se přicmudli na sluníčku. :-S :-N
kackap
2. srp 2009
Jituš já si počítala ten termín od početí a doktor mi řekl,že se to prostě počítá od posledních měsíčků,tak mi to spočítal na 23 únor,ale já si myslím,že to bude ten začátek března,no uvidíme jak to bude po ultrazvuku. 🙂
v.ctyrlistek
5. srp 2009
Ahoj Kačko, Tobě ty týdny opravdu nějak rychle přibývají. 🙂
Včera jsem upekla kynutý švestkový koláč, brácha mi ho pochválil. 🙂 A dneska jsem ozdobila perníčky, které mám upečené asi týden. Mám totiž na ně děsnou chuť už asi měsíc.
V pátek budu balit, jedu v sobotu na dovolenou na chatu, po cestě se stavíme na Křivoklátu. A to si musím ještě obarvit vlasy a kamarádka mi pošle mejlem němčinu, jestli bych jí to nezkontrolovala.
v.ctyrlistek
7. srp 2009
Ahoj holky,
tak já se na několik dní loučím, ukážu se tu až koncem srpna. Dneska se sem už nedostanu. Mám toho hodně. Mějte se krásně. A přeju vám hezké počasí. Pa, pa.
vrtule83
9. srp 2009
Ahojky,
tak Verča se dovolenkuje, no počasí už moc přát nebude škoda.
Mi se včera vrátili z Hracholusek, měli jsme oprávdu kromě 2 dnů nádherně. Ale ty jsme využili na výlety. Byli jsme v Plzni a v plzeňské zoo a projet se parníkem. Jinak tam bylo parádně, vůbec se nám domů nechtělo. Nádherná krajina okolo přehrady. Jen to koupání mohlo být drobec lepší.
petulinka87
22. srp 2009
Ahojky,
přidávám se k Vám do diskuze. Teda jestli dovolíte🙂.
S manželem se snažíme o miminko. Tak třeba se tu taky najde nějaká snažilka z Chomutova 😃.
V červnu jsme měli nádhernou svatbu a teď už nám chybí jenom malý svištík.
O miminko se snažíme krátce, tak doufám že to brzy vyjde.
vrtule83
22. srp 2009
Ahojky Petruš,
vítám tě tu, ale zdá se že to tu osiřelo.
Přeji ať se vám miminko zadaří co nejdříve.
kackap
23. srp 2009
Vítám tě tu Peťul 🙂
petulinka87
24. srp 2009
Ahojky,
děkuji za přivítání🙂.
v.ctyrlistek
29. srp 2009
Ahoj holky, i Ty, Peťulinko,
tak už jsem se vydovolenkovala, a aby toho nebylo málo, tak budu mít ještě jednu dovču začátkem září. 🙂
Měla jsem se parádně, počasíčko přálo. Na Křivoklátu bylo krásně, pak jsme byli ještě na Skryjských jezírkách. Na chatu jsme se dostali kolem 16:30, ten den tam byla akorát rodinná oslava, za celý den se tam sešlo 25 lidí, a to bylo jen z mamčiny strany. Druhý den jsem vzala Honzíka a "skoro"bratránka na výlet na železniční most, který vede přes Vltavu. Lidi na něj nesmí, nemají kam uhnout, jedině skočit do Vltavy z asi 30 m. A pak navečer jel Honza domů, neměl dovolenou. Ta mu začala dneska. Perníčky mi zbaštil bratránek a objednal si další na Vánoce. 😃 Jinak se nic zajímavého nestalo, tak není co psát. Jen, že jsem se docela hezky opálila a voda byla prprvé za celý můj život docela čistá i v srpnu. Jinak je každý rok v tuto dobu zelená. Proto jsme si dovolenou prodloužili ještě o nějaký ten den, ale už se mi stýskalo po H.
Jituš, koukám, že jste si taky užívali, bohužel jen 2 dny, ale i tak to stálo za to. 😉
Peťulinko, držím pěsti, aby k vám brzy zavítalo miminko. x-)
Kačko, doufám, že je u Tebe vše v pořádku, první trimestr máš za sebou, tak určitě bude vše ok. 😉 Krásně Ti ty týdny přibývají. x-)
kackap
30. srp 2009
Ahojky

Verčo až na to že mě propustili z práce,tak se mám skvěle,zatím jde všechno dobře ohledně těhu. 🙂
lukajda
30. srp 2009
Ahoj holky,
zdravíme po návratu z "divočiny" 😃 Dneska už na to nemám sílu, ale zítra dočtu. Doufám, že jsou všichni zdraví, vydovolenkovaný x-)
v.ctyrlistek
30. srp 2009
Ahoj Kačko,
jj, to znám. Ty jsi to alespoň vychytala, že budeš mít za chvíli nějakou korunku, když jsi těhu. Já pořád říkám, že půjdu na mateřskou a za 3-4 roky ta krize snad pomine. Jen toho mého Honzu nějak nemůžu překecat. 😃 Prý to necháme osudu. 😉
Lucko, doufám, že jste se měli báječně. x-)
kackap
31. srp 2009
Verčo právě že je to naprd,páč nějakou tu korumku dostanu nejspíš až na konci února,do té doby budu bez peněz.Debilní úřady a politici. 8-(
v.ctyrlistek
31. srp 2009
Kačí, ajajaj, to je ta úřednická rychlost. ]-( No, já už jsem taky bez koruny. :-| Dneska si jdu akorát pro zbytek peněz, díky rekvalifikaci jsem si prodloužila příjem peněz o měsíc a půl.
Po obědě jedu do města vyřídit věci na dovolenou. Pojištění, výměnu peněz, atd..
Hlavně, že je miminko v pořádku a Ty se nestresuj.
kackap
1. zář 2009
Tak my se pomalu,ale jistě připravujeme na školku.V pondělí jde poprvé a mooooc se těší.Akorát jsem zjistila,že bačkůrky,který jsem mu kupovala 14 srpna mu jsou už malé,ale měl je jen 1 na sobě,tak doufám,že nám je vymění.
kackap
2. zář 2009
Za bačkůrky mi vrátili peníze,ale měli u toho strašně keců,tak jsem mu nové koupila na Palacký v český obuvi. 🙂
vrtule83
2. zář 2009
Ahojky,
Kačko hlavně že prachy vrátili. Koukám že plánujete pokračovat s dvojitým jménem.
v.ctyrlistek
3. zář 2009
Ahoj Kačko, tak ať se Kubíčkovi ve školce líbí. Zrovna včera jsem viděla malého kluka, jak bere za kliku od branky ve školce a maminka na něj: Ty chceš zase do školky? A on? Jo! A ona: Půjdeš až zítra. 🙂
To je dobře, že Ti vrátili peníze, i když s kecama, teď je to úplně normální. :-S Mám boty z Palacké v české obuvi už asi 10 let a pořád drží (to, že jsou okopané, o tom mlčím :-N ), tak doufám, že budou kvalitní a Kubíkovi ten rok vydrží, než z nich vyroste.
Všechny vás zdravím!
Zítra odjíždím s Honzou do Chorvatska na 10 dní, tak se tu mějte krásně. Pa, pa.