• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Jitko to aby to tomu druhýmu/druhé nebylo líto :wink:
5. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konečně jsem se dostala k počítači.
V úterý jsme se vrátili z dovolené a bylo to celkem faj, jen jsme si vůbec neodpočinuli. Dopoledne bylo plavání a odpoledne znakovaní. Hotel byl celkem hezký, zařízený pro děti, byla tam velká herna, venku trampolína a pískoviště, v restauraci židličky. Pokoje hezké až na zápach na záchodě (nejspíš ucpaný odpad), ale jinak čisto. Dětiček bylo kolem 15, jenom 4 holčičky. Věk tak od roku do dvou (bylo tam ale i tak 4 měsíční mimčo). Plavání bylo super, krásný velký bazén s mořskou vodou a krásně teplíčko, hodiny znakování taky fajn, jenom ta naše dračice nechtěla chvilku posedět. Večer jsem potom chodila na břišní tance (to byla sranda). Co se týče jídla tak snídaně úplně super potom už to bylo slabší (pořád byla stejná zelenina, která byla s bramborama, rýží a těstovinama) no asi dieta ( když jsem viděla co tam jí ostatní hosté tak jsem brečela :slight_smile:
Jenom poslední den nám děti nějak začali odpadat, zvraceli a měli průjem, ta naše taky (pozvracela se v restauraci a byl strašný problém donést vodu a hadr (mop prý nemají .....) no já nejsem konfliktní tip tak jsem to vzala hadrem, ale ostatní maminky tam nadávali).
Přijeli jsme domů a manžel druhý den průjem jak blázen, potom to chytili moji rodiče a dnes to má i otec manžela, takže super, jsme si asi něco dotáhli, Adélka zatím ok, jenom má trochu průjmík, ale rostou jí hodně zoubky.
Celkem bych tedy řekla, že dovolená bylo dobrá i když určité výhrady bych měla.
Jinak Adélka nám začala krásně znakovat, za týden dělá asi 20 znaků ani jsem jí je moc nemusela ukazovat, učí se docela rychle.
Tak to je u nás celkem všechno, všechny moc pozdravujeme :wink:
8. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už jsme doma z nemocnice - Tádík byl na plánované operaci tříselné kýly. Zmáknul to skvěle, ale stejně to byl záhul na psychiku...hlavně že už to máme za sebou.

Vilo, Adélka je šikulinka, když takhle krásně znakuje :wink:
9. zář 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukajdo,tak ať se Tádíkovi bebí zahojí,foukám na dálku :slight_smile:
9. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už jsem opět tady mezi vámi. :slight_smile:
Luk, Tádík je šikulka, že to tak hezky zvládl a Ty jsi to s manžílkem zvládla psychicky.
Leni, super, že se vám tam líbilo, však ony se najdou všude nějaké ty mouchy. Hlavně, aby průjem ustal a byli jste všichni ok. Já o tom vím své. :confounded: V Chorvatsku jsem si totiž s tím taky užila jeden den. A pak další dva dny, ale to už bylo docela ok. Jinak jsme do Makarské přijeli a pršelo několik hodin, pak ve čtvrtek trošku sprchlo a v sobotu, když jsme odjížděli, tak opět lilo. V pátek jsme byli v Bosně a Hercegovině - v Mostaru, pak v Medugorje, kde se zjevila před 28 lety Panna Marie, a pak jsme dojeli až na vodopády Kravica, a nakonec byla ochutnávka domácího vína a kořalek. Jídlo bylo výborné, jen večer se na mě nikdy nedostal zákusek. No, Češi se činili, nahnali tam děti, ty vzaly alespoň 5 zákusků a na ty ostatní vzadu u stolů nezbylo. Ale jinak hodně zeleniny, ovoce, salátů. Já jsem si pošmákla i za Honzu, protože ten to nejí. :sweat_smile: Moře bylo docela studené, protože po tom dešti další 4 dny foukal ráno a večer vítr. Ale bylo čisté. A novinka dne: Od zítra mám práci. :dizzy_face: Snad se mi tam bude líbit a budu to vše zvládat.
14. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo tak gratulka k práci :slight_smile: A copak to je za práci?Teda jestli to není tajné :wink:
14. zář 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, taky gratuluju.
Na dovče se líbilo moc, hlavně ta lektorka byla super a ostatní rodiče taky, takže potom těch trochu chybiček bylo nedůležitých.
14. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Leni, jak psala Verča, nějaké mouchy se najdou na každé dovče. Hlavně že to nebylo nic zásadního a dovču jste si užili. Koukla jsem na fotečky a Adélka je princeznička tedy. V Plzni v zoo jsme byli taky :grinning:
Lucí a Tádík je šikulka jak to zvládl. Hlavně ať máte od nemocnic a vyšetření už klídek. Já si to neumím ani představit, ale myslím že bych to prožívala mnohem hůř než dítko. Miška ještě nikde nebyla a doufám že ani nebude.
Verčo hlavně že vám počasí alespoň z části vyšlo a užili jste si výlety. Přeji hodně úspěchu v novém zaměstnání a hlavně ať se ti tam líbí a ty se líbíš jim.
15. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za gratulky. Zatím se mi tam líbí. Už jsi s kolegyní tykám. Jen jsem nějaká K.O., to víte, ještě jsem se pořádně nevyspala, snad se toho dočkám o víkendu. :grinning:
Za chvíli tu mám Honzíka, tak mu musím sdělit ty první dojmy. Jinak finančně zatím nic moc, ale mně jde hlavně o tu praxi, jsem po škole 8 let a praxi v oboru mám 5 měsíců. Což uznáte samy, že je dost mizerné. :confounded: Je to administrativní pracovnice, ale nejspíš přesnější je výraz asistentka obchodního zástupce.
15. zář 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčí, tak to vypadá slibně. Vím přesně jaké to je hledat práci v administrativě, když je praxe mizerná. Snad budu mít ždibec štěstí po mateřské, ale moc nedějí si nedělám. A je u nás otevřena myšlenka druhého dítka, tak uvidíme.
16. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, jestli Ti (vám) můžu radit, tak jdi do druhého dítka. Teď je stejně krize, tak spíš se propouští. Já už si z toho taky dělala srandu, že půjdu na mateřskou. A po cca 4 letech snad krize pomine. Jen Honza mi to nechtěl odsouhlasit. :grinning: A venku je krásně, tak toho jdu využít. Pa, pa.
16. zář 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Veru, to je super, že máš novou práci a dovču sis taky skvěle užila - parádička :dizzy_face:
Jituš, tak druhý mimi, jo? :slight_smile:
Já jsem taky zvědavá, jak to bude s prácí po mateřský, ráda bych se vrátila, bavilo mě to - moc si nedovedu představit, že bych dělala v jiným oboru. Smlouvu mám, tak doufám, že to bude v pořádku :slight_smile:
16. zář 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím druhým mimi jsem ještě na váškách a nevím jestli jo či ještě počkat. Srdce říká ano a mozek ne.
17. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš já být tebou tak do toho jdu hned.Jestli nemáš práci jistou a musela by jsi být nějakou dobu na pracáku,tak budeš dostávat pěknou almužnu.Páč se ti to bude počítat z mateřský a to bude nějakých 3400 a za dva měsíce se to snižuje na 2500kč
17. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: ,
Verčo, gratuluji k novému zaměstnání, ať se daří :wink:
Kačí, ty jo, ty už si skoro v půlce :astonished: , tak ať ti ta druhá pěkně utíká :wink:
luk, koukala jsem, že jste byli s Tádíkem už na operaci, je to kluk statečnej, četla jsem ve vedlejší diskuzi, že si doma od té doby hraje na doktora, že by vám chtěl doma naznačit, jakým směrem se bude ubírat :confused: :grinning:

Jitul, já to mám podobně, druhému miminku bych se nebránila, ale.... :confounded: uvidím jak bude probíhat rekonstrukce, kdyby to šlo hladce, tak bych možná do druhého šla, MM nechce mít děti po 30, tak by jsme to museli stihnout příští rok a to asi neklapne, takže možná zůstaneme u jednoho...furt se to ve mně tak nějak mele, 2 děti jsou určitě fajn, ale mám strach z toho, jak to tu všechno v našem státě začíná fungovat, vím, že MM se o nás postará, ale nechci trčet doma a nemít práci...tedy já zatím práci mám, jenže nevím, jak to bude až se budu chtít vrátit, teď sice vypomáhám, ale těch firem šéfka moc nemá, tak nevím, zda bude něco shánět, nebo se pak bude losovat, kdo půjde z kola ven...to by se mi možná hodilo i to miminko, ale za 3 roky to budu muset stejně vyřešit a jít do práce na jeden rok a pak jít třeba znova na mateřskou by mi bylo trapné (třeba z důvodu, že šéfka kvůli mě přijme nové firmy)...každopádně mám v plánu s ní hodit začátkem roku řeč, ať vím na čem sem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska jsem z toho ani spát nemohla :pensive:

tož jsem se zase nějak rozepsala, určitě je to zmatečné, ale vy to pochopíte, jste šikulky :grinning:
17. zář 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nestíhám, tak vás alespoň zdravím.
V sobotu jsem dopo byla doma, trošku poklidila a odpo jsem třídila fotky, co dát na net a co ne.
V neděli jsem se dopo vykoupala, uvařila lečo a odpo šla ke kamarádce, co má 4.letého kluka, tak jsme byli na pískovišti, já se projela na odrážedle, kupodivu pode mnou vydrželo :grinning: , stala jsem se "tetou" a pořád se Tomášek chtěl se mnou mazlit. Mamka ho skoro vůbec nezajímala.
Dneska v práci pohodička, konečně mi to trošku uteklo, seznámila jsem se se svým dalším kolegou, který se vrátil ze služebky. Bohužel zítra zas jede na další a v práci se ukáže až další týden. Takže jsem zvědavá, co tam budu dělat. Asi jen zvedat telefony a čučet doblba. :confounded: Pak ten čas vůbec neutíká. A dneska, když jsem vypnula počítač, že už jdu domů, tak volal chlap a chtěl rychle něco důležitého z PC, tak jsem ho zas zapla. Samozřejmě, že mě H. vyzvedl konečně poprvé z práce a musel na mě počkat, protože já se v práci zdržela asi dalších 10 minut. Pak jsme šli spolu do města, já na zdravotku odnést smlouvu a ukončení pracáku. A po cestě domů jsme si koupili zmrzlinu. :dizzy_face:
Jituš, ještě k tomu miminku, já být vámi, tak to zkouším a když to vyjde, tak to vyjde. Přitom bych si zkoušela hledat práci. Ale teď s tím, jak snižujou rodičák od ledna a vše kolem, tak to je pěkně na ho*no. To tedy opravdu podporují rodiny. :angry:
Andí, vše jsem pochopila. :wink: Takže držím pěsti, ať vám vše vyjde podle představ.
A už si jdu vyčistit zuby a spát.
21. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačko,
uvidíš, snad to dobře dopadne. V nejhorším případě budeš muset do Kadaně (Mostu). V Kadani je to taky dobrý, ale trošku z ruky. I když, já o tom vím prdlajc, nemůžu porovnávat. Jen to, co jsem slyšela. :sweat_smile:
Zítra jedeme do Prahy na FOR ARCH 2009, Honza aby se podíval, co je nového a já abych se pokochala. :slight_smile:
25. zář 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem Kačko teda nečekala, že by u nás chtěli porodku rušit. Už takhle bývají porodnice nacpané. Já jsem tedy rodila v Kadani a příště tam chci znovu, tak by mi to ani nevadilo. Ale kolik ženských je bez možnosti dojíždějí autem.
25. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak toto jsem našla na netu ohledně tý porodky.

Je to pravda, a bude hůř...
xyz, předevčírem 21:44
Reagovat

Omlouvám se, že kvůli své bezpečnosti vystupuji anonymně, ale z interních zdrojů mohu potvrdit, že doktoři z chomutovské porodnice odejdou. Část z nich míří směr Žatec (informaci si mohou klidně redaktoři Deníku ověřit u některého z lékařů, kteří již podali výpověď (!) ). A není se čemu divit. Krajská zdravotní platí lékařům nejméně ze všech zdravotnických zařízení v regionu a každá jiná nemocnice, která není v KZ, je schopna lékařům nabídnout např. 2x tak vyšší plat než v Chomutově. V KZ nefunguje zhola nic a v Chomutově to nakonec dojde k tomu, že padne půlka nemocnice. Ředitel chomutovské nemocnice opravdu není člověk na svém místě, je to jen dosazená figurka vedením KZ. Totéž platí o primáři gyn.-por. oddělení chomutovské nemocnice, který je takto dosazen ředitelem chomutovské nemocnice. Realita je taková, že do Chomutova za směšné peníze nechce jít nikdo pracovat (jelikož jinde také chybí lékaří a platí víc). Navíc je celá situace značně zpolitizována - zde tzv. "ruka ruku myje". A nejde jen o dosazování pozic v chomutovské nemocnici, ale jde i o neprůhledné zakázky nemocnice, kde zakázku např. na lavičky v areálu dostane "nějaký známý", či "politický kolega" - přesto, že jeho nabídka patří k nevýhodným. Je jen otázkou času, kdy vyplují na povrch nekalosti, které se dějí v molochu jménem Krajská zdravotní. Věřte mi, ža až vše "praskne", bude to obrovská celorepubliková aféra prorůstající až do nejvyšších politických kruhů.
27. zář 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kačko,tak to je fakt blbý. Ale dokud to není jistý, tak neházej flintu do žita. :wink:

V sobotu na FOR ARCHu to docela šlo, čekala jsem, že bude víc lidí. Přivezli jsme si plno prospektů, nějakou propisku a já dokonce balónek. :slight_smile: Honza si dělal srandu, že mi v metru bouchne a kvůli mně zastaví dopravu. Pak jsme byli ještě v Ikee, tak jsme trošku nakupovali.
V neděli odpoledne jsme byli v Globusu, nakoupili mňamky na grilování k večeři, a pak ve 20h usedli k TV.
V pondělí ráno jsme koukali na DVD, pak na TV, pak byli Na Seníku na obědě, a pak mě H. hodil domů. A řeknu vám, že se mi dneska vůbec nechtělo vstávat do práce.
29. zář 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kačko, ještě jsem tvůj odkaz nečetla, ale neruší. Mám z dobrého zdroje, že ne, nastupují tam noví lékaři.
1. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak tam píšou to samé. Já to mám od sestry z porodky. :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačí, tak vidíš, určitě to dobře dopadne.
Jinak já dneska byla u zubařky a zbavila mě celé mojí moudrosti, už nemám nai jeden moudrák. Docela mě to teď bolí, tak jsem si dala nanuka. :slight_smile:
1. říj 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak mně dnes zase nakrkla pošta. Manžel čeká balíček na dobírku, natěšenej jak malý dítě. Včera jsme nebyli doma, ale lístek žádnej. Dnes na ně čekám a balík žádnej. Už chtěl muž volat do shopu, jak to že balík neposlali. Nakonec pěší doručovatelka dnes hodila jen lístek do schránky, že včera balík přišel. Letím na poštu a přesto, že doma by mi ho bezproblémů dali, když mám prašule. Na poště, že nesmí i když mám manžela napsaného v občance. Člověk akorát zbytečně lítá jak blbec. No napsala jsem to zmateně, snad to pochopíte.
2. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitko tak tahle jsem to měla i já.Kubovi přišel balík a protože pošťačka hodila jen lístek do schránky a Kuba marodil a nemohl si pro to dojít,tak jsem tam šla já-taky ho mám v občance a nedali mi ho.
2. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tohle taky nechápu, když máte manžela napsaného v občance... Když jste doma, tak vám to dají, ale na poštu si pro to musí dojít ta "správná" osoba.
Mamka mě včera ostříhala, tak mám zas ofinu.
Včera od 18 h si instaluju programy na obnovení souborů,protože jsem si smazala všechny fotky ze srpna a ve finále mamka přijde po půlnoci, že je má u sebe v počítači v koši, tak je přenesla na flashku a už je mám i já u sebe v notebooku. No, tedy mohla přijít už v těch 18 h a já si mohla ušetřit 6,5 hodiny času. Ale jsem ráda, že fotky jsou zachráněny. :dizzy_face:
Díru po moudráku ještě trošku cítím, ale už to nebolí.
Hezkou neděli. Pa.
4. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky teda tady je mrtvo,kde všichni jste? :sweat_smile:

My se máme fajn,na 90% budeme mít asi holčičku a o jménech se zatím dohadujeme. :slight_smile:
18. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak se tu ukazuji i já po dlouhé době :sweat_smile:

máme se dobře,Luky chodí do školky,já do práce,jinak lítáme po venku dokud to jde :slight_smile: Luky dostal k narozkám 4kolku,tak s tatínkem jezdí,se mnou se asi bojí :sweat_smile: :grinning:

potřebuju vymalovat kuchyň a chodbu,ale nějak se mi do toho nechce,nebo spíš nejsou finance,neb mi neustále počítaj špatně výplatu a beru míň než bych měla :rolling_eyes:

kackap to je fajn,že to vypadá na holčičku,budete mít páreček :dizzy_face:

a co ostatní??jak se máte?písněte aspoň kártkou zprávičku :wink:

za chvilku pojedem do lesoparku,dlouho jsme nebyli,tak se mějte a páááá :sunglasses:
20. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek