• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj holky,
Kačko, tak od Kačenky Verunky jste upustili? No, zdá se mi to dost dlouhé. Určitě bych jedno z jmen zvolila kratší. Ale rozhodnutí je samozřejmě na vás. :wink: Ještě máte čas se rozhodnout. :grinning:
Jinak gratuluju k potvrzení 90%tní holčičky.

Leni, to je fajn, že se máte dobře a jste zdraví. Ty jo,čtyrkolku, tu bych taky potřebovala do práce. :grinning:
S tou výplatou to je asi všude stejný. :wink:
Jak bylo v lesoparku?

Dneska jsem byla v Takku a mám džíny. Jupí!!! Už se mi ty moje oblíbené po 6ti letech rozpadají. :frowning2:
Jsem se včera v práci pobavila. Kolega říká: Moje žena tvrdí, že je nemožné sehnat boty v Kadani, musíme jet do Chomutova. Druhý kolega: Moje žena říkala, že je nemožné sehnat boty v Chomutově, tak pojedeme do Mostu. A já: A hádejte, kam jedu já v sobotu pro boty? A oni oba: Do Mostu. :grinning: :grinning: :grinning: A já: Správně!!! :grinning:
Jinak se mám fajn, práce mě baví. S Honzou jsme šťastní. :dizzy_face:
Byla jsem na gyndě, tam je taky vše v pořádku. :wink:
Tak vám přeju hezký o hodinu prodloužený víkend. :slight_smile:
23. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sice nám tu postavili nový obchoďák, ale stejně chomutováci budou jezdit jinam, tady je zakopaný pes.
23. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo neupustili,Verunku dáme,ale protože Kubík má dvě jména,tak holčička bude mít taky,ale na tom jednom se pořád nemůžeme nějak shodnout,hlavně nás nic hezkýho nenapadá.Kvůli jménu bych si přála,aby to byl kluk,ale tu holčičku chci mooooooc :slight_smile:
24. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jituš, tak jsem v tom obchoďáku taky byla minulý týden. A tedy, nic moc. Blbě řešené. Nikde není napsáno, že se za parkoviště platí, to zjištíš až nahoře. V Mostě máš 3 hodiny zdarma. S kočárkem se dolů nedostaneš, protože se jde po schodech. No, možná ty dveře od C&A jsou otevíratelné a tam je výtah. Ale jinak je to na pěst.
Honza když ještě dělal školu, tak dělal projekt tohohle obchoďáku - jako bakalářku (asi), ukazoval mi to, a bylo to mnohem líp řešené, než to postavili podle architekta. Boty tam jsou akorát Reno. Což nesnáším, protože vím, že to jsou boty, které neprošly normou v Německu a posílají to do Čech.
No, a do Mostu pojedeme zítra. Honza je dneska v práci a venku je stejně hezky, tak vyrazíme pak na procházku.
Kačí, a nebude to líto holčičce, že má jméno po tatínkovi a ona nemá jméno po mamince? I když, brácha má taky jméno po tátovi a já po mamce ne. :slight_smile: Tak nějaké podobné Kačce. :wink: Hmm, mě napadla jen Karolína, ale to je taky dlouhý. :unamused: Se Ti nedivím, že by jsi kvůli jménu chtěla radši kluka. :slight_smile:
24. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo myslím,že by jí to líto nebylo,určitě najdeme nějaké pěkné jméno za který bude ráda :wink:
24. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
dneska jsem byla se ségrou v Mostě, viděla jsem tam hromadu chomutováků, co poznám od vidění. Já tedy byla dělat jen doprovod na nošení tašek a pomoc ve výběru, ale kousek jsem si také přivezla.
Kačko jsem moc zvědavá jaké druhé jméno vyberete.
24. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kačko, tak já se přimlouvám za nějaké kratší jméno. :wink: Mně se to moje docela líbí, ale když se musím někde podepsat i s příjmením, tak to je za trest. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Jituš, a co jsi si přivezla? Pochlub se.
Za hodinu frčím do Mostu pro boty, tak doufám, že pořídím, jinak budu chodit v těch rozbitejch. :confounded:
25. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak hlásím, že boty opět nemám. Už mě to ani nepřekvapuje. Sehnat boty v č. 35 je asi nadlidský výkon. Měli jedině červené. Nebo černé, kde na zadní straně bylo srdíčko a napsáno spicy. :angry: Buď mají č. 34, což mi taky bylo, ale jen když jsem seděla, jinak mě tlačily a nebo č. 36, ale to mi je už dost velké. :unamused:
Tak jsme si jen koupili svačinku a pití. A prošli jiné obchody a jeli zas domů a dali si čajíček na zahřátí.
25. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Verčí mně sestřička koupila jen svetřík v CA, ale i to dobrý. Ona tam pořídila botky, kabát, svetr a rifle, takže úspěšný odpoledne.
Tak to máš hodně malou nohu, to fakt se sháněním asi lehké nemáš :unamused:
25. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,
tak to máš hodnou sestřičku. :dizzy_face:
Mně se docela líbilo tričko v new yorkeru, ale nakonec jsem si ho nekoupila,protože mám triček dost.
A jak se má Miška? Jste zdravé?
Dneska jsem byla jak přejetá parním válcem, taková zpomalená, nic me nebavilo, v práci mi to neutíkalo. Asi na mě dolehla změna času. :confounded:
26. říj 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak new youker není obchod pro mne, mám u nich problémy s velikostí a ani se mi tam moc věci nelíbí. No segra utrácí, jeliož měla našetřeno slušný balík na dovču a nakonec jejímu příteli nedali vůbec dovolenou, tak nikam nejeli a ani nepojedou. Tak teď rozhazuje.
Míša je zdravá a já taky. Dostali jsme doporučenku od dr. na imunologické vyšetření kvůli alergiím, ale objednali nás až na prosinec. Jsem na to moc zvědavá, co ji zjistí a budou jí zřejmě brát krev tak to jsem taky zvědavá jak bude držet.
26. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkýýý,
huráááááá, mám botýýýýý. Chtěli jsme jet o víkendu na Ještěd a do Liberce, ale nakonec jsme to sfoukli dneska. Že prý o víkendu nemá pršet, tak by Honza dodělal parapety. Tak po všech těch obchodech jsem si vybrala boty v Mixeru za 1100 Kč, vyzkoušela jsem si je a šla obejít ještě zbytek obchodů, ale nakonec jsem se tam vrátila a zrovna si je zkoušela holka, která má č. 37 a rvala se do č. 35. Fakt blbá jak tágo. Já si vyzkoušela obě dvě. A ta pravá mi byla samozřejmě větší. A ta levá byla zas od stříbrné barvy. No za ty prachy by měly být dokonalé. Tak jsem si to rozmyslela a nevzala si je.
A tak jsme si jen v obchoďáku dali oběd a pak zákusek.
A po cestě domů jsme se zastavili v Olymphii v Teplicích a koupila jsem si boty v Deichmannu. Šla jsem rovnou do dětského oddělení. A koukám po botech, až mi oči sklouzly na krabici s č. 35, ale boty vystavené nebyly, tak jsem nakoukla dovnitř, vyzkoušela je a byly moje. A jen za 549 Kč. Tak jsem si ještě v Takku koupila svetřík. :sweat_smile: Ten mi mamka zabavila a dostanu ho k Vánocům. :unamused:
Jinak na Ještědu byla mlha, 7 stupňů, tak jsme se zdrželi tak 10 minut a jeli do toho obchoďáku.
Jituš, s tí imunem Ti neporadím, ale myslím, že už se krev, jako odběr nedělá. Že Mišičku jen píchnou do prstu. Ale jistá si tím fakt nejsem.
V New Yorkeru si cokoliv s dlouhým rukávem taky nemůžu koupit, je mi to dlouhé. :confounded: A dnešní úlovek svetřík má taky delší rukávy, ale dají se ohrnout a nevypadá to blbě. :wink:
To je fakt naprd, když si člověk šetří dovču a pak mu ji ani nedají. :confounded: :angry:
28. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Verčo, to by bylo fajn kdyby brali kapku jen z prstu, ale sestra říkala asi náběry. No uvidíme.
Hlavně že jsi botky sehnala a je jedno že v dětském, oni stejně napodobují ty dospělácké.
Ségry přítel neměl dovolenou 3 roky, tak si asi zvykli, že ho tam furt mají.
29. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,
tak to je mi Mišičky líto a už s ní soucítím. :pensive:
Tak 3 roky nemít dovču, to je fakt síla. :angry:
Kolega jí má teď 2 dny a já jsem v práci takový záhul jako dneska ještě nezažila a to mi toho plno zbylo ještě na zítra. :confounded:
Měj se krásně. Pa, pa.
29. říj 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak už začala zima, venku přituhuje. Včera jsem byla s Honzou jen na půlhodinové procházce. Už jsme vytáhli i rukavice.
Dneska jsme dostali všichni chuť na něco dobrého. Tak jsem upekla dortík s mandarinkama a potáhla marcipánem. A jak jsme byli v Liberci v úterý, tak jsem si koupila takovou silikonovou mini formu medvídka, tak jsem trochu těsta dala i do něj. Tak mám i Méďu Béďu. :grinning:
31. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo já včera dělala krtkův dort,tak dneska všichni mlsali :slight_smile:
31. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačí,
jůůů, u vás se taky mlsalo!!! :dizzy_face:
My jsme jednou dělali i krtkův dort na plech, je to pracnější, ale taky mňam.
Jsem se právě vykoupala, jinak bych už stáčela olej ve vlasech. :angry:
A za chvíli půjdeme opět na malou procházku.
1. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak venku je fakt zima, taky jsem si raději včera koupila čapku, šálu a rukavičky. No dnes se to hodilo. A mi na chalupě ještě ani nezazimovaly rostliny na zahradě, snad růže nezmrznou než se tam někdo zase dostane. Mi tam měli tento víkend být, ale nemáme ještě zimní obutí na auto to bude až zítra. A dnes by nás tam určetě poliši čapli.
Verčo o oleji na vlasech mi ani nemluv, musím je mýt skoro denně.
Já chci taky krtkův dort, ten fakt miluju. Kačto pošli kousek.
1. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš u nás se po krtkovi zaprášilo tak rychle,že málem nezbylo ani na mě :grinning:

Kubeš má zítra ve školce focení a aby byl pěknej na fotkách,tak si udělal bouli na čele,doufám,že do zítra nějak zmizne :unamused:
1. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
skoro celý den mi nešel internet, tak jen v rychlosti, než zalezu do pelíšku.
Jituš, taky jsem dneska už vytáhla šálu a rukavice. Na chalupě mám ještě jiřiny, doufám, že mi nezmrznou.
Honza dneska akorát měnil "botičky" autíčku. Tak už taky jsme připraveni na zimu.
Kačí, jak Ti je? Co holčička, je hodná v bříšku?
Tedy dneska jsem pěkně :angry: zmokla, ještě teď mám mokrý rifle. Si je musím dát na topení.
Pa, pa.
2. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo je mi super,užívám si to :slight_smile: Mimís je ukázkovej,stále kope :slight_smile:
3. lis 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kačko, to je super, že se máš skvěle.
Nebylo co psát, po práci jsem byla doma na notebooku nebo s Honzou na procházce a pak u TV s čajíčkem nebo kapučínkem.
Dneska jsem chtěla uklízet, ale jsem líná. Tak jsem si udělala těsto na perníčky, které budu dělat až za měsíc. Těsto má být uležené v lednici několik týdnů. Dělala jsem nový recept. A uklízet budu zítra.
A za chvíli půjdeme s Honzou na procházku a skončíme doma u krbu.
7. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Míša byla s taťkou poprvé v cirkusu. Myslela jsem si, že tam dlouho nevydrží, jelikož je Míša pěkná neposeda a strašpytel. Ale seděla jak zařezaná až do konce a prý se jí to moc líbilo, bodeť by ne když jí k tomu taťka koupil cukrovou vatu. Tedy prý se schovávala před klauny, dávala si ruce před oči, aby jí neviděli :grinning:
Verčí, tak já perníčky nikdy nepekla a asi ani péct nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Letos budu asi péct jen dva druhy cukroví, linecké a rohlíčky. Loni toho bylo víc a akorát se na to prášilo.
9. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,
tak opět nakukuju. Jééé, to musel být pro Mišulku krásný zážitek. :dizzy_face: Mně jako malé (né že bych nějak rapidně vyrosla :grinning: ) přišli ti klauni strašidelní. Já byla v cirkuse naposled v Anglii a tam zvířátka nebyli. To byli čínští akrobati a místo cukr. vaty jsme si s holkama koupily popcorn. Jsme se tak přejedly, že jsme ani nevečeřely. :grinning:
A když jsme u toho jídla, tak ještě k těm perníčkům. Peču je asi jen poslední 3 roky. Mamka je nepeče a já jsem je vždycky chtěla zkusit, až mě to začalo bavit. Jen nemám fantazii na zdobení. Letos jsem je slíbila i bratránkovi. Jsem si je totiž přivezla v létě na chatu a on mi je skoro všechny snědl. :grinning: A rohlíčky jsem pekla vloni poprvé kvůli Honzovi. Ten je má rád. Ale letos asi rohlíčky nebudou, nebude čas na nějaké velké pečení, ona mu je upeče jeho mamka. :slight_smile:
Dneska mě od rána bolela hlava, jsem chtěla ještě alespoň dvě hodiny spát, ale musela jsem do práce.
10. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verčí,
tak Míša tu vatu měla taky k večeři, ba doma už nejedla. Perníčky mi taky moc chutnají a Míše taky, ale musí nám je vždycky někdo dát :grinning: . A hlava mě dneska bolela taky.
10. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,
Mišku si představuju, jak kývá hlavičkou ze strany na stranu, že večeři nechce. Že už baštila. :grinning:
Včera mě pro změnu bolelo břicho, asi jsem hypochondr. :grinning:
Jinak smutná zpráva ze včera... zemřel mi strejda. :pensive:
A něco veselejšího. Dneska jdu z práce a přede mnou spadnul asi 2letý klučík. Utíkal a bác. Maminka ho hned sbírala a já: Tak co, chytili jste zajíce? A ona: Já jsem mu to říkala, že ho chytí. :slight_smile: Ale naštěstí ani nebrečel.
12. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme včera po práci ještě vyrazili do Ikei na Černý Most. Docela dost lidí, plno věcí už rozebraných. Ale nakonec jsme přeci jen něco koupili a dali si zákusek. :slight_smile: Ale myslím, že Zličín je lepší. Byli jsme i v Electroworldu, Honza si chtěl koupit notebook, a když se prodavače na něco zeptal, tak ten nevěděl, tak zavolal jiného, ten to taky nevěděl. No, takoví pracovníci byli na pěst. A to nechtěl nic důležitého vědět, co by vědět nemohli. Tedy ti byli proškolení, asi jako já první dva dny v práci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pršelo nám celou cestu do Phy i zpět. V Otvicích byla děsná mlha. Dneska jdu s rodiči na oběd, táta vyhrál 4 obědy, tak to asi bude s předváděčkou. A pak ještě skočím do Globusu.
Hezký státní svátek všem. :slight_smile:
17. lis 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Verčo tak jste byli utrácet. Se znalostmi prodavačů jsi mne moc nepřekvapila. Co se týče výpočetní techniky, tak v elektrech a zvláště marketech nic nevědí snad nikde.
Dneska je tak krásně a mi jsme zavřený doma, Míša je marod. Manžel chodil na brigády ke svému zaměstnavateli, aby jsme měli penízky na vánoce a bůhví kdy jim to zaplatí :angry: Jo zaměstnavatel si dovoluje často a ví moc dobře jaká je tu nouze o práci.
18. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,
to je mi líto, že je Miška marod, ať je brzy zdravá a užívá si venku posledních teplejších dnů.
Tak to fakt naštve, člověk dře, aby jste měli hezké Vánoce a nakonec se ani těch peněz nedočkáte včas. :angry:
Zítra se tu neukážu, tak Ti přeju hezký víkend.
19. lis 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jaký jste měly/měli víkend?
Včera jsme byli v kostele sv. Kateřiny. Já tam nikdy předtím nebyla. Zpívali se nějaké vánoční písničky - bylo přivítání vánoční výzdoby dětí ze škol a školek. Tak jsme se byli podívat a po cestě domů jsme byli v Bille a koupili si brambůrky a sušenky. Jsme měli na něco chuť. :slight_smile:
Dneska jsem upekla medovník, nový recept, ale vypadá dobře, tak snad bude i chutnat. A když už jsem měla rozpálenou troubu, tak jsem v rychlosti udělala perník. Vařit oběd se nemusel, ze včera zbyly šunkofleky.
Před chvílí jsem si obarvila vlasy - šampon na 24 umytí. No, konečně vypadám zas jako civilizovaný člověk. Jsem si je naposledy barvila v srpnu, než jsem jela na chatu, a to byl jen šampon, který se do týdne převážně vymyl. Takže jsem ty odrosty měla už hrozný.
22. lis 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek