• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
eli: héééééééééééééééééééééééééééj :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2007 ve 22:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj siss,ty už se stěhuješ i k nám :grinning: :grinning: ty dobře mateš :grinning: :sunglasses:
15. srp 2007 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli: kde jste fuuuurt? :cry: Ani místečko nefunguje :angry: :angry: :angry: :angry:
15. srp 2007 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj elí jakpak se máš? no právě že nic dráždivýho nejím, se bojim
15. srp 2007 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss už jsem tam :wink:

Jituš ahojky :slight_smile: dnes jesem pořádně utahaná a bolí mě nožičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: vlastně všechno :grinning: byli sjme v zoo v Ústí a bylo to super :dizzy_face: sice počasí ze začátku envypadalo,ale pak byl pařík :sunglasses:
15. srp 2007 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé zoo ústí tak to jste se pěkně našlapali, ten krpál dává pěkně zabrat. Mi tam byli loni se synovcem a neteří v těch nějvětších vedrech a pak jsme se večer zastavili v mostě na koupáku. No mrňousové padli a mi taky :grinning:
15. srp 2007 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já za chvíli taky padnu :grinning: manža chtěl jet nahoru mašinkou,ale já nechtěla,že si to pěkně pomalu projdeme a byl to fakt blbý nápad :-d takhle bysme pak šli z kopce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2007 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
příště ho raději poslechni :grinning:
15. srp 2007 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj taky mi to říkal :sweat_smile: :grinning: ale azse aspoń vypotil nějaké deko :grinning: :grinning:
15. srp 2007 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš pravdu, ale být tam tak si to raději vyšlápnu. Já nejsem moc fanda těch mašinek
15. srp 2007 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
že jo,já taky radši jdu pěšky,páč z tý mašinky toho moc nevidíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase tahle vezla ejn anhou a pak jdeš stejěn dolů pěšo,takže jsme jet mohli a prošli bysme to stejně :wink: nejvíc se mit am líbily opice :grinning: těch tam měli dost :grinning:
15. srp 2007 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miška se budí tak pa pa a dobrou noc
15. srp 2007 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa a dobrou noc :slight_smile:
15. srp 2007 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, nechala jsem jí je nastřelit v Prioru nahoře jak je to kadeřnictví, koupily jsme tam i naušničky, pak jsem jí je vyměnila za ty co jsem chtěla.Já mám zkušenost výbornou, kamarádka je nechala svojí holčičce píchnout na poliklinice a ouška jí hnisaly a tekla jí z nich krev, to při nastřelení neteče, hlavně je to fofr a netrápí ty dětičky tak dlouho jako když to píchne a pak ještě prostrkává tu naušničku.No já volila raději tu rychlejší a pro malou tu nejrychlejší variantu.Proto jsem psala že jsem to píchnutí s ní zvládla :wink:

Ahoj El :wink:
16. srp 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak tu jsem asi na nějakou dobu naposledy... :frowning2: Ale hned jak budu moct, tak se na vás přijdu mrknout, co je nového... :wink:
Tak se tu mějte moc krásně a zatím papa...
18. srp 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bel jakpak to? tak se měj zatím krásně
18. srp 2007 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: začíná to tu zase váznout :unamused:

nechce se někomu v pondělí do lesoparku??

bel budu na tebe myslet a držet pěsti :wink: neboj,bude to ok :wink:

ahoj Pitrs :slight_smile: nechce se tobě do lesoparku??nebo kdyby nikdo nešel,tak třeba na to hřiště za vámi??nebo bysme se mohli na vás někdy přijet podívat,jestli se vám to bude hodit :grinning: Péťa má noční po Pájovi,tak to bude umět spočítat,jak to vychází,tak se kdyžtak ozvi :slight_smile:

ve čtvrtek se chystáme na další výlet do Zoo :dizzy_face: jen se nemůžeme rozhodnout jestli Plzeň nebo Praha :unamused: poradí někdo???V Plzni je prý krásný dinopark a v Praze je to taky pěkný a velký,tak fakt nevím :confounded:

jinak co je u vás nového??????

Jituš a kackap co ekzém či vyrážka??už je to u vás lepší???
18. srp 2007 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
El vyrážka nám úplně zmizela,tak jsem ráda.

Do lesoparku by jsme šli,ale máme od 10:45 do 11:45 plavání,tak jedině potom. :slight_smile:
19. srp 2007 v 01:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

kackap tak co kolem půl třetí??to by šlo?malý totiž chodí po obědě spinkat :grinning: kdyžtak mi písni do IP kde bysme se sešli,já jedu z Jirkova trolejem,tak kde bych měla vystoupit nebo jestli jsi přímo z CV,tak bysme se asi sešli až tam??Jak se ti to bude hodit a jestli teda můžeš až takhle pozdě.... :wink:

Jituš koukala jsem na nové fotečky Michalky :dizzy_face: :dizzy_face: koukám,že už chodí na zvířátka od malička :grinning: pěkně roste,je to kráásnáá holčička :slight_smile:
19. srp 2007 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, tak koukám, že tě zastihnu asi spíš tady než na mobilu co??? :grinning: Tak já hlásím, že bych takhle odpo snad mohla, ale na 100% neslibuju nevím kdy mi odjede návštěva, dala bych ti ještě vědět, takže buď na příjmu :grinning:

Páček všem :slight_smile:
20. srp 2007 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni, jo jo chodíme tam pořád už od začátku, taky kam jinam když u lesňáku bydlíme :grinning: Ale tentokrát poprvé koukala na zvířátka a byla hotová z medvěda :grinning: a díky za pochvalu. Jo vyrážka je skoro pryč, tak testujeme po čem se zas objeví, mám pivku na koření sladkou papriku tak uvidíme.
Pa pa
20. srp 2007 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš, tak to je super že už Michalce ta vyrážka skoro mizí, jen tak dál :wink:

Ahoj El, no my se snad nikdy nesejdeme co?? :frowning2: A co okurky?? :grinning:
21. srp 2007 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata včera jsme byly v lesoparku bylo tam super a hodně maminek a korát kackap tam boužel dorazit nemohla kubík měl horečku tak snad příště jinak zdravíme :slight_smile:
21. srp 2007 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak tu jsem zpět a celáááá, moc jsem se na vás těšila... :slight_smile:
24. srp 2007 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko tu vsem a vrtule nebyla jsi nahodou vcera v hospudce u Pratura bylo to k veceru mi tam byly taky sedeli jsme na u toho ziveho plotu a meli jsme ten cernej kocarek packo lucka :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2007 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lucko to víš že jsem to byla já, myslela jsem že jsi to ty, ale je blbý říct heleď nejsi to náhodou ty? Tomášek je krásnej, dělal pěkný ksichtíky :grinning:
24. srp 2007 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no mohla jsi se klidne prihlasit :grinning: a dneska tam budem zase mladej tam chce jit na veceri moc mu tam chutna ta specialitka buvoli oko a tomik je nase zlaticko a jsme radi ze ho mame pokud tam budes tak se prihlas pa lucik :slight_smile: :slight_smile:
25. srp 2007 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, koukám že to tu nějak zamrzlo, no venku je pěkná kosa. Ale o víkendu jsme stihli ještě koupálko :grinning:
29. srp 2007 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: jdete dnes někdo na Hrádek??je to od 17h a má tam být strašidelný zámek pro děti,loutkové divadlo...chceme tam vyrazit,tak doufám,že nebude moc zima :unamused:

kackap Kubíkovi bude za týden rok :slight_smile: už máte vymyšlené dárečky??

dablice Tomášek má dnes 1 měsíc,gratuluji :wink:
1. zář 2007 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
eleanor911
díky za přáni holky porad kam se zítra vydat ven na procházku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek