• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Jituš raději bych k doktorce šla,je lepší jít několikrát zbytečně než jednou nejít a pak si to vyčítat.Třeba napíše Mišce nějaký kapičky co jí zaberou.
6. pro 2009 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
Jituš, opravdu mi to ulítlo. Ale než mi to došlo. Že by se Ti nelíbila Jituška jako zdrobnělina. No jo, tak tedy od Mišičky. :slight_smile:
Souhlasím s Kačkou, radši bych k Dr. zašla.
Jinak nákupy se nekonaly, protože správní Němci v neděli nepacují. :grinning: My Češi makáme do večera i v neděli.
Byli jsme na náměstí, stoupli jsme si ke kostelu a vůbec jsme se nemačkali. Jen na zastávce jsem čekala asi 45 minut, protože všechny trolejbusy byly narvaný, a nakonec jsem jela jedničkou a vystoupila v Moravský. A protože jsem dopředu věděla, že to samé bude na cestě domů, tak jsem dopředu ohlásila Honzovi, že u něj přespím. Na náměstí jsme se sešli s kamarády a šli na jídlo k Fešákovi na Blatenský. Už nikdy více. Na jídlo jsme čekali hodinu a půl. A to tam nebylo narváno. Plno lidí to už vzdalo a určitě šli na jídlo raději domů.
Ty jo, Kačko, Tobě se ty tt nějak načítají, vždyť nedávno jsi tam měla 15tt.
6. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo jj letí to,ještě 2 a půl měsíce a budeme mít další uzlíček štěstí :slight_smile:
6. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak dr. Míšu prohlídla. A prostě to jen zadržuje, koupila jsem laktulosu a glycer. čípky. Dala jsem kousek čípku a za chvíli to bylo venku. Teda pláč byl, ale jen chvíli. Tak jsem zvědavá jestli se to nebude opakovat.
7. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě jsem se chtěla pochlubit. Dneska mi přinesla pošťačka balíček. Já koukala, ba jsem si nic neobjednávala. A já vyhrála sadu nerez nožů ani o tom nevím. Jsem se registrovala na Nadoma a byla jsem mezi vylosovanými. :slight_smile:
7. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je milé překvapení,taky bych chtěla někdy něco vyhrát :wink:
7. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš, moc gratuluju. Já jsem na NaDoma už několik let. A dárky jsou fakt kvalitní a hezké. Jen jim to posílání občas trvá hodně dlouho. A jednou jsem se musela připomenout, že mi zapomněli poslat dárek.
To je dobře, že u Mišky to není nic vážného. Hlavně, ať to jde brzy dobře ven i bez čípků.
Mamka peče cukroví, tak jí jdu pomoct. Alespoň se u té trouby trochu ohřeju, je mi zima.
7. pro 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
nic nestíhám, tak píšu jen v rychlosti.
V pátek jsme měli pracovní večírek, v sobotu dopo jsem ještě tři hodiny dospávala v obýváku a odpo jsem pekla perníčky, dneska dopo jsem koukala na romantický film a odpo jsem byla u Honzy a pak na 3. adventním koncertu. Venku je děsná zima a bude hůř. :confounded:
Mějte se hezky. Pa, pa.
13. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak dneska jsme byli ve Špejcharu na čertech, Míša se pěkně bála, ale ne tak čertů jako průvodce že křičel. Nakonec jsme všichni vyfasovali čmouhu od šmíru na tvář pro štěstí. Manža dostal pro štěstí "čertí chlupy" a prej když mu je vezmu, tak budu mít vyrážku a pupínky i na zadku :grinning:
A jedno rozčarování, dneska mi převezla PPL velkej balík (nechala jsem si od jedné paní koupit v Ikee stůl a židle). Doma rozbalíme a uražený roh desky stolu, pak jsme si petrv všimli pomuchlané krabice. :angry: Poté jsem ještě zjistila, že chybí část zboží (paní mi tam přibalila ještě katalog a otvírák) myslela jsem si, že se na to vykašlala. Ale ejhle, paní tvrdí že to zabalila mezi krabici a fólii, takže to ztratila PPL. Nejdřív paní nebyla moc přístupná k řešení, ale za chvíli volala, že se zastaví PPL a sepíšou se mnou reklamaci a k mému potěšení mi paní pošle hned v pondělí nový balík. Příště si ho pořádně prohlídnu než ho převezmu. Tak jsem móóc zvědavá jestli dojde vpořádku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak mně zkolil bacil, v krku mám snad žiletky a z nosu vodopád. Zrovna se mi to vůbec nehodí. :frowning2:
16. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš oni s těma balíkama zacházejí jak s hnojem :angry:

My šli dneska do školky pěkně pěšky,páč mrzne a naše autíčko nechtělo nastartovat,takže jsem se valila do kopce na Kadaňskou a zpátky po svých :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
promiňte, že jsem tu teď nebyla, ale jsem pořád v jednom kole.
Jituš, na Špejcharu s čertama muselo být krásně. :dizzy_face:
Držím pěsti, aby to s tím PPL dobře dopadlo. :wink: Dej pak vědět.
Doufám, že už je Ti lépe, takhle před Vánocemi začít marodit. :frowning2:
Kačí, koukám, že jste se pěkně prošli, hlavně, aby jste nenastydli. A co těhubříško, pořád vše tak, jak má být?
Do práce jdu až v lednu, skončila mi zkušební doba a nechali si mě tam, tak mám radost. :dizzy_face:
Teď se tu doma motám mezi úklidem, pečením a promazáváním cukroví. Ještě budu dělat vosí hnízda a nějaké další nepečené druhy. Dneska jsem převlékala, utírala prach a vysávala. Za chvíli jdu s Honzou do města na procházku, a pak na 4. adventní koncert.
Zabalený dárek nemám ani jeden a to nemluvím o tom, že plno dárků nemám ani koupených, natož vymyšlených. Takže to budu shánět na poslední chvíli jako posledních pár let zpět. :frowning2:
V pátek jsem měla sraz se základkou, nekecám, byli jsme tam jen 3. Ale super jsme si to užili, dorazila jsem domů až v půl 3. :sweat_smile:
Tak to je zatím ode mě vše, jdu sesbírat prádlo.
Mějte se hezky a opatrujte se, až jste zdraví.
20. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo zatím je u mě vše v pořádku,ale už se nemůžu dočkat :wink:
21. pro 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Verčo, tak já taky nemám všechny dárky. Jo a já ještě úplně zdravá nejsem, ale Míša to chytla ode mně a řekla bych že ještě víc. Tak doufám, že na Vánoce jí bude už dobře.
Holky taky nevíte co máte dřív dělat? Já tedy ne.
21. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Kačí, neboj, brzy se dočkáš. :wink:
Jituš, kamarádka má angínu, takže dostala antibiotika. Tedy, začíná to pěkně řádit. Tak ať jste brzy na tom lépe. :wink:
Taky nevím, co dřív. Ještě nemám všechny dárky. Ale z jednoho mám radost, sháněla jsem ho 3 roky. Doufám, že z něj bude mít mamka taky takovou radost jako já. Nechala jsem ho u Honzy, jsem neměla dost velkou tašku, tak si ho ve středu vyzvednu a ještě ho budu muset zabalit. Zítra asi ještě koupím nějaké dárky. Ale vůbec se mi nechce do té zimy. Dneska jsem udělala vozí hnízda. Zítra ještě udělám jedno cukrovíčko a končím.
21. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné prožití vánočních svátků, hodně štěstí, zdraví, lásky, dárečků a pohody vám i celé vaší rodině přeje Verča
23. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak dnes přivezla PPL nový balík se stolem a židlema, hm zase odřený. Ale už na to kašlu, domluvila jsem si že mi ta ženská dá slevu a tím to uzavřeme. Prý se jí to ještě nikdy nestalo a poslala jich už hodně a PPL jí tu minulou reklamaci neuznalo, ba to je špatně zabalené a mají pravdu.

Jinak přeji všem krásné a klidné prožití Vánočních svátků.

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3638922&vReferer=
23. pro 2009 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, přejeme vám s Tadeáškem krásné vánoce a do nového roku vykročení tou správnou nohou :wink:
24. pro 2009 v 00:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné a pohodové Vánoce všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
doufám, že se vám Vánoce vydařily, podle vašich představ, a že vám Ježíšek nadělil pod stromeček, co jste si přály, nejen vy, ale i vaše drahé polovičky a děti. Jakou měly děti radost? Líbily se jim dárky nebo spíš balící papír a ostatní věci okolo?
Já jsem s dárky spokojená. :slight_smile: O půlnoci jsme byli na půlnoční mši, tedy téměř katastrofa, lidi, co tam byli, tak je to vůbec nezajímalo, krafali do toho, takže jsme z toho moc neměli, dokonce jedna paní už tam ty ostatní napomenula, aby byli zticha. Bylo to o dost kratší než minulý rok, tenkrát to bylo i zábavné, hodně vyprávěli historky, teď se jen zpívalo.
Včera jsme s Honzou strávili odpoledne u pohádek, dneska jsme byli na krátké procházce a zas skončili u pohádek. A já si dala víno se spritem, poprvé v životě. No, není to zas až tak špatný, lepší než vinný střik.
Jituš, tak to by mě fakt naštvalo, kdyby mi to zas přivezli odřené. Já bych jim to vrátila a už bych to nechtěla potřetí. Ale pokud je odřený stůl a bude to zakryté ubrusem, tak bych to možná i skousla, ale jinak mít doma kus, který vypadá jak po 5 letech používání, to fakt ne-e. :angry:
26. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak my jsme si Ježíška krásně užili,Kubík byl šťastnej jak blecha,že dostal plno dárečků.Včera jsme byli na návštěvě u známých a jinak jsme každý den u babičky.Dneska jsme si udělali výlet na rozhlednu Stradonku u Loun,ale nedostali jsme se k í,protože cesta k í byla samé náledí,tak jsme se jen projeli a jeli jsme zase domu,ale i tak jsme byli rádi,že jsme si někam vyrazili :wink:
26. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
u nás Ježíšek taky paráda, tedy hlavně co se týče Míši. Poprvé vnímala, že chodí Ježíšek. Zatím pořád couráme po návštěvách a Míša rozbaluje a rozbaluje. Včera u babičky jí zaujalo obyč. auto na baterky co nadělá děsný rámus a víc jí nezajímalo. A dnes u druhé babičky kuchyňka a také ji víc nezajímalo, musíme pořád nakupovat a vařit. Z dárku od nás ji nejvíc zaujala stavebnice kuličkové dráhy, musím hned ráno ještě v noční košili stavět a hrát si. Zítra jdeme k švárovcům. Já vůbec nevím kam ty všechny hračky naskládáme.
Bylo mi líto kamarádky, je těhu a 23. ji dr. při kontrole poslala do nemocnice, tak Vánoce tráví tam.
26. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už je po svátcích.
Ráno jsem zalila kytky, umyla boty, vykoupala se. Teď si dám obídek - kachničku s bram. knedlíkem a zelím. A v půl třetí si mě Honza vyzvedne a jdeme do města na malinkaté nákupy, co nám Ježíšek nepřinesl. :grinning:
Jituš, co kamarádka? Pořád je v nemocnici? :unamused:
Mějte se krásně a opatrujte se.
28. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Verčo kamarádka tam ještě je a asi už zůstane. Naštěstí jsou všichni vpořádku, ale čeká dvojčátka a jsou už dost velcí a to jsou v 35.tt. tak to vypadá že po novém roce budou na světě, půjdou císařem. Já se tak těším až půjdeme na návštěvu. U nás nikdo kolem mimi nemá.
Mi se taky chystáme na nákupy, dostali jsme nějaké korunky tak si koupíme něco na sebe. Asi zajedeme do Mostu, ale bez Míši, lidi by ji asi ušlapali.
28. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jituš,
vím, že jsi psala, že kamarádka byla u Dr. 23.12. a já z toho udělala, že je i ve 23.tt :sweat_smile: , tak teď jsem najednou koukala jak puk, že je ve 35.tt. Tak hlavně, aby vše dobře dopadlo. Dvojčátka, tak to bude pěknej záhul. Ale určitě to zvládne, jako plno maminek před ní. :wink:
Byli jsme jen ve městě, a pak v Globusu. Tam takový houf ženskej u jednoho regálu, tak jsme zahlédli, že tam je kosmetika - šampony, sprchové gely, atd., no mysleli jsme, že už tam dávají něco zadarmo. :grinning:
V Ikee mají slevy, tak přemýšlíme, že bychom jeli do Prahy, Honza chce do Šestky do modelářství, tak bychom vzali i tu Ikeu útokem, když už v té Praze budeme. :grinning:
A už jdu do hajan.
28. pro 2009 ve 23:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tedy mně včera bylo blbě, tak jako snad nikdy. Jsem za celý den nevylezla z postele. Jsem měla zpožděnou MS o 5 dní, a tak se to na mě podepsalo, hlava mě bolela jako střep, břicho mě bolelo. A ve finále jsem šla spát ve 22:15 a v 1:00 jsem ještě nesplala, tak jsem si šla vzít prášek na spaní a za chvíli tu řvali nějací puberťáci a začal jezdit hrabač sněhu (si nevzpomenu, jak se to správně jmenuje). :grinning: Takže to byla úžasná noc. :confounded: Ještě, že jsem dneska nemusela do práce. Dneska je mi už fajn.
30. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Všem přeji krásného Silvestra a sťastný a vydařený Nový rok :slight_smile: :wink:
31. pro 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, i já se přidávám k přáníčku. Přeju vám veselý Silvestr, a abyste vykročily pravou nohou do nového roku 2010, kde na vás bude čekat hlavně to štěstí, zdraví a láska. Vše nej... vám i vaší rodině a bříbuzným. :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky přeji všem krásného Silvestra a šťastný Nový rok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás v novém roce. Doufám, že se vám Silvestr vydařil. U nás (spala jsem u Honzy) docela nuda, v TV nic nedávali, tak jsme pořád přepínali programy a kecali. Přípitek byl i s jeho rodiči, a kolem 1 hodiny jsme šli spát. Na Nový rok jsme navečer jeli k mým rodičům.
2. led 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek