• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj holky, u nás vánoce proběhly v pohodě, Adélka pořád křičela jéééééé. Tak to bylo krásný. Na silvestra jsme byli na horách, ale nebyl sníh tak jsme byli pořád zalezlí.
Jinak je u nás všechno ok, přestávám konečně kojit a tento měsíc mám poslední platíčko HA, potom chvilka na srovnání organismu a jdeme na druhé mimčo.
Jinak všem přejeme vše nejlepší v novém roce.
7. led 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vilo tak držím palečky ať vám to brzy vyjde :wink: :wink:

Já už to mám za pár,už mám sbalenou i tašku do porodnice kdyby něco :slight_smile:
7. led 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem jak se ti to krátí, tak držím moc palce ať je to co nejrychlejší. U nás to vidím až tak na červenec (snažení)
7. led 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Leni dobře že ses tu zase ukázala, nějak nám to tu prořídlo.
Koukala jsem ti do albíčka, Adélka je kočka. Jen jsem postřehla, že holky jsou od sebe rok a jsou skoro stejně velké. Míša má cca 86cm a asi 12kg. Buď je Míša mrňous nebo Adélka pořádná ženská.
Hodně štěstí v budoucím snažení, mi se už snažíme, ale pozvolna nijak nepospícháme, necháváme to na přírodě, buď bude teď nebo později. Kdyby něco tak to začnu řešit tak za rok.
7. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no na kontrole říkala dr., že je Adélka pořádná ženská, tak je asi trochu větší.
Tak to je super, že se snažíte, já mám trochu strach jak to půjde, ale zase si říkám, že mám aspoň jednoho prťouska a uvidíme jak se budeme dlouho snažit. Taky mám trochu strach, že budu hodně lítat po doktorech (měla jsem tu cukrovku a tlak) a co potom chudák Adélka. No ale toho chlapečka ještě pro tatínka musím no :slight_smile:.
8. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlásím se vám po delší době. Nějak nebyl čas vám napsat.
Leni, jsem taky ráda, že jsi se tu ukázala, a napsala jsi, co je u vás nového. Adélka opravdu roste jako z vody. Moc se mi líbí fotka, jak se Adélka zubí = 13 měsíců: s tátou ve vaně :slight_smile: z alba Adélka od 7 měsíců.
V pondělí jsem byla u Lenky (eleanor911). Objednala mi kalendář, který jsem vytvořila, chtěla jsem ho dát Honzovi k Vánocům, ale nějak jsme to nestihly, tak ho dostal k narozeninám teď v lednu.
V úterý jsme byli po práci sáňkovat v Bezručáku. Tedy, to sáňkování nám dalo zabrat. Jsme všichni tři (já, Honza a kamarád) jezdili na jedněch sáňkách najednou. Já mám naražený kosti, jak jsem seděla úplně vpředu jen na těch dřevech a to víte, že tam byly skokánky, takže fakt mě bolí zadek ještě teď. Jak jsme blbli, tak mi ulítl knoflík. Samozřejmě, že jsme ho v té tmě už nenašli.
A kámoš prohlásil, že bude v práci básnit, aby příště jel i jeho šéf (kamarád) s jeho ségrou. Oni totiž taky měli přijet, ale nakonec se jim nechtělo, protože oni jsou ze Žatce.
Tak tedy: Jak mi ulítl ten knoflík, tak kámoš, že jim to podá asi takto: Nejdřív Verča sundala kalhoty, pak Honza sundal kalhoty a já jsem se šel radši klouzat... V překladu, aby jste to pochopily: Verče ulítl knoflík u kalhot, tak jí padaly kalhoty, tak honza sundal pásek, tím pádem mu taky padaly kalhoty a já jsem šel radši sáňkovat. No, byli jsme jak malí děti, jsme se pořád něčemu smáli.
Včera jsme byli s Honzou v Ikee. Plno věcí neměli, asi nestihli doplnit zásoby po Vánocích. Cesta: ten jeden pruh docela ok, jak to bylo uježděné od jiných aut, ale ten druhý pruh, jak jsme do něj najeli, že někoho předjedeme (my tedy předjeli asi jen 2 auta za celou cestu do Prahy), tak nás to hned zpomalilo, jak to bylo plné sněhu a neuježděné. Chumelilo celou cestu. A v protijedoucím pruhu byla bouračka, byli tam policajti a akorát jela i sanitka. Auto mělo jen promáčklou kapotu a tím nárazem otevřenou. Myslím, že se člověku nic nestalo, asi spíš byl v šoku, proto zavolali sanitku, ale těžko říct. Každopádně se tvořila kolona na dálnici.
Zítra nebo možná ještě dneska si obarvím vlasy. Už mám zas dost vidět odrosty.
No, a to je ode mě dneska vše.
Mějte se hezky a pěkný zbytek víkendu.
9. led 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verčo, jste tedy éra :slight_smile:
Manžel o víkendu navozil před barákem hromadu sněhu tak jsme bobovali, Adélce se to napřed líbilo ale potom křičela mama a chtěla na ruku, a když jsem se ptala jestli ještě tak křičela nenene :wink:
Začínám plánovat pokojík pro malou tak se můžete mrknout http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/vilo/album/pokojik-pro-adelku
Jituško od kdy malá spala ve velké postely?
Neměla jsem co dělat tak jsem si pročítala naší diskuzi kolem porodu a teď je mi nějak smutno, že sem už skoro nikdo nechodí :frowning2: Kam se všichni poděli?
12. led 2010 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni pokojíčky jsou krásné :slight_smile: :slight_smile:

Já dala Kubíka do velké postele,když mu bylo tuším 18 měsíců,ale ještě se mrknu na fotky. :wink:

Je to škoda,že už sem skoro nikdo nechodí :frowning2:
12. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kubeš byl ve velké posteli od 17 ti měsíců :slight_smile:
12. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Leni pokojíčky jsou úžasné, až budemí Adélka ten svůj hotový tak se nezapomeň pochlubit.
Míša je ve velké posteli asi od 22 ti měsíců, ale fakt to jen odhaduju, jen vím že když jí byli 2 tak tam už spala. A šla do postele už bez plen, takže to dřív jak v roce a půl nebylo. Míše postýlka nestačila, šíleně se roztahovala a sama mě ukecávala, že chce do té velké.
Také mě mrzí že se to tu skoro rozpadlo a někteří přešli vedle do diskuse, holt tam se krafe ve velkém. Myslím, že jsme tu byli dobrá partička. Ještěže to tu nepadlo úplně.
Za chvíli půjdeme zase vytáhnout boby a pak na kafčo ke tchýni, chodíme k nim za barák, sice to mám přes celý sídliště, ale mám si pak dát s kým kafčo.
12. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska opět jen prolítávám. :frowning2: V rychlosti jsem vás dočetla.
Včera jsme byli v pizzérce, domů jsem se dostala po 21. hodině. A zalezla jsem rovnou pod peřinu. Dneska mě od rána bolí v krku. :confounded: Snad to rozchodím.
Mějte se hezky a opatrujte se. Pa, pa.
12. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já na vás občas nakukuju...ale většinou se tady s nikým nesťuknu na pokec. Taky bysme šli na boby, ale máme ode dneška ATB :frowning2:
12. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lucí to je škoda, že je Táda marod. Zrovna když je ideální počásí na řádění venku. Mi chodíme domů až večer a jsme obě utahané jak pes. Dneska Míša dostala na půjčení na kopci prdelák, tak ho musíme koupit taky. Viděla jak se klouže holčička a pak se klouzala pořád po zadku jen tak a na boby kašlala. Hned na to přišla jak jezdit na prdeláku a docela jí to šlo. Já zase občas nakukuju k vám vedle, ale nechce se mi tam vtírat, máte to tam pěkně rozjeté.
12. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli minulý týden v Krkonoších - 5 maminek a 8 dětí - řádili tam na sáňkách neskutečně a asi tam byl někdo nakaženej, protože už tři děti jsou nemocný...vtírání bych teda neřešila, protože zrovna já jsem se tam vetřela :grinning: Narazila jsem tam na kolegyni z práce a na jednu maminku, s kterou jsem se potkávala už v těhu v poradně a pak u dětské Dr. Jsou tam moc fajn holky :wink:
12. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se tam taky vtírla,ale holky jsou tak rozjeté,že ani nevím o čem psát
12. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Kačí, tobě ty tt naskakují rychlostí blesku :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luk jj už to mám za pár,nemůžu se už dočkat toho voňavoučkýho miminka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí když neberu ty bacili, tak to musela být super zimní dovča.
Holky dělala jsem svůj první kalendář, tak se jdu pochlibit. No není to dokonalé, některé stránky jsem odflákla a některé jsou drobec přeplácané, ale myslím, že na první pokus to jde. Mám ho v tisku, tak jsem moc zvědavá jak dopadne.

http://krevovi.rajce.net/KALENDAR
12. led 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapoměla jsem jmého i heslo je: vrtule
12. led 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš teda klobouk dolu,já se taky chystám na kalendář,ale jen tak obyčejnej s fotkama :wink:
12. led 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera se to tu nějak rozjelo :slight_smile:
Chtěla jsem se zeptat nebo spíš poprosit o radu: jak naučit na nočník. Zkoušela jsem sundavací plínu a posazovat na nočník. To pořád řvala, ale teď už říká jenom ne ne ale sedí a většinou se aspoň trochu vyčůrá. Min týden jsem jí mordovala, dala jsem jí kalhotky a říkala, že se nesmí počůrat nebo bude mokrá, ale jí to prostě nevadí že je v mokrém tak už nevím.
13. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky se jdu tedy pochlubit s kalendářem. :grinning: Honza ho měl dostat k Vánocům, ale nějak jsem to nestihla, a tak ho dostal k narozkám. http://veronika-honza.rajce.idnes.cz/Kalendar_2010/
jméno i heslo: veronika
Tak v krku už mě moc nebolí, ale místo toho mám rýmu. :confounded:
13. led 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Leni mi jsme začínali s nočníkem už v roce, co u nás zabíralo byly hračky aby se na něm zabavila, jakmile se jí něco povedlo tak jsme dělali děsnej humbuk, tleskali a jásali a tak. To se Míše strašně líbilo a měla radost. Zkoušeli jsme to tak 2xdenně.Časem poznala že je to kvůli čůrání a za pár měsíců už do nočníku i kakala a pak do plínky jen čůrala. Ale nevím jestli by to fungovalo u Adélky, když už je větší. Jina Míša byla úplně bez plen loni na jaře.

Verčo kalendář se ti povedl, ty květiny sis ořezávala sama nebo to máž z kitu.
14. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš, ty květiny jsou z kitu. :wink:
14. led 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem dneska byla v Deichmannu vyreklamovat boty. Ano, ty boty, které jsem několik měsíců scháněla v Chomutově, Mostě, Liberci a nakonec byly z Teplic. Teklo mi do nich. Prodavačka do nich sáhla a vrátila mi peníze bez jakýchkoliv problémů. Byla jsem dát mamce vyvolat fotky do Schleckeru, a nakonec jsem vlezla do Kauflandu, kde byly mraky lidí. Koupila jsem jen rohlíky a špenát. Zítra bude špenátová polívčička, tu mám moc ráda. :slight_smile: No, a když už jsem byla pryč, tak jsem si vzpomněla, že jsem ještě chtěla koupit lasagne, protože jsme je už hodně dlouho neměli. No, tak zas někdy příště, až tam půjdu. Jdu zalít kytky, ty už padají na hubu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jsem na ně za celý týden neměla čas.
K obědu byl kuřecí řízek a bram. salát. Bude to i zítra... Co vaříte vy? Hoďte, prosím, zase do placu nějakou inspiraci.
Minule jsem tu jen prolítla... Lucí, doufám, že jste si to v Krkonoších užili a je mi moc líto, že je Tadeášek nemocný. :frowning2:
Leni, jak naučit na nočník, nevím. Ptala jsem se taťky, ale ten si to nepamatuje. A mamka teď není doma. Kdybych se něco dozvěděla, nějakou fintu, tak písnu. :wink:
Mějte se hezky a přeju pěkný víkend!!!
16. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Verčo v Deichmannu, jsem nikdy neměla s reklamací problém. Vždy mi bez problému vrátili peníze. A to jsme ani nemusela využívat toho že tam dělá vedoucí známá. Ale je pravda, že mi z Deich. nikdy boty nevydrželi.
Pro inspiraci mi máme dnes br. halušky se zelím a uzeným.
16. led 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo tak já dneska byla reklamovat Kubíkovo zimní boty co jsem mu kupovala 2 dny před Štědrým dnem,takže je neměl ani měsíc a rozlepili se špičky,Kupovala jsem je v Renu,vzali je a prý je musí poslat na reklamaci,jenže v čem má Kubík zatím chodit to mi neřekli,takže až ty boty přivezou,tak budu chtít vrátit peníze a koupím jiný :angry: :angry:
17. led 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já v Renu moc dobré zkušenosti s reklamacemi nemám, ale dětké botky jsem tam kupovala jen jednou a ty drží.
holky po hodně dlouhé době jsem aktualizovala albíčko, tak jestli chcete jukněte.
17. led 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jíťo, všimla jsem si nových fotek :slight_smile: Michalka je už velká slečna, moc jí to sluší :wink: Moc hezké fotky :slight_smile:
17. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
leze to jak šnek, tak na fotky do albíček kouknu jindy.
Lucí, opět Tě tu vítám. :slight_smile: Tédy, Tobě ty tt taky rychle naskakují. :dizzy_face:
Mně bylo jedno, kde koupím boty, jen když je budou mít v mé velikosti a budou se mi líbit. Nakonec jsem sehnala v tom Deichmannu v Teplicích. No, tak jsem je nosila 2 a půl měsíce zadarmo. Měli hezké i v Mixeru, ale přes tisícovku a opatlané od lepidla. To jsem myslela, že Mixer je lepší kvalita. Jen jsem nechtěla boty z Rena. Mám taky špatné zkušenosti s reklamací. Tedy né v Kauflandu, ale ještě v době, kdy bývali i nad bývalou Delvitou. Koupila jsem si sport. boty, byla je reklamovat, prý si MUSÍM vybrat jiné. Tak jsem si vybrala jiné a připlatila si 700 Kč. Takže mě stály 1299,- Což za sport. boty z Rena je podle mě pálka. A stejně za 2 měsíce jsem je byla reklamovat. Prý mi je na reklamaci nevezmou. Tak já (která bývá v klidu) jsem vylítla a řekla jí: To mám vzít a vyhodit 1299 Kč do popelnice? Na to mi neřekla ani slovo. Jsem to řekla mamce, ta tam druhý den naběhla a najednou to šlo vzít bez jakýchkoliv problémů a ještě se mojí mamce omluvila. Že si mě paní prodavačka pamatuje, ale že myslela, že tohle se nereklamuje (zevnitř na patě jsem měla roztrhanou látku). Mě štve to, že vypadám na 20 let, a proto se mnou taky ty prodavačky tak jednají. Tenkrát mi těch 20 opravdu bylo. Takže kdo ví, na kolik jsem vypadala. :grinning: Ale další kamarádka měla stejný problém u Bati a té bylo 25 let, došla tam její mamka a najednou boty šly v pohodě vyreklamovat. Prostě asi ty prodavačky zkouší, co si můžou dovolit, jen abychom to nevyreklamovaly. Tak dost o botech.
Dneska jsme byli s Honzou v Globusu, koupili jen drobnosti. A pak šli na procházku, vzali foťáky, tak jsme udělali pár snímků a šli se ohřát s kafíčkem k televizi... A už jdu do hajan. Přeju všem hezké pondělní ráno.
17. led 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek