• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj holky, v sobotu jsme byli opět na plese a malá to u babičky zvládla skvěle. Jenom mi jsme se druhý den dohadovali kdo bude řídit (jsme to nějak přehnali :slight_smile:)
Jituško Míša je krásná holčička a těch vlasů :slight_smile: to nám zatím nehrozí.
Verčo prohlížela jsem fotky a moc vám to sluší :wink:
Luci moc gratuluju k druhému miminku.
18. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni, děkuju. :slight_smile:
Jituš, Miška je fakt kouzelná, musím ale říct, že v ní vidím jen Tebe. A ty postavičky, jak se skládají na magnetickou tabuli, tak ty jsem měla taky. :slight_smile:
V práci blázinec a zítra v něm budu pokračovat. Ale pořád lepší, než se nudit. :wink:
18. led 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lucí vítám tě zpět a jen doufám, že jsi sem nezavítala naposled. Lukášek už je také pořádný kluk. A gratuluji, že budete mít další dítko. Ale musím říct, že mně to trošku zaskočílo, ale v dobrém. Pamatuji, jak jsi na srazíku říkala, že další asi nebude. Ale člověk názory mění, mi vždy říkali, že budeme mít 2 děti v rozmezí 3 let a nějak to nestíháme a moc nepospícháme.
Jinak všem děkuji za pochvalu Mišky.
Verčo já zjistila, že stejně ty hračky co byli i dřív patří k nejlepším. A kde máš fotečky?
18. led 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to jsem ráda, že nemusím moc dočítat, jen Jíťu. :slight_smile: Vůbec nic nestíhám.
Jituš, jaké fotečky? Myslíš album? To jsem na MK nikdy neměla. Já zatím mimi neplánuju, tedy já bych plánovala, ale na to musíme být dva. Takže zatím albumek nebude. V práci pořád nestíhám. A to jsem si myslela, že se v lednu budu nudit. :grinning:
20. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo jak Lenča tobě chválí fotečky, asi si tě našla někde mimo KM
20. led 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jj, tt naskakují :slight_smile:
Verčo, myslím, že Lenka myslela odkaz na ten kalendář :wink: Tyhle fotky asi měla na mysli...
Jíťo... víš jak, člověk míní, život mění :grinning: My jsme teda 2. chtěli. Bylo období, když mi Luky dával hodně zabrat, že jsem uvažovala, že by byl jedináček... ale to bylo jen chvilkové a navíc jednostranné - manžel nechtěl o jedináčkovi ani slyšet. Spíš jsem stále chtěla, aby to druhé bylo později. Chtěla jsem jít po 3 letech do práce :slight_smile: Ale na mateřské se mi líbí, v práci to všechno stojí tak nějak za prd a Luky měl zrovna nějaký "hodný období", tak jsme se rozhodli pro druhé :grinning: Teď zase zlobí, tak si říkám, že to bude mazec, ale nelitujeme :slight_smile: My jsme taky nepospíchali, říkala jsem si, že čím později, tím lépe... :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak Lenče jsem děkovala, že mi chválí fotečky, ale nějak mi nedocvaklo, jaké fotky myslí Jituš. Takže Lucka to rozuzlovala. :wink:
Lucí, taky jsem si vzpomněla, že jsi říkala, že spíš druhé mimi, až Lukáše půjde do 1. třídy. Ale krásně výstižně jsi napsala: člověk míní, život mění. :grinning: A pobavila jsi mě větou, že Luky měl zrovna "hodné období". :grinning:
Zítra jdu ke kamarádce na pokec, tak se už těším. Jen se mi nechce do té zimy. Ale bohužel to jinak nejde. :confounded: Už aby tu zas bylo jaro. :dizzy_face:
23. led 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, poslední dobou nějak nestíhám :slight_smile:
Jituško myslela jsem přesně ty fotky jak psala Lucka. Jak pokračujete ve snažení? Já beru v úterý poslední prášek a pak se uvidí, možná to zkusíme už od dubna, ale vidím to spíš až na prázdniny.
Lucí a jaké je druhé těhotenství, já se ho trochu bojím, protože budu muset chodit po doktorech a kdybych měla být v nemocnici tak se asi picnu. Ale musím myslet pozitivně a třeba bude všechno ok. Budeš rodit zase v Kadani?
Verčo tak co? Umrzla jsi? Já jsem včera jela kočárkem od nás k rodičům, takže jenom kousek a byla jsem pěkně zmrzlá. Dneska k nám příjde spát Pepčovo sestra tak bude mít Adélka radost, je na ní závislák a pořád křičí Haníííí :slight_smile:
24. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni,
to není nic nového, já taky nic nestíhám. :grinning:
Dneska jsem akorát zalila kytky, převlékla postel, vysála. A utřít prach už jsem nebyla schopná.
Cesta ke kámošce docela šla, ale po cestě zpět už pořádně mrzlo. Dostala jsem u ní čajíček a tiramisu. :dizzy_face:
Tak to se Adélka má, že bude mít u sebe človíčka, ze kterého je paf. :slight_smile: A Ty si alespoň na chvíli odpočineš.
A pro Chomutovandy - opět byla bouračka mezi Kamennou a Březeneckou. :confounded:
Teď jdu vymýšlet, co budeme vařit v týdnu.
Hezký zbytek víkendu.
24. led 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já tu měla dneska na celý den mojí babičku, manžel jí doma dělá plovoučku tak se jí potřeboval zbavit, aby nebyla moc všetečná.
Verčo o bouračce vím, viděla jsem ji, tedy spíš slyšela a pak viděla. Bydlím hned u křižovatky a zrovna jsem byla s Míšou za barákem. Je to děs, tady je každý týdnen minimálně jedna. Naštěstí tahle kromě pomačkaného plechu jiné následky neměla. Slibují tu kruhák, ale pořád to odkládají kvůli penězům.
Leni Míša má taky oblíbené lidičky, a nejvíc paf je z babičky (manželova maminky). To mě odhání a nesmím jí ani utřít zadek :grinning: Babička je hodně akční, ba je už v důchodu. A jak u nás pokračuje snažení? Nijak zvlášť. Já tedy neberu HA už přes rok, ale "snažíme se" od podzimka. Míša nám trvala celkem dlouho tak předpokládám, že stihnu jít ještě na chvíli někam do práce. A to snažení nám taky začalo, když Míša měla nějaké hodné období. Teď je zase pěkná vzteklina. No necháváme to zatím na přírodě, buď bude mít Míša sourozence dřív nebo pozdědi.
24. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Verčo, přesně tak jsem to měla původně v plánu - až půjde Luky do 1. třídy :slight_smile: Jenže když se nad tím člověk zamyslí, tak s tím druhým taky nebudu doma, až půjde do 1. tř., takže je to stejně jedno... Navíc - už mi není 20, takže jsem nechtěla mít druhé v 35 a víc, pokud by se nedařilo... takže jsem to posunula, ale zase mi nepřišlo fér nastoupit do práce a hned se začít snažit o druhé :slight_smile: Takže nakonec jsme dospěli k tomu, že si to odbydeme všechno najednou a bude :grinning:
Leni, druhé těhotenství mám úplně jiné než to první... Problémy sice nemám, ale je to prostě jiné :slight_smile: S Lukym jsem zvracela až do nějakého 16. nebo 18. tt několikrát denně, ale bylo mi dobře... teď zvracím jen tak jednou denně, ale za to je mi permanentně špatně :frowning2: K Dr. se objednávám tak, aby byl manžel doma, podle jeho směn, příp. pohlídá babička :slight_smile: Vždycky se to dá nějak udělat... kdybych musela do nemocnice, bylo by to horší, ale mám přece manžela :wink: Určitě by si vzal dovolenou... :slight_smile:
Teď spíš pořád řeším školku... půjdeme normálně k zápisu, ale moc se mi Lukyho do školky dávat nechce. Nechci, aby měl pocit, že jsme se ho "zbavili" na úkor miminka :frowning2: Uvidím, pokud tam bude chtít chodit, budu ho tam dávat, ale nutit ho tam nebudu... spíš bych byla radši, aby byl ještě rok s námi doma :slight_smile:
24. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš, manžel se hezky zbavil babičky. :grinning: To jsem vůbec nevěděla, že je v plánu kruhák. Ale už je fakt za potřebí.
Lucí, nevím, jestli to u nás (v ČR) jde, ale mohla by jsi zkusit dávat Lukáška jen na 2 hodiny do školky, aby si zvyknul. Ale to samozřejmě záleží na vás, jak se rozhodnete. Ale hrozně rychle to uteklo, nedávno jsi byla těhulka a už Lukášek půjde pomalu k zápisu.´
A moc toho dneska nenapíšu, protože MK leze hrozně pomalu, tak kdyby to spadlo.... :confounded:
Jinak venku je děsná kosa, ale to určitě víte, když chodíte na procházky. A bude hůř. :angry:
25. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,občas dočítám,ale nějak nestíhám psát,tak asi jako většina :sweat_smile:

Luci gratuluji k těhulkování :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já se mám fajn,v práci mi prodloužili smlouvu na dobu neurčitou,jinak jsem spokojená,takže se to začíná hýbat směrem k lepšímu :slight_smile: akorát Luky je nějak moc rozmazlenej a vzdorovitej,když ho má víc na starosti tatínek :unamused:

add druhé mimi :grinning: já zas chtěla,že budem mít další,až Lukymu budou 3 a nakonec to vidím tak,že sourozenec bude až tak za dva roky,ať si trouchu užijem :slight_smile: takže to vyjde tak nějak až půjde do školy :sunglasses:

jinak ta zima mě už hrozně štve,jsem hrozná zmrzlina a už chci aspoň jaroooooooo :grinning: mám teď dva dny volna+1 den dovču,tak to tu musím odbordelizovat :grinning: to ani není možný,jakej bordel dokáže 1a půl chlapa :angry:

teď pofrčíme k našim,poslední dobou se tam moc nedostanem :wink: mějte se krásně a přežijte tu zimu :slight_smile:
27. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni,
vítej opět zpět. :slight_smile:
Včera jsme byli na papů ve Zlatým kaštanu, jsme si našli předem na netu, co bychom si dali, ať pak nečteme ten jídelák půl hodiny. Samozřejmě, že jsme si vybrali a oni to pak v jídelním lístku ani neměli a ty ceny na tom netu taky neodpovídali. Pár let asi nikdo neaktualizoval webovku. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak se musím pochlubit, jakého mám úžasného chlapa. Dneska ráno mě odvezl do práce a taky z práce, abych nemusela v takovým mrazu pěšky. :grinning:
No, tak já se taky přidám s tím plánováním. Svatbu jsem chtěla v r. 2007, dítě 2008 a ve finále budu ráda, když to dítě bude v r. 2013. :slight_smile:
27. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás všechny, nejen Lenku. :slight_smile:
27. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Verčo tak to fakt ty původní plány opravdu už nestíháš :wink:
Leni el ty děláš pořád v tom Tescu? nebo tam jsi byla jen na brigádách?
Jinak já jsem marod, ale už je mi skoro dobře, nebala jsem u dr. ale zítra si tam pomažu, asi mi dá ATB, bolí mě v krku jak blázen a nezabírá mi sirup na odhlenění. Chytla jsem to od manžela a teď začíná Míša, dneska už měla zvýšenou teplotu a byla nesvá.
27. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Verčo, zpočátku ho určitě dávat na zvykání můžu dávat na ty 2 hod... pak už to nemá moc efekt. Ono jako odvést ho ráno tam a za 2 hod. si pro něj znovu běžet, tak to je akorát zbytečná honička :slight_smile:
Plány jsou na nic, co si budeme povídat... on si to pak život stejně zařídí podle sebe :slight_smile:
Leni, tak já teda nejsem moc zastáncem toho, užívat si teď a pak mít děti (dítě) :grinning: Já si myslím, že užívat si můžu pak až do 60, když bůh dá, tak třeba i dýl... ale vzhledem k mému věku jsem se nechtěla dostat do fáze, kdy mi bude 35, dítě pár měsíců nebude a já budu stresovat, že to nejde a že je mi už hodně :slight_smile: Takže pro mě jsou na prvním místě děti a rodina a pak nějaký užívání :grinning:
Jituš, nechceš radši zkusit homeopatika? Můžu vřele doporučit Oscciloccoccinum (nevím, jaks e to přesně píše). Stojí to sice 120 Kč, ale fakt to zabírá... já jsem marodila přes vánoce, bylo mi hodně špatně, ale léčba nepřicházela vzhledem k těhu v úvahu... takže mořská voda do nosu, kloktat vodu se solí nebo s Amolem, hektolitry čaje... nic nepomáhalo, tak jsem zkusila ty homeo a hned mi bylo líp :slight_smile: Moje tchýně už se ani ničím jiným neléčí... a furt je to lepší než ATB :slight_smile: Já nejsem moc jejich zastáncem :slight_smile:
27. led 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska mám nějak čas, jsem všechno udělala a teď odpočívám :slight_smile:
Ahoj Leni, nakoukni klidně častěji, já jsem dlouho nepsala, protože nějak nebylo co tak ti rozumím.
Verčo ty se tedy máš, to by byl manžílek co ???
Jituško brzy se uzdravte, naše malá ráno pokašlává :frowning2:
Luci naprosto s tebou souhlasím, užívat si můžeme později, ale děti se moc dlouho odkládat nedají. Nebo já určitě nechci. Nevídáš občas Pavlínku (Pavly)? Sem už asi nechodí tak jí aspoň pozdravuj.
28. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,že by se to tu začalo trošku ožívat? :wink:

Malej je ve školce a já doma odpočívám.Už se nemůžu dočkat toho malého uzlíčku :slight_smile:

Akorát mi na gyndě zjistila streptokoka v moči,takže dostanu léky a když se to nepřeléčí,tak při porodu dostanu kapačku s ATB.

Včera jsem byla vyzvednout boty z reklamace,tak to zalepili a vrátili mi je.A jestli se to prý rozlepí znovu,tak mi vrátí peníze.
28. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Pavču vídám jen občas (obě bychom chtěly víc, ale nějak se nedaří :frowning2:), ale jsem s ní v kontaktu :slight_smile: Na MK už nechodí vůbec, ty "její" diskuze se přesunuly jinam, kde si to nemůže číst nikdo cizí :slight_smile:
Pozdravy vyřídím.
28. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš, tak ať jsi brzy fit. A Míša taky.
Lucí, to máš pravdu, že je to honička, dávat Lukáška do školky jen na 2 hodiny. Já to znám z Anglie. Než jsem poklidila, tak už jsem pro toho prcka zas letěla.... Taky zdravím Pavly.
Leni, budu skromná a prozatím bude stačit, když se mnou bude chtít bydlet. :wink:
Kačí, to je mi líto, ať to dobře dopadne. :wink:
Včera jsme byli sáňkovat. Všechen sníh mi lítal mezi sáňky a zadek, takže jsem byla jak počůraná. :grinning: ¨
A dneska mě bolí hlava jak střep.
29. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak Míše nic není ale já naopak dobré vysledky krve neměla, tak jsem dnes dostala ty atb. Ale jinak mi krom toho krku nic není akorát večer mě to dusí a nemůžu usnout, to třeba čučím 2 hodiny do tmy.
Ty jo kačko to letí, vždyť ty budeš brzy rodit, pokud se nebude mimi moc načesávat :grinning:
29. led 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš jj už jsem jak vorvaň,blbě se mi spí a ještě k tomu se mi udělala na holeních vyrážka z maliníku a šíleně to svědí :frowning2:

Klidně bych už rodila :wink:
29. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
co to máte za trápení? Tfuj, tfuj, tfuj, ať jste brzy obě ok. :slight_smile:
Včera jsme vyrazili na procházku, samozřejmě, sotva jsme vytáhli paty z baráku, tak sluníčko zalezlo a začalo chumelit. Takže jsme se jen trošku prošli a šli si dát kafíčko latté. Mňam.
1. únor 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se všechny máte? Já teď lítám po doktorech, brní mě už přes měsíc ruka a noha (nejspíš je to od páteře) a dneska je to 9 den co jsem přestala brát prášky a mrcha pořád nikde :frowning2:
4. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni vydrž, já to dostala po vysazení HA asi až za 2 týdny a od té doby je pravidelná MS.
4. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni, já jsem ráda, že je víkend. Sice mi ten týden utekl rychle, ale jsem z té práce nějak kantáre. :pensive: Jinak se mám báječně. Zítra chci uklízet - prach, vysát, atd.. Ale už teď se mi do toho nechce, tak to jsem zvědavá, jestli vyhraje moje lenost nebo to, aby tu bylo uklizeno.
Je dobře, že lítáš po doktorech, doufejme, že to není nic vážného. Ale určitě bych to nepřecházela. Hlavně, aby doktoři věděli, co s Tebou.
Já MS dostala poprvé po vysazení prášků až za 2 týdny, jak píšu Jituš. Měla jsem to stejně. Jen úplně pravidelná MS není ani po skoro 2,5 letech. Ale plus mínus 3 dny, je pravidelná. Co jsem tu četla na MK, tak pokud se nedostaví MS po 50ti dnech od poslední MS, tak je dobré navštívit gyndu.
5. únor 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak víkend je za námi. Já bych si ho klidně ještě prodloužila. :slight_smile: Nakonec jsem se překecala a v 17h jsem šla utřít prach. Venku je pěkná skluzavka. Už aby tu bylo to jaro. Včera jsem se dozvěděla, že se kamarádce, kterou jsem poznala v Anglii, narodilo miminko. :dizzy_face:
8. únor 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no co to je? Si tu budu povídat sama se sebou. :angry: :grinning:
Tak jsem dneska byla koupit přáníčko, tedy delší dobu jsem stála ve frontě než jsem to přání vybírala. A pak jsem na parkovišti potkala kamaráda, tak jsme ještě kecali. A domů jsem se dostala asi před hodinou.
Zítra jdu s kamarádkou a jejím prckem do cukrárny, tak se těším, jak pokecáme, už jsme se dlouho neviděly.
V polovině příštího týdne by už měl být nějaký ten stupeň nad nulou, tak doufám, že tu přepověď zas nezmění.
Užijte si víkend a vyhýbejte se nemocem. :slight_smile:
12. únor 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :grinning: :grinning: :grinning:

Tak u mě to zatím na porod ještě nevypadá,ale ještě mám pár dní čas.

Dneska jsem byla u kadeřnice,tak jsem se nechala ostříhat a udělat si melírek,abych byla u porodu krásná a malá se mě nelekla :grinning: :grinning: :grinning:

Kubík měl od úterní noci do středečního večera stále teploty.Jednou byl na záchodě a to měl průjem jinak mu nic nebylo,tak jsem si ho nechala doma a do školky půjde až v pondělí.
12. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek