• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahojky holky,
Verčo já už čekala, že asi budeš nadávat, když tu nikdo není :sweat_smile:
Katko zrovna jsem na tebe myslela, že se sem musím jít zeptat, zda jsi ještě celá.
Já sem vždycky kouknu jen v rychlosti, jestli není něco zajímavého. Manža má volno, tak tu nevysedávám.
Jinak u nás nic nového, bacili nás ještě úplně nepustili.
A dala jsem se na háčkování čepiček, tak trénuju a hledám návody , aby dobře vypadali.
12. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
stačí udělat bububu a už jste tu. :grinning:
Kačí, na Tebe myslím každý den, už se Ti ten den D blíží. Tak se opatruj a ať jde porod hladce a vše s tím spojené. :slight_smile:
Ať je Kubíček ok a může jít v pondělí do školky.
Jituš, taky zrovna háčkuju, ale jen takové čtverečky ze zbytků, a pak to chci sháčkovat k sobě a buď z toho bude kobereček nebo deka. Protože mě už z těch zbytků nebaví plést ponožky. :grinning:
Jituš, pošlu Ti na mejlík někdy v týdnu návod jedné letní čepičky. Jednou jsem jí dělala, to jsem háčkovat ještě moc neuměla, ale ani nevím, jak dopadla, už je to hodně dlouho, jsem ji pak vypárala.
Včera v cukrárně to bylo fajn, dala jsem si kapučínko se šlehačkou a indiánka. Mňam. A pak jsem ještě byla u kamarádky doma na čajíčku a hrála si s malým. Postavila jsem z lega dodávku. :grinning: A kámoška prohlásila, že to byl pro mě porod, že na lego fakt nejsem. Tak já na to, že chci radši holku, jinak s prckem a legem si bude hrát tatínek. :grinning:
14. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo a to jako myslíš, že holky si s legem nehrají? :grinning: :grinning: :grinning: taky máme hromadu autíček a pistolku atd. :wink:
14. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,
zrovna jsem sem taky nakoukla. Tak s pistolkou jsem si moc nehrála, ale s autíčkama jo, ještě mám nějaká schovaná. :sweat_smile: A je fakt, že kočárek mě moc nebral. :confounded: Jsem asi byla napůl kluk. Je vidět, že mám staršího bráchu. :grinning:
S Honzou jsme byli na krátké vycházce, a protože byla zima, tak jsme klasicky skončili u TV. Už mě ta zima fakt štve. :unamused:
14. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Verčo,
pistolku má Míša na medvěda a bubáky, vždycky když jí strašíme tak nás zastřelí ať dáme pokoj. Ale máme i 2 kočárky a hromadu panenek a ty jsou dost v kurzu.
Dneska jsem Míšu vytáhla na chvilku ven na boby a byly z toho 2 a pokaždé si říkám, proč táhneme boby i prdelák, když se nakonec klouže jen po zadku nebo po břiše. No nikdy nechce ven a domů pak taky ne, musela jsem jí čapnout a odtáhnout domů.
14. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, jsi mě rozesmála, že má pistolku na medvěda a bubáky. :grinning: Já taky měla 2 kočárky, ale spíš jsem s nimi jezdila po bytě. :grinning: Jj, tak panenky jsem taky měla ráda, ale třeba barbie, to ani ne.
Tak vy jste si užívaly na sněhu, no, má to prý začít pomalu tát, ale jen na chvíli, pak se asi ozve paní Zima nanovo. :confounded:
Dneska jsme měli svíčkovou s hous. knedlíkem, brusinkami a šlehačkou. To byla mňamka. Zítra to asi dojíme. Ale co vařit pak? Hoď nějaký tip, Ty nikdy nezklameš. :wink:
14. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mňam tak svíčkovou milujeme všichni, ale já ji nejčastěji dělám z králíka. Manža dneska dělala zapékané těstoviny se zeleninou a salámem, ale pak mám v plánu zkusit vykostit kuře a udělat roládu a bramb. kašičku, tu Míša miluje. A včera jsme měli bramb. knedlík, špenát a uzený. Tak třeba ti něco přijde k chuti.
14. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že u vás taky jede špenát. Ten jsem měla předevčírem. Včera dukátové buchtičky se šodó. Ale těstoviny nebo kuřecí roládu s bram. kaší bych si dala taky. Díky za tip. Asi bude kuřátko. :slight_smile:
Tak přeju hezký večer. Jdu se vykoupat a chrnět.
14. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky byli dneska bobovat,byli jsme na hoblech a Kubík je vždycky tak ulítanej a uklouzanej,že mi přijde,že už musí být děsně unavenej :slight_smile: Včera jsme zase byli bobovat v Bezručáku a tam hodil pěknou držtičku až si vyrazil dech,ale hned jsem byla u něj a přotřepala ho. :wink:
14. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko a to s tím pupkem běháš na kopci za Kubou? Ikdyž on už je velkej tak asi jen dohlížíš.
Verčo u nás jede špenát ve velkém, Míša nic jiného nepotřebuje, špenátovou polívku nebo misku samotnýho špenátu na knedlíky a maso háže bobek.
15. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš nééééé,já jsem nahoře nebo dole a on si sám tahá boby a sjíždí,to se nikdy neunaví :slight_smile:
15. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koukám, že tady se sáňkuje o 106.
Já jdu zítra na pizzu, asi záčínám být na ní závisláček. :sweat_smile:
Kačí, v Bezručáku to je samej skokánek, tam je to opravdu o vyražení dechu. Hlavně, že jsi zvládla první pomoc. :wink:
Tak se mějte krásně, ukážu se tu asi ve středu. Pa, pa.
15. únor 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak mi byli dneska konečně na návštěvě kouknout na měsíční dvojčátka. Kluci jsou nádherní a hodňoučcí. Míša byla úžasná, vůbec nežárlila. Pořád je hladila a pusinkovala na čelíčko.
15. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, podstivě vás dočítám, ale nějak není čas a hlavně nálada :wink:
Kačko už se ti to krátí tak držím palce aby to bylo co nejrychlejší
Jituš to by chtšělo toho sourozenco, co?
Jinak já jsem to stále nedostala, dnes jsou to tři týdny, dvakrát už jsem špinila, ale nic z toho nebylo. Doktorka má dovolenou :frowning2: Potřebovala bych na rentgen, ale tam mě nevezmou dokud to nedostanu a všechno se tím pádem brzdí. Jsem z toho už docela nešťastná, ruka ještě občas brní a trochu bolí. Na internetu jsem si našla co všechno to může být a teď plaším. Na neurologii už jsem jednou byla ale tam mě poslala jenom na eeg a dala mi nějaký prášky na bolest a vitamíny. Tak ještě týden počkám, a budu asi muset k obvoďačce aby to nějak vyřešila.
16. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ty máš chudáku takový trápení :frowning2:

Jj už se to blíží,Kuba šel dnes naposledy do práce a už má dovolenou :slight_smile:
16. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš, jééé voňavá miminka. :slight_smile:
Leni, tedy Kačka to vystihla, že máš takový trápení. Určitě to řeš s obvoďačkou, když jsi z toho nešťastná, protože rozhozená psychika je taky na prd.
Kačí, co bych Tobě napsala? Hlavně, aby Ti ten porod dobře dopadl. Aby to bylo rychlé a co nejmíň bolestivé a už se tu na Aničku Verunku moc těšíme. :dizzy_face:
A něco o sobě. Včera jsme byli v pizzérii, tedy, krásně jsem si nacpala bříško a zapila to vínkem. A jinak už skoro 3 týdny jsem děsně unavená. Víkend mi na rekonavalescenci nestačí. :confounded:
17. únor 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
mám dotaz. Nechodíte některá z vás k MUDr. Fršlínkové?
Potřebuju na ní slyšet nějaký názor.
Koukala jsem i na recenze a má velmi dobré hodnocení.
18. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ahoj Petruš, jsme si dlouho nenapsali. Na Fršlínkovou jsem slyšela chválu, jestli jsi nepsala tak se zeptej vedle v chomutovský diskusi.
18. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,
děkuji za info. Další kladná reakce, tak se asi půjdu optat jestli by mě vzala.
A jak se máte s Miškou?
18. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Petruš, na Fršlínkovou jsem slyšela jen chválu, je taková ráznější, ale šikovná. Osobní zkušenost nemám. Vidím, že jsi snažilka, tak ať se vám brzy zadaří. :slight_smile:
Jituš, poslala jsem Ti ty slibované návody na čepičku.
Ale než jsem to naskenovala, tak to byly snad 4 hodiny. Prostě mi to hlásilo, že nemám nainstalovaný software, tak jsem celý program odinstalovala, z CD nanovo nainstalovala, a opět to samé. Nakonec jsem si ovladače stáhla z netu a znovu ten celý program z CD nainstalovala,opět to samé. Takže ve finále po těch 4 hodinách jsem nainstalovala ovladače z netu a jen navigátor z CD a hurá, už to funguje, doufám, že to bude fungovat ještě hodně dlouho.
No, a já jdu ještě splnit další moje restíky, co jsem kdekomu naslibovala. :sweat_smile:
Hezký víkend všem!!!
20. únor 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verčo, ty jo tak to tu čepičku fakt budu muset uháčkovat, když ti to dalo takové práce. Ale až časem, došla mi vlna, tak musím po výplatě udělat nákup. Mě to moc baví, jen kdybych měla pro koho háčkovat, na netu je to přesicené. Zatím mám sice hotové jen 2, plánuji ještě jednu teplejší s prasátkem pepou, tu Míša miluje, pak nějakou letní, ale nemusí mít Míša ke každému tričku jinou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,
spíš Ti děkuju, že jsem je musela naskenovat a tím zjistila, že mi to neběhá, tak jak má, a měla jsem čas to opravit. :wink:
Ta s obrázkem je určitě letní, ty další dvě, jsou myslím na zimu.
Mně se ty čepičky taky líbí, ale mně to nesluší. Tak taky nemám pro koho háčkovat. Jen vždy pro nějaké miminko. :slight_smile:

Všem Leničkám vše nejlepší k svátku, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a ať vás ty vaše miminečka (spíš už "velké" dětičky) hezky zlobí, ať víte, že je máte. :slight_smile:

A venku je docela hezky, tak já se pádím provětrat.
21. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo s tím hezky jsi to nějak zakřikla :unamused: Teda dopoledne jsem toho využila a byli jsme chvíli venku, ale co se tam děje teď mi hlava nebere. :angry:
21. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko kde jsi? Že by v porodce?
21. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš nejsem,Aničce se nějak nechce do té zimy :frowning2:
22. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, ale jestli bude Anička čekat až na krásné počasí tak to bude pěknej obřík :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš to doufám nee,Kuba má do 2 března dovolenou,takže do té doby se to musí zvládnout :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lenka (El) se mě ptala, jestli se už plánuje nějaký srazík. Tak jsem jí psala, že máme každým dnem Kačky porod, tak spíš ať počítá konec března, začátek dubna, ale že to hlavně záleží na Kačce, aby byla po šestinedělí a v pohodě. Takže Kačko, máš to v plné režii, aby jsi nám sem pak hodila nějaké ty termíny a já zbytek zařídím. :wink:
Kačí, tak už by ta Anička mohla na vás vykouknout, ne? Sice ráno je ještě zima, ale odpoledne už je to lepší. A zítra má být teplo. :slight_smile:
Jituš, co vy? Jak se má Mišička? No jo, to počasí se včera nějak pokazilo. :frowning2:
Mějte se hezky a já se na vás ve středu přijdu zase podívat. :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo to jsem ráda,že se mnou počítáte na srazík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kačko určitě budeme všichni chtít vidět Aničku, takže tam budeš muset být.
Verčo, Miška se má dobře, akorát jak už je ráno světlo, tak začala o hodinu dřív vstávat a je to znát, je nedospalá a odpoledne nevrlá, ale spát po obědě prostě nepůjde.
Na mě opět skočil nějaký bacil, bolí mě v krku a dráždí kašel a začíná rýma. Už mě to fakt štve, se z toho nevyhrabem.
22. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek